Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Cfl
Çek Cumhuriyeti

Cfl

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Cfl
1 FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko 16 12 3 1 45:13 32 41 D
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
Loko Vltavin Loko Vltavin
W
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
09.11.19 1 : 2 Zafer
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
D
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
D
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
W
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
08.03.20 5 : 1 Zafer
SK Benesov SK Benesov
2 Sparta Prag (B) Sparta Prag (B) 16 12 2 2 38:13 25 39 D
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
SK Rakovnik SK Rakovnik
W
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
06.11.19 0 : 2 Zafer
Sparta Prag (B) Sparta Prag (B)
D
FK Admira Prag FK Admira Prag
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
D
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
Loko Vltavin Loko Vltavin
W
Sparta Prag (B) Sparta Prag (B)
08.03.20 3 : 1 Zafer
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
3 FC Pisek FC Pisek 16 9 3 4 26:15 11 32 D
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
27.10.19 0 : 0 Beraberlik
FC Pisek FC Pisek
D
FC Pisek FC Pisek
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
Slavia II Slavia II
D
SK Rakovnik SK Rakovnik
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Pisek FC Pisek
D
FC Pisek FC Pisek
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Admira Prag FK Admira Prag
W
FC Pisek FC Pisek
07.03.20 5 : 0 Zafer
Loko Vltavin Loko Vltavin
4 FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B 16 9 4 3 26:16 10 31 D
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
L
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
06.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Sparta Prag (B) Sparta Prag (B)
D
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
Slavia II Slavia II
W
1 Fc Karlovy Vary 1 Fc Karlovy Vary
17.11.19 2 : 3 Zafer
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
W
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
08.03.20 3 : 0 Zafer
SK Rakovnik SK Rakovnik
5 Kraluv Dvur Kraluv Dvur 15 8 3 4 26:20 6 28 W
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
26.10.19 2 : 0 Zafer
1 Fc Karlovy Vary 1 Fc Karlovy Vary
D
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
27.10.19 0 : 0 Beraberlik
1 Fc Karlovy Vary 1 Fc Karlovy Vary
D
FK Pribram B FK Pribram B
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
D
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
SK Motorlet Praha SK Motorlet Praha
D
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
6 SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B 16 8 1 7 43:31 12 26 D
Slavia II Slavia II
27.10.19 0 : 0 Beraberlik
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
D
FC Pisek FC Pisek
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
Slavia II Slavia II
D
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
Slavia II Slavia II
D
Slavia II Slavia II
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
SK Rakovnik SK Rakovnik
D
SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
FK Admira Prag FK Admira Prag
7 SK Motorlet Praha SK Motorlet Praha 16 5 6 5 26:25 1 26 D
Loko Vltavin Loko Vltavin
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
SK Motorlet Praha SK Motorlet Praha
D
SK Motorlet Praha SK Motorlet Praha
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
D
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
SK Motorlet Praha SK Motorlet Praha
D
SK Motorlet Praha SK Motorlet Praha
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
SK Benesov SK Benesov
D
SK Motorlet Praha SK Motorlet Praha
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
8 Loko Vltavin Loko Vltavin 16 8 1 7 24:30 -6 26 D
Loko Vltavin Loko Vltavin
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
SK Motorlet Praha SK Motorlet Praha
D
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
Loko Vltavin Loko Vltavin
D
Loko Vltavin Loko Vltavin
09.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK TJ Stechovice FK TJ Stechovice
D
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
Loko Vltavin Loko Vltavin
L
FC Pisek FC Pisek
07.03.20 5 : 0 Kaybetmek
Loko Vltavin Loko Vltavin
9 TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice 16 7 1 8 31:29 2 22 L
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
09.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
D
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
W
FK TJ Stechovice FK TJ Stechovice
16.11.19 0 : 3 Zafer
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
D
FK TJ Stechovice FK TJ Stechovice
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
L
Sparta Prag (B) Sparta Prag (B)
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
10 FK Admira Prag FK Admira Prag 16 5 4 7 26:33 -7 20 L
FK Admira Prag FK Admira Prag
28.10.19 0 : 1 Kaybetmek
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
D
FK TJ Stechovice FK TJ Stechovice
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Admira Prag FK Admira Prag
D
FK Admira Prag FK Admira Prag
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
D
FC Pisek FC Pisek
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Admira Prag FK Admira Prag
D
SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
FK Admira Prag FK Admira Prag
11 FK TJ Stechovice FK TJ Stechovice 15 5 2 8 22:25 -3 19 D
SK Rakovnik SK Rakovnik
27.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK TJ Stechovice FK TJ Stechovice
D
FK TJ Stechovice FK TJ Stechovice
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Admira Prag FK Admira Prag
D
Loko Vltavin Loko Vltavin
09.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK TJ Stechovice FK TJ Stechovice
L
FK TJ Stechovice FK TJ Stechovice
16.11.19 0 : 3 Kaybetmek
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
D
FK TJ Stechovice FK TJ Stechovice
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
12 1 Fc Karlovy Vary 1 Fc Karlovy Vary 16 3 4 9 20:35 -15 17 D
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
27.10.19 0 : 0 Beraberlik
1 Fc Karlovy Vary 1 Fc Karlovy Vary
W
1 Fc Karlovy Vary 1 Fc Karlovy Vary
03.11.19 3 : 2 Zafer
SK Benesov SK Benesov
D
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
1 Fc Karlovy Vary 1 Fc Karlovy Vary
L
1 Fc Karlovy Vary 1 Fc Karlovy Vary
17.11.19 2 : 3 Kaybetmek
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
W
FK Pribram B FK Pribram B
08.03.20 0 : 1 Zafer
1 Fc Karlovy Vary 1 Fc Karlovy Vary
13 FK Pribram B FK Pribram B 16 4 3 9 21:23 -2 16 D
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
27.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK Pribram B FK Pribram B
D
FK Pribram B FK Pribram B
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
D
SK Benesov SK Benesov
09.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Pribram B FK Pribram B
D
FK Pribram B FK Pribram B
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
L
FK Pribram B FK Pribram B
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
1 Fc Karlovy Vary 1 Fc Karlovy Vary
14 SK Benesov SK Benesov 16 4 3 9 22:34 -12 16 D
SK Benesov SK Benesov
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
L
1 Fc Karlovy Vary 1 Fc Karlovy Vary
03.11.19 3 : 2 Kaybetmek
SK Benesov SK Benesov
D
SK Benesov SK Benesov
09.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Pribram B FK Pribram B
D
SK Motorlet Praha SK Motorlet Praha
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
SK Benesov SK Benesov
L
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
08.03.20 5 : 1 Kaybetmek
SK Benesov SK Benesov
15 Sokol Hostoun Sokol Hostoun 16 4 3 9 20:35 -15 15 D
SK Benesov SK Benesov
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
D
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
D
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
1 Fc Karlovy Vary 1 Fc Karlovy Vary
D
FK Pribram B FK Pribram B
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
D
SK Motorlet Praha SK Motorlet Praha
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
16 SK Rakovnik SK Rakovnik 16 2 1 13 11:50 -39 7 D
SK Rakovnik SK Rakovnik
27.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK TJ Stechovice FK TJ Stechovice
D
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
SK Rakovnik SK Rakovnik
D
SK Rakovnik SK Rakovnik
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Pisek FC Pisek
D
Slavia II Slavia II
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
SK Rakovnik SK Rakovnik
L
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
SK Rakovnik SK Rakovnik
Finals
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group B
1 FK Jablonec B FK Jablonec B 16 11 2 3 34:22 12 36 W
SK Zapy SK Zapy
27.10.19 1 : 3 Zafer
FK Jablonec B FK Jablonec B
W
FK Jablonec B FK Jablonec B
02.11.19 2 : 0 Zafer
FK Pardubice B FK Pardubice B
W
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
10.11.19 1 : 3 Zafer
FK Jablonec B FK Jablonec B
W
FK Jablonec B FK Jablonec B
16.11.19 2 : 0 Zafer
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
L
FK Jablonec B FK Jablonec B
07.03.20 3 : 5 Kaybetmek
FK Chlumec Nc FK Chlumec Nc
2 SK Zapy SK Zapy 16 10 3 3 46:32 14 35 L
SK Zapy SK Zapy
27.10.19 1 : 3 Kaybetmek
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
03.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SK Zapy SK Zapy
W
SK Zapy SK Zapy
10.11.19 2 : 1 Zafer
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
W
FK Prepere FK Prepere
16.11.19 1 : 2 Zafer
SK Zapy SK Zapy
D
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
08.03.20 3 : 3 Beraberlik
SK Zapy SK Zapy
3 FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B 16 7 5 4 49:29 20 30 D
TJ Sokol Zivanice TJ Sokol Zivanice
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
W
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
03.11.19 1 : 0 Zafer
SK Zapy SK Zapy
W
FK Pardubice B FK Pardubice B
10.11.19 3 : 6 Zafer
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
W
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
16.11.19 7 : 0 Zafer
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
D
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
4 FK Chlumec Nc FK Chlumec Nc 16 8 4 4 32:24 8 30 W
FK Chlumec Nc FK Chlumec Nc
27.10.19 3 : 0 Zafer
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
D
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Chlumec Nc FK Chlumec Nc
D
FK Chlumec Nc FK Chlumec Nc
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
D
FK Teplice B FK Teplice B
15.11.19 2 : 2 Beraberlik
FK Chlumec Nc FK Chlumec Nc
W
FK Jablonec B FK Jablonec B
07.03.20 3 : 5 Zafer
FK Chlumec Nc FK Chlumec Nc
5 TJ Sokol Zivanice TJ Sokol Zivanice 15 8 4 3 29:20 9 29 L
FK Jablonec B FK Jablonec B
19.10.19 3 : 2 Kaybetmek
TJ Sokol Zivanice TJ Sokol Zivanice
D
TJ Sokol Zivanice TJ Sokol Zivanice
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
L
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
03.11.19 2 : 1 Kaybetmek
TJ Sokol Zivanice TJ Sokol Zivanice
D
TJ Sokol Zivanice TJ Sokol Zivanice
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Prepere FK Prepere
W
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
17.11.19 1 : 2 Zafer
TJ Sokol Zivanice TJ Sokol Zivanice
6 TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary 16 7 4 5 25:20 5 27 L
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
27.10.19 1 : 0 Kaybetmek
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
D
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Chlumec Nc FK Chlumec Nc
W
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
09.11.19 2 : 3 Zafer
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
W
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
16.11.19 4 : 2 Zafer
FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany 1953
W
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
08.03.20 0 : 1 Zafer
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
7 TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici 16 7 2 7 30:34 -4 25 L
FK Chlumec Nc FK Chlumec Nc
27.10.19 3 : 0 Kaybetmek
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
W
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
02.11.19 3 : 1 Zafer
FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany 1953
L
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
09.11.19 2 : 3 Kaybetmek
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
D
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
17.11.19 3 : 3 Beraberlik
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
D
FK Teplice B FK Teplice B
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
8 FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B 16 6 5 5 32:26 6 24 W
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
27.10.19 1 : 0 Zafer
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
L
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
03.11.19 4 : 1 Kaybetmek
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
W
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
10.11.19 7 : 1 Zafer
FK Teplice B FK Teplice B
L
FK Jablonec B FK Jablonec B
16.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
D
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
9 Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B 16 7 2 7 33:29 4 24 W
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
27.10.19 0 : 5 Zafer
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
W
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
03.11.19 2 : 1 Zafer
TJ Sokol Zivanice TJ Sokol Zivanice
L
SK Zapy SK Zapy
10.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
W
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
17.11.19 1 : 0 Zafer
FK Pardubice B FK Pardubice B
L
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
10 FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany 1953 15 6 4 5 33:31 2 23 L
FK Chlumec Nc FK Chlumec Nc
20.10.19 2 : 1 Kaybetmek
FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany 1953
L
FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany 1953
26.10.19 0 : 2 Kaybetmek
FK Prepere FK Prepere
L
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
02.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany 1953
W
FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany 1953
09.11.19 6 : 3 Zafer
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
L
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
16.11.19 4 : 2 Kaybetmek
FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany 1953
11 FK Prepere FK Prepere 16 7 1 8 29:27 2 23 W
FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany 1953
26.10.19 0 : 2 Zafer
FK Prepere FK Prepere
L
FK Prepere FK Prepere
02.11.19 3 : 4 Kaybetmek
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
D
TJ Sokol Zivanice TJ Sokol Zivanice
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Prepere FK Prepere
L
FK Prepere FK Prepere
16.11.19 1 : 2 Kaybetmek
SK Zapy SK Zapy
W
FK Prepere FK Prepere
07.03.20 1 : 0 Zafer
FK Pardubice B FK Pardubice B
12 FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B 16 6 2 8 46:54 -8 20 L
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
27.10.19 0 : 5 Kaybetmek
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
W
FK Prepere FK Prepere
02.11.19 3 : 4 Zafer
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
L
FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany 1953
09.11.19 6 : 3 Kaybetmek
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
L
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
17.11.19 1 : 2 Kaybetmek
TJ Sokol Zivanice TJ Sokol Zivanice
D
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
08.03.20 3 : 3 Beraberlik
SK Zapy SK Zapy
13 FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21 16 4 3 9 23:32 -9 17 L
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
27.10.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
W
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
03.11.19 4 : 1 Zafer
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
D
FK Chlumec Nc FK Chlumec Nc
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
D
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
17.11.19 3 : 3 Beraberlik
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
L
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
14 FK Pardubice B FK Pardubice B 16 4 2 10 24:35 -11 16 L
FK Pardubice B FK Pardubice B
26.10.19 1 : 2 Kaybetmek
FK Teplice B FK Teplice B
L
FK Jablonec B FK Jablonec B
02.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FK Pardubice B FK Pardubice B
L
FK Pardubice B FK Pardubice B
10.11.19 3 : 6 Kaybetmek
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
L
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
17.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FK Pardubice B FK Pardubice B
L
FK Prepere FK Prepere
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Pardubice B FK Pardubice B
15 FK Teplice B FK Teplice B 16 2 5 9 28:50 -22 13 W
FK Pardubice B FK Pardubice B
26.10.19 1 : 2 Zafer
FK Teplice B FK Teplice B
W
FK Teplice B FK Teplice B
02.11.19 4 : 1 Zafer
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
L
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
10.11.19 7 : 1 Kaybetmek
FK Teplice B FK Teplice B
D
FK Teplice B FK Teplice B
15.11.19 2 : 2 Beraberlik
FK Chlumec Nc FK Chlumec Nc
D
FK Teplice B FK Teplice B
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
16 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 16 3 1 13 13:41 -28 9 W
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
27.10.19 1 : 0 Zafer
FC Slovan Liberec U21 FC Slovan Liberec U21
L
FK Teplice B FK Teplice B
02.11.19 4 : 1 Kaybetmek
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
L
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
10.11.19 1 : 3 Kaybetmek
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
16.11.19 7 : 0 Kaybetmek
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
W
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
08.03.20 0 : 2 Zafer
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
Finals
Relegation
Daha fazla göster

Cfl - turnuva, organize eden Çek Cumhuriyeti.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Cfl (Çek Cumhuriyeti) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Cfl (Çek Cumhuriyeti) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.