MSFL
Çek Cumhuriyeti

MSFL

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Msfl
1 MFK Vyskov MFK Vyskov 8 5 2 1 17:9 8 17 L
1. FC Slovácko II 1. FC Slovácko II
30.08.20 4 : 1 Kaybetmek
MFK Vyskov MFK Vyskov
W
MFK Vyskov MFK Vyskov
05.09.20 3 : 0 Zafer
Vysocina Jihlava II
D
FC Fastav Zlín II FC Fastav Zlín II
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
MFK Vyskov MFK Vyskov
D
SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
MFK Vyskov MFK Vyskov
W
MFK Vyskov MFK Vyskov
19.09.20 2 : 0 Zafer
FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
SK Sigma Olomouc II
2 1. FC Slovácko II 1. FC Slovácko II 8 4 4 0 12:4 8 16 W
1. FC Slovácko II 1. FC Slovácko II
30.08.20 4 : 1 Zafer
MFK Vyskov MFK Vyskov
W
MSA Dolní Benesov MSA Dolní Benesov
05.09.20 0 : 1 Zafer
1. FC Slovácko II 1. FC Slovácko II
D
ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
09.09.20 0 : 0 Beraberlik
1. FC Slovácko II 1. FC Slovácko II
W
1. SC Znojmo 1. SC Znojmo
12.09.20 1 : 4 Zafer
1. FC Slovácko II 1. FC Slovácko II
W
1. FC Slovácko II 1. FC Slovácko II
20.09.20 1 : 0 Zafer
Vysocina Jihlava II
SK Hanácká Slavia Kroměříž
3 SK Uničov SK Uničov 8 5 0 3 32:14 18 15 L
Banik Ostrava II Banik Ostrava II
30.08.20 3 : 1 Kaybetmek
SK Uničov SK Uničov
W
SK Uničov SK Uničov
06.09.20 3 : 1 Zafer
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
W
SK Uničov SK Uničov
09.09.20 8 : 0 Zafer
Vysocina Jihlava II
W
MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek
12.09.20 2 : 6 Zafer
SK Uničov SK Uničov
W
SK Uničov SK Uničov
20.09.20 6 : 2 Zafer
1. SC Znojmo 1. SC Znojmo
ČSK Uherský Brod
4 FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 8 4 2 2 12:8 4 14 W
SK Sigma Olomouc II SK Sigma Olomouc II
30.08.20 1 : 2 Zafer
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
L
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
05.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
W
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
09.09.20 2 : 0 Zafer
MSA Dolní Benesov MSA Dolní Benesov
L
Banik Ostrava II Banik Ostrava II
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
D
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
MFK Frýdek-Místek
5 FC Hlučín FC Hlučín 8 4 2 2 11:8 3 14 W
SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
29.08.20 1 : 5 Zafer
FC Hlučín FC Hlučín
W
FC Hlučín FC Hlučín
04.09.20 1 : 0 Zafer
FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
D
FC Hlučín FC Hlučín
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
L
SK Sigma Olomouc II SK Sigma Olomouc II
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Hlučín FC Hlučín
L
FC Hlučín FC Hlučín
18.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
Banik Ostrava II
6 Banik Ostrava II Banik Ostrava II 8 4 2 2 14:12 2 14 W
Banik Ostrava II Banik Ostrava II
30.08.20 3 : 1 Zafer
SK Uničov SK Uničov
D
ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Banik Ostrava II Banik Ostrava II
D
Banik Ostrava II Banik Ostrava II
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
SK Sigma Olomouc II SK Sigma Olomouc II
W
Banik Ostrava II Banik Ostrava II
13.09.20 2 : 0 Zafer
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
W
FC Fastav Zlín II FC Fastav Zlín II
20.09.20 2 : 3 Zafer
Banik Ostrava II Banik Ostrava II
FC Hlučín
7 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 8 4 1 3 19:16 3 13 W
1. SC Znojmo 1. SC Znojmo
02.09.20 3 : 4 Zafer
MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek
D
MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
1. SC Znojmo 1. SC Znojmo
L
MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek
09.09.20 1 : 2 Kaybetmek
SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
L
MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek
12.09.20 2 : 6 Kaybetmek
SK Uničov SK Uničov
D
ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek
FC Slovan Rosice
8 SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 8 3 4 1 10:10 -2 13 L
SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
29.08.20 1 : 5 Kaybetmek
FC Hlučín FC Hlučín
W
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
05.09.20 0 : 1 Zafer
SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
W
MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek
09.09.20 1 : 2 Zafer
SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
D
SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
MFK Vyskov MFK Vyskov
W
MSA Dolní Benesov MSA Dolní Benesov
19.09.20 1 : 3 Zafer
SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
1. FC Slovácko II
9 Odra Petrkovice Odra Petrkovice 8 4 1 3 8:11 -3 13 L
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
29.08.20 0 : 3 Kaybetmek
MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek
L
SK Uničov SK Uničov
06.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
W
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
09.09.20 1 : 0 Zafer
FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
W
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
12.09.20 4 : 2 Zafer
ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
D
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
FC Fastav Zlín II
10 Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice 8 4 0 4 13:17 -4 12 L
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
29.08.20 0 : 3 Kaybetmek
ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
W
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
05.09.20 0 : 2 Zafer
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
L
1. SC Znojmo 1. SC Znojmo
09.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
W
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
12.09.20 2 : 0 Zafer
FC Fastav Zlín II FC Fastav Zlín II
W
FC Hlučín FC Hlučín
18.09.20 1 : 4 Zafer
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
SFK Vrchovina
11 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 8 3 1 4 11:7 4 10 W
FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
30.08.20 2 : 0 Zafer
FC Fastav Zlín II FC Fastav Zlín II
L
FC Hlučín FC Hlučín
04.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
L
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
09.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
L
MFK Vyskov MFK Vyskov
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
W
FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
23.09.20 5 : 0 Zafer
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
MSA Dolní Benesov
12 SK Sigma Olomouc II SK Sigma Olomouc II 8 2 4 2 13:13 -1 10 L
SK Sigma Olomouc II SK Sigma Olomouc II
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
D
FC Fastav Zlín II FC Fastav Zlín II
04.09.20 2 : 2 Beraberlik
SK Sigma Olomouc II SK Sigma Olomouc II
D
Banik Ostrava II Banik Ostrava II
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
SK Sigma Olomouc II SK Sigma Olomouc II
W
SK Sigma Olomouc II SK Sigma Olomouc II
13.09.20 2 : 1 Zafer
FC Hlučín FC Hlučín
D
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
19.09.20 3 : 3 Beraberlik
SK Sigma Olomouc II SK Sigma Olomouc II
MFK Vyskov
13 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 8 1 6 1 10:9 1 9 W
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
29.08.20 0 : 3 Zafer
ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
D
ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Banik Ostrava II Banik Ostrava II
D
ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
09.09.20 0 : 0 Beraberlik
1. FC Slovácko II 1. FC Slovácko II
L
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
12.09.20 4 : 2 Kaybetmek
ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
D
ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek
SK Uničov
14 SFK Vrchovina SFK Vrchovina 8 2 3 3 12:14 -2 9 W
Vysocina Jihlava II
29.08.20 1 : 4 Zafer
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
L
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
05.09.20 0 : 1 Kaybetmek
SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
D
FC Hlučín FC Hlučín
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
D
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
19.09.20 3 : 3 Beraberlik
SK Sigma Olomouc II SK Sigma Olomouc II
L
FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
23.09.20 5 : 0 Kaybetmek
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Viktoria Otrokovice
15 FC Fastav Zlín II FC Fastav Zlín II 8 1 4 3 11:15 -4 7 L
FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
30.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlín II FC Fastav Zlín II
D
FC Fastav Zlín II FC Fastav Zlín II
04.09.20 2 : 2 Beraberlik
SK Sigma Olomouc II SK Sigma Olomouc II
D
FC Fastav Zlín II FC Fastav Zlín II
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
MFK Vyskov MFK Vyskov
L
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlín II FC Fastav Zlín II
L
FC Fastav Zlín II FC Fastav Zlín II
20.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Banik Ostrava II Banik Ostrava II
Odra Petrkovice
16 1. SC Znojmo 1. SC Znojmo 8 2 1 5 12:18 -6 7 L
1. SC Znojmo 1. SC Znojmo
02.09.20 3 : 4 Kaybetmek
MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek
D
MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
1. SC Znojmo 1. SC Znojmo
W
1. SC Znojmo 1. SC Znojmo
09.09.20 3 : 1 Zafer
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
L
1. SC Znojmo 1. SC Znojmo
12.09.20 1 : 4 Kaybetmek
1. FC Slovácko II 1. FC Slovácko II
L
SK Uničov SK Uničov
20.09.20 6 : 2 Kaybetmek
1. SC Znojmo 1. SC Znojmo
Vysocina Jihlava II
17 MSA Dolní Benesov MSA Dolní Benesov 8 1 1 6 5:15 -10 4 D
1. SC Znojmo 1. SC Znojmo
28.08.20 0 : 0 Beraberlik
MSA Dolní Benesov MSA Dolní Benesov
L
MSA Dolní Benesov MSA Dolní Benesov
05.09.20 0 : 1 Kaybetmek
1. FC Slovácko II 1. FC Slovácko II
L
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
09.09.20 2 : 0 Kaybetmek
MSA Dolní Benesov MSA Dolní Benesov
W
Vysocina Jihlava II
12.09.20 1 : 2 Zafer
MSA Dolní Benesov MSA Dolní Benesov
L
MSA Dolní Benesov MSA Dolní Benesov
19.09.20 1 : 3 Kaybetmek
SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
FC Velké Meziříčí
18 Vysocina Jihlava II Vysocina Jihlava II 8 0 0 8 5:27 -22 0 L
Vysocina Jihlava II
29.08.20 1 : 4 Kaybetmek
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
L
MFK Vyskov MFK Vyskov
05.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Vysocina Jihlava II
L
SK Uničov SK Uničov
09.09.20 8 : 0 Kaybetmek
Vysocina Jihlava II
L
Vysocina Jihlava II
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
MSA Dolní Benesov MSA Dolní Benesov
L
1. FC Slovácko II 1. FC Slovácko II
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Vysocina Jihlava II
1. SC Znojmo
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

MSFL - turnuva, düzenleyen Çek Cumhuriyeti. Iştirak eden lig 18 takımlar. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
MFK Vyskov - 17 kabul edilen puan, parlak başarılar 5, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
1. FC Slovácko II - 16 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 4, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 4.
SK Uničov - 15 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 5, yenilmeler 3, beraberlik 0.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca MSFL (Çek Cumhuriyeti) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - MSFL (Çek Cumhuriyeti):
Banik Ostrava II - FC Hlučín (25.09.2020 10:30)
1. SC Znojmo - Vysocina Jihlava II (25.09.2020 13:00)
Viktoria Otrokovice - SFK Vrchovina (26.09.2020 04:15)

skorexpress.com internet sayfasında MSFL (Çek Cumhuriyeti) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.