Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
Danimarka

2nd Division Doğu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Pulje 1
1 FC Helsingoer 16 13 2 1 51:13 38 41 W
FC Helsingoer
11.10.19 7 : 0 Zafer
Skovshoved IF
W
Holbaek
20.10.19 1 : 2 Zafer
FC Helsingoer
W
FC Helsingoer
25.10.19 4 : 0 Zafer
FA 2000
W
FC Helsingoer
02.11.19 5 : 2 Zafer
Slagelse Bi
W
Avarta
10.11.19 1 : 2 Zafer
FC Helsingoer
2 Vanlose 16 9 3 4 24:16 8 30 W
Avarta
13.10.19 0 : 3 Zafer
Vanlose
W
Vanlose
19.10.19 2 : 1 Zafer
Slagelse Bi
L
Bronshoj
26.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Vanlose
W
Vanlose
02.11.19 1 : 0 Zafer
Hallerup
L
Skovshoved IF
09.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Vanlose
3 Bronshoj 16 8 5 3 19:13 6 29 D
Bronshoj
12.10.19 0 : 0 Beraberlik
Holbaek
D
HILLEROD FODBOLD
19.10.19 1 : 1 Beraberlik
Bronshoj
W
Bronshoj
26.10.19 2 : 0 Zafer
Vanlose
W
Skovshoved IF
02.11.19 0 : 2 Zafer
Bronshoj
W
Bronshoj
09.11.19 1 : 0 Zafer
FA 2000
4 Hallerup 16 7 5 4 26:19 7 26 W
Hallerup
12.10.19 2 : 0 Zafer
FA 2000
W
Skovshoved IF
23.10.19 1 : 2 Zafer
Hallerup
W
Hallerup
26.10.19 3 : 1 Zafer
HILLEROD FODBOLD
L
Vanlose
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Hallerup
D
B 93 Kopenhagen
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Hallerup
5 Bk Frem 16 6 6 4 25:21 4 24 W
Bk Frem
12.10.19 1 : 0 Zafer
HILLEROD FODBOLD
L
Bk Frem
22.10.19 0 : 1 Kaybetmek
B 93 Kopenhagen
W
Slagelse Bi
27.10.19 2 : 3 Zafer
Bk Frem
D
FA 2000
02.11.19 4 : 4 Beraberlik
Bk Frem
W
Bk Frem
09.11.19 2 : 0 Zafer
Holbaek
6 Avarta 16 6 5 5 16:15 1 23 L
Avarta
13.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Vanlose
L
FA 2000
19.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Avarta
W
Avarta
27.10.19 2 : 1 Zafer
Skovshoved IF
W
Holbaek
03.11.19 0 : 2 Zafer
Avarta
L
Avarta
10.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Helsingoer
7 B 93 Kopenhagen 16 4 7 5 16:23 -7 19 W
B 93 Kopenhagen
12.10.19 2 : 1 Zafer
Slagelse Bi
W
Bk Frem
22.10.19 0 : 1 Zafer
B 93 Kopenhagen
L
B 93 Kopenhagen
26.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Holbaek
W
HILLEROD FODBOLD
02.11.19 0 : 2 Zafer
B 93 Kopenhagen
D
B 93 Kopenhagen
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Hallerup
8 FA 2000 16 5 4 7 23:31 -8 19 L
Hallerup
12.10.19 2 : 0 Kaybetmek
FA 2000
W
FA 2000
19.10.19 1 : 0 Zafer
Avarta
L
FC Helsingoer
25.10.19 4 : 0 Kaybetmek
FA 2000
D
FA 2000
02.11.19 4 : 4 Beraberlik
Bk Frem
L
Bronshoj
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FA 2000
9 Holbaek 16 4 4 8 20:26 -6 16 D
Bronshoj
12.10.19 0 : 0 Beraberlik
Holbaek
L
Holbaek
20.10.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Helsingoer
W
B 93 Kopenhagen
26.10.19 1 : 2 Zafer
Holbaek
L
Holbaek
03.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Avarta
L
Bk Frem
09.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Holbaek
10 HILLEROD FODBOLD 16 5 1 10 19:29 -10 16 L
Bk Frem
12.10.19 1 : 0 Kaybetmek
HILLEROD FODBOLD
D
HILLEROD FODBOLD
19.10.19 1 : 1 Beraberlik
Bronshoj
L
Hallerup
26.10.19 3 : 1 Kaybetmek
HILLEROD FODBOLD
L
HILLEROD FODBOLD
02.11.19 0 : 2 Kaybetmek
B 93 Kopenhagen
L
Slagelse Bi
09.11.19 2 : 1 Kaybetmek
HILLEROD FODBOLD
11 Slagelse Bi 16 3 3 10 16:29 -13 12 L
B 93 Kopenhagen
12.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Slagelse Bi
L
Vanlose
19.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Slagelse Bi
L
Slagelse Bi
27.10.19 2 : 3 Kaybetmek
Bk Frem
L
FC Helsingoer
02.11.19 5 : 2 Kaybetmek
Slagelse Bi
W
Slagelse Bi
09.11.19 2 : 1 Zafer
HILLEROD FODBOLD
12 Skovshoved IF 16 2 3 11 10:30 -20 9 L
FC Helsingoer
11.10.19 7 : 0 Kaybetmek
Skovshoved IF
L
Skovshoved IF
23.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Hallerup
L
Avarta
27.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Skovshoved IF
L
Skovshoved IF
02.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Bronshoj
W
Skovshoved IF
09.11.19 2 : 1 Zafer
Vanlose
Promotion round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Pulje 2
1 Aarhus Fremad 16 11 2 3 31:10 21 35 W
Ringkobing
13.10.19 1 : 3 Zafer
Aarhus Fremad
W
Aarhus Fremad
19.10.19 3 : 0 Zafer
VEJGAARD BK
W
FC Sydvest 05
26.10.19 0 : 2 Zafer
Aarhus Fremad
L
Thisted FC
03.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Aarhus Fremad
W
Aarhus Fremad
09.11.19 4 : 1 Zafer
Brabrand If
2 Middelfart 16 9 4 3 27:16 11 31 W
Middelfart
12.10.19 2 : 0 Zafer
VEJGAARD BK
L
Brabrand If
19.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Middelfart
D
Middelfart
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Jammerbugt FC
W
Akademisk Boldklub Gladsaxe
03.11.19 2 : 3 Zafer
Middelfart
W
Middelfart
09.11.19 2 : 1 Zafer
Naesby BK
3 Akademisk Boldklub Gladsaxe 16 8 3 5 32:23 9 27 L
Akademisk Boldklub Gladsaxe
13.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Jammerbugt FC
W
Thisted FC
20.10.19 1 : 4 Zafer
Akademisk Boldklub Gladsaxe
W
Akademisk Boldklub Gladsaxe
27.10.19 2 : 0 Zafer
Brabrand If
L
Akademisk Boldklub Gladsaxe
03.11.19 2 : 3 Kaybetmek
Middelfart
L
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
09.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Akademisk Boldklub Gladsaxe
4 Brabrand If 16 7 5 4 29:23 6 26 W
FC Sydvest 05
12.10.19 1 : 4 Zafer
Brabrand If
W
Brabrand If
19.10.19 2 : 0 Zafer
Middelfart
L
Akademisk Boldklub Gladsaxe
27.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Brabrand If
L
Brabrand If
02.11.19 1 : 3 Kaybetmek
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
L
Aarhus Fremad
09.11.19 4 : 1 Kaybetmek
Brabrand If
5 Thisted FC 16 7 4 5 27:24 3 25 L
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
12.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Thisted FC
L
Thisted FC
20.10.19 1 : 4 Kaybetmek
Akademisk Boldklub Gladsaxe
D
Dalum IF
26.10.19 2 : 2 Beraberlik
Thisted FC
W
Thisted FC
03.11.19 3 : 1 Zafer
Aarhus Fremad
W
Jammerbugt FC
09.11.19 0 : 1 Zafer
Thisted FC
6 VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS 16 7 2 7 22:22 -3 23 W
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
12.10.19 1 : 0 Zafer
Thisted FC
L
Naesby BK
19.10.19 1 : 0 Kaybetmek
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
W
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
26.10.19 3 : 1 Zafer
Ringkobing
W
Brabrand If
02.11.19 1 : 3 Zafer
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
W
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
09.11.19 3 : 0 Zafer
Akademisk Boldklub Gladsaxe
7 Dalum IF 16 6 4 6 29:25 4 22 D
Dalum IF
12.10.19 0 : 0 Beraberlik
Naesby BK
W
Ringkobing
20.10.19 1 : 3 Zafer
Dalum IF
D
Dalum IF
26.10.19 2 : 2 Beraberlik
Thisted FC
W
Dalum IF
02.11.19 3 : 1 Zafer
VEJGAARD BK
L
FC Sydvest 05
09.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Dalum IF
8 Jammerbugt FC 16 4 8 4 19:17 2 20 W
Akademisk Boldklub Gladsaxe
13.10.19 0 : 1 Zafer
Jammerbugt FC
W
Jammerbugt FC
19.10.19 4 : 0 Zafer
FC Sydvest 05
D
Middelfart
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Jammerbugt FC
D
Naesby BK
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Jammerbugt FC
L
Jammerbugt FC
09.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Thisted FC
9 Naesby BK 16 4 5 7 20:27 -7 17 D
Dalum IF
12.10.19 0 : 0 Beraberlik
Naesby BK
W
Naesby BK
19.10.19 1 : 0 Zafer
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
W
VEJGAARD BK
26.10.19 0 : 2 Zafer
Naesby BK
D
Naesby BK
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Jammerbugt FC
L
Middelfart
09.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Naesby BK
10 FC Sydvest 05 16 4 3 9 20:33 -13 15 L
FC Sydvest 05
12.10.19 1 : 4 Kaybetmek
Brabrand If
L
Jammerbugt FC
19.10.19 4 : 0 Kaybetmek
FC Sydvest 05
L
FC Sydvest 05
26.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Aarhus Fremad
L
Ringkobing
03.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Sydvest 05
W
FC Sydvest 05
09.11.19 3 : 2 Zafer
Dalum IF
11 Ringkobing 16 2 5 9 21:37 -16 11 L
Ringkobing
13.10.19 1 : 3 Kaybetmek
Aarhus Fremad
L
Ringkobing
20.10.19 1 : 3 Kaybetmek
Dalum IF
L
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
26.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Ringkobing
W
Ringkobing
03.11.19 2 : 1 Zafer
FC Sydvest 05
D
VEJGAARD BK
09.11.19 3 : 3 Beraberlik
Ringkobing
12 VEJGAARD BK 16 2 5 9 19:39 -20 11 L
Middelfart
12.10.19 2 : 0 Kaybetmek
VEJGAARD BK
L
Aarhus Fremad
19.10.19 3 : 0 Kaybetmek
VEJGAARD BK
L
VEJGAARD BK
26.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Naesby BK
L
Dalum IF
02.11.19 3 : 1 Kaybetmek
VEJGAARD BK
D
VEJGAARD BK
09.11.19 3 : 3 Beraberlik
Ringkobing
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2nd Division Doğu - turnuva, organize eden Danimarka.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2nd Division Doğu (Danimarka) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - 2nd Division Doğu (Danimarka):
FC Helsingoer - Bronshoj (06.03.2020 13:00)
Vanlose - HILLEROD FODBOLD (07.03.2020 07:00)
Hallerup - Bk Frem (07.03.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında 2nd Division Doğu (Danimarka) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.