Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
11
FNL
Çek Cumhuriyeti

FNL

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
FNL
1 FK Pardubice FK Pardubice 28 21 4 3 50:16 34 67 D
SK Lisen SK Lisen
17.06.20 1 : 1 Beraberlik
FK Pardubice FK Pardubice
D
FK Pardubice FK Pardubice
22.06.20 0 : 0 Beraberlik
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
W
FK Pardubice FK Pardubice
29.06.20 2 : 1 Zafer
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
W
MFK Chrudim MFK Chrudim
03.07.20 1 : 3 Zafer
FK Pardubice FK Pardubice
W
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
08.07.20 0 : 1 Zafer
FK Pardubice FK Pardubice
Vysehrad
2 FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno 28 19 6 3 71:29 42 63 D
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
18.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno
W
FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno
21.06.20 3 : 2 Zafer
MFK Chrudim MFK Chrudim
W
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
24.06.20 0 : 1 Zafer
FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno
W
FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno
28.06.20 6 : 1 Zafer
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
W
Vysehrad Vysehrad
04.07.20 2 : 7 Zafer
FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno
1.SK Prostejov
3 FK Dukla Prag FK Dukla Prag 28 17 2 9 58:38 20 53 W
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
18.06.20 3 : 1 Zafer
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
W
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
21.06.20 2 : 3 Zafer
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
W
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
24.06.20 4 : 0 Zafer
Vitkovice Vitkovice
W
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
27.06.20 3 : 0 Zafer
MFK Chrudim MFK Chrudim
W
SK Lisen SK Lisen
04.07.20 2 : 3 Zafer
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
FK Varnsdorf
4 FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove 28 13 9 6 48:28 20 48 D
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
18.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno
D
FK Pardubice FK Pardubice
22.06.20 0 : 0 Beraberlik
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
W
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
25.06.20 1 : 0 Zafer
FC Sellier & Bellot Vlasim FC Sellier & Bellot Vlasim
L
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
28.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
W
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
04.07.20 1 : 0 Zafer
FK Usti Nad Labem FK Usti Nad Labem
Vitkovice
5 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava 28 13 7 8 54:41 13 46 L
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
18.06.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
W
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
21.06.20 1 : 3 Zafer
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
W
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
24.06.20 4 : 0 Zafer
Vysehrad Vysehrad
L
FK Pardubice FK Pardubice
29.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
W
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
04.07.20 3 : 2 Zafer
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
FC Sellier & Bellot Vlasim
6 FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov 28 14 4 10 43:38 5 46 W
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
18.06.20 0 : 1 Zafer
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
D
Vysehrad Vysehrad
21.06.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
D
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
25.06.20 0 : 0 Beraberlik
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
L
FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno
28.06.20 6 : 1 Kaybetmek
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
L
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
04.07.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Sellier & Bellot Vlasim FC Sellier & Bellot Vlasim
FK Usti Nad Labem
7 FK Usti Nad Labem FK Usti Nad Labem 28 9 8 11 42:45 -3 35 L
Vitkovice Vitkovice
17.06.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Usti Nad Labem FK Usti Nad Labem
D
FK Usti Nad Labem FK Usti Nad Labem
20.06.20 0 : 0 Beraberlik
SK Lisen SK Lisen
D
MFK Chrudim MFK Chrudim
24.06.20 3 : 3 Beraberlik
FK Usti Nad Labem FK Usti Nad Labem
D
FK Usti Nad Labem FK Usti Nad Labem
28.06.20 3 : 3 Beraberlik
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
L
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
04.07.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Usti Nad Labem FK Usti Nad Labem
FC Viktoria Zizkov
8 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 28 8 10 10 32:39 -7 34 D
MFK Chrudim MFK Chrudim
17.06.20 1 : 1 Beraberlik
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
L
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
21.06.20 2 : 3 Kaybetmek
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
D
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
25.06.20 0 : 0 Beraberlik
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
W
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
28.06.20 2 : 1 Zafer
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
L
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
04.07.20 3 : 2 Kaybetmek
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
FC ZBROJOVKA Brno
9 FC Sellier & Bellot Vlasim FC Sellier & Bellot Vlasim 27 10 4 13 28:35 -7 34 W
FC Sellier & Bellot Vlasim FC Sellier & Bellot Vlasim
14.06.20 2 : 1 Zafer
MFK Chrudim MFK Chrudim
W
FC Sellier & Bellot Vlasim FC Sellier & Bellot Vlasim
21.06.20 2 : 1 Zafer
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
L
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
25.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Sellier & Bellot Vlasim FC Sellier & Bellot Vlasim
D
FC Sellier & Bellot Vlasim FC Sellier & Bellot Vlasim
28.06.20 1 : 1 Beraberlik
Vysehrad Vysehrad
W
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
04.07.20 0 : 1 Zafer
FC Sellier & Bellot Vlasim FC Sellier & Bellot Vlasim
FC Vysocina Jihlava
10 MFK Chrudim MFK Chrudim 28 9 6 13 41:57 -16 33 D
MFK Chrudim MFK Chrudim
17.06.20 1 : 1 Beraberlik
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
L
FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno
21.06.20 3 : 2 Kaybetmek
MFK Chrudim MFK Chrudim
D
MFK Chrudim MFK Chrudim
24.06.20 3 : 3 Beraberlik
FK Usti Nad Labem FK Usti Nad Labem
L
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
27.06.20 3 : 0 Kaybetmek
MFK Chrudim MFK Chrudim
L
MFK Chrudim MFK Chrudim
03.07.20 1 : 3 Kaybetmek
FK Pardubice FK Pardubice
FK Baník Sokolov
11 SK Lisen SK Lisen 28 7 11 10 43:45 -2 32 D
SK Lisen SK Lisen
17.06.20 1 : 1 Beraberlik
FK Pardubice FK Pardubice
D
FK Usti Nad Labem FK Usti Nad Labem
20.06.20 0 : 0 Beraberlik
SK Lisen SK Lisen
L
SK Lisen SK Lisen
24.06.20 1 : 3 Kaybetmek
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
D
Vitkovice Vitkovice
28.06.20 2 : 2 Beraberlik
SK Lisen SK Lisen
L
SK Lisen SK Lisen
04.07.20 2 : 3 Kaybetmek
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
FK Fotbal Trinec
12 FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 27 7 10 10 36:45 -9 31 L
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
15.06.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
D
FK Usti Nad Labem FK Usti Nad Labem
28.06.20 3 : 3 Beraberlik
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
L
Vitkovice Vitkovice
02.07.20 5 : 2 Kaybetmek
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
W
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
05.07.20 2 : 1 Zafer
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
L
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
08.07.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Pardubice FK Pardubice
SK Lisen
13 Vysehrad Vysehrad 28 8 6 14 36:50 -14 30 D
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
18.06.20 2 : 2 Beraberlik
Vysehrad Vysehrad
D
Vysehrad Vysehrad
21.06.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
L
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
24.06.20 4 : 0 Kaybetmek
Vysehrad Vysehrad
D
FC Sellier & Bellot Vlasim FC Sellier & Bellot Vlasim
28.06.20 1 : 1 Beraberlik
Vysehrad Vysehrad
L
Vysehrad Vysehrad
04.07.20 2 : 7 Kaybetmek
FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno
FK Pardubice
14 FK Varnsdorf FK Varnsdorf 28 6 7 15 36:63 -27 25 D
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
18.06.20 2 : 2 Beraberlik
Vysehrad Vysehrad
L
FC Sellier & Bellot Vlasim FC Sellier & Bellot Vlasim
21.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
L
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
24.06.20 0 : 1 Kaybetmek
FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno
L
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
27.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
W
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
06.07.20 3 : 1 Zafer
Vitkovice Vitkovice
FK Dukla Prag
15 FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov 28 6 5 17 31:49 -18 23 L
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
18.06.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
L
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
21.06.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
W
SK Lisen SK Lisen
24.06.20 1 : 3 Zafer
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
W
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
27.06.20 1 : 0 Zafer
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
L
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
05.07.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
MFK Chrudim
16 Vitkovice Vitkovice 28 4 5 19 33:64 -31 17 W
Vitkovice Vitkovice
17.06.20 3 : 1 Zafer
FK Usti Nad Labem FK Usti Nad Labem
L
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
24.06.20 4 : 0 Kaybetmek
Vitkovice Vitkovice
D
Vitkovice Vitkovice
28.06.20 2 : 2 Beraberlik
SK Lisen SK Lisen
W
Vitkovice Vitkovice
02.07.20 5 : 2 Zafer
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
L
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
06.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Vitkovice Vitkovice
FC Hradec Kralove
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

FNL - turnuva, düzenleyen Çek Cumhuriyeti. Katılan yarışma 16 katılımcılar. Bugün en iyi takımlar lig. Bunlar:
FK Pardubice - 67 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 21, yenilmeler 3, beraberlik 4.
FC ZBROJOVKA Brno - 63 sayı, yengi 19, yenilme 3, beraberlik 6.
FK Dukla Prag - 53 sayı, kazanılan maçlar 17, skorsuz yarışmalar 9, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca FNL (Çek Cumhuriyeti) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken futbol maçları - FNL (Çek Cumhuriyeti):
SK Lisen - FK Fotbal Trinec (11.07.2020 11:00)
FK Dukla Prag - FK Varnsdorf (11.07.2020 11:00)
1.SK Prostejov - FC ZBROJOVKA Brno (11.07.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında FNL (Çek Cumhuriyeti) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.