Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
Kıbrıs Rum Kesimi

1.Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1st Division
1 Omonia 22 12 7 3 31:13 18 43 L
Omonia
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Ethnikos
D
AEL Limassol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Omonia
W
Omonia
22.02.20 3 : 0 Zafer
Paralimniou
D
Apoel Nicosia
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
Omonia
W
AEL Limassol
07.03.20 0 : 3 Zafer
Omonia
2 A. Famagusta 22 13 4 5 42:21 21 43 L
Olympiakos Nicosia
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
A. Famagusta
W
A. Famagusta
16.02.20 3 : 2 Zafer
Nea Salamina
L
Ethnikos
23.02.20 5 : 0 Kaybetmek
A. Famagusta
L
A. Famagusta
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
AEK Larnaka
W
A. Famagusta
08.03.20 3 : 0 Zafer
AEK Larnaka
3 Apoel Nicosia 22 11 6 5 35:15 20 39 L
AEK Larnaka
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Apoel Nicosia
W
Apoel Nicosia
15.02.20 4 : 1 Zafer
Apollon Limassol
L
Pafos FC
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Apoel Nicosia
D
Apoel Nicosia
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
Omonia
D
Apollon Limassol
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Apoel Nicosia
4 Apollon Limassol 22 12 2 8 38:29 9 38 L
Apollon Limassol
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Paralimniou
L
Apoel Nicosia
15.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Apollon Limassol
W
Apollon Limassol
22.02.20 3 : 2 Zafer
Doxa Katokopias
W
Nea Salamina
29.02.20 1 : 3 Zafer
Apollon Limassol
D
Apollon Limassol
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Apoel Nicosia
5 AEK Larnaka 22 9 8 5 36:26 10 35 W
AEK Larnaka
08.02.20 1 : 0 Zafer
Apoel Nicosia
W
Doxa Katokopias
16.02.20 0 : 1 Zafer
AEK Larnaka
D
AEK Larnaka
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nea Salamina
W
A. Famagusta
01.03.20 1 : 2 Zafer
AEK Larnaka
L
A. Famagusta
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
AEK Larnaka
6 AEL Limassol 22 8 7 7 27:26 1 31 L
Pafos FC
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AEL Limassol
D
AEL Limassol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Omonia
D
Olympiakos Nicosia
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
AEL Limassol
W
AEL Limassol
29.02.20 4 : 1 Zafer
Ethnikos
L
AEL Limassol
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Omonia
7 Pafos FC 22 8 6 8 26:26 -4 30 W
Pafos FC
09.02.20 2 : 0 Zafer
AEL Limassol
D
Paralimniou
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pafos FC
W
Pafos FC
23.02.20 2 : 0 Zafer
Apoel Nicosia
W
Doxa Katokopias
29.02.20 0 : 4 Zafer
Pafos FC
L
Doxa Katokopias
09.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Pafos FC
8 Nea Salamina 22 7 4 11 25:36 -11 25 L
Nea Salamina
10.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Doxa Katokopias
L
A. Famagusta
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Nea Salamina
D
AEK Larnaka
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nea Salamina
L
Nea Salamina
29.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Apollon Limassol
D
Nea Salamina
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Ethnikos
9 Olympiakos Nicosia 22 5 9 8 27:34 -7 24 W
Olympiakos Nicosia
08.02.20 2 : 1 Zafer
A. Famagusta
W
Ethnikos
14.02.20 0 : 1 Zafer
Olympiakos Nicosia
D
Olympiakos Nicosia
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
AEL Limassol
L
Paralimniou
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Olympiakos Nicosia
D
Paralimniou
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Olympiakos Nicosia
10 Paralimniou 22 5 7 10 28:42 -14 22 W
Apollon Limassol
09.02.20 0 : 1 Zafer
Paralimniou
D
Paralimniou
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pafos FC
L
Omonia
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Paralimniou
W
Paralimniou
01.03.20 3 : 0 Zafer
Olympiakos Nicosia
D
Paralimniou
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Olympiakos Nicosia
11 Ethnikos 22 5 5 12 29:44 -15 20 W
Omonia
09.02.20 1 : 2 Zafer
Ethnikos
L
Ethnikos
14.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Olympiakos Nicosia
W
Ethnikos
23.02.20 5 : 0 Zafer
A. Famagusta
L
AEL Limassol
29.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Ethnikos
D
Nea Salamina
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Ethnikos
12 Doxa Katokopias 22 2 5 15 13:45 -32 11 W
Nea Salamina
10.02.20 0 : 1 Zafer
Doxa Katokopias
L
Doxa Katokopias
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
AEK Larnaka
L
Apollon Limassol
22.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Doxa Katokopias
L
Doxa Katokopias
29.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Pafos FC
W
Doxa Katokopias
09.03.20 2 : 0 Zafer
Pafos FC
Championship round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Championship group
1 Omonia 23 13 7 3 34:13 21 46 L
Omonia
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Ethnikos
D
AEL Limassol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Omonia
W
Omonia
22.02.20 3 : 0 Zafer
Paralimniou
D
Apoel Nicosia
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
Omonia
W
AEL Limassol
07.03.20 0 : 3 Zafer
Omonia
2 A. Famagusta 23 14 4 5 45:21 24 46 L
Olympiakos Nicosia
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
A. Famagusta
W
A. Famagusta
16.02.20 3 : 2 Zafer
Nea Salamina
L
Ethnikos
23.02.20 5 : 0 Kaybetmek
A. Famagusta
L
A. Famagusta
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
AEK Larnaka
W
A. Famagusta
08.03.20 3 : 0 Zafer
AEK Larnaka
3 Apoel Nicosia 23 11 7 5 36:16 20 40 L
AEK Larnaka
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Apoel Nicosia
W
Apoel Nicosia
15.02.20 4 : 1 Zafer
Apollon Limassol
L
Pafos FC
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Apoel Nicosia
D
Apoel Nicosia
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
Omonia
D
Apollon Limassol
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Apoel Nicosia
4 Apollon Limassol 23 12 3 8 39:30 9 39 L
Apollon Limassol
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Paralimniou
L
Apoel Nicosia
15.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Apollon Limassol
W
Apollon Limassol
22.02.20 3 : 2 Zafer
Doxa Katokopias
W
Nea Salamina
29.02.20 1 : 3 Zafer
Apollon Limassol
D
Apollon Limassol
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Apoel Nicosia
5 AEK Larnaka 23 9 8 6 36:29 7 35 W
AEK Larnaka
08.02.20 1 : 0 Zafer
Apoel Nicosia
W
Doxa Katokopias
16.02.20 0 : 1 Zafer
AEK Larnaka
D
AEK Larnaka
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nea Salamina
W
A. Famagusta
01.03.20 1 : 2 Zafer
AEK Larnaka
L
A. Famagusta
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
AEK Larnaka
6 AEL Limassol 23 8 7 8 27:29 -2 31 L
Pafos FC
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AEL Limassol
D
AEL Limassol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Omonia
D
Olympiakos Nicosia
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
AEL Limassol
W
AEL Limassol
29.02.20 4 : 1 Zafer
Ethnikos
L
AEL Limassol
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Omonia
Champions League Qualification
Europa League Qualification
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Relegation group
1 Pafos FC 23 8 6 9 26:28 -2 30 W
Pafos FC
09.02.20 2 : 0 Zafer
AEL Limassol
D
Paralimniou
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pafos FC
W
Pafos FC
23.02.20 2 : 0 Zafer
Apoel Nicosia
W
Doxa Katokopias
29.02.20 0 : 4 Zafer
Pafos FC
L
Doxa Katokopias
09.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Pafos FC
2 Nea Salamina 23 7 5 11 27:38 -11 26 L
Nea Salamina
10.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Doxa Katokopias
L
A. Famagusta
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Nea Salamina
D
AEK Larnaka
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nea Salamina
L
Nea Salamina
29.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Apollon Limassol
D
Nea Salamina
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Ethnikos
3 Olympiakos Nicosia 23 5 10 8 28:35 -7 25 W
Olympiakos Nicosia
08.02.20 2 : 1 Zafer
A. Famagusta
W
Ethnikos
14.02.20 0 : 1 Zafer
Olympiakos Nicosia
D
Olympiakos Nicosia
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
AEL Limassol
L
Paralimniou
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Olympiakos Nicosia
D
Paralimniou
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Olympiakos Nicosia
4 Paralimniou 23 5 8 10 29:43 -14 23 W
Apollon Limassol
09.02.20 0 : 1 Zafer
Paralimniou
D
Paralimniou
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pafos FC
L
Omonia
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Paralimniou
W
Paralimniou
01.03.20 3 : 0 Zafer
Olympiakos Nicosia
D
Paralimniou
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Olympiakos Nicosia
5 Ethnikos 23 5 6 12 31:46 -15 21 W
Omonia
09.02.20 1 : 2 Zafer
Ethnikos
L
Ethnikos
14.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Olympiakos Nicosia
W
Ethnikos
23.02.20 5 : 0 Zafer
A. Famagusta
L
AEL Limassol
29.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Ethnikos
D
Nea Salamina
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Ethnikos
6 Doxa Katokopias 23 3 5 15 15:45 -30 14 W
Nea Salamina
10.02.20 0 : 1 Zafer
Doxa Katokopias
L
Doxa Katokopias
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
AEK Larnaka
L
Apollon Limassol
22.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Doxa Katokopias
L
Doxa Katokopias
29.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Pafos FC
W
Doxa Katokopias
09.03.20 2 : 0 Zafer
Pafos FC
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1.Lig - turnuva, organize eden Kıbrıs Rum Kesimi.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1.Lig (Kıbrıs Rum Kesimi) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken futbol maçları - 1.Lig (Kıbrıs Rum Kesimi):
Apollon Limassol - A. Famagusta (04.04.2020 10:00)
Pafos FC - Ethnikos (04.04.2020 11:00)
Paralimniou - Nea Salamina (04.04.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında 1.Lig (Kıbrıs Rum Kesimi) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.