Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
11
U21
Çek Cumhuriyeti

U21

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Moravia
1 1 FC Slovacko 1 FC Slovacko 21 13 3 5 54:32 22 42 L
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
29.04.19 2 : 1 Kaybetmek
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
L
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
06.05.19 1 : 6 Kaybetmek
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
L
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
12.05.19 7 : 0 Kaybetmek
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
W
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
20.05.19 1 : 0 Zafer
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
D
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
26.05.19 1 : 1 Beraberlik
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
2 SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 21 11 5 5 62:38 24 38 L
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
28.04.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
L
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
04.05.19 1 : 0 Kaybetmek
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
W
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
13.05.19 7 : 0 Zafer
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
W
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
20.05.19 1 : 0 Zafer
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
W
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
25.05.19 1 : 4 Zafer
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
3 FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 21 10 5 6 49:37 12 35 L
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
29.04.19 2 : 4 Kaybetmek
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
W
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
05.05.19 1 : 5 Zafer
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
W
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
12.05.19 7 : 0 Zafer
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
W
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
20.05.19 1 : 3 Zafer
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
W
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
26.05.19 3 : 1 Zafer
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
4 FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava 21 10 4 7 46:40 6 34 L
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
28.04.19 1 : 3 Kaybetmek
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
L
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
06.05.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
L
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
13.05.19 7 : 0 Kaybetmek
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
L
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
20.05.19 2 : 4 Kaybetmek
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
W
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
27.05.19 1 : 2 Zafer
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
5 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava 21 7 4 10 39:49 -10 25 L
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
29.04.19 4 : 2 Kaybetmek
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
D
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
05.05.19 1 : 1 Beraberlik
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
W
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
12.05.19 2 : 5 Zafer
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
L
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
20.05.19 2 : 4 Kaybetmek
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
D
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
24.05.19 4 : 4 Beraberlik
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
6 FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21 21 6 6 9 39:34 5 24 W
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
28.04.19 3 : 1 Zafer
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
L
FK Teplice U21 FK Teplice U21
05.05.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
D
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
13.05.19 2 : 2 Beraberlik
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
W
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
20.05.19 6 : 0 Zafer
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
L
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
22.05.19 3 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
7 Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina 21 7 2 12 27:43 -16 23 L
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
28.04.19 2 : 3 Kaybetmek
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
L
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
06.05.19 3 : 1 Kaybetmek
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
L
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
12.05.19 2 : 5 Kaybetmek
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
L
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
20.05.19 4 : 3 Kaybetmek
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
L
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
26.05.19 1 : 3 Kaybetmek
FK Teplice U21 FK Teplice U21
8 FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 21 4 3 14 28:71 -43 15 L
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
29.04.19 0 : 1 Kaybetmek
FK Teplice U21 FK Teplice U21
L
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
06.05.19 7 : 1 Kaybetmek
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
D
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
13.05.19 2 : 2 Beraberlik
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
D
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
19.05.19 0 : 0 Beraberlik
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
W
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
27.05.19 1 : 2 Zafer
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
Championship round
Next group phase
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
U21
1 AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21 22 15 4 3 52:24 28 49 W
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
29.04.19 2 : 1 Zafer
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
W
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
06.05.19 1 : 2 Zafer
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
W
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
13.05.19 1 : 0 Zafer
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
L
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
20.05.19 1 : 0 Kaybetmek
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
L
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
27.05.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
2 FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21 22 12 4 6 46:35 11 40 W
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
29.04.19 2 : 4 Zafer
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
W
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
06.05.19 2 : 1 Zafer
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
D
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
13.05.19 2 : 2 Beraberlik
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
L
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
20.05.19 1 : 0 Kaybetmek
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
D
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
27.05.19 2 : 2 Beraberlik
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
3 FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21 22 12 3 7 64:39 25 39 W
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
28.04.19 1 : 2 Zafer
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
L
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
06.05.19 1 : 2 Kaybetmek
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
L
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
12.05.19 4 : 3 Kaybetmek
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
L
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
20.05.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
D
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
27.05.19 2 : 2 Beraberlik
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
4 Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21 22 10 5 7 40:37 3 35 W
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
28.04.19 1 : 3 Zafer
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
W
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
04.05.19 1 : 0 Zafer
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
L
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
13.05.19 1 : 0 Kaybetmek
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
W
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
19.05.19 1 : 0 Zafer
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
L
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
26.05.19 3 : 1 Kaybetmek
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
5 FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21 22 11 2 9 45:45 0 35 D
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
28.04.19 1 : 1 Beraberlik
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
W
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
06.05.19 1 : 6 Zafer
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
W
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
12.05.19 4 : 3 Zafer
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
L
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
19.05.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
L
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
25.05.19 1 : 4 Kaybetmek
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
6 FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21 22 9 4 9 53:42 11 31 D
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
28.04.19 1 : 1 Beraberlik
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
L
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
05.05.19 1 : 5 Kaybetmek
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
D
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
13.05.19 2 : 2 Beraberlik
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
W
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
20.05.19 2 : 4 Zafer
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
D
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
26.05.19 1 : 1 Beraberlik
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
7 1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21 22 9 4 9 53:56 -3 31 W
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
29.04.19 4 : 2 Zafer
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
L
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
06.05.19 4 : 2 Kaybetmek
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
W
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
13.05.19 4 : 0 Zafer
FK Teplice U21 FK Teplice U21
L
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
20.05.19 6 : 0 Kaybetmek
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
L
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
27.05.19 1 : 2 Kaybetmek
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
8 Slavia Praha U21 Slavia Praha U21 22 9 2 11 47:45 2 29 W
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
28.04.19 2 : 3 Zafer
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
W
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
06.05.19 7 : 1 Zafer
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
W
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
13.05.19 5 : 1 Zafer
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
W
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
20.05.19 2 : 4 Zafer
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
L
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
27.05.19 0 : 5 Kaybetmek
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
9 Dukla Praha U21 Dukla Praha U21 22 8 5 9 46:55 -9 29 L
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
28.04.19 3 : 1 Kaybetmek
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
W
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
06.05.19 4 : 2 Zafer
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
W
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
13.05.19 1 : 3 Zafer
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
W
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
20.05.19 4 : 3 Zafer
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
W
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
27.05.19 0 : 5 Zafer
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
10 FK Teplice U21 FK Teplice U21 22 7 3 12 32:39 -7 24 W
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
29.04.19 0 : 1 Zafer
FK Teplice U21 FK Teplice U21
W
FK Teplice U21 FK Teplice U21
05.05.19 1 : 0 Zafer
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
L
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
13.05.19 4 : 0 Kaybetmek
FK Teplice U21 FK Teplice U21
L
FK Teplice U21 FK Teplice U21
20.05.19 1 : 3 Kaybetmek
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
W
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
26.05.19 1 : 3 Zafer
FK Teplice U21 FK Teplice U21
11 Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21 22 5 3 14 32:64 -32 18 D
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
29.04.19 1 : 1 Beraberlik
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
D
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
05.05.19 1 : 1 Beraberlik
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
L
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
13.05.19 1 : 3 Kaybetmek
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
W
FK Teplice U21 FK Teplice U21
20.05.19 1 : 3 Zafer
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
W
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
22.05.19 3 : 0 Zafer
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
12 FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21 22 5 1 16 36:65 -29 16 D
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
29.04.19 1 : 1 Beraberlik
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
W
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
06.05.19 3 : 1 Zafer
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
L
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
13.05.19 5 : 1 Kaybetmek
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
D
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
19.05.19 0 : 0 Beraberlik
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
D
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
24.05.19 4 : 4 Beraberlik
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
Championship round
Next group phase
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
U21
1 SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 9 7 0 2 29:4 25 21 L
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
28.04.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
L
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
04.05.19 1 : 0 Kaybetmek
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
W
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
13.05.19 7 : 0 Zafer
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
W
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
20.05.19 1 : 0 Zafer
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
W
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
25.05.19 1 : 4 Zafer
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
2 FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 9 6 1 2 35:13 22 19 L
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
29.04.19 2 : 4 Kaybetmek
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
W
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
05.05.19 1 : 5 Zafer
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
W
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
12.05.19 7 : 0 Zafer
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
W
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
20.05.19 1 : 3 Zafer
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
W
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
26.05.19 3 : 1 Zafer
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
3 AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21 9 5 1 3 13:11 2 16 W
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
29.04.19 2 : 1 Zafer
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
W
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
06.05.19 1 : 2 Zafer
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
W
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
13.05.19 1 : 0 Zafer
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
L
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
20.05.19 1 : 0 Kaybetmek
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
L
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
27.05.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
4 Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21 9 5 0 4 13:13 0 15 W
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
28.04.19 1 : 3 Zafer
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
W
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
04.05.19 1 : 0 Zafer
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
L
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
13.05.19 1 : 0 Kaybetmek
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
W
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
19.05.19 1 : 0 Zafer
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
L
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
26.05.19 3 : 1 Kaybetmek
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
5 FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21 9 4 2 3 15:14 1 14 W
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
29.04.19 2 : 4 Zafer
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
W
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
06.05.19 2 : 1 Zafer
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
D
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
13.05.19 2 : 2 Beraberlik
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
L
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
20.05.19 1 : 0 Kaybetmek
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
D
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
27.05.19 2 : 2 Beraberlik
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
6 FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21 9 4 1 4 19:15 4 13 W
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
28.04.19 1 : 2 Zafer
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
L
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
06.05.19 1 : 2 Kaybetmek
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
L
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
12.05.19 4 : 3 Kaybetmek
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
L
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
20.05.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
D
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
27.05.19 2 : 2 Beraberlik
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
7 FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21 9 3 1 5 16:20 -4 10 D
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
28.04.19 1 : 1 Beraberlik
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
W
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
06.05.19 1 : 6 Zafer
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
W
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
12.05.19 4 : 3 Zafer
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
L
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
19.05.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
L
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
25.05.19 1 : 4 Kaybetmek
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
8 FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21 9 2 3 4 13:24 -11 9 D
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
28.04.19 1 : 1 Beraberlik
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
L
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
05.05.19 1 : 5 Kaybetmek
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
D
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
13.05.19 2 : 2 Beraberlik
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
W
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
20.05.19 2 : 4 Zafer
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
D
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
26.05.19 1 : 1 Beraberlik
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
9 1 FC Slovacko 1 FC Slovacko 9 2 2 5 8:25 -17 8 L
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
29.04.19 2 : 1 Kaybetmek
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
L
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
06.05.19 1 : 6 Kaybetmek
FC Viktoria Plzen U21 FC Viktoria Plzen U21
L
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
12.05.19 7 : 0 Kaybetmek
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
W
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
20.05.19 1 : 0 Zafer
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
D
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
26.05.19 1 : 1 Beraberlik
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
10 FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava 9 1 1 7 9:31 -22 4 L
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
28.04.19 1 : 3 Kaybetmek
Bohemians 1905 U21 Bohemians 1905 U21
L
FK Mlada Boleslav U21 FK Mlada Boleslav U21
06.05.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
L
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
13.05.19 7 : 0 Kaybetmek
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
L
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
20.05.19 2 : 4 Kaybetmek
FC Hradec Kralove U21 FC Hradec Kralove U21
W
AC Sparta Praha U21 AC Sparta Praha U21
27.05.19 1 : 2 Zafer
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
U21
1 Slavia Praha U21 Slavia Praha U21 9 6 1 2 32:14 18 19 W
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
28.04.19 2 : 3 Zafer
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
W
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
06.05.19 7 : 1 Zafer
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
W
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
13.05.19 5 : 1 Zafer
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
W
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
20.05.19 2 : 4 Zafer
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
L
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
27.05.19 0 : 5 Kaybetmek
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
2 Dukla Praha U21 Dukla Praha U21 9 6 0 3 25:18 7 18 L
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
28.04.19 3 : 1 Kaybetmek
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
W
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
06.05.19 4 : 2 Zafer
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
W
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
13.05.19 1 : 3 Zafer
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
W
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
20.05.19 4 : 3 Zafer
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
W
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
27.05.19 0 : 5 Zafer
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
3 FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21 9 5 2 2 24:9 15 17 W
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
28.04.19 3 : 1 Zafer
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
L
FK Teplice U21 FK Teplice U21
05.05.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
D
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
13.05.19 2 : 2 Beraberlik
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
W
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
20.05.19 6 : 0 Zafer
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
L
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
22.05.19 3 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
4 Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21 9 5 2 2 15:14 1 17 D
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
29.04.19 1 : 1 Beraberlik
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
D
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
05.05.19 1 : 1 Beraberlik
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
L
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
13.05.19 1 : 3 Kaybetmek
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
W
FK Teplice U21 FK Teplice U21
20.05.19 1 : 3 Zafer
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
W
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
22.05.19 3 : 0 Zafer
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
5 FK Teplice U21 FK Teplice U21 9 4 1 4 12:20 -8 13 W
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
29.04.19 0 : 1 Zafer
FK Teplice U21 FK Teplice U21
W
FK Teplice U21 FK Teplice U21
05.05.19 1 : 0 Zafer
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
L
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
13.05.19 4 : 0 Kaybetmek
FK Teplice U21 FK Teplice U21
L
FK Teplice U21 FK Teplice U21
20.05.19 1 : 3 Kaybetmek
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
W
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
26.05.19 1 : 3 Zafer
FK Teplice U21 FK Teplice U21
6 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava 9 3 3 3 26:19 7 12 L
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
29.04.19 4 : 2 Kaybetmek
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
D
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
05.05.19 1 : 1 Beraberlik
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
W
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
12.05.19 2 : 5 Zafer
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
L
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
20.05.19 2 : 4 Kaybetmek
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
D
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
24.05.19 4 : 4 Beraberlik
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
7 FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21 9 2 3 4 18:24 -6 9 D
Ceske Budejovice U21 Ceske Budejovice U21
29.04.19 1 : 1 Beraberlik
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
W
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
06.05.19 3 : 1 Zafer
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
L
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
13.05.19 5 : 1 Kaybetmek
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
D
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
19.05.19 0 : 0 Beraberlik
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
D
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
24.05.19 4 : 4 Beraberlik
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
8 1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21 9 3 0 6 18:25 -7 9 W
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
29.04.19 4 : 2 Zafer
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
L
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
06.05.19 4 : 2 Kaybetmek
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
W
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
13.05.19 4 : 0 Zafer
FK Teplice U21 FK Teplice U21
L
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
20.05.19 6 : 0 Kaybetmek
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
L
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
27.05.19 1 : 2 Kaybetmek
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
9 FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 9 2 2 5 8:22 -14 8 L
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
29.04.19 0 : 1 Kaybetmek
FK Teplice U21 FK Teplice U21
L
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
06.05.19 7 : 1 Kaybetmek
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
D
FC Fastav Zlin U21 FC Fastav Zlin U21
13.05.19 2 : 2 Beraberlik
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
D
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
19.05.19 0 : 0 Beraberlik
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
W
1 FK Pribram U21 1 FK Pribram U21
27.05.19 1 : 2 Zafer
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
10 Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina 9 2 0 7 18:31 -13 6 L
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
28.04.19 2 : 3 Kaybetmek
Slavia Praha U21 Slavia Praha U21
L
FK Baumit Jablonec U21 FK Baumit Jablonec U21
06.05.19 3 : 1 Kaybetmek
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
L
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
12.05.19 2 : 5 Kaybetmek
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
L
Dukla Praha U21 Dukla Praha U21
20.05.19 4 : 3 Kaybetmek
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
L
Mfk Okd Karvina Mfk Okd Karvina
26.05.19 1 : 3 Kaybetmek
FK Teplice U21 FK Teplice U21
Daha fazla göster

U21 - şampiyona, düzenleyen Çek Cumhuriyeti.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca U21 (Çek Cumhuriyeti) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında U21 (Çek Cumhuriyeti) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.