Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
27
Çek Cumhuriyeti

U19 1.Grup

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
U19 1st Division
1 Sparta Prague U19 16 13 1 3 62:14 48 40 W
Opava U19
01.11.19 1 : 6 Zafer
Sparta Prague U19
W
Sparta Prague U19
05.11.19 3 : 0 Zafer
FC Viktoria Plzen U19
W
Sparta Prague U19
09.11.19 5 : 0 Zafer
Slavia Praga U19
W
MFK Karvina U19
23.11.19 1 : 2 Zafer
Sparta Prague U19
W
Sparta Prague U19
22.02.20 1 : 0 Zafer
FC Pardubice U19
2 Slavia Praga U19 16 12 1 4 50:23 27 35 L
1 FC Brno U19
02.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Slavia Praga U19
L
Sparta Prague U19
09.11.19 5 : 0 Kaybetmek
Slavia Praga U19
W
Slavia Praga U19
23.11.19 2 : 0 Zafer
1. Slovacko U19
W
Slavia Praga U19
19.02.20 5 : 1 Zafer
FC Pardubice U19
W
Slavia Praga U19
22.02.20 5 : 2 Zafer
Meteor Praha U19
3 Sigma Olomouc U19 16 12 1 4 49:24 25 35 W
1 FK Pribram U19
25.10.19 2 : 5 Zafer
Sigma Olomouc U19
L
Sigma Olomouc U19
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Fastav Zlin U19
W
Sigma Olomouc U19
05.11.19 3 : 1 Zafer
Banik Ostrava U19
L
Hradec Kralove U19
09.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Sigma Olomouc U19
W
Sigma Olomouc U19
22.02.20 5 : 2 Zafer
Opava U19
4 Banik Ostrava U19 16 10 1 5 39:25 14 31 W
MFK Karvina U19
01.11.19 0 : 3 Zafer
Banik Ostrava U19
L
Sigma Olomouc U19
05.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Banik Ostrava U19
W
Banik Ostrava U19
09.11.19 1 : 0 Zafer
Ceske Budejovice U19
W
Banik Ostrava U19
23.11.19 3 : 1 Zafer
Opava U19
D
1. Slovacko U19
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Banik Ostrava U19
5 FC Viktoria Plzen U19 15 10 4 5 28:18 10 30 D
Slavia Praga U19
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Viktoria Plzen U19
D
FC Viktoria Plzen U19
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Pardubice U19
L
Sparta Prague U19
05.11.19 3 : 0 Kaybetmek
FC Viktoria Plzen U19
W
Meteor Praha U19
09.11.19 0 : 2 Zafer
FC Viktoria Plzen U19
W
FC Viktoria Plzen U19
16.11.19 1 : 0 Zafer
1 FK Pribram U19
6 1 FC Brno U19 16 9 1 7 30:28 2 28 L
Sparta Prague U19
26.10.19 4 : 0 Kaybetmek
1 FC Brno U19
W
1 FC Brno U19
02.11.19 3 : 2 Zafer
Slavia Praga U19
D
FC Pardubice U19
09.11.19 3 : 3 Beraberlik
1 FC Brno U19
L
1 FC Brno U19
16.11.19 2 : 3 Kaybetmek
Meteor Praha U19
W
1 FC Brno U19
22.02.20 2 : 1 Zafer
1 FK Pribram U19
7 Hradec Kralove U19 16 10 5 6 30:28 2 27 L
Hradec Kralove U19
23.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Banik Ostrava U19
W
Hradec Kralove U19
26.10.19 2 : 1 Zafer
MFK Karvina U19
W
Ceske Budejovice U19
02.11.19 1 : 2 Zafer
Hradec Kralove U19
W
Hradec Kralove U19
09.11.19 3 : 2 Zafer
Sigma Olomouc U19
L
Mlada Boleslav U19
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Hradec Kralove U19
8 1 FK Pribram U19 16 8 2 8 31:33 -2 24 L
1 FK Pribram U19
25.10.19 2 : 5 Kaybetmek
Sigma Olomouc U19
L
1. Slovacko U19
02.11.19 2 : 0 Kaybetmek
1 FK Pribram U19
D
1 FK Pribram U19
08.11.19 3 : 3 Beraberlik
Mlada Boleslav U19
L
FC Viktoria Plzen U19
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
1 FK Pribram U19
L
1 FC Brno U19
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
1 FK Pribram U19
9 1. Slovacko U19 16 8 1 7 25:30 -5 24 W
Meteor Praha U19
26.10.19 1 : 4 Zafer
1. Slovacko U19
W
1. Slovacko U19
02.11.19 2 : 0 Zafer
1 FK Pribram U19
D
FC Fastav Zlin U19
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
1. Slovacko U19
L
Slavia Praga U19
23.11.19 2 : 0 Kaybetmek
1. Slovacko U19
D
1. Slovacko U19
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Banik Ostrava U19
10 FC Pardubice U19 16 7 6 9 24:29 -5 21 W
FC Pardubice U19
26.10.19 1 : 0 Zafer
Mlada Boleslav U19
D
FC Viktoria Plzen U19
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Pardubice U19
D
FC Pardubice U19
09.11.19 3 : 3 Beraberlik
1 FC Brno U19
L
Slavia Praga U19
19.02.20 5 : 1 Kaybetmek
FC Pardubice U19
L
Sparta Prague U19
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Pardubice U19
11 Opava U19 16 7 6 9 24:32 -8 21 L
Opava U19
01.11.19 1 : 6 Kaybetmek
Sparta Prague U19
D
Opava U19
08.11.19 2 : 2 Beraberlik
MFK Karvina U19
D
Ceske Budejovice U19
16.11.19 1 : 1 Beraberlik
Opava U19
L
Banik Ostrava U19
23.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Opava U19
L
Sigma Olomouc U19
22.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Opava U19
12 FC Fastav Zlin U19 15 4 4 11 25:35 -10 14 L
MFK Karvina U19
18.10.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlin U19
D
FC Fastav Zlin U19
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Ceske Budejovice U19
W
Sigma Olomouc U19
02.11.19 1 : 2 Zafer
FC Fastav Zlin U19
D
FC Fastav Zlin U19
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
1. Slovacko U19
D
Mlada Boleslav U19
16.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Fastav Zlin U19
13 MFK Karvina U19 16 4 1 12 16:36 -20 13 L
Hradec Kralove U19
26.10.19 2 : 1 Kaybetmek
MFK Karvina U19
L
MFK Karvina U19
01.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Banik Ostrava U19
D
Opava U19
08.11.19 2 : 2 Beraberlik
MFK Karvina U19
L
MFK Karvina U19
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Sparta Prague U19
L
Ceske Budejovice U19
22.02.20 4 : 1 Kaybetmek
MFK Karvina U19
14 Mlada Boleslav U19 16 3 4 13 20:45 -25 13 L
FC Pardubice U19
26.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Mlada Boleslav U19
D
Mlada Boleslav U19
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Meteor Praha U19
D
1 FK Pribram U19
08.11.19 3 : 3 Beraberlik
Mlada Boleslav U19
D
Mlada Boleslav U19
16.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Fastav Zlin U19
W
Mlada Boleslav U19
23.02.20 2 : 0 Zafer
Hradec Kralove U19
15 Meteor Praha U19 16 5 2 11 21:54 -33 13 L
Meteor Praha U19
26.10.19 1 : 4 Kaybetmek
1. Slovacko U19
D
Mlada Boleslav U19
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Meteor Praha U19
L
Meteor Praha U19
09.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Viktoria Plzen U19
W
1 FC Brno U19
16.11.19 2 : 3 Zafer
Meteor Praha U19
L
Slavia Praga U19
22.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Meteor Praha U19
16 Ceske Budejovice U19 16 4 2 12 15:35 -20 12 D
FC Fastav Zlin U19
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Ceske Budejovice U19
L
Ceske Budejovice U19
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Hradec Kralove U19
L
Banik Ostrava U19
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Ceske Budejovice U19
D
Ceske Budejovice U19
16.11.19 1 : 1 Beraberlik
Opava U19
W
Ceske Budejovice U19
22.02.20 4 : 1 Zafer
MFK Karvina U19
Daha fazla göster

Daha fazla göster

U19 1.Grup - turnuva, organize eden Çek Cumhuriyeti. Kayıt yaptıran şampiyona 16 takımlar. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Sparta Prague U19 - 40 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 13, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Slavia Praga U19 - 35 kabul edilen puan, parlak başarılar 12, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Sigma Olomouc U19 - 35 sayı, yengi 12, yenilmeler 4, beraberlik 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca U19 1.Grup (Çek Cumhuriyeti) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - U19 1.Grup (Çek Cumhuriyeti):
1 FK Pribram U19 - Slavia Praga U19 (28.02.2020 05:00)
Opava U19 - 1. Slovacko U19 (29.02.2020 04:00)
Meteor Praha U19 - FC Pardubice U19 (29.02.2020 05:00)

skorexpress.com internet sayfasında U19 1.Grup (Çek Cumhuriyeti) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.