Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
06
Msfl
Çek Cumhuriyeti

Msfl

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Msfl
1 FK Apos Blansko FK Apos Blansko 18 11 3 4 33:12 21 36 W
FK Apos Blansko FK Apos Blansko
27.10.19 2 : 0 Zafer
1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK
W
Uhersky Brod Uhersky Brod
02.11.19 0 : 1 Zafer
FK Apos Blansko FK Apos Blansko
W
FK Apos Blansko FK Apos Blansko
09.11.19 2 : 1 Zafer
Unex Unicov Unex Unicov
L
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FK Apos Blansko FK Apos Blansko
L
Unex Unicov Unex Unicov
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Apos Blansko FK Apos Blansko
2 FC Odra Petrkovice FC Odra Petrkovice 18 10 4 4 32:17 15 34 W
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
27.10.19 0 : 3 Zafer
FC Odra Petrkovice FC Odra Petrkovice
W
FC Odra Petrkovice FC Odra Petrkovice
02.11.19 2 : 1 Zafer
FC MSA Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov
W
FK Velke Mezirici FK Velke Mezirici
10.11.19 0 : 6 Zafer
FC Odra Petrkovice FC Odra Petrkovice
W
FC Odra Petrkovice FC Odra Petrkovice
16.11.19 3 : 2 Zafer
SK Hanacka Slavia Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz
W
FC Odra Petrkovice FC Odra Petrkovice
07.03.20 1 : 0 Zafer
FK Velke Mezirici FK Velke Mezirici
3 MFK Frydek Mistek MFK Frydek Mistek 18 10 4 4 29:16 13 34 W
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
27.10.19 0 : 4 Zafer
MFK Frydek Mistek MFK Frydek Mistek
D
MFK Frydek Mistek MFK Frydek Mistek
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
D
FC MSA Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
MFK Frydek Mistek MFK Frydek Mistek
W
MFK Frydek Mistek MFK Frydek Mistek
16.11.19 3 : 0 Zafer
FK Velke Mezirici FK Velke Mezirici
W
MFK Frydek Mistek MFK Frydek Mistek
08.03.20 3 : 1 Zafer
FC MSA Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov
4 Unex Unicov Unex Unicov 18 9 6 3 32:24 8 33 W
Unex Unicov Unex Unicov
27.10.19 3 : 1 Zafer
FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
W
Unex Unicov Unex Unicov
03.11.19 1 : 0 Zafer
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
L
FK Apos Blansko FK Apos Blansko
09.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Unex Unicov Unex Unicov
D
Unex Unicov Unex Unicov
16.11.19 2 : 2 Beraberlik
MFK Vyskov MFK Vyskov
W
Unex Unicov Unex Unicov
08.03.20 1 : 0 Zafer
FK Apos Blansko FK Apos Blansko
5 Rosice Rosice 18 9 5 4 19:12 7 32 D
FK Velke Mezirici FK Velke Mezirici
27.10.19 2 : 2 Beraberlik
Rosice Rosice
D
Rosice Rosice
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
SK Hanacka Slavia Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz
W
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
10.11.19 0 : 1 Zafer
Rosice Rosice
L
FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Rosice Rosice
W
Rosice Rosice
07.03.20 3 : 1 Zafer
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
6 FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B 18 9 4 5 39:19 20 31 L
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
27.10.19 0 : 4 Kaybetmek
MFK Frydek Mistek MFK Frydek Mistek
W
Slovacko B Slovacko B
02.11.19 0 : 1 Zafer
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
W
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
09.11.19 4 : 0 Zafer
1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK
W
Uhersky Brod Uhersky Brod
16.11.19 1 : 4 Zafer
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
W
1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK
07.03.20 0 : 5 Zafer
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
7 SK Hanacka Slavia Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 18 9 3 6 31:23 8 30 D
SK Hanacka Slavia Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz
25.10.19 0 : 0 Beraberlik
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
D
Rosice Rosice
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
SK Hanacka Slavia Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz
W
SK Hanacka Slavia Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz
09.11.19 2 : 0 Zafer
FC Hlucin FC Hlucin
L
FC Odra Petrkovice FC Odra Petrkovice
16.11.19 3 : 2 Kaybetmek
SK Hanacka Slavia Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz
W
FC Hlucin FC Hlucin
07.03.20 0 : 1 Zafer
SK Hanacka Slavia Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz
8 Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B) 18 9 2 7 36:22 14 29 D
SK Hanacka Slavia Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz
25.10.19 0 : 0 Beraberlik
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
W
FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
03.11.19 1 : 6 Zafer
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
L
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
10.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Rosice Rosice
L
FC Hlucin FC Hlucin
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
L
Rosice Rosice
07.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
9 SFK Vrchovina SFK Vrchovina 18 8 4 6 22:19 3 28 W
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
26.10.19 2 : 0 Zafer
Uhersky Brod Uhersky Brod
L
Unex Unicov Unex Unicov
03.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
L
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
09.11.19 1 : 4 Kaybetmek
FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
W
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
16.11.19 2 : 1 Zafer
FK Apos Blansko FK Apos Blansko
W
FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
07.03.20 1 : 2 Zafer
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
10 MFK Vyskov MFK Vyskov 18 5 9 4 27:24 3 24 W
MFK Vyskov MFK Vyskov
26.10.19 5 : 0 Zafer
Slovacko B Slovacko B
D
1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK
01.11.19 1 : 1 Beraberlik
MFK Vyskov MFK Vyskov
W
MFK Vyskov MFK Vyskov
09.11.19 3 : 2 Zafer
Uhersky Brod Uhersky Brod
D
Unex Unicov Unex Unicov
16.11.19 2 : 2 Beraberlik
MFK Vyskov MFK Vyskov
D
Uhersky Brod Uhersky Brod
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
MFK Vyskov MFK Vyskov
11 FK Velke Mezirici FK Velke Mezirici 18 6 5 7 22:35 -13 23 D
FK Velke Mezirici FK Velke Mezirici
27.10.19 2 : 2 Beraberlik
Rosice Rosice
W
FC Hlucin FC Hlucin
02.11.19 2 : 3 Zafer
FK Velke Mezirici FK Velke Mezirici
L
FK Velke Mezirici FK Velke Mezirici
10.11.19 0 : 6 Kaybetmek
FC Odra Petrkovice FC Odra Petrkovice
L
MFK Frydek Mistek MFK Frydek Mistek
16.11.19 3 : 0 Kaybetmek
FK Velke Mezirici FK Velke Mezirici
L
FC Odra Petrkovice FC Odra Petrkovice
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Velke Mezirici FK Velke Mezirici
12 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 18 6 4 8 27:37 -10 22 L
Unex Unicov Unex Unicov
27.10.19 3 : 1 Kaybetmek
FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
L
FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
03.11.19 1 : 6 Kaybetmek
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
W
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
09.11.19 1 : 4 Zafer
FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
W
FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
16.11.19 1 : 0 Zafer
Rosice Rosice
L
FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
13 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 18 5 5 8 17:32 -15 20 L
FK Apos Blansko FK Apos Blansko
27.10.19 2 : 0 Kaybetmek
1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK
D
1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK
01.11.19 1 : 1 Beraberlik
MFK Vyskov MFK Vyskov
L
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
09.11.19 4 : 0 Kaybetmek
1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK
W
1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK
16.11.19 2 : 1 Zafer
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
L
1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK
07.03.20 0 : 5 Kaybetmek
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
14 Uhersky Brod Uhersky Brod 18 5 3 10 28:31 -3 18 L
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
26.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Uhersky Brod Uhersky Brod
L
Uhersky Brod Uhersky Brod
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
FK Apos Blansko FK Apos Blansko
L
MFK Vyskov MFK Vyskov
09.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Uhersky Brod Uhersky Brod
L
Uhersky Brod Uhersky Brod
16.11.19 1 : 4 Kaybetmek
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
D
Uhersky Brod Uhersky Brod
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
MFK Vyskov MFK Vyskov
15 FC Hlucin FC Hlucin 18 5 3 10 11:25 -14 18 L
FC MSA Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov
26.10.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Hlucin FC Hlucin
L
FC Hlucin FC Hlucin
02.11.19 2 : 3 Kaybetmek
FK Velke Mezirici FK Velke Mezirici
L
SK Hanacka Slavia Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz
09.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Hlucin FC Hlucin
W
FC Hlucin FC Hlucin
16.11.19 1 : 0 Zafer
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
L
FC Hlucin FC Hlucin
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
SK Hanacka Slavia Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz
16 Slovacko B Slovacko B 18 5 3 10 19:36 -17 18 L
MFK Vyskov MFK Vyskov
26.10.19 5 : 0 Kaybetmek
Slovacko B Slovacko B
L
Slovacko B Slovacko B
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
L
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
10.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Slovacko B Slovacko B
W
Slovacko B Slovacko B
16.11.19 1 : 0 Zafer
FC MSA Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov
W
Slovacko B Slovacko B
07.03.20 1 : 0 Zafer
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
17 FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B 18 4 2 12 20:34 -14 14 L
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
27.10.19 0 : 3 Kaybetmek
FC Odra Petrkovice FC Odra Petrkovice
D
MFK Frydek Mistek MFK Frydek Mistek
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
W
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
10.11.19 2 : 1 Zafer
Slovacko B Slovacko B
L
1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
L
Slovacko B Slovacko B
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
18 FC MSA Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov 18 1 3 14 18:44 -26 6 W
FC MSA Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov
26.10.19 1 : 0 Zafer
FC Hlucin FC Hlucin
L
FC Odra Petrkovice FC Odra Petrkovice
02.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FC MSA Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov
D
FC MSA Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
MFK Frydek Mistek MFK Frydek Mistek
L
Slovacko B Slovacko B
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC MSA Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov
L
MFK Frydek Mistek MFK Frydek Mistek
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
FC MSA Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Msfl - şampiyona, organize eden Çek Cumhuriyeti. Iştirak eden lig 18 katılımcılar. Şu anda madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
FK Apos Blansko - 36 puan, parlak başarılar 11, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 3.
FC Odra Petrkovice - 34 madde, yengi 10, skorsuz yarışmalar 4, beraberlik 4.
MFK Frydek Mistek - 34 sayı, kazanılan yarışmalar 10, skorsuz maçlar 4, beraberlik 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Msfl (Çek Cumhuriyeti) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Msfl (Çek Cumhuriyeti) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.