kupa - Futbol -  Çek Cumhuriyeti

kupa

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
    • Round 1
    • Round 1
    • Round 2
    • Round 3
    • Quarterfinals
    • Semifinals
    team logoSK Aritma Praha
     
    team logoFK Neratovice Byskovice
     
    04:08SK -FK Details
    team logoFK Ostrov
     
    team logoSK Rakovnik
     
    04:08FK -SK Details
    team logoFC Olesnice
     
    team logoFK San JV Sumperk
     
    28:07FC -FK Details
    team logoFC Slovan Rosice
     
    team logoDosta Bystrc
     
    28:07FC -DOSDetails
    team logoZdar Nad Sazavou
     
    team logoFC Slovan Havlickuv Brod
     
    28:07ZDA-FC Details
    team logoPencin Turnov
    1
    team logoSK Polaban Nymburk
    0
    05:08PEN-SK 1:0Details
    team logoHorky nad Jizerou
    2
    team logoMotorlet
    0
    05:08HOR-MOT2:0Details
    team logoFC Jilove
     
    team logoFK Litoměřice
     
    05:08FC -FK Details
    team logoFK Jindrichuv Hradec 1910
     
    team logoTJ Tatran Sedlcany
     
    04:08FK -TJ Details
    team logoDetmarovice
    0
    team logoMFK Havirov
    1
    29:07DET-MFK0:1Details
    team logoHermanice
     
    team logoFC Odra Petrkovice
     
    28:07HER-FC Details
    team logoTj Baník Nove Sedlo
     
    team logoKladno
     
    05:08TJ -KLADetails
    team logoFK Banik Sous
     
    team logoFC Viktoria Mariánské Lázně
     
    05:08FK -FC Details
    team logoFK Apos Blansko
     
    team logoSK Lisen
     
    28:07FK -SK Details
    team logoTJ Prestice
     
    team logoMeteor Praha
     
    04:08TJ -METDetails
    team logoFC Rokycany
     
    team logoSK Klatovy 1898
     
    04:08FC -SK Details
    team logoFK Dukla Jizni Mesto
     
    team logoSokol Hostoun
     
    05:08FK -SOKDetails
    team logoTJ Tatran Rakovnik
     
    team logoChomutov
     
    05:08TJ -CHODetails
    team logoFK Olympie Brezova
     
    team logoAdmira Praha
     
    04:08FK -ADMDetails
    team logoTJ Druzstevnik Velky Beranov
     
    team logoPolna
     
    29:07TJ -POLDetails
    team logoAFC Humpolec
     
    team logoZdirec N D
     
    29:07AFC-ZDIDetails
    team logoSK Hranice
    0
    team logoTJ Sokol Usti
    0
    28:07SK -TJ 0:0Details
    team logoFK Bospor Bohumin
     
    team logoFC Hlucin
     
    28:07FK -FC Details
    team logoFK Neratovice Byskovice
     
    team logoSlovan Velvary
     
    15:08FK -SLODetails
    team logoSK Rakovnik
    0
    team logoSokolov
    4
    15:08SK -SOK0:4Details
    team logoFK San JV Sumperk
     
    team logoUnex Unicov
     
    15:08FK -UNEDetails
    team logoFC Slovan Rosice
    3
    team logoFK Hodonin
    1
    15:08FC -FK 3:1Details
    team logoZdar Nad Sazavou
     
    team logoFC ZBROJOVKA Brno
     
    22:08ZDA-FC Details
    team logoPencin Turnov
     
    team logoFK TJ Stechovice
     
    15:08PEN-FK Details
    team logoHorky nad Jizerou
     
    team logoFK Dobrovice
     
    15:08HOR-FK Details
    team logoFK Litoměřice
    2
    team logoFK Varnsdorf
    0
    15:08FK -FK 2:0Details
    team logoFK Jindrichuv Hradec 1910
     
    team logoSK Dynamo Ceske Budejovice
     
    21:08FK -SK Details
    team logoMFK Havirov
    1
    team logoFC Odra Petrkovice
    3
    15:08MFK-FC 1:3Details
    team logoSK Jiskra Rymarov
     
    team logoTrinec
     
    14:08SK -TRIDetails
    team logoKladno
    2
    team logo1.FC Karlovy Vary
    0
    15:08KLA-1.F2:0Details
    team logoFC Viktoria Mariánské Lázně
    1
    team logoFK Usti Nad Labem
    4
    21:08FC -FK 1:4Details
    team logoSK Lisen
    1
    team logo1.SK Prostejov
    0
    15:08SK -1.S1:0Details
    team logoTJ Prestice
     
    team logoDomazlice
     
    15:08TJ -DOMDetails
    team logoSK Klatovy 1898
    1
    team logoFK Mas Taborsko
    2
    14:08SK -FK 1:2Details
    team logoSokol Hostoun
     
    team logoVysehrad
     
    15:08SOK-VYSDetails
    team logoTJ Tatran Rakovnik
     
    team logoLoko Vltavin
     
    14:08TJ -LOKDetails
    team logoAdmira Praha
    1
    team logoKraluv Dvur
    0
    15:08ADM-KRA1:0Details
    team logoPolna
    6
    team logoAFC Humpolec
    1
    15:08POL-AFC6:1Details
    team logoSK Hranice
     
    team logoFK Bospor Bohumin
     
    15:08SK -FK Details
    team logoSlovan Velvary
    0
    team logoSokolov
    1
    28:08SLO-SOK0:1Details
    team logoUnex Unicov
    0
    team logoBanik Ostrava
    2
    28:08UNE-BAN0:2Details
    team logoFC Slovan Rosice
    0
    team logoFC ZBROJOVKA Brno
    2
    05:09FC -FC 0:2Details
    team logoFK TJ Stechovice
    1
    team logoSlovan Liberec
    5
    05:09FK -SLO1:5Details
    team logoFK Dobrovice
    0
    team logoBohemians 1905
    3
    29:08FK -BOH0:3Details
    team logoFK Litoměřice
    0
    team logoSK Dynamo Ceske Budejovice
    2
    29:08FK -SK 0:2Details
    team logoFC Odra Petrkovice
    0
    team logoTrinec
    4
    04:09FC -TRI0:4Details
    team logoKladno
    1
    team logoFK Usti Nad Labem
    2
    04:09KLA-FK 1:2Details
    team logoSK Lisen
    0
    team logoMFK Karniva
    4
    29:08SK -MFK0:4Details
    team logoDomazlice
     
    team logoFK Mas Taborsko
     
    28:08DOM-FK Details
    team logoSokol Hostoun
     
    team logoLoko Vltavin
     
    29:08SOK-LOKDetails
    team logoAdmira Praha
    0
    team logoFK Teplice
    6
    29:08ADM-FK 0:6Details
    team logoPolna
    2
    team logoSK Hranice
    1
    29:08POL-SK 2:1Details
    team logoSokolov
    1
    team logoBanik Ostrava
    2
    25:09SOK-BAN1:2Details
    team logoFC ZBROJOVKA Brno
    0
    team logoSlovan Liberec
    1
    26:09FC -SLO0:1Details
    team logoBohemians 1905
    1
    team logoSK Dynamo Ceske Budejovice
    0
    03:10BOH-SK 1:0Details
    team logoSK Sigma Olomouc
    7
    team logoTrinec
    0
    26:09SK -TRI7:0Details
    team logoSK Slavia Prag
    2
    team logoFK Usti Nad Labem
    0
    26:09SK -FK 2:0Details
    team logoMFK Karniva
    2
    team logoFK Mas Taborsko
    0
    10:10MFK-FK 2:0Details
    team logoLoko Vltavin
    1
    team logoFK Teplice
    2
    26:09LOK-FK 1:2Details
    team logoPolna
    1
    team logoSparta Prag
    4
    02:10POL-SPA1:4Details
    team logoBanik Ostrava
    1
    team logoSlovan Liberec
    0
    03:04BAN-SLO1:0Details
    team logoBohemians 1905
    1
    team logoSK Sigma Olomouc
    0
    03:04BOH-SK 1:0Details
    team logoSK Slavia Prag
    5
    team logoMFK Karniva
    0
    02:04SK -MFK5:0Details
    team logoFK Teplice
    1
    team logoSparta Prag
    2
    02:04FK -SPA1:2Details
    team logoBanik Ostrava
    1
    team logoBohemians 1905
    0
    24:04BAN-BOH1:0Details
    team logoSK Slavia Prag
    3
    team logoSparta Prag
    0
    24:04SK -SPA3:0Details
      
    kupa şampiyona organize eden Çek Cumhuriyeti.
    24.08.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda futbol takımları aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    Semifinals - Banik Ostrava, Bohemians 1905

    Semifinals - SK Slavia Prag, Sparta Prag

    skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca kupa (Çek Cumhuriyeti) maçları online görebilirsiniz
    skorexpress.com internet sayfasında kupa (Çek Cumhuriyeti) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.