Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
Çek Cumhuriyeti

FNL

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
FNL
1 FK Pardubice 17 12 2 3 30:11 19 38 L
FC Vysocina Jihlava
25.10.19 3 : 2 Kaybetmek
FK Pardubice
W
FK Pardubice
02.11.19 4 : 0 Zafer
MFK Chrudim
W
Vysehrad
09.11.19 0 : 2 Zafer
FK Pardubice
L
FK Pardubice
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC ZBROJOVKA Brno
W
FC Sellier & Bellot Vlasim
08.03.20 0 : 1 Zafer
FK Pardubice
2 FC Vysocina Jihlava 17 10 5 2 34:20 14 35 W
FC Vysocina Jihlava
25.10.19 3 : 2 Zafer
FK Pardubice
D
1.SK Prostejov
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Vysocina Jihlava
W
FC Vysocina Jihlava
08.11.19 4 : 1 Zafer
FC Sellier & Bellot Vlasim
D
Vitkovice
22.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Vysocina Jihlava
W
FC Vysocina Jihlava
06.03.20 2 : 0 Zafer
FK Fotbal Trinec
3 FC ZBROJOVKA Brno 17 10 4 3 36:17 19 34 L
FC Viktoria Zizkov
26.10.19 1 : 0 Kaybetmek
FC ZBROJOVKA Brno
W
FC ZBROJOVKA Brno
01.11.19 4 : 1 Zafer
Vysehrad
W
FC ZBROJOVKA Brno
08.11.19 5 : 0 Zafer
1.SK Prostejov
W
FK Pardubice
23.11.19 1 : 2 Zafer
FC ZBROJOVKA Brno
W
FC ZBROJOVKA Brno
08.03.20 1 : 0 Zafer
FK Baník Sokolov
4 FC Hradec Kralove 17 9 4 4 32:17 15 31 L
FC Hradec Kralove
27.10.19 1 : 2 Kaybetmek
1.SK Prostejov
L
FK Usti Nad Labem
01.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Hradec Kralove
W
FC Hradec Kralove
10.11.19 3 : 0 Zafer
Vitkovice
W
FK Dukla Prag
23.11.19 1 : 2 Zafer
FC Hradec Kralove
D
FC Hradec Kralove
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
SK Lisen
5 FK Dukla Prag 17 10 1 6 36:26 10 31 L
MFK Chrudim
26.10.19 3 : 2 Kaybetmek
FK Dukla Prag
W
FK Dukla Prag
02.11.19 4 : 2 Zafer
SK Lisen
D
FK Varnsdorf
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Dukla Prag
L
FK Dukla Prag
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Hradec Kralove
L
FC Viktoria Zizkov
07.03.20 5 : 2 Kaybetmek
FK Dukla Prag
6 FC Viktoria Zizkov 17 9 2 6 31:23 8 29 W
FC Viktoria Zizkov
26.10.19 1 : 0 Zafer
FC ZBROJOVKA Brno
L
FC Sellier & Bellot Vlasim
03.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Viktoria Zizkov
W
FC Viktoria Zizkov
10.11.19 2 : 1 Zafer
FK Usti Nad Labem
W
FK Baník Sokolov
23.11.19 1 : 2 Zafer
FC Viktoria Zizkov
W
FC Viktoria Zizkov
07.03.20 5 : 2 Zafer
FK Dukla Prag
7 FK Usti Nad Labem 17 7 5 5 26:20 6 26 W
FK Fotbal Trinec
26.10.19 0 : 1 Zafer
FK Usti Nad Labem
W
FK Usti Nad Labem
01.11.19 2 : 0 Zafer
FC Hradec Kralove
L
FC Viktoria Zizkov
10.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FK Usti Nad Labem
L
FK Usti Nad Labem
22.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Vysehrad
D
1.SK Prostejov
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
FK Usti Nad Labem
8 SK Lisen 17 6 6 5 32:28 4 24 W
SK Lisen
26.10.19 5 : 1 Zafer
Vitkovice
L
FK Dukla Prag
02.11.19 4 : 2 Kaybetmek
SK Lisen
D
FK Fotbal Trinec
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
SK Lisen
W
SK Lisen
16.11.19 2 : 0 Zafer
MFK Chrudim
D
FC Hradec Kralove
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
SK Lisen
9 FK Fotbal Trinec 17 5 7 5 24:23 1 22 L
FK Fotbal Trinec
26.10.19 0 : 1 Kaybetmek
FK Usti Nad Labem
D
FK Baník Sokolov
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
FK Fotbal Trinec
D
FK Fotbal Trinec
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
SK Lisen
D
FK Fotbal Trinec
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Varnsdorf
L
FC Vysocina Jihlava
06.03.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Fotbal Trinec
10 MFK Chrudim 17 6 3 8 23:35 -12 21 W
MFK Chrudim
26.10.19 3 : 2 Zafer
FK Dukla Prag
L
FK Pardubice
02.11.19 4 : 0 Kaybetmek
MFK Chrudim
W
MFK Chrudim
09.11.19 1 : 0 Zafer
FK Baník Sokolov
L
SK Lisen
16.11.19 2 : 0 Kaybetmek
MFK Chrudim
W
MFK Chrudim
07.03.20 5 : 2 Zafer
FK Varnsdorf
11 Vysehrad 17 6 2 9 25:28 -3 20 W
Vysehrad
26.10.19 2 : 1 Zafer
FC Sellier & Bellot Vlasim
L
FC ZBROJOVKA Brno
01.11.19 4 : 1 Kaybetmek
Vysehrad
L
Vysehrad
09.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FK Pardubice
W
FK Usti Nad Labem
22.11.19 1 : 2 Zafer
Vysehrad
W
Vysehrad
07.03.20 4 : 1 Zafer
Vitkovice
12 1.SK Prostejov 17 4 7 6 17:27 -10 19 W
FC Hradec Kralove
27.10.19 1 : 2 Zafer
1.SK Prostejov
D
1.SK Prostejov
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Vysocina Jihlava
L
FC ZBROJOVKA Brno
08.11.19 5 : 0 Kaybetmek
1.SK Prostejov
L
FC Sellier & Bellot Vlasim
24.11.19 2 : 0 Kaybetmek
1.SK Prostejov
D
1.SK Prostejov
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
FK Usti Nad Labem
13 FK Varnsdorf 17 3 6 8 23:42 -19 15 W
FK Varnsdorf
27.10.19 3 : 0 Zafer
FK Baník Sokolov
D
Vitkovice
01.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Varnsdorf
D
FK Varnsdorf
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Dukla Prag
D
FK Fotbal Trinec
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Varnsdorf
L
MFK Chrudim
07.03.20 5 : 2 Kaybetmek
FK Varnsdorf
14 FC Sellier & Bellot Vlasim 17 4 2 11 15:28 -13 14 L
Vysehrad
26.10.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Sellier & Bellot Vlasim
W
FC Sellier & Bellot Vlasim
03.11.19 2 : 1 Zafer
FC Viktoria Zizkov
L
FC Vysocina Jihlava
08.11.19 4 : 1 Kaybetmek
FC Sellier & Bellot Vlasim
W
FC Sellier & Bellot Vlasim
24.11.19 2 : 0 Zafer
1.SK Prostejov
L
FC Sellier & Bellot Vlasim
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Pardubice
15 Vitkovice 17 2 4 11 18:36 -18 10 L
SK Lisen
26.10.19 5 : 1 Kaybetmek
Vitkovice
D
Vitkovice
01.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Varnsdorf
L
FC Hradec Kralove
10.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Vitkovice
D
Vitkovice
22.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Vysocina Jihlava
L
Vysehrad
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Vitkovice
16 FK Baník Sokolov 17 1 4 12 14:35 -21 7 L
FK Varnsdorf
27.10.19 3 : 0 Kaybetmek
FK Baník Sokolov
D
FK Baník Sokolov
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
FK Fotbal Trinec
L
MFK Chrudim
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FK Baník Sokolov
L
FK Baník Sokolov
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Viktoria Zizkov
L
FC ZBROJOVKA Brno
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Baník Sokolov
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

FNL - şampiyona, düzenleyen Çek Cumhuriyeti. Iştirak eden şampiyona 16 katılımcılar. Bu sezonda favoriler turnuva. Bunlar:
FK Pardubice - 38 puan, parlak başarılar 12, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
FC Vysocina Jihlava - 35 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 10, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 5.
FC ZBROJOVKA Brno - 34 puan, kazanılan maçlar 10, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca FNL (Çek Cumhuriyeti) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken futbol maçları - FNL (Çek Cumhuriyeti):
FK Baník Sokolov - FK Pardubice (04.04.2020 11:00)
FK Usti Nad Labem - FC Sellier & Bellot Vlasim (04.04.2020 11:00)
FK Fotbal Trinec - 1.SK Prostejov (04.04.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında FNL (Çek Cumhuriyeti) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.