1st Division
Çek Cumhuriyeti

1st Division

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1. Liga
1 AC Sparta Prague AC Sparta Prague 4 4 0 0 15:4 11 12 W
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
22.08.20 1 : 4 Zafer
AC Sparta Prague AC Sparta Prague
W
AC Sparta Prague AC Sparta Prague
30.08.20 3 : 0 Zafer
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
W
MFK Karviná MFK Karviná
13.09.20 2 : 5 Zafer
AC Sparta Prague AC Sparta Prague
W
AC Sparta Prague AC Sparta Prague
20.09.20 3 : 1 Zafer
FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
1. FK Příbram
2 Slavia Prague Slavia Prague 4 3 1 0 15:2 13 10 W
Dynamo Ceske Budejovice Dynamo Ceske Budejovice
23.08.20 0 : 6 Zafer
Slavia Prague Slavia Prague
W
Slavia Prague Slavia Prague
29.08.20 3 : 0 Zafer
1. FK Příbram 1. FK Příbram
D
FK Pardubice FK Pardubice
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Slavia Prague Slavia Prague
W
Slavia Prague Slavia Prague
18.09.20 5 : 1 Zafer
Teplice Teplice
1. FC Slovácko
3 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4 3 0 1 10:7 3 9 W
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
21.08.20 3 : 1 Zafer
SFC Opava SFC Opava
L
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
30.08.20 4 : 1 Kaybetmek
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
W
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
13.09.20 2 : 1 Zafer
FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
W
Bohemians 1905 Prag Bohemians 1905 Prag
19.09.20 1 : 4 Zafer
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
FC Zbrojovka Brno
4 Sigma Olomouc Sigma Olomouc 4 3 0 1 8:5 3 9 W
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
22.08.20 1 : 0 Zafer
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
L
AC Sparta Prague AC Sparta Prague
30.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
W
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
11.09.20 3 : 0 Zafer
Bohemians 1905 Prag Bohemians 1905 Prag
W
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
20.09.20 2 : 4 Zafer
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
FC Fastav Zlín
5 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 4 2 1 1 7:3 4 7 L
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
W
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
30.08.20 4 : 1 Zafer
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
W
Dynamo Ceske Budejovice Dynamo Ceske Budejovice
12.09.20 0 : 2 Zafer
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
D
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
MFK Karviná MFK Karviná
FK Pardubice
6 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 3 2 1 0 5:2 3 7 W
FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
22.08.20 1 : 2 Zafer
1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
D
1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Jablonec Jablonec
W
Teplice Teplice
12.09.20 0 : 2 Zafer
1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
Slavia Prague
7 Jablonec Jablonec 4 2 1 1 4:3 1 7 W
Jablonec Jablonec
23.08.20 1 : 0 Zafer
FK Pardubice FK Pardubice
D
1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Jablonec Jablonec
W
Jablonec Jablonec
12.09.20 2 : 0 Zafer
Banik Ostrava Banik Ostrava
L
FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
21.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Jablonec Jablonec
SFC Opava
8 FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 4 2 0 2 8:7 1 6 L
FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
22.08.20 1 : 2 Kaybetmek
1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
W
FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
29.08.20 1 : 3 Zafer
FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
W
FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
13.09.20 3 : 1 Zafer
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
L
AC Sparta Prague AC Sparta Prague
20.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
Sigma Olomouc
9 Banik Ostrava Banik Ostrava 4 1 2 1 5:4 1 5 D
MFK Karviná MFK Karviná
23.08.20 0 : 0 Beraberlik
Banik Ostrava Banik Ostrava
D
Banik Ostrava Banik Ostrava
28.08.20 2 : 2 Beraberlik
Dynamo Ceske Budejovice Dynamo Ceske Budejovice
L
Jablonec Jablonec
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Banik Ostrava Banik Ostrava
W
Banik Ostrava Banik Ostrava
19.09.20 3 : 0 Zafer
FK Pardubice FK Pardubice
Teplice
10 MFK Karviná MFK Karviná 4 1 2 1 5:7 -2 5 D
MFK Karviná MFK Karviná
23.08.20 0 : 0 Beraberlik
Banik Ostrava Banik Ostrava
W
SFC Opava SFC Opava
29.08.20 1 : 2 Zafer
MFK Karviná MFK Karviná
L
MFK Karviná MFK Karviná
13.09.20 2 : 5 Kaybetmek
AC Sparta Prague AC Sparta Prague
D
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
MFK Karviná MFK Karviná
FK Mladá Boleslav
11 Bohemians 1905 Prag Bohemians 1905 Prag 4 1 1 2 5:7 -2 4 W
Bohemians 1905 Prag Bohemians 1905 Prag
23.08.20 4 : 0 Zafer
FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
D
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
30.08.20 0 : 0 Beraberlik
Bohemians 1905 Prag Bohemians 1905 Prag
L
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
11.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Bohemians 1905 Prag Bohemians 1905 Prag
L
Bohemians 1905 Prag Bohemians 1905 Prag
19.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Dynamo Ceske Budejovice
12 FK Pardubice FK Pardubice 4 1 1 2 3:6 -3 4 L
Jablonec Jablonec
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Pardubice FK Pardubice
W
FK Pardubice FK Pardubice
30.08.20 2 : 1 Zafer
Teplice Teplice
D
FK Pardubice FK Pardubice
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Slavia Prague Slavia Prague
L
Banik Ostrava Banik Ostrava
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Pardubice FK Pardubice
FC Slovan Liberec
13 Teplice Teplice 4 1 0 3 5:10 -5 3 W
1. FK Příbram 1. FK Příbram
22.08.20 1 : 3 Zafer
Teplice Teplice
L
FK Pardubice FK Pardubice
30.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Teplice Teplice
L
Teplice Teplice
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
L
Slavia Prague Slavia Prague
18.09.20 5 : 1 Kaybetmek
Teplice Teplice
Banik Ostrava
14 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 4 1 0 3 4:9 -5 3 L
Bohemians 1905 Prag Bohemians 1905 Prag
23.08.20 4 : 0 Kaybetmek
FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
L
FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
29.08.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
L
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
W
FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
21.09.20 2 : 0 Zafer
Jablonec Jablonec
MFK Karviná
15 SFC Opava SFC Opava 4 0 2 2 3:6 -3 2 L
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
21.08.20 3 : 1 Kaybetmek
SFC Opava SFC Opava
L
SFC Opava SFC Opava
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
MFK Karviná MFK Karviná
D
1. FK Příbram 1. FK Příbram
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
SFC Opava SFC Opava
D
SFC Opava SFC Opava
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Dynamo Ceske Budejovice Dynamo Ceske Budejovice
Jablonec
16 Dynamo Ceske Budejovice Dynamo Ceske Budejovice 4 0 2 2 2:10 -8 2 L
Dynamo Ceske Budejovice Dynamo Ceske Budejovice
23.08.20 0 : 6 Kaybetmek
Slavia Prague Slavia Prague
D
Banik Ostrava Banik Ostrava
28.08.20 2 : 2 Beraberlik
Dynamo Ceske Budejovice Dynamo Ceske Budejovice
L
Dynamo Ceske Budejovice Dynamo Ceske Budejovice
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
D
SFC Opava SFC Opava
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Dynamo Ceske Budejovice Dynamo Ceske Budejovice
Bohemians 1905 Prag
17 1. FK Příbram 1. FK Příbram 3 0 1 2 2:7 -5 1 L
1. FK Příbram 1. FK Příbram
22.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Teplice Teplice
L
Slavia Prague Slavia Prague
29.08.20 3 : 0 Kaybetmek
1. FK Příbram 1. FK Příbram
D
1. FK Příbram 1. FK Příbram
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
SFC Opava SFC Opava
AC Sparta Prague
18 FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 4 0 1 3 4:11 -7 1 L
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
22.08.20 1 : 4 Kaybetmek
AC Sparta Prague AC Sparta Prague
D
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
30.08.20 0 : 0 Beraberlik
Bohemians 1905 Prag Bohemians 1905 Prag
L
FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
13.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
L
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
20.09.20 2 : 4 Kaybetmek
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Viktoria Plzen
Champions League Qualification
Europa Conference League
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1st Division - turnuva, organize eden Çek Cumhuriyeti. Katılmak için başvuru veren turnuva 18 futbol kulüpleri. Bugün favoriler futbol maratonu. Bunlar:
AC Sparta Prague - 12 puan, yengi 4, yenilme 0, beraberlik 0.
Slavia Prague - 10 sayı, parlak başarılar 3, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Viktoria Plzen - 9 puan, yengi 3, yenilme 1, beraberlik 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1st Division (Çek Cumhuriyeti) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - 1st Division (Çek Cumhuriyeti):
Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905 Prag (25.09.2020 12:00)
MFK Karviná - FK Mladá Boleslav (26.09.2020 10:30)
FC Fastav Zlín - Sigma Olomouc (26.09.2020 10:30)

skorexpress.com internet sayfasında 1st Division (Çek Cumhuriyeti) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.