Cfl
Çek Cumhuriyeti

Cfl

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Cfl
1 FC Viktoria Plzeň II FC Viktoria Plzeň II 5 3 1 1 15:10 5 11 W
Rakovnik Rakovnik
23.08.20 1 : 3 Zafer
FC Viktoria Plzeň II FC Viktoria Plzeň II
W
FC Viktoria Plzeň II FC Viktoria Plzeň II
30.08.20 2 : 0 Zafer
Pribram II Pribram II
L
FK Admira Prague FK Admira Prague
06.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Viktoria Plzeň II FC Viktoria Plzeň II
D
FC Viktoria Plzeň II FC Viktoria Plzeň II
13.09.20 4 : 4 Beraberlik
Motorlet Praha Motorlet Praha
W
Loko Vltavín Loko Vltavín
19.09.20 0 : 2 Zafer
FC Viktoria Plzeň II FC Viktoria Plzeň II
Sokol Hostoun
2 Motorlet Praha Motorlet Praha 5 3 2 0 14:12 2 11 W
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
22.08.20 0 : 2 Zafer
Motorlet Praha Motorlet Praha
D
Motorlet Praha Motorlet Praha
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
1. FC Karlovy Vary 1. FC Karlovy Vary
W
Pribram II Pribram II
05.09.20 0 : 3 Zafer
Motorlet Praha Motorlet Praha
D
FC Viktoria Plzeň II FC Viktoria Plzeň II
13.09.20 4 : 4 Beraberlik
Motorlet Praha Motorlet Praha
W
Motorlet Praha Motorlet Praha
19.09.20 2 : 0 Zafer
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
FK TJ Štěchovice
3 AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II 3 3 0 0 18:1 17 9 W
SK Benešov SK Benešov
05.09.20 0 : 4 Zafer
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
W
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
13.09.20 10 : 0 Zafer
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
W
1. FC Karlovy Vary 1. FC Karlovy Vary
20.09.20 1 : 4 Zafer
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
W
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
23.09.20 4 : 1 Zafer
FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr
Pribram II
4 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 4 2 2 0 13:12 1 9 W
FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr
21.08.20 3 : 2 Zafer
FK TJ Štěchovice FK TJ Štěchovice
D
FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Písek FC Písek
D
SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B
13.09.20 2 : 2 Beraberlik
FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr
W
FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr
18.09.20 2 : 1 Zafer
Rakovnik Rakovnik
L
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
23.09.20 4 : 1 Kaybetmek
FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr
FK Admira Prague
5 Loko Vltavín Loko Vltavín 5 3 0 2 11:7 4 9 W
Loko Vltavín Loko Vltavín
22.08.20 3 : 1 Zafer
FC Písek FC Písek
W
SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B
30.08.20 2 : 3 Zafer
Loko Vltavín Loko Vltavín
W
Loko Vltavín Loko Vltavín
05.09.20 4 : 0 Zafer
Rakovnik Rakovnik
L
FK Admira Prague FK Admira Prague
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Loko Vltavín Loko Vltavín
L
Loko Vltavín Loko Vltavín
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Viktoria Plzeň II FC Viktoria Plzeň II
TJ Jiskra Domažlice
6 FK Admira Prague FK Admira Prague 5 3 0 2 10:8 2 9 W
FK Admira Prague FK Admira Prague
23.08.20 3 : 1 Zafer
SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B
L
Rakovnik Rakovnik
30.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Admira Prague FK Admira Prague
W
FK Admira Prague FK Admira Prague
06.09.20 3 : 0 Zafer
FC Viktoria Plzeň II FC Viktoria Plzeň II
W
FK Admira Prague FK Admira Prague
13.09.20 2 : 1 Zafer
Loko Vltavín Loko Vltavín
L
TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice
19.09.20 4 : 2 Kaybetmek
FK Admira Prague FK Admira Prague
FK Králův Dvůr
7 SK Benešov SK Benešov 5 3 0 2 10:10 3 9 W
SK Benešov SK Benešov
22.08.20 4 : 0 Zafer
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
W
FK TJ Štěchovice FK TJ Štěchovice
29.08.20 1 : 2 Zafer
SK Benešov SK Benešov
L
SK Benešov SK Benešov
05.09.20 0 : 4 Kaybetmek
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
W
FC Písek FC Písek
11.09.20 0 : 2 Zafer
SK Benešov SK Benešov
L
SK Benešov SK Benešov
19.09.20 2 : 5 Kaybetmek
SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B
Rakovnik
8 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 3 2 0 1 10:8 2 6 L
FC Písek FC Písek
28.08.20 3 : 2 Kaybetmek
TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice
W
Rakovnik Rakovnik
12.09.20 3 : 4 Zafer
TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice
W
TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice
19.09.20 4 : 2 Zafer
FK Admira Prague FK Admira Prague
Loko Vltavín
9 FK TJ Štěchovice FK TJ Štěchovice 5 2 0 3 11:8 3 6 L
FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr
21.08.20 3 : 2 Kaybetmek
FK TJ Štěchovice FK TJ Štěchovice
L
FK TJ Štěchovice FK TJ Štěchovice
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
SK Benešov SK Benešov
W
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
05.09.20 0 : 3 Zafer
FK TJ Štěchovice FK TJ Štěchovice
L
FK TJ Štěchovice FK TJ Štěchovice
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
1. FC Karlovy Vary 1. FC Karlovy Vary
W
Pribram II Pribram II
20.09.20 1 : 4 Zafer
FK TJ Štěchovice FK TJ Štěchovice
Motorlet Praha
10 1. FC Karlovy Vary 1. FC Karlovy Vary 4 1 1 2 8:8 3 5 L
1. FC Karlovy Vary 1. FC Karlovy Vary
23.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Pribram II Pribram II
D
Motorlet Praha Motorlet Praha
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
1. FC Karlovy Vary 1. FC Karlovy Vary
W
FK TJ Štěchovice FK TJ Štěchovice
12.09.20 1 : 2 Zafer
1. FC Karlovy Vary 1. FC Karlovy Vary
L
1. FC Karlovy Vary 1. FC Karlovy Vary
20.09.20 1 : 4 Kaybetmek
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
SK Slavia Praha B
11 FC Písek FC Písek 4 1 1 2 8:9 -1 5 L
Loko Vltavín Loko Vltavín
22.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Písek FC Písek
W
FC Písek FC Písek
28.08.20 3 : 2 Zafer
TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice
D
FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Písek FC Písek
L
FC Písek FC Písek
11.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SK Benešov SK Benešov
Pribram II
12 SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B 4 1 1 2 13:14 -1 4 L
FK Admira Prague FK Admira Prague
23.08.20 3 : 1 Kaybetmek
SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B
L
SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B
30.08.20 2 : 3 Kaybetmek
Loko Vltavín Loko Vltavín
D
SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B
13.09.20 2 : 2 Beraberlik
FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr
W
SK Benešov SK Benešov
19.09.20 2 : 5 Zafer
SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B
FK Baník Sokolov
13 Pribram II Pribram II 4 1 0 3 3:10 -7 3 W
1. FC Karlovy Vary 1. FC Karlovy Vary
23.08.20 1 : 2 Zafer
Pribram II Pribram II
L
FC Viktoria Plzeň II FC Viktoria Plzeň II
30.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Pribram II Pribram II
L
Pribram II Pribram II
05.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Motorlet Praha Motorlet Praha
L
Pribram II Pribram II
20.09.20 1 : 4 Kaybetmek
FK TJ Štěchovice FK TJ Štěchovice
AC Sparta Prague II
14 Rakovnik Rakovnik 5 1 0 4 7:13 -6 3 L
Rakovnik Rakovnik
23.08.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Viktoria Plzeň II FC Viktoria Plzeň II
W
Rakovnik Rakovnik
30.08.20 2 : 0 Zafer
FK Admira Prague FK Admira Prague
L
Loko Vltavín Loko Vltavín
05.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Rakovnik Rakovnik
L
Rakovnik Rakovnik
12.09.20 3 : 4 Kaybetmek
TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice
L
FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr
18.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Rakovnik Rakovnik
SK Benešov
15 Sokol Hostoun Sokol Hostoun 2 0 0 2 0:6 -6 0 L
SK Benešov SK Benešov
22.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
L
Motorlet Praha Motorlet Praha
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
W
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
23.09.20 1 : 0 Zafer
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
FC Viktoria Plzeň II
16 FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov 3 0 0 3 0:15 -15 0 L
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
22.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Motorlet Praha Motorlet Praha
L
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
05.09.20 0 : 3 Kaybetmek
FK TJ Štěchovice FK TJ Štěchovice
L
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
13.09.20 10 : 0 Kaybetmek
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
L
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
23.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
SK Slavia Praha B
Promotion Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group B
1 TJ Sokol Zápy TJ Sokol Zápy 5 4 1 0 16:10 6 13 W
TJ Sokol Zápy TJ Sokol Zápy
23.08.20 3 : 2 Zafer
Dukla Prague II Dukla Prague II
D
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
TJ Sokol Zápy TJ Sokol Zápy
W
TJ Sokol Zápy TJ Sokol Zápy
06.09.20 4 : 0 Zafer
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
W
TJ Sokol Zápy TJ Sokol Zápy
13.09.20 2 : 1 Zafer
Pardubice II Pardubice II
W
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
20.09.20 0 : 1 Zafer
TJ Sokol Zápy TJ Sokol Zápy
Hradec Kralove II
2 Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II 5 4 0 1 13:10 3 12 W
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
23.08.20 0 : 1 Zafer
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
W
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
31.08.20 3 : 2 Zafer
Chlumec NC Chlumec NC
L
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
05.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
W
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
13.09.20 4 : 1 Zafer
Slovan Velvary Slovan Velvary
W
FC Slovan Liberec II FC Slovan Liberec II
18.09.20 3 : 4 Zafer
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
Bohemians 1905 II
3 Prepere Prepere 5 3 1 1 12:9 3 10 W
Prepere Prepere
30.08.20 2 : 0 Zafer
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
W
Pardubice II Pardubice II
02.09.20 1 : 3 Zafer
Prepere Prepere
D
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Prepere Prepere
W
Prepere Prepere
12.09.20 2 : 1 Zafer
Chlumec NC Chlumec NC
L
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Prepere Prepere
Slovan Velvary
4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 3 1 1 15:14 1 10 W
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
22.08.20 1 : 0 Zafer
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
L
Jablonec II Jablonec II
29.08.20 5 : 2 Kaybetmek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
W
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
05.09.20 4 : 1 Zafer
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
D
Teplice II Teplice II
11.09.20 2 : 2 Beraberlik
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
W
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
19.09.20 1 : 0 Zafer
Prepere Prepere
Dukla Prague II
5 Chlumec NC Chlumec NC 5 3 0 2 14:7 7 9 W
Chlumec NC Chlumec NC
23.08.20 3 : 1 Zafer
Jablonec II Jablonec II
L
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
31.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Chlumec NC Chlumec NC
W
Chlumec NC Chlumec NC
06.09.20 4 : 0 Zafer
Teplice II Teplice II
L
Prepere Prepere
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Chlumec NC Chlumec NC
W
Chlumec NC Chlumec NC
20.09.20 4 : 1 Zafer
Dukla Prague II Dukla Prague II
TJ Sokol Živanice
6 Jablonec II Jablonec II 5 3 0 2 11:10 1 9 L
Chlumec NC Chlumec NC
23.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Jablonec II Jablonec II
W
Jablonec II Jablonec II
29.08.20 5 : 2 Zafer
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
W
Slovan Velvary Slovan Velvary
05.09.20 0 : 2 Zafer
Jablonec II Jablonec II
L
Jablonec II Jablonec II
12.09.20 2 : 5 Kaybetmek
FC Slovan Liberec II FC Slovan Liberec II
W
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
20.09.20 0 : 1 Zafer
Jablonec II Jablonec II
Zbuzany 1953
7 Zbuzany 1953 Zbuzany 1953 5 3 0 2 10:9 1 9 W
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
22.08.20 1 : 2 Zafer
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
W
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
29.08.20 3 : 1 Zafer
FC Slovan Liberec II FC Slovan Liberec II
L
TJ Sokol Zápy TJ Sokol Zápy
06.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
W
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
12.09.20 3 : 0 Zafer
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
L
Pardubice II Pardubice II
20.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
Jablonec II
8 Hradec Kralove II Hradec Kralove II 5 2 1 2 13:9 4 8 L
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
23.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
W
Teplice II Teplice II
30.08.20 0 : 1 Zafer
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
D
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Prepere Prepere
W
Dukla Prague II Dukla Prague II
13.09.20 1 : 6 Zafer
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
L
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
TJ Sokol Zápy
9 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 5 2 1 2 12:9 3 8 L
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
22.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
D
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
TJ Sokol Zápy TJ Sokol Zápy
L
Pardubice II Pardubice II
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
W
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
12.09.20 2 : 0 Zafer
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
W
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
20.09.20 0 : 2 Zafer
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
Chlumec NC
10 Slovan Velvary Slovan Velvary 5 2 1 2 10:10 -2 8 W
Slovan Velvary Slovan Velvary
22.08.20 1 : 0 Zafer
FC Slovan Liberec II FC Slovan Liberec II
W
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
30.08.20 0 : 2 Zafer
Slovan Velvary Slovan Velvary
L
Slovan Velvary Slovan Velvary
05.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Jablonec II Jablonec II
L
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
13.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Slovan Velvary Slovan Velvary
D
Slovan Velvary Slovan Velvary
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Teplice II Teplice II
Prepere
11 FC Slovan Liberec II FC Slovan Liberec II 5 2 0 3 11:11 1 6 L
Slovan Velvary Slovan Velvary
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Slovan Liberec II FC Slovan Liberec II
L
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
29.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Slovan Liberec II FC Slovan Liberec II
W
FC Slovan Liberec II FC Slovan Liberec II
06.09.20 2 : 1 Zafer
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
W
Jablonec II Jablonec II
12.09.20 2 : 5 Zafer
FC Slovan Liberec II FC Slovan Liberec II
L
FC Slovan Liberec II FC Slovan Liberec II
18.09.20 3 : 4 Kaybetmek
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
Teplice II
12 Pardubice II Pardubice II 5 2 0 3 7:11 -4 6 L
Dukla Prague II Dukla Prague II
30.08.20 4 : 1 Kaybetmek
Pardubice II Pardubice II
L
Pardubice II Pardubice II
02.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Prepere Prepere
W
Pardubice II Pardubice II
05.09.20 1 : 0 Zafer
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
L
TJ Sokol Zápy TJ Sokol Zápy
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Pardubice II Pardubice II
W
Pardubice II Pardubice II
20.09.20 3 : 2 Zafer
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
SK Sokol Brozany
13 Dukla Prague II Dukla Prague II 5 1 1 3 13:18 -5 5 L
TJ Sokol Zápy TJ Sokol Zápy
23.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Dukla Prague II Dukla Prague II
W
Dukla Prague II Dukla Prague II
30.08.20 4 : 1 Zafer
Pardubice II Pardubice II
D
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Dukla Prague II Dukla Prague II
L
Dukla Prague II Dukla Prague II
13.09.20 1 : 6 Kaybetmek
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
L
Chlumec NC Chlumec NC
20.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Dukla Prague II Dukla Prague II
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
14 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 5 1 1 3 7:11 -4 4 W
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
23.08.20 3 : 1 Zafer
Teplice II Teplice II
L
Prepere Prepere
30.08.20 2 : 0 Kaybetmek
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
D
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Dukla Prague II Dukla Prague II
L
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
L
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
TJ Sokol Zápy TJ Sokol Zápy
Pardubice II
15 Teplice II Teplice II 5 0 2 3 13:21 -8 3 L
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
23.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Teplice II Teplice II
L
Teplice II Teplice II
30.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
L
Chlumec NC Chlumec NC
06.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Teplice II Teplice II
D
Teplice II Teplice II
11.09.20 2 : 2 Beraberlik
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
D
Slovan Velvary Slovan Velvary
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Teplice II Teplice II
FC Slovan Liberec II
16 Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II 5 0 0 5 1:9 -8 0 L
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
L
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
30.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Slovan Velvary Slovan Velvary
L
FC Slovan Liberec II FC Slovan Liberec II
06.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
L
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
L
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Jablonec II Jablonec II
Mlada Boleslav II
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Cfl - şampiyona, organize eden Çek Cumhuriyeti.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Cfl (Çek Cumhuriyeti) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en yakın futbol maçları - Cfl (Çek Cumhuriyeti):
Dukla Prague II - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí (25.09.2020 10:00)
FC Písek - 1. FC Karlovy Vary (25.09.2020 12:00)
Loko Vltavín - TJ Jiskra Domažlice (26.09.2020 04:15)

skorexpress.com internet sayfasında Cfl (Çek Cumhuriyeti) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.