2.Lig
Kıbrıs Rum Kesimi

2.Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Division
1 Omonia Psevda Omonia Psevda 2 2 0 0 6:2 4 6 W
Kouris Erimis
12.09.20 2 : 3 Zafer
Omonia Psevda Omonia Psevda
W
Omonia Psevda Omonia Psevda
20.09.20 3 : 0 Zafer
Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas
AEZ Zakakiou
2 PAEEK PAEEK 2 2 0 0 4:0 4 6 W
PAEEK PAEEK
12.09.20 3 : 0 Zafer
Achyronas Liopetriou
W
Thoi Lakatamias FC Thoi Lakatamias FC
19.09.20 0 : 1 Zafer
PAEEK PAEEK
Alki Oroklinis
3 AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou 2 1 1 0 5:2 3 4 W
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
12.09.20 4 : 1 Zafer
FC Omonia Aradippou FC Omonia Aradippou
D
Kouris Erimis
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
Omonia Psevda
4 Anagennisi Dherynia Anagennisi Dherynia 2 1 1 0 5:2 3 4 W
Anagennisi Dherynia Anagennisi Dherynia
12.09.20 3 : 0 Zafer
Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas
D
Aris Limassol F.C. Aris Limassol F.C.
18.09.20 2 : 2 Beraberlik
Anagennisi Dherynia Anagennisi Dherynia
PO Xylotympou 2006
5 Othellos Athienou F.C. Othellos Athienou F.C. 2 1 1 0 4:1 3 4 D
Ayia Napa Ayia Napa
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Othellos Athienou F.C. Othellos Athienou F.C.
W
Othellos Athienou F.C. Othellos Athienou F.C.
19.09.20 3 : 0 Zafer
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
Onisilos Sotira
6 Onisilos Sotira Onisilos Sotira 2 1 1 0 3:1 2 4 D
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
Aris Limassol F.C. Aris Limassol F.C.
W
PO Xylotympou 2006 PO Xylotympou 2006
19.09.20 0 : 2 Zafer
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
Othellos Athienou F.C.
7 Alki Oroklinis Alki Oroklinis 2 1 1 0 1:0 1 4 D
Digenis Akritas Morphou Digenis Akritas Morphou
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Alki Oroklinis Alki Oroklinis
W
Alki Oroklinis Alki Oroklinis
19.09.20 1 : 0 Zafer
ASIL Lysi ASIL Lysi
PAEEK
8 Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas 2 1 0 1 2:3 -1 3 W
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
12.09.20 2 : 0 Zafer
PO Xylotympou 2006 PO Xylotympou 2006
L
Othellos Athienou F.C. Othellos Athienou F.C.
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
Achyronas Liopetriou
9 FC Omonia Aradippou FC Omonia Aradippou 2 1 0 1 3:5 -2 3 L
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
12.09.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Omonia Aradippou FC Omonia Aradippou
W
FC Omonia Aradippou FC Omonia Aradippou
19.09.20 2 : 1 Zafer
Digenis Akritas Morphou Digenis Akritas Morphou
ASIL Lysi
10 Aris Limassol F.C. Aris Limassol F.C. 2 0 2 0 3:3 0 2 D
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
Aris Limassol F.C. Aris Limassol F.C.
D
Aris Limassol F.C. Aris Limassol F.C.
18.09.20 2 : 2 Beraberlik
Anagennisi Dherynia Anagennisi Dherynia
Digenis Ypsonas
11 Ayia Napa Ayia Napa 2 0 2 0 2:2 0 2 D
Ayia Napa Ayia Napa
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Othellos Athienou F.C. Othellos Athienou F.C.
D
Achyronas Liopetriou
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ayia Napa Ayia Napa
Thoi Lakatamias FC
12 Thoi Lakatamias FC Thoi Lakatamias FC 2 0 1 1 1:2 -1 1 D
ASIL Lysi ASIL Lysi
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Thoi Lakatamias FC Thoi Lakatamias FC
L
Thoi Lakatamias FC Thoi Lakatamias FC
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
PAEEK PAEEK
Ayia Napa
13 ASIL Lysi ASIL Lysi 2 0 1 1 1:2 -1 1 D
ASIL Lysi ASIL Lysi
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Thoi Lakatamias FC Thoi Lakatamias FC
L
Alki Oroklinis Alki Oroklinis
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
ASIL Lysi ASIL Lysi
FC Omonia Aradippou
14 Kouris Erimis Kouris Erimis 2 0 1 1 3:4 -1 1 L
Kouris Erimis
12.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Omonia Psevda Omonia Psevda
D
Kouris Erimis
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
Digenis Akritas Morphou
15 Digenis Akritas Morphou Digenis Akritas Morphou 2 0 1 1 1:2 -1 1 D
Digenis Akritas Morphou Digenis Akritas Morphou
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Alki Oroklinis Alki Oroklinis
L
FC Omonia Aradippou FC Omonia Aradippou
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Digenis Akritas Morphou Digenis Akritas Morphou
Kouris Erimis
16 Achyronas Liopetriou Achyronas Liopetriou 2 0 1 1 1:4 -3 1 L
PAEEK PAEEK
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Achyronas Liopetriou
D
Achyronas Liopetriou
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ayia Napa Ayia Napa
Akritas Chlorakas
17 PO Xylotympou 2006 PO Xylotympou 2006 2 0 0 2 0:4 -4 0 L
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
PO Xylotympou 2006 PO Xylotympou 2006
L
PO Xylotympou 2006 PO Xylotympou 2006
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Onisilos Sotira Onisilos Sotira
Anagennisi Dherynia
18 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 2 0 0 2 0:6 -6 0 L
Anagennisi Dherynia Anagennisi Dherynia
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas
L
Omonia Psevda Omonia Psevda
20.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas
Aris Limassol F.C.
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2.Lig - turnuva, düzenleyen Kıbrıs Rum Kesimi. Katılmak için başvuru veren şampiyona 18 futbol takımları. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
Omonia Psevda - 6 madde, yengi 2, skorsuz maçlar 0, beraberlik 0.
PAEEK - 6 madde, parlak başarılar 2, skorsuz yarışmalar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
AEZ Zakakiou - 4 madde, kazanılan yarışmalar 1, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2.Lig (Kıbrıs Rum Kesimi) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program sonraki oyunlar - 2.Lig (Kıbrıs Rum Kesimi):
PAEEK - Alki Oroklinis (25.09.2020 12:00)
Anagennisi Dherynia - PO Xylotympou 2006 (26.09.2020 09:30)
Ayia Napa - Thoi Lakatamias FC (26.09.2020 09:30)

skorexpress.com internet sayfasında 2.Lig (Kıbrıs Rum Kesimi) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.