kupa - Futbol -  Çek Cumhuriyeti

kupa: playoff

  • Round 1
  • Round 1
  • Round 2
  • Round 3
  • Quarterfinals
  • Semifinals
team logoSK Aritma Praha
 
team logoFK Neratovice Byskovice
 
04:08SK -FK Details
team logoFK Ostrov
 
team logoSK Rakovnik
 
04:08FK -SK Details
team logoFC Olesnice
 
team logoFK San JV Sumperk
 
28:07FC -FK Details
team logoFC Slovan Rosice
 
team logoDosta Bystrc
 
28:07FC -DOSDetails
team logoZdar Nad Sazavou
 
team logoFC Slovan Havlickuv Brod
 
28:07ZDA-FC Details
team logoPencin Turnov
1
team logoSK Polaban Nymburk
0
05:08PEN-SK 1:0Details
team logoHorky nad Jizerou
2
team logoMotorlet
0
05:08HOR-MOT2:0Details
team logoFC Jilove
 
team logoFK Litoměřice
 
05:08FC -FK Details
team logoFK Jindrichuv Hradec 1910
 
team logoTJ Tatran Sedlcany
 
04:08FK -TJ Details
team logoDetmarovice
0
team logoMFK Havirov
1
29:07DET-MFK0:1Details
team logoHermanice
 
team logoFC Odra Petrkovice
 
28:07HER-FC Details
team logoTj Baník Nove Sedlo
 
team logoKladno
 
05:08TJ -KLADetails
team logoFK Banik Sous
 
team logoFC Viktoria Mariánské Lázně
 
05:08FK -FC Details
team logoFK Apos Blansko
 
team logoSK Lisen
 
28:07FK -SK Details
team logoTJ Prestice
 
team logoMeteor Praha
 
04:08TJ -METDetails
team logoFC Rokycany
 
team logoSK Klatovy 1898
 
04:08FC -SK Details
team logoFK Dukla Jizni Mesto
 
team logoSokol Hostoun
 
05:08FK -SOKDetails
team logoTJ Tatran Rakovnik
 
team logoChomutov
 
05:08TJ -CHODetails
team logoFK Olympie Brezova
 
team logoAdmira Praha
 
04:08FK -ADMDetails
team logoTJ Druzstevnik Velky Beranov
 
team logoPolna
 
29:07TJ -POLDetails
team logoAFC Humpolec
 
team logoZdirec N D
 
29:07AFC-ZDIDetails
team logoSK Hranice
0
team logoTJ Sokol Usti
0
28:07SK -TJ 0:0Details
team logoFK Bospor Bohumin
 
team logoFC Hlucin
 
28:07FK -FC Details
team logoFK Neratovice Byskovice
 
team logoSlovan Velvary
 
15:08FK -SLODetails
team logoSK Rakovnik
0
team logoSokolov
4
15:08SK -SOK0:4Details
team logoFK San JV Sumperk
 
team logoUnex Unicov
 
15:08FK -UNEDetails
team logoFC Slovan Rosice
3
team logoFK Hodonin
1
15:08FC -FK 3:1Details
team logoZdar Nad Sazavou
 
team logoFC ZBROJOVKA Brno
 
22:08ZDA-FC Details
team logoPencin Turnov
 
team logoFK TJ Stechovice
 
15:08PEN-FK Details
team logoHorky nad Jizerou
 
team logoFK Dobrovice
 
15:08HOR-FK Details
team logoFK Litoměřice
2
team logoFK Varnsdorf
0
15:08FK -FK 2:0Details
team logoFK Jindrichuv Hradec 1910
 
team logoSK Dynamo Ceske Budejovice
 
21:08FK -SK Details
team logoMFK Havirov
1
team logoFC Odra Petrkovice
3
15:08MFK-FC 1:3Details
team logoSK Jiskra Rymarov
 
team logoTrinec
 
14:08SK -TRIDetails
team logoKladno
2
team logo1.FC Karlovy Vary
0
15:08KLA-1.F2:0Details
team logoFC Viktoria Mariánské Lázně
1
team logoFK Usti Nad Labem
4
21:08FC -FK 1:4Details
team logoSK Lisen
1
team logo1.SK Prostejov
0
15:08SK -1.S1:0Details
team logoTJ Prestice
 
team logoDomazlice
 
15:08TJ -DOMDetails
team logoSK Klatovy 1898
1
team logoFK Mas Taborsko
2
14:08SK -FK 1:2Details
team logoSokol Hostoun
 
team logoVysehrad
 
15:08SOK-VYSDetails
team logoTJ Tatran Rakovnik
 
team logoLoko Vltavin
 
14:08TJ -LOKDetails
team logoAdmira Praha
1
team logoKraluv Dvur
0
15:08ADM-KRA1:0Details
team logoPolna
6
team logoAFC Humpolec
1
15:08POL-AFC6:1Details
team logoSK Hranice
 
team logoFK Bospor Bohumin
 
15:08SK -FK Details
team logoSlovan Velvary
0
team logoSokolov
1
28:08SLO-SOK0:1Details
team logoUnex Unicov
0
team logoBanik Ostrava
2
28:08UNE-BAN0:2Details
team logoFC Slovan Rosice
0
team logoFC ZBROJOVKA Brno
2
05:09FC -FC 0:2Details
team logoFK TJ Stechovice
1
team logoSlovan Liberec
5
05:09FK -SLO1:5Details
team logoFK Dobrovice
0
team logoBohemians 1905
3
29:08FK -BOH0:3Details
team logoFK Litoměřice
0
team logoSK Dynamo Ceske Budejovice
2
29:08FK -SK 0:2Details
team logoFC Odra Petrkovice
0
team logoTrinec
4
04:09FC -TRI0:4Details
team logoKladno
1
team logoFK Usti Nad Labem
2
04:09KLA-FK 1:2Details
team logoSK Lisen
0
team logoMFK Karniva
4
29:08SK -MFK0:4Details
team logoDomazlice
 
team logoFK Mas Taborsko
 
28:08DOM-FK Details
team logoSokol Hostoun
 
team logoLoko Vltavin
 
29:08SOK-LOKDetails
team logoAdmira Praha
0
team logoFK Teplice
6
29:08ADM-FK 0:6Details
team logoPolna
2
team logoSK Hranice
1
29:08POL-SK 2:1Details
team logoSokolov
1
team logoBanik Ostrava
2
25:09SOK-BAN1:2Details
team logoFC ZBROJOVKA Brno
0
team logoSlovan Liberec
1
26:09FC -SLO0:1Details
team logoBohemians 1905
1
team logoSK Dynamo Ceske Budejovice
0
03:10BOH-SK 1:0Details
team logoSK Sigma Olomouc
7
team logoTrinec
0
26:09SK -TRI7:0Details
team logoSK Slavia Prag
2
team logoFK Usti Nad Labem
0
26:09SK -FK 2:0Details
team logoMFK Karniva
2
team logoFK Mas Taborsko
0
10:10MFK-FK 2:0Details
team logoLoko Vltavin
1
team logoFK Teplice
2
26:09LOK-FK 1:2Details
team logoPolna
1
team logoSparta Prag
4
02:10POL-SPA1:4Details
team logoBanik Ostrava
1
team logoSlovan Liberec
0
03:04BAN-SLO1:0Details
team logoBohemians 1905
1
team logoSK Sigma Olomouc
0
03:04BOH-SK 1:0Details
team logoSK Slavia Prag
5
team logoMFK Karniva
0
02:04SK -MFK5:0Details
team logoFK Teplice
1
team logoSparta Prag
2
02:04FK -SPA1:2Details
team logoBanik Ostrava
1
team logoBohemians 1905
0
24:04BAN-BOH1:0Details
team logoSK Slavia Prag
3
team logoSparta Prag
0
24:04SK -SPA3:0Details
  

kupa Çek Cumhuriyeti canlı futbol sonuçları

Burada dünün bugünün ve yarının futbol maçlarıyla ilgili tüm bilgileri ve değişiklikleri bulabilirsiniz. kupa Çek Cumhuriyeti Tüm günlük proramlar ana sayfamızda yer alıyor. Futbol'de alınan sonuçları kupa Çek Cumhuriyeti ile karşılaştırarak online olarak tüm değişiklikleri görmenizi sağlıyor .kupa Çek Cumhuriyeti gelecek haftanın tüm program bilgilerini içeriyor.Forumumuzda izleyiciler ve uzmanlar için futbol programlarına dair tüm bilgiler yer almaktadır kupa Çek Cumhuriyeti ve kupa Çek Cumhuriyeti futbol takımı ile ilgili tüm maçlar. Tüm takımların ve oyuncuların asist gol ve kart istatistikleri. kupa Çek Cumhuriyeti 'nin online ücretsiz futbol maçlarına kolayca izleyebilirsiniz.