Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
U19 1.Grup
Çek Cumhuriyeti

U19 1.Grup

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
U19 1st Division
1 Sparta Prague U19 Sparta Prague U19 18 15 1 3 64:14 50 46 W
Sparta Prague U19 Sparta Prague U19
22.02.20 1 : 0 Zafer
FC Pardubice U19 FC Pardubice U19
W
Ceske Budejovice U19 Ceske Budejovice U19
29.02.20 0 : 1 Zafer
Sparta Prague U19 Sparta Prague U19
W
Sparta Prague U19 Sparta Prague U19
07.03.20 1 : 0 Zafer
Meteor Praha U19 Meteor Praha U19
D
Sparta Prague U19 Sparta Prague U19
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Opava U19 Opava U19
D
Slavia Praga U19 Slavia Praga U19
24.05.20 0 : 0 Beraberlik
Sparta Prague U19 Sparta Prague U19
2 Slavia Praga U19 Slavia Praga U19 19 15 1 4 58:25 33 44 W
1 FK Pribram U19 1 FK Pribram U19
28.02.20 1 : 2 Zafer
Slavia Praga U19 Slavia Praga U19
W
Slavia Praga U19 Slavia Praga U19
07.03.20 3 : 0 Zafer
FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19
W
Opava U19 Opava U19
11.03.20 1 : 3 Zafer
Slavia Praga U19 Slavia Praga U19
D
Slavia Praga U19 Slavia Praga U19
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
1 FC Brno U19 1 FC Brno U19
D
Slavia Praga U19 Slavia Praga U19
24.05.20 0 : 0 Beraberlik
Sparta Prague U19 Sparta Prague U19
3 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 18 12 1 5 55:30 25 37 W
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19
05.11.19 3 : 1 Zafer
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
L
Hradec Kralove U19 Hradec Kralove U19
09.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19
W
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19
22.02.20 5 : 2 Zafer
Opava U19 Opava U19
D
MFK Karvina U19 MFK Karvina U19
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19
L
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Ceske Budejovice U19 Ceske Budejovice U19
4 FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19 18 12 1 5 36:25 11 37 W
Meteor Praha U19 Meteor Praha U19
09.11.19 0 : 2 Zafer
FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19
W
FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19
16.11.19 1 : 0 Zafer
1 FK Pribram U19 1 FK Pribram U19
D
Hradec Kralove U19 Hradec Kralove U19
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19
W
FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19
03.03.20 1 : 0 Zafer
FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19
W
FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19
07.03.20 2 : 1 Zafer
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
5 Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19 18 11 1 6 44:28 16 34 W
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
23.11.19 3 : 1 Zafer
Opava U19 Opava U19
D
1. Slovacko U19 1. Slovacko U19
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
W
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
29.02.20 4 : 1 Zafer
Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19
L
FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
D
Ceske Budejovice U19 Ceske Budejovice U19
24.05.20 0 : 0 Beraberlik
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
6 1 FC Brno U19 1 FC Brno U19 18 10 1 7 38:35 3 32 L
1 FC Brno U19 1 FC Brno U19
16.11.19 2 : 3 Kaybetmek
Meteor Praha U19 Meteor Praha U19
W
1 FC Brno U19 1 FC Brno U19
22.02.20 2 : 1 Zafer
1 FK Pribram U19 1 FK Pribram U19
D
FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
1 FC Brno U19 1 FC Brno U19
W
1 FC Brno U19 1 FC Brno U19
07.03.20 2 : 0 Zafer
Hradec Kralove U19 Hradec Kralove U19
D
Slavia Praga U19 Slavia Praga U19
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
1 FC Brno U19 1 FC Brno U19
7 1. Slovacko U19 1. Slovacko U19 18 10 1 7 31:31 -3 30 D
FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
1. Slovacko U19 1. Slovacko U19
L
Slavia Praga U19 Slavia Praga U19
23.11.19 2 : 0 Kaybetmek
1. Slovacko U19 1. Slovacko U19
D
1. Slovacko U19 1. Slovacko U19
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
W
Opava U19 Opava U19
29.02.20 0 : 2 Zafer
1. Slovacko U19 1. Slovacko U19
W
1. Slovacko U19 1. Slovacko U19
07.03.20 4 : 1 Zafer
MFK Karvina U19 MFK Karvina U19
8 Hradec Kralove U19 Hradec Kralove U19 18 10 1 7 36:35 1 29 W
Ceske Budejovice U19 Ceske Budejovice U19
02.11.19 1 : 2 Zafer
Hradec Kralove U19 Hradec Kralove U19
W
Hradec Kralove U19 Hradec Kralove U19
09.11.19 3 : 2 Zafer
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19
L
Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Hradec Kralove U19 Hradec Kralove U19
D
Hradec Kralove U19 Hradec Kralove U19
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19
L
1 FC Brno U19 1 FC Brno U19
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Hradec Kralove U19 Hradec Kralove U19
9 FC Pardubice U19 FC Pardubice U19 18 8 1 9 32:37 -5 25 D
FC Pardubice U19 FC Pardubice U19
09.11.19 3 : 3 Beraberlik
1 FC Brno U19 1 FC Brno U19
L
Slavia Praga U19 Slavia Praga U19
19.02.20 5 : 1 Kaybetmek
FC Pardubice U19 FC Pardubice U19
L
Sparta Prague U19 Sparta Prague U19
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Pardubice U19 FC Pardubice U19
D
Meteor Praha U19 Meteor Praha U19
29.02.20 3 : 3 Beraberlik
FC Pardubice U19 FC Pardubice U19
W
FC Pardubice U19 FC Pardubice U19
06.03.20 1 : 0 Zafer
1 FK Pribram U19 1 FK Pribram U19
10 1 FK Pribram U19 1 FK Pribram U19 18 8 2 10 32:36 -4 24 D
1 FK Pribram U19 1 FK Pribram U19
08.11.19 3 : 3 Beraberlik
Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19
L
FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
1 FK Pribram U19 1 FK Pribram U19
L
1 FC Brno U19 1 FC Brno U19
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
1 FK Pribram U19 1 FK Pribram U19
L
1 FK Pribram U19 1 FK Pribram U19
28.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Slavia Praga U19 Slavia Praga U19
L
FC Pardubice U19 FC Pardubice U19
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
1 FK Pribram U19 1 FK Pribram U19
11 Opava U19 Opava U19 19 7 6 12 26:43 -17 21 L
Opava U19 Opava U19
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
1. Slovacko U19 1. Slovacko U19
L
Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19
07.03.20 6 : 1 Kaybetmek
Opava U19 Opava U19
L
Opava U19 Opava U19
11.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Slavia Praga U19 Slavia Praga U19
D
Sparta Prague U19 Sparta Prague U19
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Opava U19 Opava U19
D
Opava U19 Opava U19
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ceske Budejovice U19 Ceske Budejovice U19
12 FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19 18 4 1 13 32:45 -13 16 D
FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
1. Slovacko U19 1. Slovacko U19
D
Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19
16.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19
D
FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
1 FC Brno U19 1 FC Brno U19
L
FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19
03.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19
L
Slavia Praga U19 Slavia Praga U19
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19
13 Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19 18 4 4 14 27:50 -23 16 D
1 FK Pribram U19 1 FK Pribram U19
08.11.19 3 : 3 Beraberlik
Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19
D
Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19
16.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19
W
Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19
23.02.20 2 : 0 Zafer
Hradec Kralove U19 Hradec Kralove U19
L
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
29.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19
W
Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19
07.03.20 6 : 1 Zafer
Opava U19 Opava U19
14 Ceske Budejovice U19 Ceske Budejovice U19 18 5 2 13 18:37 -19 15 W
Ceske Budejovice U19 Ceske Budejovice U19
22.02.20 4 : 1 Zafer
MFK Karvina U19 MFK Karvina U19
L
Ceske Budejovice U19 Ceske Budejovice U19
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sparta Prague U19 Sparta Prague U19
W
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19
07.03.20 1 : 3 Zafer
Ceske Budejovice U19 Ceske Budejovice U19
D
Ceske Budejovice U19 Ceske Budejovice U19
24.05.20 0 : 0 Beraberlik
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
D
Opava U19 Opava U19
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ceske Budejovice U19 Ceske Budejovice U19
15 Meteor Praha U19 Meteor Praha U19 18 5 1 12 29:62 -33 15 L
Meteor Praha U19 Meteor Praha U19
09.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19
W
1 FC Brno U19 1 FC Brno U19
16.11.19 2 : 3 Zafer
Meteor Praha U19 Meteor Praha U19
L
Slavia Praga U19 Slavia Praga U19
22.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Meteor Praha U19 Meteor Praha U19
D
Meteor Praha U19 Meteor Praha U19
29.02.20 3 : 3 Beraberlik
FC Pardubice U19 FC Pardubice U19
L
Sparta Prague U19 Sparta Prague U19
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Meteor Praha U19 Meteor Praha U19
16 MFK Karvina U19 MFK Karvina U19 18 4 1 13 20:45 -25 14 D
Opava U19 Opava U19
08.11.19 2 : 2 Beraberlik
MFK Karvina U19 MFK Karvina U19
L
MFK Karvina U19 MFK Karvina U19
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Sparta Prague U19 Sparta Prague U19
L
Ceske Budejovice U19 Ceske Budejovice U19
22.02.20 4 : 1 Kaybetmek
MFK Karvina U19 MFK Karvina U19
D
MFK Karvina U19 MFK Karvina U19
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19
L
1. Slovacko U19 1. Slovacko U19
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
MFK Karvina U19 MFK Karvina U19
Relegation
Daha fazla göster

U19 1.Grup - şampiyona, düzenleyen Çek Cumhuriyeti. Katılan turnuva 16 futbol kulüpleri. Şu anda favoriler futbol maratonu. Bunlar:
Sparta Prague U19 - 46 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 15, yenilmeler 3, beraberlik 1.
Slavia Praga U19 - 44 kabul edilen puan, yengi 15, skorsuz yarışmalar 4, beraberlik 1.
Sigma Olomouc U19 - 37 kabul edilen puan, yengi 12, kaybedilen oyunlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca U19 1.Grup (Çek Cumhuriyeti) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında U19 1.Grup (Çek Cumhuriyeti) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.