1.Lig
Danimarka

1.Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1st Division
1 Esbjerg fB Esbjerg fB 5 4 0 1 9:6 3 12 W
Skive IK Skive IK
12.09.20 0 : 2 Zafer
Esbjerg fB Esbjerg fB
W
Esbjerg fB Esbjerg fB
16.09.20 1 : 0 Zafer
HB Køge HB Køge
L
Silkeborg IF Silkeborg IF
19.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Esbjerg fB Esbjerg fB
W
Esbjerg fB Esbjerg fB
25.09.20 2 : 1 Zafer
FC Helsingør FC Helsingør
W
Fremad Amager Fremad Amager
29.09.20 2 : 3 Zafer
Esbjerg fB Esbjerg fB
Viborg FF
2 Viborg FF Viborg FF 4 3 1 0 11:4 7 10 D
Hobro IK Hobro IK
10.09.20 1 : 1 Beraberlik
Viborg FF Viborg FF
W
Viborg FF Viborg FF
16.09.20 4 : 2 Zafer
Kolding IF Kolding IF
W
Viborg FF Viborg FF
19.09.20 3 : 1 Zafer
Skive IK Skive IK
W
HB Køge HB Køge
27.09.20 0 : 3 Zafer
Viborg FF Viborg FF
W
Viborg FF Viborg FF
30.09.20 3 : 1 Zafer
Vendsyssel Vendsyssel
Esbjerg fB
3 Hobro IK Hobro IK 5 3 1 1 8:8 -1 10 D
Hobro IK Hobro IK
10.09.20 1 : 1 Beraberlik
Viborg FF Viborg FF
L
Vendsyssel Vendsyssel
15.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Hobro IK Hobro IK
W
Hobro IK Hobro IK
20.09.20 3 : 2 Zafer
FC Fredericia FC Fredericia
W
Hvidovre IF Hvidovre IF
25.09.20 1 : 2 Zafer
Hobro IK Hobro IK
W
Hobro IK Hobro IK
29.09.20 2 : 1 Zafer
Skive IK Skive IK
Silkeborg IF
4 Fremad Amager Fremad Amager 5 3 0 2 15:6 9 9 W
Fremad Amager Fremad Amager
12.09.20 6 : 0 Zafer
Vendsyssel Vendsyssel
L
FC Fredericia FC Fredericia
17.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Fremad Amager Fremad Amager
W
Fremad Amager Fremad Amager
20.09.20 4 : 0 Zafer
Hvidovre IF Hvidovre IF
W
Skive IK Skive IK
26.09.20 0 : 2 Zafer
Fremad Amager Fremad Amager
L
Fremad Amager Fremad Amager
29.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Esbjerg fB Esbjerg fB
HB Køge
5 FC Helsingør FC Helsingør 4 3 0 1 11:4 7 9 W
FC Helsingør FC Helsingør
11.09.20 4 : 2 Zafer
Silkeborg IF Silkeborg IF
W
Hvidovre IF Hvidovre IF
15.09.20 0 : 3 Zafer
FC Helsingør FC Helsingør
W
FC Helsingør FC Helsingør
18.09.20 3 : 0 Zafer
Vendsyssel Vendsyssel
L
Esbjerg fB Esbjerg fB
25.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Helsingør FC Helsingør
L
FC Helsingør FC Helsingør
30.09.20 0 : 2 Kaybetmek
HB Køge HB Køge
FC Fredericia
6 FC Fredericia FC Fredericia 4 3 0 1 8:5 3 9 W
FC Fredericia FC Fredericia
13.09.20 2 : 1 Zafer
Kolding IF Kolding IF
W
FC Fredericia FC Fredericia
17.09.20 3 : 1 Zafer
Fremad Amager Fremad Amager
L
Hobro IK Hobro IK
20.09.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Fredericia FC Fredericia
W
FC Fredericia FC Fredericia
27.09.20 1 : 0 Zafer
Silkeborg IF Silkeborg IF
Hvidovre IF
7 Silkeborg IF Silkeborg IF 4 2 0 2 7:6 1 6 L
FC Helsingør FC Helsingør
11.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Silkeborg IF Silkeborg IF
W
Silkeborg IF Silkeborg IF
16.09.20 2 : 0 Zafer
Skive IK Skive IK
W
Silkeborg IF Silkeborg IF
19.09.20 3 : 1 Zafer
Esbjerg fB Esbjerg fB
L
FC Fredericia FC Fredericia
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Silkeborg IF Silkeborg IF
W
Kolding IF Kolding IF
30.09.20 0 : 4 Zafer
Silkeborg IF Silkeborg IF
Hobro IK
8 HB Køge HB Køge 4 2 0 2 6:7 -1 6 W
HB Køge HB Køge
11.09.20 2 : 1 Zafer
Hvidovre IF Hvidovre IF
L
Esbjerg fB Esbjerg fB
16.09.20 1 : 0 Kaybetmek
HB Køge HB Køge
W
Kolding IF Kolding IF
19.09.20 2 : 4 Zafer
HB Køge HB Køge
L
HB Køge HB Køge
27.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Viborg FF Viborg FF
W
FC Helsingør FC Helsingør
30.09.20 0 : 2 Zafer
HB Køge HB Køge
Fremad Amager
9 Vendsyssel Vendsyssel 4 2 0 2 4:9 -5 6 L
Fremad Amager Fremad Amager
12.09.20 6 : 0 Kaybetmek
Vendsyssel Vendsyssel
W
Vendsyssel Vendsyssel
15.09.20 3 : 0 Zafer
Hobro IK Hobro IK
L
FC Helsingør FC Helsingør
18.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Vendsyssel Vendsyssel
W
Vendsyssel Vendsyssel
25.09.20 1 : 0 Zafer
Kolding IF Kolding IF
L
Viborg FF Viborg FF
30.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Vendsyssel Vendsyssel
Hvidovre IF
10 Kolding IF Kolding IF 4 0 0 4 5:11 -6 0 L
FC Fredericia FC Fredericia
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Kolding IF Kolding IF
L
Viborg FF Viborg FF
16.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Kolding IF Kolding IF
L
Kolding IF Kolding IF
19.09.20 2 : 4 Kaybetmek
HB Køge HB Køge
L
Vendsyssel Vendsyssel
25.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Kolding IF Kolding IF
L
Kolding IF Kolding IF
30.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Silkeborg IF Silkeborg IF
Skive IK
11 Hvidovre IF Hvidovre IF 4 0 0 4 2:11 -9 0 L
HB Køge HB Køge
11.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Hvidovre IF Hvidovre IF
L
Hvidovre IF Hvidovre IF
15.09.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Helsingør FC Helsingør
L
Fremad Amager Fremad Amager
20.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Hvidovre IF Hvidovre IF
L
Hvidovre IF Hvidovre IF
25.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Hobro IK Hobro IK
FC Fredericia
12 Skive IK Skive IK 5 0 0 5 2:11 -9 0 L
Skive IK Skive IK
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Esbjerg fB Esbjerg fB
L
Silkeborg IF Silkeborg IF
16.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Skive IK Skive IK
L
Viborg FF Viborg FF
19.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Skive IK Skive IK
L
Skive IK Skive IK
26.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Fremad Amager Fremad Amager
L
Hobro IK Hobro IK
29.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Skive IK Skive IK
Kolding IF
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1.Lig - turnuva, organize eden Danimarka. Kayıt yaptıran lig 12 katılımcılar. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
Esbjerg fB - 12 madde, yengi 4, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Viborg FF - 10 kabul edilen puan, parlak başarılar 3, yenilmeler 0, beraberlik 1.
Hobro IK - 10 sayı, yengi 3, yenilme 1, beraberlik 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1.Lig (Danimarka) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken yarışmalar - 1.Lig (Danimarka):
Hvidovre IF - FC Fredericia (01.10.2020 13:00)
HB Køge - Fremad Amager (03.10.2020 07:00)
Silkeborg IF - Hobro IK (03.10.2020 07:30)

skorexpress.com internet sayfasında 1.Lig (Danimarka) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.