Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
06
Çek Cumhuriyeti

Msfl

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Msfl
1 FK Apos Blansko 18 11 3 4 33:12 21 36 W
FK Apos Blansko
27.10.19 2 : 0 Zafer
1.SC Znojmo FK
W
Uhersky Brod
02.11.19 0 : 1 Zafer
FK Apos Blansko
W
FK Apos Blansko
09.11.19 2 : 1 Zafer
Unex Unicov
L
SFK Vrchovina
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FK Apos Blansko
L
Unex Unicov
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Apos Blansko
2 FC Odra Petrkovice 18 10 4 4 32:17 15 34 W
FC Fastav Zlin B
27.10.19 0 : 3 Zafer
FC Odra Petrkovice
W
FC Odra Petrkovice
02.11.19 2 : 1 Zafer
FC MSA Dolni Benesov
W
FK Velke Mezirici
10.11.19 0 : 6 Zafer
FC Odra Petrkovice
W
FC Odra Petrkovice
16.11.19 3 : 2 Zafer
SK Hanacka Slavia Kromeriz
W
FC Odra Petrkovice
07.03.20 1 : 0 Zafer
FK Velke Mezirici
3 MFK Frydek Mistek 18 10 4 4 29:16 13 34 W
Banik Ostrava II
27.10.19 0 : 4 Zafer
MFK Frydek Mistek
D
MFK Frydek Mistek
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Fastav Zlin B
D
FC MSA Dolni Benesov
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
MFK Frydek Mistek
W
MFK Frydek Mistek
16.11.19 3 : 0 Zafer
FK Velke Mezirici
W
MFK Frydek Mistek
08.03.20 3 : 1 Zafer
FC MSA Dolni Benesov
4 Unex Unicov 18 9 6 3 32:24 8 33 W
Unex Unicov
27.10.19 3 : 1 Zafer
FC Viktoria Otrokovice
W
Unex Unicov
03.11.19 1 : 0 Zafer
SFK Vrchovina
L
FK Apos Blansko
09.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Unex Unicov
D
Unex Unicov
16.11.19 2 : 2 Beraberlik
MFK Vyskov
W
Unex Unicov
08.03.20 1 : 0 Zafer
FK Apos Blansko
5 ROSICE 18 9 5 4 19:12 7 32 D
FK Velke Mezirici
27.10.19 2 : 2 Beraberlik
ROSICE
D
ROSICE
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
SK Hanacka Slavia Kromeriz
W
Sigma Olomouc (B)
10.11.19 0 : 1 Zafer
ROSICE
L
FC Viktoria Otrokovice
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
ROSICE
W
ROSICE
07.03.20 3 : 1 Zafer
Sigma Olomouc (B)
6 Banik Ostrava II 18 9 4 5 39:19 20 31 L
Banik Ostrava II
27.10.19 0 : 4 Kaybetmek
MFK Frydek Mistek
W
Slovacko B
02.11.19 0 : 1 Zafer
Banik Ostrava II
W
Banik Ostrava II
09.11.19 4 : 0 Zafer
1.SC Znojmo FK
W
Uhersky Brod
16.11.19 1 : 4 Zafer
Banik Ostrava II
W
1.SC Znojmo FK
07.03.20 0 : 5 Zafer
Banik Ostrava II
7 SK Hanacka Slavia Kromeriz 18 9 3 6 31:23 8 30 D
SK Hanacka Slavia Kromeriz
25.10.19 0 : 0 Beraberlik
Sigma Olomouc (B)
D
ROSICE
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
SK Hanacka Slavia Kromeriz
W
SK Hanacka Slavia Kromeriz
09.11.19 2 : 0 Zafer
FC Hlucin
L
FC Odra Petrkovice
16.11.19 3 : 2 Kaybetmek
SK Hanacka Slavia Kromeriz
W
FC Hlucin
07.03.20 0 : 1 Zafer
SK Hanacka Slavia Kromeriz
8 Sigma Olomouc (B) 18 9 2 7 36:22 14 29 D
SK Hanacka Slavia Kromeriz
25.10.19 0 : 0 Beraberlik
Sigma Olomouc (B)
W
FC Viktoria Otrokovice
03.11.19 1 : 6 Zafer
Sigma Olomouc (B)
L
Sigma Olomouc (B)
10.11.19 0 : 1 Kaybetmek
ROSICE
L
FC Hlucin
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Sigma Olomouc (B)
L
ROSICE
07.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Sigma Olomouc (B)
9 SFK Vrchovina 18 8 4 6 22:19 3 28 W
SFK Vrchovina
26.10.19 2 : 0 Zafer
Uhersky Brod
L
Unex Unicov
03.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SFK Vrchovina
L
SFK Vrchovina
09.11.19 1 : 4 Kaybetmek
FC Viktoria Otrokovice
W
SFK Vrchovina
16.11.19 2 : 1 Zafer
FK Apos Blansko
W
FC Viktoria Otrokovice
07.03.20 1 : 2 Zafer
SFK Vrchovina
10 MFK Vyskov 18 5 9 4 27:24 3 24 W
MFK Vyskov
26.10.19 5 : 0 Zafer
Slovacko B
D
1.SC Znojmo FK
01.11.19 1 : 1 Beraberlik
MFK Vyskov
W
MFK Vyskov
09.11.19 3 : 2 Zafer
Uhersky Brod
D
Unex Unicov
16.11.19 2 : 2 Beraberlik
MFK Vyskov
D
Uhersky Brod
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
MFK Vyskov
11 FK Velke Mezirici 18 6 5 7 22:35 -13 23 D
FK Velke Mezirici
27.10.19 2 : 2 Beraberlik
ROSICE
W
FC Hlucin
02.11.19 2 : 3 Zafer
FK Velke Mezirici
L
FK Velke Mezirici
10.11.19 0 : 6 Kaybetmek
FC Odra Petrkovice
L
MFK Frydek Mistek
16.11.19 3 : 0 Kaybetmek
FK Velke Mezirici
L
FC Odra Petrkovice
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Velke Mezirici
12 FC Viktoria Otrokovice 18 6 4 8 27:37 -10 22 L
Unex Unicov
27.10.19 3 : 1 Kaybetmek
FC Viktoria Otrokovice
L
FC Viktoria Otrokovice
03.11.19 1 : 6 Kaybetmek
Sigma Olomouc (B)
W
SFK Vrchovina
09.11.19 1 : 4 Zafer
FC Viktoria Otrokovice
W
FC Viktoria Otrokovice
16.11.19 1 : 0 Zafer
ROSICE
L
FC Viktoria Otrokovice
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
SFK Vrchovina
13 1.SC Znojmo FK 18 5 5 8 17:32 -15 20 L
FK Apos Blansko
27.10.19 2 : 0 Kaybetmek
1.SC Znojmo FK
D
1.SC Znojmo FK
01.11.19 1 : 1 Beraberlik
MFK Vyskov
L
Banik Ostrava II
09.11.19 4 : 0 Kaybetmek
1.SC Znojmo FK
W
1.SC Znojmo FK
16.11.19 2 : 1 Zafer
FC Fastav Zlin B
L
1.SC Znojmo FK
07.03.20 0 : 5 Kaybetmek
Banik Ostrava II
14 Uhersky Brod 18 5 3 10 28:31 -3 18 L
SFK Vrchovina
26.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Uhersky Brod
L
Uhersky Brod
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
FK Apos Blansko
L
MFK Vyskov
09.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Uhersky Brod
L
Uhersky Brod
16.11.19 1 : 4 Kaybetmek
Banik Ostrava II
D
Uhersky Brod
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
MFK Vyskov
15 FC Hlucin 18 5 3 10 11:25 -14 18 L
FC MSA Dolni Benesov
26.10.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Hlucin
L
FC Hlucin
02.11.19 2 : 3 Kaybetmek
FK Velke Mezirici
L
SK Hanacka Slavia Kromeriz
09.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Hlucin
W
FC Hlucin
16.11.19 1 : 0 Zafer
Sigma Olomouc (B)
L
FC Hlucin
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
SK Hanacka Slavia Kromeriz
16 Slovacko B 18 5 3 10 19:36 -17 18 L
MFK Vyskov
26.10.19 5 : 0 Kaybetmek
Slovacko B
L
Slovacko B
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Banik Ostrava II
L
FC Fastav Zlin B
10.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Slovacko B
W
Slovacko B
16.11.19 1 : 0 Zafer
FC MSA Dolni Benesov
W
Slovacko B
07.03.20 1 : 0 Zafer
FC Fastav Zlin B
17 FC Fastav Zlin B 18 4 2 12 20:34 -14 14 L
FC Fastav Zlin B
27.10.19 0 : 3 Kaybetmek
FC Odra Petrkovice
D
MFK Frydek Mistek
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Fastav Zlin B
W
FC Fastav Zlin B
10.11.19 2 : 1 Zafer
Slovacko B
L
1.SC Znojmo FK
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Fastav Zlin B
L
Slovacko B
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlin B
18 FC MSA Dolni Benesov 18 1 3 14 18:44 -26 6 W
FC MSA Dolni Benesov
26.10.19 1 : 0 Zafer
FC Hlucin
L
FC Odra Petrkovice
02.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FC MSA Dolni Benesov
D
FC MSA Dolni Benesov
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
MFK Frydek Mistek
L
Slovacko B
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC MSA Dolni Benesov
L
MFK Frydek Mistek
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
FC MSA Dolni Benesov
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Msfl - turnuva, düzenleyen Çek Cumhuriyeti. Katılmak için başvuru veren lig 18 katılımcılar. Bu sezonda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
FK Apos Blansko - 36 madde, parlak başarılar 11, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
FC Odra Petrkovice - 34 sayı, kazanılan yarışmalar 10, yenilme 4, beraberlik 4.
MFK Frydek Mistek - 34 madde, kazanılan yarışmalar 10, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Msfl (Çek Cumhuriyeti) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program sonraki yarışmalar - Msfl (Çek Cumhuriyeti):
FC Viktoria Otrokovice - MFK Frydek Mistek (09.04.2020 10:30)
SK Hanacka Slavia Kromeriz - SFK Vrchovina (10.04.2020 10:00)
FC MSA Dolni Benesov - MFK Vyskov (10.04.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Msfl (Çek Cumhuriyeti) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.