1.Lig
Kıbrıs Rum Kesimi

1.Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1st Division
1 Apollon Limassol Apollon Limassol 4 3 1 0 11:2 9 10 D
Apollon Limassol Apollon Limassol
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Doxa Katokopias Doxa Katokopias
W
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
30.08.20 0 : 6 Zafer
Apollon Limassol Apollon Limassol
W
Apollon Limassol Apollon Limassol
12.09.20 1 : 0 Zafer
AEP Paphos F.C. AEP Paphos F.C.
W
Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC
20.09.20 1 : 3 Zafer
Apollon Limassol Apollon Limassol
Ethnikos Achna
2 AEK Larnaca AEK Larnaca 5 3 1 1 8:4 4 10 W
Nea Salamis Famagusta FC Nea Salamis Famagusta FC
24.08.20 1 : 2 Zafer
AEK Larnaca AEK Larnaca
W
AEK Larnaca AEK Larnaca
30.08.20 3 : 0 Zafer
APOEL F.C. APOEL F.C.
D
Karmiotissa Polemidion Karmiotissa Polemidion
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
AEK Larnaca AEK Larnaca
L
AC Omonia AC Omonia
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
AEK Larnaca AEK Larnaca
W
AEK Larnaca AEK Larnaca
26.09.20 2 : 1 Zafer
AEL Limassol AEL Limassol
Enosis Neon Paralimni FC
3 AEL Limassol AEL Limassol 5 3 0 2 8:6 2 9 W
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
23.08.20 1 : 2 Zafer
AEL Limassol AEL Limassol
W
AEL Limassol AEL Limassol
28.08.20 2 : 1 Zafer
Nea Salamis Famagusta FC Nea Salamis Famagusta FC
L
APOEL F.C. APOEL F.C.
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
AEL Limassol AEL Limassol
W
AEL Limassol AEL Limassol
19.09.20 3 : 1 Zafer
Karmiotissa Polemidion Karmiotissa Polemidion
L
AEK Larnaca AEK Larnaca
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
AEL Limassol AEL Limassol
AC Omonia
4 AC Omonia AC Omonia 4 2 2 0 6:4 2 8 D
AEP Paphos F.C. AEP Paphos F.C.
22.08.20 2 : 2 Beraberlik
AC Omonia AC Omonia
W
AC Omonia AC Omonia
30.08.20 1 : 0 Zafer
Karmiotissa Polemidion Karmiotissa Polemidion
D
Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
AC Omonia AC Omonia
W
AC Omonia AC Omonia
20.09.20 2 : 1 Zafer
AEK Larnaca AEK Larnaca
AEL Limassol
5 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 3 2 1 0 5:3 2 7 D
Apollon Limassol Apollon Limassol
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Doxa Katokopias Doxa Katokopias
W
Doxa Katokopias Doxa Katokopias
29.08.20 2 : 1 Zafer
Ethnikos Achna Ethnikos Achna
W
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
13.09.20 1 : 2 Zafer
Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Karmiotissa Polemidion
6 Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC 4 2 1 1 6:5 1 7 W
Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC
23.08.20 3 : 1 Zafer
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
W
AEP Paphos F.C. AEP Paphos F.C.
28.08.20 0 : 1 Zafer
Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC
D
Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
AC Omonia AC Omonia
L
Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC
20.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Apollon Limassol Apollon Limassol
Olympiakos Nicosia
7 APOEL F.C. APOEL F.C. 4 2 1 1 5:5 -2 7 D
APOEL F.C. APOEL F.C.
21.08.20 2 : 2 Beraberlik
Karmiotissa Polemidion Karmiotissa Polemidion
L
AEK Larnaca AEK Larnaca
30.08.20 3 : 0 Kaybetmek
APOEL F.C. APOEL F.C.
W
APOEL F.C. APOEL F.C.
12.09.20 1 : 0 Zafer
AEL Limassol AEL Limassol
W
Enosis Neon Paralimni FC Enosis Neon Paralimni FC
20.09.20 0 : 2 Zafer
APOEL F.C. APOEL F.C.
Ermis Aradippou
8 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 4 2 0 2 5:5 -1 6 L
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
23.08.20 1 : 2 Kaybetmek
AEL Limassol AEL Limassol
W
Enosis Neon Paralimni FC Enosis Neon Paralimni FC
29.08.20 1 : 2 Zafer
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
L
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
13.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Doxa Katokopias Doxa Katokopias
W
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
18.09.20 0 : 1 Zafer
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
AEP Paphos F.C.
9 Karmiotissa Polemidion Karmiotissa Polemidion 5 1 2 2 5:7 -2 5 D
APOEL F.C. APOEL F.C.
21.08.20 2 : 2 Beraberlik
Karmiotissa Polemidion Karmiotissa Polemidion
L
AC Omonia AC Omonia
30.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Karmiotissa Polemidion Karmiotissa Polemidion
D
Karmiotissa Polemidion Karmiotissa Polemidion
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
AEK Larnaca AEK Larnaca
L
AEL Limassol AEL Limassol
19.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Karmiotissa Polemidion Karmiotissa Polemidion
W
Karmiotissa Polemidion Karmiotissa Polemidion
25.09.20 2 : 1 Zafer
Enosis Neon Paralimni FC Enosis Neon Paralimni FC
Doxa Katokopias
10 Ethnikos Achna Ethnikos Achna 4 1 1 2 5:6 -1 4 W
Ethnikos Achna Ethnikos Achna
26.08.20 2 : 0 Zafer
Enosis Neon Paralimni FC Enosis Neon Paralimni FC
L
Doxa Katokopias Doxa Katokopias
29.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Ethnikos Achna Ethnikos Achna
L
Ethnikos Achna Ethnikos Achna
14.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
D
AEP Paphos F.C. AEP Paphos F.C.
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Ethnikos Achna Ethnikos Achna
Apollon Limassol
11 Nea Salamis Famagusta FC Nea Salamis Famagusta FC 3 1 0 2 4:4 -2 3 L
Nea Salamis Famagusta FC Nea Salamis Famagusta FC
24.08.20 1 : 2 Kaybetmek
AEK Larnaca AEK Larnaca
L
AEL Limassol AEL Limassol
28.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Nea Salamis Famagusta FC Nea Salamis Famagusta FC
W
Nea Salamis Famagusta FC Nea Salamis Famagusta FC
13.09.20 2 : 0 Zafer
Enosis Neon Paralimni FC Enosis Neon Paralimni FC
AEP Paphos F.C.
12 Ermis Aradippou Ermis Aradippou 4 1 0 3 3:10 -7 3 L
Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC
23.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
L
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
30.08.20 0 : 6 Kaybetmek
Apollon Limassol Apollon Limassol
W
Ethnikos Achna Ethnikos Achna
14.09.20 0 : 2 Zafer
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
L
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
18.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
APOEL F.C.
13 AEP Paphos F.C. AEP Paphos F.C. 4 0 2 2 4:6 -2 2 D
AEP Paphos F.C. AEP Paphos F.C.
22.08.20 2 : 2 Beraberlik
AC Omonia AC Omonia
L
AEP Paphos F.C. AEP Paphos F.C.
28.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC
L
Apollon Limassol Apollon Limassol
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
AEP Paphos F.C. AEP Paphos F.C.
D
AEP Paphos F.C. AEP Paphos F.C.
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Ethnikos Achna Ethnikos Achna
Olympiakos Nicosia
14 Enosis Neon Paralimni FC Enosis Neon Paralimni FC 5 0 0 5 2:10 -8 0 L
Ethnikos Achna Ethnikos Achna
26.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Enosis Neon Paralimni FC Enosis Neon Paralimni FC
L
Enosis Neon Paralimni FC Enosis Neon Paralimni FC
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
L
Nea Salamis Famagusta FC Nea Salamis Famagusta FC
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Enosis Neon Paralimni FC Enosis Neon Paralimni FC
L
Enosis Neon Paralimni FC Enosis Neon Paralimni FC
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
APOEL F.C. APOEL F.C.
L
Karmiotissa Polemidion Karmiotissa Polemidion
25.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Enosis Neon Paralimni FC Enosis Neon Paralimni FC
AEK Larnaca
Championship round
Relegation round
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1.Lig - şampiyona, düzenleyen Kıbrıs Rum Kesimi. Kayıt yaptıran şampiyona 14 futbol takımları. Bu sezonda en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
Apollon Limassol - 10 sayı, kazanılan yarışmalar 3, skorsuz yarışmalar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
AEK Larnaca - 10 madde, parlak başarılar 3, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
AEL Limassol - 9 puan, kazanılan yarışmalar 3, skorsuz maçlar 2, beraberlik 0.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1.Lig (Kıbrıs Rum Kesimi) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - 1.Lig (Kıbrıs Rum Kesimi):
Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta FC (27.09.2020 13:30)
APOEL F.C. - Doxa Katokopias (27.09.2020 13:30)
Olympiakos Nicosia - AEP Paphos F.C. (28.09.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında 1.Lig (Kıbrıs Rum Kesimi) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.