Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
11
1st Division
Çek Cumhuriyeti

1st Division

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1. Liga
1 Slavia Prague Slavia Prague 30 22 6 2 58:10 48 72 W
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
20.06.20 1 : 3 Zafer
Slavia Prague Slavia Prague
W
Slavia Prague Slavia Prague
24.06.20 1 : 0 Zafer
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
W
Slavia Prague Slavia Prague
28.06.20 4 : 0 Zafer
FK Jablonec FK Jablonec
W
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
05.07.20 1 : 3 Zafer
Slavia Prague Slavia Prague
D
Slavia Prague Slavia Prague
08.07.20 0 : 0 Beraberlik
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
2 FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 30 20 6 4 60:22 38 66 W
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
21.06.20 2 : 0 Zafer
FK Jablonec FK Jablonec
L
Slavia Prague Slavia Prague
24.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
W
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
28.06.20 2 : 1 Zafer
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
D
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
W
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
08.07.20 4 : 0 Zafer
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
3 AC Sparta Prag AC Sparta Prag 30 14 8 8 55:35 20 50 W
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
20.06.20 4 : 1 Zafer
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
W
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
23.06.20 3 : 2 Zafer
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
L
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
28.06.20 2 : 1 Kaybetmek
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
W
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
05.07.20 3 : 0 Zafer
FK Jablonec FK Jablonec
D
Slavia Prague Slavia Prague
08.07.20 0 : 0 Beraberlik
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
4 FK Jablonec FK Jablonec 30 14 7 9 46:41 5 49 L
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
21.06.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Jablonec FK Jablonec
D
FK Jablonec FK Jablonec
24.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
L
Slavia Prague Slavia Prague
28.06.20 4 : 0 Kaybetmek
FK Jablonec FK Jablonec
L
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
05.07.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Jablonec FK Jablonec
D
FK Jablonec FK Jablonec
08.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
5 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 30 14 5 11 50:38 12 47 L
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
20.06.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
D
FK Jablonec FK Jablonec
24.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
W
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
27.06.20 2 : 1 Zafer
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
L
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
05.07.20 1 : 3 Kaybetmek
Slavia Prague Slavia Prague
L
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
08.07.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
FK Mlada Boleslav
6 FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava 30 12 9 9 42:34 8 45 L
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
20.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Slavia Prague Slavia Prague
L
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
23.06.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
L
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
27.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
D
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
D
FK Jablonec FK Jablonec
08.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
7 SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 30 13 4 13 46:45 1 43 D
MFK Karniva MFK Karniva
07.06.20 0 : 0 Beraberlik
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
W
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
10.06.20 3 : 1 Zafer
FK Teplice FK Teplice
L
SFC Opava SFC Opava
14.06.20 2 : 0 Kaybetmek
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
L
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
21.06.20 2 : 1 Kaybetmek
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
L
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
8 Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905 30 12 6 12 38:41 -3 42 W
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
14.06.20 3 : 0 Zafer
FK Jablonec FK Jablonec
W
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
21.06.20 1 : 2 Zafer
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
W
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
27.06.20 2 : 1 Zafer
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
L
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
04.07.20 3 : 0 Kaybetmek
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
W
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
07.07.20 2 : 1 Zafer
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
9 1 FC Slovacko 1 FC Slovacko 30 11 9 10 35:35 2 42 D
SFC Opava SFC Opava
07.06.20 1 : 1 Beraberlik
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
L
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
10.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
L
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
14.06.20 0 : 2 Kaybetmek
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
L
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
21.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
L
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
27.06.20 2 : 1 Kaybetmek
1 FC Slovacko 1 FC Slovacko
10 FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav 30 11 7 12 48:52 -4 40 D
MFK Karniva MFK Karniva
14.06.20 2 : 2 Beraberlik
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
W
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
21.06.20 2 : 1 Zafer
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
W
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
27.06.20 0 : 2 Zafer
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
W
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
04.07.20 3 : 0 Zafer
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
L
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
07.07.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
FC Slovan Liberec
11 SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 30 8 12 10 36:37 -1 36 W
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
10.06.20 0 : 2 Zafer
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
L
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
14.06.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
L
1 FK Pribram 1 FK Pribram
20.06.20 2 : 0 Kaybetmek
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
D
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
23.06.20 0 : 0 Beraberlik
FK Teplice FK Teplice
W
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
28.06.20 3 : 1 Zafer
MFK Karniva MFK Karniva
FC Fastav Zlin
12 FK Teplice FK Teplice 30 7 10 13 29:49 -20 31 L
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
10.06.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Teplice FK Teplice
W
FK Teplice FK Teplice
14.06.20 4 : 0 Zafer
1 FK Pribram 1 FK Pribram
W
FK Teplice FK Teplice
20.06.20 4 : 1 Zafer
MFK Karniva MFK Karniva
D
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
23.06.20 0 : 0 Beraberlik
FK Teplice FK Teplice
W
FK Teplice FK Teplice
28.06.20 4 : 1 Zafer
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
SFC Opava
13 FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin 30 7 6 17 25:47 -22 27 L
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
10.06.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
L
Slavia Prague Slavia Prague
14.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
W
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
20.06.20 3 : 1 Zafer
SFC Opava SFC Opava
W
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
23.06.20 1 : 0 Zafer
1 FK Pribram 1 FK Pribram
L
FK Teplice FK Teplice
28.06.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
SK Sigma Olomouc
14 MFK Karniva MFK Karniva 30 5 11 14 23:39 -16 26 L
FK Jablonec FK Jablonec
10.06.20 1 : 0 Kaybetmek
MFK Karniva MFK Karniva
D
MFK Karniva MFK Karniva
14.06.20 2 : 2 Beraberlik
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
L
FK Teplice FK Teplice
20.06.20 4 : 1 Kaybetmek
MFK Karniva MFK Karniva
D
MFK Karniva MFK Karniva
23.06.20 0 : 0 Beraberlik
SFC Opava SFC Opava
L
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
28.06.20 3 : 1 Kaybetmek
MFK Karniva MFK Karniva
1 FK Pribram
15 SFC Opava SFC Opava 30 5 8 17 16:47 -31 23 L
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
10.06.20 2 : 0 Kaybetmek
SFC Opava SFC Opava
W
SFC Opava SFC Opava
14.06.20 2 : 0 Zafer
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
L
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
20.06.20 3 : 1 Kaybetmek
SFC Opava SFC Opava
D
MFK Karniva MFK Karniva
23.06.20 0 : 0 Beraberlik
SFC Opava SFC Opava
D
SFC Opava SFC Opava
28.06.20 0 : 0 Beraberlik
1 FK Pribram 1 FK Pribram
FK Teplice
16 1 FK Pribram 1 FK Pribram 30 5 6 19 19:54 -35 21 W
1 FK Pribram 1 FK Pribram
10.06.20 2 : 1 Zafer
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
L
FK Teplice FK Teplice
14.06.20 4 : 0 Kaybetmek
1 FK Pribram 1 FK Pribram
W
1 FK Pribram 1 FK Pribram
20.06.20 2 : 0 Zafer
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
L
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
23.06.20 1 : 0 Kaybetmek
1 FK Pribram 1 FK Pribram
D
SFC Opava SFC Opava
28.06.20 0 : 0 Beraberlik
1 FK Pribram 1 FK Pribram
MFK Karniva
Championship round
Playoffs
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Championship Round
1 Slavia Prague Slavia Prague 35 26 7 2 69:12 57 85 W
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
20.06.20 1 : 3 Zafer
Slavia Prague Slavia Prague
W
Slavia Prague Slavia Prague
24.06.20 1 : 0 Zafer
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
W
Slavia Prague Slavia Prague
28.06.20 4 : 0 Zafer
FK Jablonec FK Jablonec
W
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
05.07.20 1 : 3 Zafer
Slavia Prague Slavia Prague
D
Slavia Prague Slavia Prague
08.07.20 0 : 0 Beraberlik
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
2 FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 35 23 7 5 68:24 44 76 W
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
21.06.20 2 : 0 Zafer
FK Jablonec FK Jablonec
L
Slavia Prague Slavia Prague
24.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
W
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
28.06.20 2 : 1 Zafer
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
D
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
W
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
08.07.20 4 : 0 Zafer
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
3 AC Sparta Prag AC Sparta Prag 35 17 9 9 66:40 26 60 W
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
20.06.20 4 : 1 Zafer
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
W
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
23.06.20 3 : 2 Zafer
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
L
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
28.06.20 2 : 1 Kaybetmek
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
W
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
05.07.20 3 : 0 Zafer
FK Jablonec FK Jablonec
D
Slavia Prague Slavia Prague
08.07.20 0 : 0 Beraberlik
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
4 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 35 15 6 14 55:51 4 51 L
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
20.06.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
D
FK Jablonec FK Jablonec
24.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
W
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
27.06.20 2 : 1 Zafer
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
L
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
05.07.20 1 : 3 Kaybetmek
Slavia Prague Slavia Prague
L
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
08.07.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
FK Mlada Boleslav
5 FK Jablonec FK Jablonec 35 14 9 12 48:52 -4 51 L
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
21.06.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Jablonec FK Jablonec
D
FK Jablonec FK Jablonec
24.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
L
Slavia Prague Slavia Prague
28.06.20 4 : 0 Kaybetmek
FK Jablonec FK Jablonec
L
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
05.07.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Jablonec FK Jablonec
D
FK Jablonec FK Jablonec
08.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
6 FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava 35 12 11 12 47:43 4 47 L
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
20.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Slavia Prague Slavia Prague
L
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
23.06.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
L
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
27.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
D
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
D
FK Jablonec FK Jablonec
08.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Relegation Round
1 SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 33 9 13 11 39:40 -1 40 W
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
10.06.20 0 : 2 Zafer
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
L
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
14.06.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
L
1 FK Pribram 1 FK Pribram
20.06.20 2 : 0 Kaybetmek
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
D
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
23.06.20 0 : 0 Beraberlik
FK Teplice FK Teplice
W
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
28.06.20 3 : 1 Zafer
MFK Karniva MFK Karniva
FC Fastav Zlin
2 FK Teplice FK Teplice 33 9 11 13 37:51 -14 38 L
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
10.06.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Teplice FK Teplice
W
FK Teplice FK Teplice
14.06.20 4 : 0 Zafer
1 FK Pribram 1 FK Pribram
W
FK Teplice FK Teplice
20.06.20 4 : 1 Zafer
MFK Karniva MFK Karniva
D
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
23.06.20 0 : 0 Beraberlik
FK Teplice FK Teplice
W
FK Teplice FK Teplice
28.06.20 4 : 1 Zafer
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
SFC Opava
3 FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin 33 9 6 18 30:52 -22 33 L
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
10.06.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
L
Slavia Prague Slavia Prague
14.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
W
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
20.06.20 3 : 1 Zafer
SFC Opava SFC Opava
W
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
23.06.20 1 : 0 Zafer
1 FK Pribram 1 FK Pribram
L
FK Teplice FK Teplice
28.06.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
SK Sigma Olomouc
4 MFK Karniva MFK Karniva 33 5 12 16 25:46 -21 27 L
FK Jablonec FK Jablonec
10.06.20 1 : 0 Kaybetmek
MFK Karniva MFK Karniva
D
MFK Karniva MFK Karniva
14.06.20 2 : 2 Beraberlik
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
L
FK Teplice FK Teplice
20.06.20 4 : 1 Kaybetmek
MFK Karniva MFK Karniva
D
MFK Karniva MFK Karniva
23.06.20 0 : 0 Beraberlik
SFC Opava SFC Opava
L
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
28.06.20 3 : 1 Kaybetmek
MFK Karniva MFK Karniva
1 FK Pribram
5 SFC Opava SFC Opava 33 5 10 18 17:50 -33 25 L
AC Sparta Prag AC Sparta Prag
10.06.20 2 : 0 Kaybetmek
SFC Opava SFC Opava
W
SFC Opava SFC Opava
14.06.20 2 : 0 Zafer
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
L
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
20.06.20 3 : 1 Kaybetmek
SFC Opava SFC Opava
D
MFK Karniva MFK Karniva
23.06.20 0 : 0 Beraberlik
SFC Opava SFC Opava
D
SFC Opava SFC Opava
28.06.20 0 : 0 Beraberlik
1 FK Pribram 1 FK Pribram
FK Teplice
6 1 FK Pribram 1 FK Pribram 33 6 7 20 21:55 -34 25 W
1 FK Pribram 1 FK Pribram
10.06.20 2 : 1 Zafer
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
L
FK Teplice FK Teplice
14.06.20 4 : 0 Kaybetmek
1 FK Pribram 1 FK Pribram
W
1 FK Pribram 1 FK Pribram
20.06.20 2 : 0 Zafer
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
L
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
23.06.20 1 : 0 Kaybetmek
1 FK Pribram 1 FK Pribram
D
SFC Opava SFC Opava
28.06.20 0 : 0 Beraberlik
1 FK Pribram 1 FK Pribram
MFK Karniva
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster


1st Division - şampiyona, düzenleyen Çek Cumhuriyeti.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1st Division (Çek Cumhuriyeti) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - 1st Division (Çek Cumhuriyeti):
FC Slovan Liberec - FK Mlada Boleslav (12.07.2020 11:00)
FK Teplice - SFC Opava (26.07.2020 11:00)
SK Sigma Olomouc - FC Fastav Zlin (26.07.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında 1st Division (Çek Cumhuriyeti) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.