Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
02
2nd Division Doğu
Danimarka

2nd Division Doğu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Division
1 B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen 22 8 8 6 32:29 3 32 W
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
13.06.20 4 : 0 Zafer
Naesby BK Naesby BK
W
Ringkobing Ringkobing
20.06.20 1 : 5 Zafer
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
W
Dalum IF Dalum IF
24.06.20 0 : 2 Zafer
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
W
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
27.06.20 3 : 1 Zafer
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
L
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
01.07.20 1 : 3 Kaybetmek
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
2 HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD 22 10 2 10 33:32 1 32 W
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
13.06.20 4 : 0 Zafer
Ringkobing Ringkobing
D
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
20.06.20 1 : 1 Beraberlik
Dalum IF Dalum IF
W
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
24.06.20 1 : 2 Zafer
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
W
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
27.06.20 0 : 3 Zafer
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
W
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
01.07.20 2 : 0 Zafer
Naesby BK Naesby BK
FC Sydvest 05
3 VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS 22 9 2 11 27:32 -5 29 W
Holbaek Holbaek
14.06.20 1 : 2 Zafer
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
L
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
20.06.20 0 : 1 Kaybetmek
FA 2000 FA 2000
L
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
24.06.20 1 : 2 Kaybetmek
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
W
Skovshoved IF Skovshoved IF
27.06.20 0 : 1 Zafer
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
L
Slagelse Bi Slagelse Bi
01.07.20 3 : 0 Kaybetmek
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
B 93 Kopenhagen
4 Dalum IF Dalum IF 22 6 7 9 31:33 -2 25 D
FA 2000 FA 2000
13.06.20 0 : 0 Beraberlik
Dalum IF Dalum IF
D
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
20.06.20 1 : 1 Beraberlik
Dalum IF Dalum IF
L
Dalum IF Dalum IF
24.06.20 0 : 2 Kaybetmek
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
L
Dalum IF Dalum IF
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Holbaek Holbaek
D
Skovshoved IF Skovshoved IF
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Dalum IF Dalum IF
Slagelse Bi
5 FC Sydvest 05 FC Sydvest 05 22 7 4 11 30:41 -11 25 D
Slagelse Bi Slagelse Bi
14.06.20 2 : 2 Beraberlik
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
L
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
20.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Skovshoved IF Skovshoved IF
W
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
24.06.20 3 : 0 Zafer
FA 2000 FA 2000
L
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
27.06.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
W
Holbaek Holbaek
01.07.20 0 : 2 Zafer
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
HILLEROD FODBOLD
6 Holbaek Holbaek 22 6 6 10 27:33 -6 24 L
Holbaek Holbaek
14.06.20 1 : 2 Kaybetmek
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
W
Holbaek Holbaek
20.06.20 3 : 2 Zafer
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
D
Naesby BK Naesby BK
24.06.20 1 : 1 Beraberlik
Holbaek Holbaek
W
Dalum IF Dalum IF
27.06.20 0 : 2 Zafer
Holbaek Holbaek
L
Holbaek Holbaek
01.07.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
Ringkobing
7 FA 2000 FA 2000 22 6 6 10 25:39 -14 24 D
FA 2000 FA 2000
13.06.20 0 : 0 Beraberlik
Dalum IF Dalum IF
W
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
20.06.20 0 : 1 Zafer
FA 2000 FA 2000
L
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
24.06.20 3 : 0 Kaybetmek
FA 2000 FA 2000
L
FA 2000 FA 2000
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Naesby BK Naesby BK
D
FA 2000 FA 2000
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Ringkobing Ringkobing
VEJGAARD BK
8 Naesby BK Naesby BK 22 5 7 10 24:36 -12 22 L
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
13.06.20 4 : 0 Kaybetmek
Naesby BK Naesby BK
L
Naesby BK Naesby BK
20.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Slagelse Bi Slagelse Bi
D
Naesby BK Naesby BK
24.06.20 1 : 1 Beraberlik
Holbaek Holbaek
W
FA 2000 FA 2000
27.06.20 0 : 2 Zafer
Naesby BK Naesby BK
L
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
01.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Naesby BK Naesby BK
Skovshoved IF
9 Slagelse Bi Slagelse Bi 22 5 5 12 25:36 -11 20 D
Slagelse Bi Slagelse Bi
14.06.20 2 : 2 Beraberlik
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
W
Naesby BK Naesby BK
20.06.20 1 : 2 Zafer
Slagelse Bi Slagelse Bi
L
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
24.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Slagelse Bi Slagelse Bi
L
Slagelse Bi Slagelse Bi
27.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Ringkobing Ringkobing
W
Slagelse Bi Slagelse Bi
01.07.20 3 : 0 Zafer
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
Dalum IF
10 Skovshoved IF Skovshoved IF 22 5 5 12 17:33 -16 20 D
Skovshoved IF Skovshoved IF
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
W
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
20.06.20 0 : 2 Zafer
Skovshoved IF Skovshoved IF
W
Ringkobing Ringkobing
24.06.20 1 : 2 Zafer
Skovshoved IF Skovshoved IF
L
Skovshoved IF Skovshoved IF
27.06.20 0 : 1 Kaybetmek
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
D
Skovshoved IF Skovshoved IF
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Dalum IF Dalum IF
Naesby BK
11 VEJGAARD BK VEJGAARD BK 22 4 6 12 26:50 -24 18 D
Skovshoved IF Skovshoved IF
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
L
Holbaek Holbaek
20.06.20 3 : 2 Kaybetmek
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
W
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
24.06.20 2 : 1 Zafer
Slagelse Bi Slagelse Bi
L
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
27.06.20 0 : 3 Kaybetmek
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
W
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
01.07.20 1 : 3 Zafer
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
FA 2000
12 Ringkobing Ringkobing 22 3 7 12 26:50 -24 16 L
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
13.06.20 4 : 0 Kaybetmek
Ringkobing Ringkobing
L
Ringkobing Ringkobing
20.06.20 1 : 5 Kaybetmek
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
L
Ringkobing Ringkobing
24.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Skovshoved IF Skovshoved IF
W
Slagelse Bi Slagelse Bi
27.06.20 1 : 2 Zafer
Ringkobing Ringkobing
D
FA 2000 FA 2000
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Ringkobing Ringkobing
Holbaek
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Division
1 FC Helsingoer FC Helsingoer 22 17 2 3 64:18 46 53 L
FC Helsingoer FC Helsingoer
14.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Middelfart Middelfart
L
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
20.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Helsingoer FC Helsingoer
W
Brabrand If Brabrand If
24.06.20 0 : 2 Zafer
FC Helsingoer FC Helsingoer
W
FC Helsingoer FC Helsingoer
27.06.20 3 : 0 Zafer
Thisted FC Thisted FC
W
FC Helsingoer FC Helsingoer
01.07.20 3 : 1 Zafer
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
Jammerbugt FC
2 Aarhus Fremad Aarhus Fremad 22 16 3 3 47:12 35 51 D
Vanlose Vanlose
14.06.20 1 : 1 Beraberlik
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
W
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
20.06.20 1 : 0 Zafer
FC Helsingoer FC Helsingoer
W
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
24.06.20 5 : 0 Zafer
Bronshoj Bronshoj
W
Avarta Avarta
27.06.20 0 : 2 Zafer
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
W
Hallerup Hallerup
01.07.20 1 : 5 Zafer
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Bk Frem
3 Middelfart Middelfart 22 12 4 6 38:29 9 40 W
FC Helsingoer FC Helsingoer
14.06.20 1 : 2 Zafer
Middelfart Middelfart
L
Middelfart Middelfart
20.06.20 2 : 4 Kaybetmek
Vanlose Vanlose
W
Middelfart Middelfart
24.06.20 2 : 0 Zafer
Hallerup Hallerup
L
Bk Frem Bk Frem
27.06.20 4 : 2 Kaybetmek
Middelfart Middelfart
W
Avarta Avarta
01.07.20 1 : 2 Zafer
Middelfart Middelfart
Bronshoj
4 Thisted FC Thisted FC 22 11 4 7 36:32 4 37 L
Hallerup Hallerup
14.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Thisted FC Thisted FC
W
Thisted FC Thisted FC
20.06.20 2 : 0 Zafer
Bronshoj Bronshoj
W
Thisted FC Thisted FC
24.06.20 3 : 2 Zafer
Bk Frem Bk Frem
L
FC Helsingoer FC Helsingoer
27.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Thisted FC Thisted FC
W
Vanlose Vanlose
01.07.20 0 : 1 Zafer
Thisted FC Thisted FC
Avarta
5 Jammerbugt FC Jammerbugt FC 22 9 9 4 33:21 12 36 D
Avarta Avarta
13.06.20 1 : 1 Beraberlik
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
D
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
20.06.20 1 : 1 Beraberlik
Hallerup Hallerup
W
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
24.06.20 3 : 0 Zafer
Vanlose Vanlose
W
Bronshoj Bronshoj
27.06.20 1 : 3 Zafer
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
W
Bk Frem Bk Frem
01.07.20 0 : 1 Zafer
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
FC Helsingoer
6 Brabrand If Brabrand If 22 10 6 6 38:33 5 36 W
Bk Frem Bk Frem
13.06.20 0 : 1 Zafer
Brabrand If Brabrand If
W
Brabrand If Brabrand If
20.06.20 3 : 2 Zafer
Avarta Avarta
L
Brabrand If Brabrand If
24.06.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Helsingoer FC Helsingoer
L
Hallerup Hallerup
27.06.20 4 : 0 Kaybetmek
Brabrand If Brabrand If
D
Bronshoj Bronshoj
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Brabrand If Brabrand If
Vanlose
7 Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe 22 10 5 7 45:36 9 35 D
Bronshoj Bronshoj
14.06.20 4 : 4 Beraberlik
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
D
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
20.06.20 2 : 2 Beraberlik
Bk Frem Bk Frem
W
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
24.06.20 2 : 1 Zafer
Avarta Avarta
W
Vanlose Vanlose
27.06.20 1 : 3 Zafer
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
L
FC Helsingoer FC Helsingoer
01.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
Hallerup
8 Hallerup Hallerup 22 9 7 6 35:28 7 34 W
Hallerup Hallerup
14.06.20 2 : 0 Zafer
Thisted FC Thisted FC
D
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
20.06.20 1 : 1 Beraberlik
Hallerup Hallerup
L
Middelfart Middelfart
24.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Hallerup Hallerup
W
Hallerup Hallerup
27.06.20 4 : 0 Zafer
Brabrand If Brabrand If
L
Hallerup Hallerup
01.07.20 1 : 5 Kaybetmek
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Akademisk Boldklub Gladsaxe
9 Vanlose Vanlose 22 10 4 8 31:28 3 34 D
Vanlose Vanlose
14.06.20 1 : 1 Beraberlik
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
W
Middelfart Middelfart
20.06.20 2 : 4 Zafer
Vanlose Vanlose
L
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
24.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Vanlose Vanlose
L
Vanlose Vanlose
27.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
L
Vanlose Vanlose
01.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Thisted FC Thisted FC
Brabrand If
10 Bronshoj Bronshoj 22 8 7 7 26:32 -6 31 D
Bronshoj Bronshoj
14.06.20 4 : 4 Beraberlik
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
L
Thisted FC Thisted FC
20.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Bronshoj Bronshoj
L
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
24.06.20 5 : 0 Kaybetmek
Bronshoj Bronshoj
L
Bronshoj Bronshoj
27.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
D
Bronshoj Bronshoj
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Brabrand If Brabrand If
Middelfart
11 Bk Frem Bk Frem 22 7 8 7 35:32 3 29 L
Bk Frem Bk Frem
13.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Brabrand If Brabrand If
D
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
20.06.20 2 : 2 Beraberlik
Bk Frem Bk Frem
L
Thisted FC Thisted FC
24.06.20 3 : 2 Kaybetmek
Bk Frem Bk Frem
W
Bk Frem Bk Frem
27.06.20 4 : 2 Zafer
Middelfart Middelfart
L
Bk Frem Bk Frem
01.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
Aarhus Fremad
12 Avarta Avarta 22 6 6 10 22:28 -6 24 D
Avarta Avarta
13.06.20 1 : 1 Beraberlik
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
L
Brabrand If Brabrand If
20.06.20 3 : 2 Kaybetmek
Avarta Avarta
L
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
24.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Avarta Avarta
L
Avarta Avarta
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
L
Avarta Avarta
01.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Middelfart Middelfart
Thisted FC
Promotion
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Pulje 1
1 FC Helsingoer FC Helsingoer 17 14 2 1 55:14 41 44 L
FC Helsingoer FC Helsingoer
14.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Middelfart Middelfart
L
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
20.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Helsingoer FC Helsingoer
W
Brabrand If Brabrand If
24.06.20 0 : 2 Zafer
FC Helsingoer FC Helsingoer
W
FC Helsingoer FC Helsingoer
27.06.20 3 : 0 Zafer
Thisted FC Thisted FC
W
FC Helsingoer FC Helsingoer
01.07.20 3 : 1 Zafer
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
Jammerbugt FC
2 Vanlose Vanlose 17 9 3 5 25:18 7 30 D
Vanlose Vanlose
14.06.20 1 : 1 Beraberlik
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
W
Middelfart Middelfart
20.06.20 2 : 4 Zafer
Vanlose Vanlose
L
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
24.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Vanlose Vanlose
L
Vanlose Vanlose
27.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
L
Vanlose Vanlose
01.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Thisted FC Thisted FC
Brabrand If
3 Bronshoj Bronshoj 17 8 5 4 20:17 3 29 D
Bronshoj Bronshoj
14.06.20 4 : 4 Beraberlik
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
L
Thisted FC Thisted FC
20.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Bronshoj Bronshoj
L
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
24.06.20 5 : 0 Kaybetmek
Bronshoj Bronshoj
L
Bronshoj Bronshoj
27.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
D
Bronshoj Bronshoj
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Brabrand If Brabrand If
Middelfart
4 Hallerup Hallerup 17 7 6 4 27:20 7 27 W
Hallerup Hallerup
14.06.20 2 : 0 Zafer
Thisted FC Thisted FC
D
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
20.06.20 1 : 1 Beraberlik
Hallerup Hallerup
L
Middelfart Middelfart
24.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Hallerup Hallerup
W
Hallerup Hallerup
27.06.20 4 : 0 Zafer
Brabrand If Brabrand If
L
Hallerup Hallerup
01.07.20 1 : 5 Kaybetmek
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Akademisk Boldklub Gladsaxe
5 Bk Frem Bk Frem 17 6 7 4 26:22 4 25 L
Bk Frem Bk Frem
13.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Brabrand If Brabrand If
D
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
20.06.20 2 : 2 Beraberlik
Bk Frem Bk Frem
L
Thisted FC Thisted FC
24.06.20 3 : 2 Kaybetmek
Bk Frem Bk Frem
W
Bk Frem Bk Frem
27.06.20 4 : 2 Zafer
Middelfart Middelfart
L
Bk Frem Bk Frem
01.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
Aarhus Fremad
6 Avarta Avarta 17 6 6 5 17:16 1 24 D
Avarta Avarta
13.06.20 1 : 1 Beraberlik
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
L
Brabrand If Brabrand If
20.06.20 3 : 2 Kaybetmek
Avarta Avarta
L
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
24.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Avarta Avarta
L
Avarta Avarta
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
L
Avarta Avarta
01.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Middelfart Middelfart
Thisted FC
7 B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen 17 4 8 5 17:24 -7 20 W
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
13.06.20 4 : 0 Zafer
Naesby BK Naesby BK
W
Ringkobing Ringkobing
20.06.20 1 : 5 Zafer
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
W
Dalum IF Dalum IF
24.06.20 0 : 2 Zafer
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
W
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
27.06.20 3 : 1 Zafer
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
L
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
01.07.20 1 : 3 Kaybetmek
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
8 HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD 17 6 1 10 21:30 -9 19 W
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
13.06.20 4 : 0 Zafer
Ringkobing Ringkobing
D
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
20.06.20 1 : 1 Beraberlik
Dalum IF Dalum IF
W
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
24.06.20 1 : 2 Zafer
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
W
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
27.06.20 0 : 3 Zafer
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
W
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
01.07.20 2 : 0 Zafer
Naesby BK Naesby BK
FC Sydvest 05
9 FA 2000 FA 2000 17 5 4 8 23:33 -10 19 D
FA 2000 FA 2000
13.06.20 0 : 0 Beraberlik
Dalum IF Dalum IF
W
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
20.06.20 0 : 1 Zafer
FA 2000 FA 2000
L
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
24.06.20 3 : 0 Kaybetmek
FA 2000 FA 2000
L
FA 2000 FA 2000
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Naesby BK Naesby BK
D
FA 2000 FA 2000
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Ringkobing Ringkobing
VEJGAARD BK
10 Holbaek Holbaek 17 4 5 8 20:26 -6 17 L
Holbaek Holbaek
14.06.20 1 : 2 Kaybetmek
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
W
Holbaek Holbaek
20.06.20 3 : 2 Zafer
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
D
Naesby BK Naesby BK
24.06.20 1 : 1 Beraberlik
Holbaek Holbaek
W
Dalum IF Dalum IF
27.06.20 0 : 2 Zafer
Holbaek Holbaek
L
Holbaek Holbaek
01.07.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
Ringkobing
11 Slagelse Bi Slagelse Bi 17 3 4 10 16:29 -13 13 D
Slagelse Bi Slagelse Bi
14.06.20 2 : 2 Beraberlik
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
W
Naesby BK Naesby BK
20.06.20 1 : 2 Zafer
Slagelse Bi Slagelse Bi
L
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
24.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Slagelse Bi Slagelse Bi
L
Slagelse Bi Slagelse Bi
27.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Ringkobing Ringkobing
W
Slagelse Bi Slagelse Bi
01.07.20 3 : 0 Zafer
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
Dalum IF
12 Skovshoved IF Skovshoved IF 17 3 3 11 12:30 -18 12 D
Skovshoved IF Skovshoved IF
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
W
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
20.06.20 0 : 2 Zafer
Skovshoved IF Skovshoved IF
W
Ringkobing Ringkobing
24.06.20 1 : 2 Zafer
Skovshoved IF Skovshoved IF
L
Skovshoved IF Skovshoved IF
27.06.20 0 : 1 Kaybetmek
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
D
Skovshoved IF Skovshoved IF
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Dalum IF Dalum IF
Naesby BK
Promotion round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Pulje 2
1 Aarhus Fremad Aarhus Fremad 17 12 2 3 33:10 23 38 D
Vanlose Vanlose
14.06.20 1 : 1 Beraberlik
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
W
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
20.06.20 1 : 0 Zafer
FC Helsingoer FC Helsingoer
W
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
24.06.20 5 : 0 Zafer
Bronshoj Bronshoj
W
Avarta Avarta
27.06.20 0 : 2 Zafer
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
W
Hallerup Hallerup
01.07.20 1 : 5 Zafer
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Bk Frem
2 Middelfart Middelfart 17 9 4 4 28:19 9 31 W
FC Helsingoer FC Helsingoer
14.06.20 1 : 2 Zafer
Middelfart Middelfart
L
Middelfart Middelfart
20.06.20 2 : 4 Kaybetmek
Vanlose Vanlose
W
Middelfart Middelfart
24.06.20 2 : 0 Zafer
Hallerup Hallerup
L
Bk Frem Bk Frem
27.06.20 4 : 2 Kaybetmek
Middelfart Middelfart
W
Avarta Avarta
01.07.20 1 : 2 Zafer
Middelfart Middelfart
Bronshoj
3 Brabrand If Brabrand If 17 8 5 4 32:23 9 29 W
Bk Frem Bk Frem
13.06.20 0 : 1 Zafer
Brabrand If Brabrand If
W
Brabrand If Brabrand If
20.06.20 3 : 2 Zafer
Avarta Avarta
L
Brabrand If Brabrand If
24.06.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Helsingoer FC Helsingoer
L
Hallerup Hallerup
27.06.20 4 : 0 Kaybetmek
Brabrand If Brabrand If
D
Bronshoj Bronshoj
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Brabrand If Brabrand If
Vanlose
4 Thisted FC Thisted FC 17 8 4 5 30:25 5 28 L
Hallerup Hallerup
14.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Thisted FC Thisted FC
W
Thisted FC Thisted FC
20.06.20 2 : 0 Zafer
Bronshoj Bronshoj
W
Thisted FC Thisted FC
24.06.20 3 : 2 Zafer
Bk Frem Bk Frem
L
FC Helsingoer FC Helsingoer
27.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Thisted FC Thisted FC
W
Vanlose Vanlose
01.07.20 0 : 1 Zafer
Thisted FC Thisted FC
Avarta
5 Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe 17 8 3 6 33:25 8 27 D
Bronshoj Bronshoj
14.06.20 4 : 4 Beraberlik
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
D
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
20.06.20 2 : 2 Beraberlik
Bk Frem Bk Frem
W
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
24.06.20 2 : 1 Zafer
Avarta Avarta
W
Vanlose Vanlose
27.06.20 1 : 3 Zafer
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
L
FC Helsingoer FC Helsingoer
01.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Akademisk Boldklub Gladsaxe Akademisk Boldklub Gladsaxe
Hallerup
6 Jammerbugt FC Jammerbugt FC 17 5 8 4 22:18 4 23 D
Avarta Avarta
13.06.20 1 : 1 Beraberlik
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
D
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
20.06.20 1 : 1 Beraberlik
Hallerup Hallerup
W
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
24.06.20 3 : 0 Zafer
Vanlose Vanlose
W
Bronshoj Bronshoj
27.06.20 1 : 3 Zafer
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
W
Bk Frem Bk Frem
01.07.20 0 : 1 Zafer
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
FC Helsingoer
7 VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS 17 7 2 8 23:25 -2 23 W
Holbaek Holbaek
14.06.20 1 : 2 Zafer
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
L
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
20.06.20 0 : 1 Kaybetmek
FA 2000 FA 2000
L
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
24.06.20 1 : 2 Kaybetmek
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
W
Skovshoved IF Skovshoved IF
27.06.20 0 : 1 Zafer
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
L
Slagelse Bi Slagelse Bi
01.07.20 3 : 0 Kaybetmek
VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS VEJLBY SKOVBAKKEN AARHUS
B 93 Kopenhagen
8 Dalum IF Dalum IF 17 6 4 7 29:27 2 22 D
FA 2000 FA 2000
13.06.20 0 : 0 Beraberlik
Dalum IF Dalum IF
D
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
20.06.20 1 : 1 Beraberlik
Dalum IF Dalum IF
L
Dalum IF Dalum IF
24.06.20 0 : 2 Kaybetmek
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
L
Dalum IF Dalum IF
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Holbaek Holbaek
D
Skovshoved IF Skovshoved IF
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Dalum IF Dalum IF
Slagelse Bi
9 Naesby BK Naesby BK 17 4 6 7 20:27 -7 18 L
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
13.06.20 4 : 0 Kaybetmek
Naesby BK Naesby BK
L
Naesby BK Naesby BK
20.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Slagelse Bi Slagelse Bi
D
Naesby BK Naesby BK
24.06.20 1 : 1 Beraberlik
Holbaek Holbaek
W
FA 2000 FA 2000
27.06.20 0 : 2 Zafer
Naesby BK Naesby BK
L
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
01.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Naesby BK Naesby BK
Skovshoved IF
10 FC Sydvest 05 FC Sydvest 05 17 5 3 9 22:34 -12 18 D
Slagelse Bi Slagelse Bi
14.06.20 2 : 2 Beraberlik
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
L
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
20.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Skovshoved IF Skovshoved IF
W
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
24.06.20 3 : 0 Zafer
FA 2000 FA 2000
L
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
27.06.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
W
Holbaek Holbaek
01.07.20 0 : 2 Zafer
FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
HILLEROD FODBOLD
11 Ringkobing Ringkobing 17 2 6 9 21:37 -16 12 L
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
13.06.20 4 : 0 Kaybetmek
Ringkobing Ringkobing
L
Ringkobing Ringkobing
20.06.20 1 : 5 Kaybetmek
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
L
Ringkobing Ringkobing
24.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Skovshoved IF Skovshoved IF
W
Slagelse Bi Slagelse Bi
27.06.20 1 : 2 Zafer
Ringkobing Ringkobing
D
FA 2000 FA 2000
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Ringkobing Ringkobing
Holbaek
12 VEJGAARD BK VEJGAARD BK 17 2 5 10 19:42 -23 11 D
Skovshoved IF Skovshoved IF
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
L
Holbaek Holbaek
20.06.20 3 : 2 Kaybetmek
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
W
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
24.06.20 2 : 1 Zafer
Slagelse Bi Slagelse Bi
L
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
27.06.20 0 : 3 Kaybetmek
HILLEROD FODBOLD HILLEROD FODBOLD
W
B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
01.07.20 1 : 3 Zafer
VEJGAARD BK VEJGAARD BK
FA 2000
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2nd Division Doğu - şampiyona, düzenleyen Danimarka.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2nd Division Doğu (Danimarka) maçları online alabilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - 2nd Division Doğu (Danimarka):
Jammerbugt FC - FC Helsingoer (04.07.2020 08:00)
Brabrand If - Vanlose (04.07.2020 08:00)
Middelfart - Bronshoj (04.07.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında 2nd Division Doğu (Danimarka) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.