Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
05
Druga HNL
Hırvatístan

Druga HNL

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2. HNL
1 Sibenik Sibenik 19 13 2 4 26:15 11 41 L
HNK Hajduk II HNK Hajduk II
08.12.19 1 : 0 Kaybetmek
Sibenik Sibenik
D
Sibenik Sibenik
22.02.20 3 : 3 Beraberlik
NK Rudes NK Rudes
D
NK Osijek II NK Osijek II
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sibenik Sibenik
L
Sibenik Sibenik
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
HNK Orijent 1919 HNK Orijent 1919
D
Sibenik Sibenik
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
NK Dugopolje NK Dugopolje
2 Zmijavci Zmijavci 19 10 3 6 28:17 11 33 L
NK Dubrava NK Dubrava
07.12.19 1 : 0 Kaybetmek
Zmijavci Zmijavci
W
Zmijavci Zmijavci
23.02.20 3 : 0 Zafer
NK Dugopolje NK Dugopolje
W
HNK Hajduk II HNK Hajduk II
01.03.20 2 : 4 Zafer
Zmijavci Zmijavci
W
Zmijavci Zmijavci
08.03.20 1 : 0 Zafer
NK Rudes NK Rudes
D
HNK Cibalia Vinkovci HNK Cibalia Vinkovci
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Zmijavci Zmijavci
3 HNK Orijent 1919 HNK Orijent 1919 19 9 6 4 26:23 3 33 L
HNK Orijent 1919 HNK Orijent 1919
07.12.19 0 : 2 Kaybetmek
NK Medimurje Cakovec NK Medimurje Cakovec
D
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
HNK Orijent 1919 HNK Orijent 1919
L
HNK Orijent 1919 HNK Orijent 1919
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
W
Sibenik Sibenik
07.03.20 1 : 2 Zafer
HNK Orijent 1919 HNK Orijent 1919
D
NK Solin NK Solin
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
HNK Orijent 1919 HNK Orijent 1919
HNK Hajduk II
4 Nk Radnik Sesvete Nk Radnik Sesvete 19 8 5 6 28:22 6 29 D
HNK Cibalia Vinkovci HNK Cibalia Vinkovci
07.12.19 0 : 0 Beraberlik
Nk Radnik Sesvete Nk Radnik Sesvete
L
NK Solin NK Solin
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Nk Radnik Sesvete Nk Radnik Sesvete
W
Nk Radnik Sesvete Nk Radnik Sesvete
28.02.20 3 : 1 Zafer
NK Medimurje Cakovec NK Medimurje Cakovec
W
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
08.03.20 1 : 2 Zafer
Nk Radnik Sesvete Nk Radnik Sesvete
D
Nk Radnik Sesvete Nk Radnik Sesvete
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
5 NK Rudes NK Rudes 19 8 5 6 25:20 5 29 W
NK Rudes NK Rudes
08.12.19 1 : 0 Zafer
NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
D
Sibenik Sibenik
22.02.20 3 : 3 Beraberlik
NK Rudes NK Rudes
L
NK Rudes NK Rudes
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Kustosija Kustosija
L
Zmijavci Zmijavci
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
NK Rudes NK Rudes
D
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
NK Rudes NK Rudes
6 HNK Hajduk II HNK Hajduk II 19 7 6 6 29:23 6 27 W
HNK Hajduk II HNK Hajduk II
08.12.19 1 : 0 Zafer
Sibenik Sibenik
D
Kustosija Kustosija
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
HNK Hajduk II HNK Hajduk II
L
HNK Hajduk II HNK Hajduk II
01.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Zmijavci Zmijavci
L
HNK Hajduk II HNK Hajduk II
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
NK Dubrava NK Dubrava
D
NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
HNK Hajduk II HNK Hajduk II
HNK Orijent 1919
7 NK Osijek II NK Osijek II 19 7 5 7 26:19 7 26 L
NK Osijek II NK Osijek II
04.12.19 0 : 1 Kaybetmek
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
W
NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
23.02.20 0 : 1 Zafer
NK Osijek II NK Osijek II
D
NK Osijek II NK Osijek II
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sibenik Sibenik
D
Kustosija Kustosija
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
NK Osijek II NK Osijek II
D
NK Medimurje Cakovec NK Medimurje Cakovec
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
NK Osijek II NK Osijek II
8 GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 19 7 5 7 20:21 -1 26 W
NK Osijek II NK Osijek II
04.12.19 0 : 1 Zafer
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
D
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
HNK Orijent 1919 HNK Orijent 1919
L
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
L
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Nk Radnik Sesvete Nk Radnik Sesvete
D
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
NK Rudes NK Rudes
9 Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac 19 7 5 7 21:26 -5 26 W
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
07.12.19 1 : 0 Zafer
NK Solin NK Solin
W
NK Medimurje Cakovec NK Medimurje Cakovec
21.02.20 1 : 2 Zafer
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
W
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
28.02.20 1 : 0 Zafer
GNK Dinamo Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II
L
NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
D
Nk Radnik Sesvete Nk Radnik Sesvete
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
10 NK Dugopolje NK Dugopolje 19 7 4 8 30:31 -1 25 D
NK Dugopolje NK Dugopolje
07.12.19 2 : 2 Beraberlik
Kustosija Kustosija
L
Zmijavci Zmijavci
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
NK Dugopolje NK Dugopolje
W
NK Dugopolje NK Dugopolje
29.02.20 3 : 0 Zafer
NK Dubrava NK Dubrava
D
NK Dugopolje NK Dugopolje
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
HNK Cibalia Vinkovci HNK Cibalia Vinkovci
D
Sibenik Sibenik
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
NK Dugopolje NK Dugopolje
11 NK Medimurje Cakovec NK Medimurje Cakovec 19 6 5 8 26:26 2 23 W
HNK Orijent 1919 HNK Orijent 1919
07.12.19 0 : 2 Zafer
NK Medimurje Cakovec NK Medimurje Cakovec
L
NK Medimurje Cakovec NK Medimurje Cakovec
21.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
L
Nk Radnik Sesvete Nk Radnik Sesvete
28.02.20 3 : 1 Kaybetmek
NK Medimurje Cakovec NK Medimurje Cakovec
D
NK Medimurje Cakovec NK Medimurje Cakovec
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
NK Solin NK Solin
D
NK Medimurje Cakovec NK Medimurje Cakovec
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
NK Osijek II NK Osijek II
12 NK Dubrava NK Dubrava 19 6 5 8 21:24 -3 23 W
NK Dubrava NK Dubrava
07.12.19 1 : 0 Zafer
Zmijavci Zmijavci
W
NK Dubrava NK Dubrava
21.02.20 2 : 1 Zafer
HNK Cibalia Vinkovci HNK Cibalia Vinkovci
L
NK Dugopolje NK Dugopolje
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
NK Dubrava NK Dubrava
W
HNK Hajduk II HNK Hajduk II
07.03.20 1 : 2 Zafer
NK Dubrava NK Dubrava
D
Kustosija Kustosija
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
NK Dubrava NK Dubrava
13 Kustosija Kustosija 19 6 5 8 19:27 -8 23 D
NK Dugopolje NK Dugopolje
07.12.19 2 : 2 Beraberlik
Kustosija Kustosija
D
Kustosija Kustosija
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
HNK Hajduk II HNK Hajduk II
W
NK Rudes NK Rudes
01.03.20 1 : 2 Zafer
Kustosija Kustosija
D
Kustosija Kustosija
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
NK Osijek II NK Osijek II
D
Kustosija Kustosija
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
NK Dubrava NK Dubrava
14 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 19 6 4 9 18:23 -5 22 L
NK Rudes NK Rudes
08.12.19 1 : 0 Kaybetmek
NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
L
NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
NK Osijek II NK Osijek II
W
HNK Orijent 1919 HNK Orijent 1919
29.02.20 1 : 2 Zafer
NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
W
NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
08.03.20 2 : 0 Zafer
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
D
NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
HNK Hajduk II HNK Hajduk II
15 NK Solin NK Solin 19 5 4 10 22:27 -5 19 L
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
07.12.19 1 : 0 Kaybetmek
NK Solin NK Solin
W
NK Solin NK Solin
22.02.20 3 : 1 Zafer
Nk Radnik Sesvete Nk Radnik Sesvete
D
HNK Cibalia Vinkovci HNK Cibalia Vinkovci
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
NK Solin NK Solin
D
NK Medimurje Cakovec NK Medimurje Cakovec
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
NK Solin NK Solin
D
NK Solin NK Solin
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
HNK Orijent 1919 HNK Orijent 1919
16 HNK Cibalia Vinkovci HNK Cibalia Vinkovci 19 2 7 10 13:34 -21 13 D
HNK Cibalia Vinkovci HNK Cibalia Vinkovci
07.12.19 0 : 0 Beraberlik
Nk Radnik Sesvete Nk Radnik Sesvete
L
NK Dubrava NK Dubrava
21.02.20 2 : 1 Kaybetmek
HNK Cibalia Vinkovci HNK Cibalia Vinkovci
D
HNK Cibalia Vinkovci HNK Cibalia Vinkovci
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
NK Solin NK Solin
D
NK Dugopolje NK Dugopolje
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
HNK Cibalia Vinkovci HNK Cibalia Vinkovci
D
HNK Cibalia Vinkovci HNK Cibalia Vinkovci
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Zmijavci Zmijavci
Promotion
Promotion Playoff
Daha fazla göster

Druga HNL - turnuva, düzenleyen Hırvatístan. Kayıt yaptıran turnuva 16 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
Sibenik - 41 sayı, yengi 13, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Zmijavci - 33 sayı, parlak başarılar 10, skorsuz maçlar 6, beraberlik 3.
HNK Orijent 1919 - 33 madde, kazanılan yarışmalar 9, skorsuz maçlar 4, beraberlik 6.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Druga HNL (Hırvatístan) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Druga HNL (Hırvatístan) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.