Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
13
2.Lig
Kıbrıs Rum Kesimi

2.Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion 14 10 0 4 25:16 9 30 W
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
08.02.20 2 : 0 Zafer
Aris Limassol Aris Limassol
L
Ayia Napa Ayia Napa
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
W
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
22.02.20 2 : 1 Zafer
Asil Lysis Asil Lysis
W
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
29.02.20 2 : 3 Zafer
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
W
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
07.03.20 4 : 1 Zafer
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
2 Aris Limassol Aris Limassol 14 9 1 4 24:10 14 28 L
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Aris Limassol Aris Limassol
W
Aris Limassol Aris Limassol
15.02.20 4 : 2 Zafer
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
D
Aris Limassol Aris Limassol
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ayia Napa Ayia Napa
W
Asil Lysis Asil Lysis
28.02.20 0 : 1 Zafer
Aris Limassol Aris Limassol
W
Aris Limassol Aris Limassol
06.03.20 1 : 0 Zafer
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
3 Asil Lysis Asil Lysis 14 8 3 3 24:14 10 27 D
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
Asil Lysis Asil Lysis
W
Asil Lysis Asil Lysis
14.02.20 1 : 0 Zafer
Othellos Athienou Othellos Athienou
L
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Asil Lysis Asil Lysis
L
Asil Lysis Asil Lysis
28.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Aris Limassol Aris Limassol
D
Ayia Napa Ayia Napa
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Asil Lysis Asil Lysis
4 Ayia Napa Ayia Napa 14 8 3 3 20:12 8 27 W
Othellos Athienou Othellos Athienou
08.02.20 0 : 1 Zafer
Ayia Napa Ayia Napa
W
Ayia Napa Ayia Napa
15.02.20 2 : 1 Zafer
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
D
Aris Limassol Aris Limassol
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ayia Napa Ayia Napa
W
Ayia Napa Ayia Napa
29.02.20 1 : 0 Zafer
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
D
Ayia Napa Ayia Napa
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Asil Lysis Asil Lysis
5 Alki Oroklini Alki Oroklini 14 4 3 7 19:14 5 15 W
Alki Oroklini Alki Oroklini
08.02.20 1 : 0 Zafer
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
W
Ypsonas FC Ypsonas FC
16.02.20 1 : 5 Zafer
Alki Oroklini Alki Oroklini
W
Alki Oroklini Alki Oroklini
22.02.20 3 : 0 Zafer
Omonia Psevda Omonia Psevda
L
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Alki Oroklini Alki Oroklini
W
Alki Oroklini Alki Oroklini
08.03.20 2 : 1 Zafer
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
6 Omonia Aradippou Omonia Aradippou 14 3 4 7 9:14 -5 13 L
Alki Oroklini Alki Oroklini
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
D
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
W
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
22.02.20 4 : 2 Zafer
Ypsonas FC Ypsonas FC
W
Omonia Psevda Omonia Psevda
29.02.20 2 : 3 Zafer
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
W
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
07.03.20 1 : 0 Zafer
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
7 Ypsonas FC Ypsonas FC 14 3 3 8 9:21 -12 12 L
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Ypsonas FC Ypsonas FC
L
Ypsonas FC Ypsonas FC
16.02.20 1 : 5 Kaybetmek
Alki Oroklini Alki Oroklini
L
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
22.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Ypsonas FC Ypsonas FC
D
Ypsonas FC Ypsonas FC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
W
Ypsonas FC Ypsonas FC
07.03.20 2 : 1 Zafer
Omonia Psevda Omonia Psevda
8 Omonia Psevda Omonia Psevda 14 2 1 11 12:41 -29 7 L
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Omonia Psevda Omonia Psevda
L
Omonia Psevda Omonia Psevda
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
L
Alki Oroklini Alki Oroklini
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Omonia Psevda Omonia Psevda
L
Omonia Psevda Omonia Psevda
29.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
L
Ypsonas FC Ypsonas FC
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Omonia Psevda Omonia Psevda
Promotion round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Ermis Aradippou Ermis Aradippou 14 12 2 0 31:8 23 38 W
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
08.02.20 0 : 1 Zafer
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
W
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
15.02.20 1 : 0 Zafer
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
D
Othellos Athienou Othellos Athienou
22.02.20 4 : 4 Beraberlik
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
L
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
29.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
L
Aris Limassol Aris Limassol
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
2 Onisilos Sotira Onisilos Sotira 14 7 5 2 24:14 10 26 D
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
Asil Lysis Asil Lysis
L
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
W
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
22.02.20 0 : 2 Zafer
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
L
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Othellos Athienou Othellos Athienou
L
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
3 Othellos Athienou Othellos Athienou 14 6 2 6 21:17 4 20 L
Othellos Athienou Othellos Athienou
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ayia Napa Ayia Napa
L
Asil Lysis Asil Lysis
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Othellos Athienou Othellos Athienou
D
Othellos Athienou Othellos Athienou
22.02.20 4 : 4 Beraberlik
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
W
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
29.02.20 1 : 2 Zafer
Othellos Athienou Othellos Athienou
L
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
07.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Othellos Athienou Othellos Athienou
4 Anagennisi Dery Anagennisi Dery 14 4 3 7 12:13 -1 15 L
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
L
Aris Limassol Aris Limassol
15.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
L
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
L
Ayia Napa Ayia Napa
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
W
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
07.03.20 5 : 1 Zafer
Othellos Athienou Othellos Athienou
5 Dighenis Morphou Dighenis Morphou 14 5 3 6 18:20 -2 15 L
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
W
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
15.02.20 2 : 0 Zafer
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
L
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
W
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
01.03.20 2 : 1 Zafer
Alki Oroklini Alki Oroklini
L
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
6 Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas 14 3 6 5 19:26 -7 15 W
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
08.02.20 2 : 1 Zafer
Omonia Psevda Omonia Psevda
L
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
L
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
W
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
29.02.20 3 : 1 Zafer
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
L
Alki Oroklini Alki Oroklini
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
7 Po Xylotymbou Po Xylotymbou 14 3 4 7 14:22 -8 13 W
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
08.02.20 1 : 0 Zafer
Ypsonas FC Ypsonas FC
W
Omonia Psevda Omonia Psevda
15.02.20 1 : 2 Zafer
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
W
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
22.02.20 2 : 0 Zafer
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
L
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
29.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
D
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
8 AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou 14 2 3 9 11:30 -19 9 W
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
08.02.20 2 : 0 Zafer
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
D
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
W
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
22.02.20 1 : 0 Zafer
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
D
Ypsonas FC Ypsonas FC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
D
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
Promotion round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Promotion Round
1 Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion 20 15 0 5 40:23 17 30 W
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
08.02.20 2 : 0 Zafer
Aris Limassol Aris Limassol
L
Ayia Napa Ayia Napa
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
W
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
22.02.20 2 : 1 Zafer
Asil Lysis Asil Lysis
W
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
29.02.20 2 : 3 Zafer
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
W
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
07.03.20 4 : 1 Zafer
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
2 Ermis Aradippou Ermis Aradippou 20 15 3 2 40:16 24 29 W
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
08.02.20 0 : 1 Zafer
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
W
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
15.02.20 1 : 0 Zafer
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
D
Othellos Athienou Othellos Athienou
22.02.20 4 : 4 Beraberlik
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
L
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
29.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
L
Aris Limassol Aris Limassol
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
3 Aris Limassol Aris Limassol 20 13 2 5 31:14 17 27 L
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Aris Limassol Aris Limassol
W
Aris Limassol Aris Limassol
15.02.20 4 : 2 Zafer
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
D
Aris Limassol Aris Limassol
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ayia Napa Ayia Napa
W
Asil Lysis Asil Lysis
28.02.20 0 : 1 Zafer
Aris Limassol Aris Limassol
W
Aris Limassol Aris Limassol
06.03.20 1 : 0 Zafer
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
4 Ayia Napa Ayia Napa 20 11 5 4 24:14 10 25 W
Othellos Athienou Othellos Athienou
08.02.20 0 : 1 Zafer
Ayia Napa Ayia Napa
W
Ayia Napa Ayia Napa
15.02.20 2 : 1 Zafer
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
D
Aris Limassol Aris Limassol
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ayia Napa Ayia Napa
W
Ayia Napa Ayia Napa
29.02.20 1 : 0 Zafer
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
D
Ayia Napa Ayia Napa
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Asil Lysis Asil Lysis
5 Onisilos Sotira Onisilos Sotira 20 9 6 5 30:22 8 20 D
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
Asil Lysis Asil Lysis
L
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
W
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
22.02.20 0 : 2 Zafer
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
L
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Othellos Athienou Othellos Athienou
L
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
6 Asil Lysis Asil Lysis 20 9 5 6 27:19 8 19 D
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
Asil Lysis Asil Lysis
W
Asil Lysis Asil Lysis
14.02.20 1 : 0 Zafer
Othellos Athienou Othellos Athienou
L
Karmiotissa Pelomidion Karmiotissa Pelomidion
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Asil Lysis Asil Lysis
L
Asil Lysis Asil Lysis
28.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Aris Limassol Aris Limassol
D
Ayia Napa Ayia Napa
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Asil Lysis Asil Lysis
7 Othellos Athienou Othellos Athienou 20 7 3 10 28:30 -2 14 L
Othellos Athienou Othellos Athienou
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ayia Napa Ayia Napa
L
Asil Lysis Asil Lysis
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Othellos Athienou Othellos Athienou
D
Othellos Athienou Othellos Athienou
22.02.20 4 : 4 Beraberlik
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
W
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
29.02.20 1 : 2 Zafer
Othellos Athienou Othellos Athienou
L
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
07.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Othellos Athienou Othellos Athienou
8 Anagennisi Dery Anagennisi Dery 20 5 3 12 20:25 -5 11 L
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
L
Aris Limassol Aris Limassol
15.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
L
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
L
Ayia Napa Ayia Napa
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
W
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
07.03.20 5 : 1 Zafer
Othellos Athienou Othellos Athienou
Promotion
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Relegation Round
1 Alki Oroklini Alki Oroklini 20 8 3 9 31:19 12 20 W
Alki Oroklini Alki Oroklini
08.02.20 1 : 0 Zafer
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
W
Ypsonas FC Ypsonas FC
16.02.20 1 : 5 Zafer
Alki Oroklini Alki Oroklini
W
Alki Oroklini Alki Oroklini
22.02.20 3 : 0 Zafer
Omonia Psevda Omonia Psevda
L
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Alki Oroklini Alki Oroklini
W
Alki Oroklini Alki Oroklini
08.03.20 2 : 1 Zafer
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
2 Omonia Aradippou Omonia Aradippou 20 6 6 8 18:20 -2 18 L
Alki Oroklini Alki Oroklini
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
D
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
W
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
22.02.20 4 : 2 Zafer
Ypsonas FC Ypsonas FC
W
Omonia Psevda Omonia Psevda
29.02.20 2 : 3 Zafer
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
W
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
07.03.20 1 : 0 Zafer
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
3 Po Xylotymbou Po Xylotymbou 20 6 6 8 22:28 -6 18 W
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
08.02.20 1 : 0 Zafer
Ypsonas FC Ypsonas FC
W
Omonia Psevda Omonia Psevda
15.02.20 1 : 2 Zafer
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
W
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
22.02.20 2 : 0 Zafer
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
L
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
29.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
D
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
4 Dighenis Morphou Dighenis Morphou 20 8 3 9 24:27 -3 17 L
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
W
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
15.02.20 2 : 0 Zafer
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
L
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
W
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
01.03.20 2 : 1 Zafer
Alki Oroklini Alki Oroklini
L
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
5 AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou 20 5 6 9 16:31 -15 17 W
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
08.02.20 2 : 0 Zafer
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
D
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
W
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
22.02.20 1 : 0 Zafer
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
D
Ypsonas FC Ypsonas FC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
D
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
6 Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas 20 5 7 8 25:33 -8 15 W
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
08.02.20 2 : 1 Zafer
Omonia Psevda Omonia Psevda
L
Dighenis Morphou Dighenis Morphou
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
L
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
W
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
29.02.20 3 : 1 Zafer
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
L
Alki Oroklini Alki Oroklini
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
7 Ypsonas FC Ypsonas FC 20 4 5 11 14:32 -18 11 L
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Ypsonas FC Ypsonas FC
L
Ypsonas FC Ypsonas FC
16.02.20 1 : 5 Kaybetmek
Alki Oroklini Alki Oroklini
L
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
22.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Ypsonas FC Ypsonas FC
D
Ypsonas FC Ypsonas FC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
W
Ypsonas FC Ypsonas FC
07.03.20 2 : 1 Zafer
Omonia Psevda Omonia Psevda
8 Omonia Psevda Omonia Psevda 20 2 1 17 18:55 -37 4 L
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Omonia Psevda Omonia Psevda
L
Omonia Psevda Omonia Psevda
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Po Xylotymbou Po Xylotymbou
L
Alki Oroklini Alki Oroklini
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Omonia Psevda Omonia Psevda
L
Omonia Psevda Omonia Psevda
29.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
L
Ypsonas FC Ypsonas FC
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Omonia Psevda Omonia Psevda
Relegation
Daha fazla göster

2.Lig - şampiyona, düzenleyen Kıbrıs Rum Kesimi.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2.Lig (Kıbrıs Rum Kesimi) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 2.Lig (Kıbrıs Rum Kesimi) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.