Druga HNL
Hırvatístan

Druga HNL

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2. HNL
1 NK Hrvatski Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 11 6 4 1 19:10 9 22 D
Kustosja Kustosja
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
NK Hrvatski Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac
D
NK Hrvatski Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
NK Opatija NK Opatija
W
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
04.10.20 0 : 3 Zafer
NK Hrvatski Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac
D
NK Hrvatski Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo
L
HNK Hajduk Split II HNK Hajduk Split II
24.10.20 2 : 1 Kaybetmek
NK Hrvatski Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac
NK Sesvete
2 Osijek II Osijek II 11 5 4 2 14:5 9 19 W
Inter Zapresic Inter Zapresic
26.09.20 0 : 1 Zafer
Osijek II Osijek II
W
Osijek II Osijek II
30.09.20 1 : 0 Zafer
Kustosja Kustosja
D
NK Opatija NK Opatija
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
Osijek II Osijek II
D
Osijek II Osijek II
19.10.20 1 : 1 Beraberlik
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
D
BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo
25.10.20 0 : 0 Beraberlik
Osijek II Osijek II
HNK Hajduk Split II
3 NK Sesvete NK Sesvete 11 6 1 4 26:18 8 19 W
NK Rudeš NK Rudeš
30.09.20 2 : 4 Zafer
NK Sesvete NK Sesvete
L
NK Sesvete NK Sesvete
03.10.20 1 : 2 Kaybetmek
HNK Cibalia HNK Cibalia
W
HNK Hajduk Split II HNK Hajduk Split II
11.10.20 2 : 3 Zafer
NK Sesvete NK Sesvete
L
NK Dubrava NK Dubrava
16.10.20 2 : 1 Kaybetmek
NK Sesvete NK Sesvete
W
NK Sesvete NK Sesvete
23.10.20 5 : 4 Zafer
Orijent Orijent
NK Hrvatski Dragovoljac
4 NK Opatija NK Opatija 10 5 4 1 15:8 7 19 D
NK Opatija NK Opatija
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
NK Solin NK Solin
D
NK Opatija NK Opatija
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Orijent Orijent
D
NK Hrvatski Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
NK Opatija NK Opatija
D
NK Opatija NK Opatija
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
Osijek II Osijek II
W
NK Junak Sinj NK Junak Sinj
17.10.20 0 : 2 Zafer
NK Opatija NK Opatija
NK Međimurje
5 NK Međimurje NK Međimurje 11 5 4 2 21:22 -1 19 W
NK Međimurje NK Međimurje
26.09.20 4 : 3 Zafer
NK Junak Sinj NK Junak Sinj
L
NK Dugopolje NK Dugopolje
30.09.20 4 : 1 Kaybetmek
NK Međimurje NK Međimurje
W
NK Međimurje NK Međimurje
03.10.20 2 : 1 Zafer
NK Croatia Zmijavc NK Croatia Zmijavc
W
NK Međimurje NK Međimurje
16.10.20 3 : 2 Zafer
Inter Zapresic Inter Zapresic
D
Kustosja Kustosja
24.10.20 0 : 0 Beraberlik
NK Međimurje NK Međimurje
NK Opatija
6 NK Dugopolje NK Dugopolje 10 5 2 3 18:14 4 17 D
NK Junak Sinj NK Junak Sinj
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
NK Dugopolje NK Dugopolje
W
NK Dugopolje NK Dugopolje
30.09.20 4 : 1 Zafer
NK Međimurje NK Međimurje
D
Inter Zapresic Inter Zapresic
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
NK Dugopolje NK Dugopolje
W
NK Dugopolje NK Dugopolje
11.10.20 2 : 1 Zafer
NK Croatia Zmijavc NK Croatia Zmijavc
W
NK Dugopolje NK Dugopolje
17.10.20 2 : 0 Zafer
Kustosja Kustosja
GNK Dinamo Zagreb II
7 Orijent Orijent 11 4 3 4 19:17 2 15 D
NK Opatija NK Opatija
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Orijent Orijent
W
Orijent Orijent
30.09.20 2 : 1 Zafer
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
W
BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo
04.10.20 0 : 3 Zafer
Orijent Orijent
W
Orijent Orijent
18.10.20 2 : 1 Zafer
HNK Hajduk Split II HNK Hajduk Split II
L
NK Sesvete NK Sesvete
23.10.20 5 : 4 Kaybetmek
Orijent Orijent
NK Solin
8 BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo 11 3 6 2 15:15 3 15 W
BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo
27.09.20 3 : 1 Zafer
HNK Cibalia HNK Cibalia
D
NK Dubrava NK Dubrava
30.09.20 2 : 2 Beraberlik
BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo
L
BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo
04.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Orijent Orijent
D
NK Hrvatski Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo
D
BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo
25.10.20 0 : 0 Beraberlik
Osijek II Osijek II
HNK Hajduk Split II
9 NK Dubrava NK Dubrava 11 4 3 4 14:16 -2 15 L
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
NK Dubrava NK Dubrava
D
NK Dubrava NK Dubrava
30.09.20 2 : 2 Beraberlik
BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo
L
HNK Hajduk Split II HNK Hajduk Split II
04.10.20 3 : 2 Kaybetmek
NK Dubrava NK Dubrava
W
NK Dubrava NK Dubrava
16.10.20 2 : 1 Zafer
NK Sesvete NK Sesvete
W
NK Solin NK Solin
24.10.20 0 : 1 Zafer
NK Dubrava NK Dubrava
NK Rudeš
10 NK Croatia Zmijavc NK Croatia Zmijavc 11 4 2 5 15:12 3 14 L
NK Croatia Zmijavc NK Croatia Zmijavc
30.09.20 1 : 3 Kaybetmek
NK Solin NK Solin
L
NK Međimurje NK Međimurje
03.10.20 2 : 1 Kaybetmek
NK Croatia Zmijavc NK Croatia Zmijavc
L
NK Dugopolje NK Dugopolje
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
NK Croatia Zmijavc NK Croatia Zmijavc
D
NK Croatia Zmijavc NK Croatia Zmijavc
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
NK Rudeš NK Rudeš
W
Inter Zapresic Inter Zapresic
25.10.20 0 : 3 Zafer
NK Croatia Zmijavc NK Croatia Zmijavc
HNK Cibalia
11 Kustosja Kustosja 11 3 5 3 9:12 -3 14 D
Kustosja Kustosja
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
NK Hrvatski Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac
L
Osijek II Osijek II
30.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Kustosja Kustosja
W
Kustosja Kustosja
03.10.20 3 : 2 Zafer
NK Junak Sinj NK Junak Sinj
L
NK Dugopolje NK Dugopolje
17.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Kustosja Kustosja
D
Kustosja Kustosja
24.10.20 0 : 0 Beraberlik
NK Međimurje NK Međimurje
Inter Zapresic
12 HNK Cibalia HNK Cibalia 10 4 1 5 12:15 -3 13 W
HNK Cibalia HNK Cibalia
19.09.20 2 : 1 Zafer
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
L
BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo
27.09.20 3 : 1 Kaybetmek
HNK Cibalia HNK Cibalia
W
NK Sesvete NK Sesvete
03.10.20 1 : 2 Zafer
HNK Cibalia HNK Cibalia
W
HNK Cibalia HNK Cibalia
17.10.20 1 : 0 Zafer
NK Solin NK Solin
L
NK Rudeš NK Rudeš
24.10.20 1 : 0 Kaybetmek
HNK Cibalia HNK Cibalia
HNK Hajduk Split II
13 Inter Zapresic Inter Zapresic 11 3 3 5 17:17 3 12 L
Inter Zapresic Inter Zapresic
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Osijek II Osijek II
D
NK Junak Sinj NK Junak Sinj
30.09.20 2 : 2 Beraberlik
Inter Zapresic Inter Zapresic
D
Inter Zapresic Inter Zapresic
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
NK Dugopolje NK Dugopolje
L
NK Međimurje NK Međimurje
16.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Inter Zapresic Inter Zapresic
L
Inter Zapresic Inter Zapresic
25.10.20 0 : 3 Kaybetmek
NK Croatia Zmijavc NK Croatia Zmijavc
Kustosja
14 GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 11 3 3 5 11:12 -1 12 W
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
27.09.20 1 : 0 Zafer
NK Dubrava NK Dubrava
L
Orijent Orijent
30.09.20 2 : 1 Kaybetmek
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
L
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
04.10.20 0 : 3 Kaybetmek
NK Hrvatski Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac
D
Osijek II Osijek II
19.10.20 1 : 1 Beraberlik
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
D
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
NK Junak Sinj NK Junak Sinj
NK Dugopolje
15 HNK Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 9 3 2 4 13:17 -4 11 W
HNK Hajduk Split II HNK Hajduk Split II
04.10.20 3 : 2 Zafer
NK Dubrava NK Dubrava
L
HNK Hajduk Split II HNK Hajduk Split II
11.10.20 2 : 3 Kaybetmek
NK Sesvete NK Sesvete
D
NK Solin NK Solin
14.10.20 1 : 1 Beraberlik
HNK Hajduk Split II HNK Hajduk Split II
L
Orijent Orijent
18.10.20 2 : 1 Kaybetmek
HNK Hajduk Split II HNK Hajduk Split II
W
HNK Hajduk Split II HNK Hajduk Split II
24.10.20 2 : 1 Zafer
NK Hrvatski Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac
BSK Bijelo Brdo
16 NK Rudeš NK Rudeš 10 2 4 4 9:17 -8 10 D
NK Rudeš NK Rudeš
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo
L
NK Rudeš NK Rudeš
30.09.20 2 : 4 Kaybetmek
NK Sesvete NK Sesvete
W
NK Solin NK Solin
03.10.20 1 : 2 Zafer
NK Rudeš NK Rudeš
D
NK Croatia Zmijavc NK Croatia Zmijavc
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
NK Rudeš NK Rudeš
W
NK Rudeš NK Rudeš
24.10.20 1 : 0 Zafer
HNK Cibalia HNK Cibalia
NK Dubrava
17 NK Junak Sinj NK Junak Sinj 11 1 4 6 14:23 -9 7 L
NK Međimurje NK Međimurje
26.09.20 4 : 3 Kaybetmek
NK Junak Sinj NK Junak Sinj
D
NK Junak Sinj NK Junak Sinj
30.09.20 2 : 2 Beraberlik
Inter Zapresic Inter Zapresic
L
Kustosja Kustosja
03.10.20 3 : 2 Kaybetmek
NK Junak Sinj NK Junak Sinj
L
NK Junak Sinj NK Junak Sinj
17.10.20 0 : 2 Kaybetmek
NK Opatija NK Opatija
D
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
NK Junak Sinj NK Junak Sinj
BSK Bijelo Brdo
18 NK Solin NK Solin 11 1 3 7 9:20 -11 6 W
NK Croatia Zmijavc NK Croatia Zmijavc
30.09.20 1 : 3 Zafer
NK Solin NK Solin
L
NK Solin NK Solin
03.10.20 1 : 2 Kaybetmek
NK Rudeš NK Rudeš
D
NK Solin NK Solin
14.10.20 1 : 1 Beraberlik
HNK Hajduk Split II HNK Hajduk Split II
L
HNK Cibalia HNK Cibalia
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
NK Solin NK Solin
L
NK Solin NK Solin
24.10.20 0 : 1 Kaybetmek
NK Dubrava NK Dubrava
Orijent
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Druga HNL - turnuva, düzenleyen Hırvatístan. Kayıt yaptıran turnuva 18 kulüpler. Bugünkü duruma göre favoriler lig. Bunlar:
NK Hrvatski Dragovoljac - 22 puan, parlak başarılar 6, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Osijek II - 19 kabul edilen puan, yengi 5, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
NK Sesvete - 19 puan, yengi 6, skorsuz yarışmalar 4, beraberlik 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Druga HNL (Hırvatístan) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - Druga HNL (Hırvatístan):
HNK Cibalia - HNK Hajduk Split II (28.10.2020 11:00)
NK Hrvatski Dragovoljac - NK Sesvete (30.10.2020 09:00)
NK Dubrava - NK Rudeš (30.10.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Druga HNL (Hırvatístan) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.