Primera Division, Apertura
Kosta Rika

Primera Division, Apertura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Apertura, Group A
1 L.D. Alajuelense L.D. Alajuelense 8 7 0 1 18:6 12 21 W
L.D. Alajuelense L.D. Alajuelense
01.09.20 2 : 1 Zafer
Santos de Guápiles Santos de Guápiles
W
AD Grecia AD Grecia
05.09.20 2 : 3 Zafer
L.D. Alajuelense L.D. Alajuelense
W
Santos de Guápiles Santos de Guápiles
13.09.20 0 : 4 Zafer
L.D. Alajuelense L.D. Alajuelense
W
L.D. Alajuelense L.D. Alajuelense
18.09.20 3 : 1 Zafer
AD Grecia AD Grecia
W
L.D. Alajuelense L.D. Alajuelense
26.09.20 2 : 0 Zafer
C.S. Herediano C.S. Herediano
Guadalupe
2 C.S. Herediano C.S. Herediano 8 4 1 3 13:10 3 13 W
C.S. Herediano C.S. Herediano
02.09.20 2 : 1 Zafer
Municipal Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón
W
Guadalupe Guadalupe
05.09.20 2 : 3 Zafer
C.S. Herediano C.S. Herediano
L
Municipal Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
C.S. Herediano C.S. Herediano
W
C.S. Herediano C.S. Herediano
19.09.20 3 : 1 Zafer
Guadalupe Guadalupe
L
L.D. Alajuelense L.D. Alajuelense
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
C.S. Herediano C.S. Herediano
Santos de Guápiles
3 Guadalupe Guadalupe 8 4 1 3 14:12 2 13 W
Guadalupe Guadalupe
02.09.20 1 : 0 Zafer
AD Grecia AD Grecia
L
Guadalupe Guadalupe
05.09.20 2 : 3 Kaybetmek
C.S. Herediano C.S. Herediano
W
AD Grecia AD Grecia
13.09.20 0 : 1 Zafer
Guadalupe Guadalupe
L
C.S. Herediano C.S. Herediano
19.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Guadalupe Guadalupe
W
Guadalupe Guadalupe
26.09.20 4 : 1 Zafer
Municipal Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón
L.D. Alajuelense
4 Municipal Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 8 3 0 5 11:16 -5 9 L
C.S. Herediano C.S. Herediano
02.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Municipal Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón
L
Municipal Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón
05.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Santos de Guápiles Santos de Guápiles
W
Municipal Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón
12.09.20 1 : 0 Zafer
C.S. Herediano C.S. Herediano
W
Santos de Guápiles Santos de Guápiles
19.09.20 1 : 4 Zafer
Municipal Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón
L
Guadalupe Guadalupe
26.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Municipal Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón
AD Grecia
5 Santos de Guápiles Santos de Guápiles 8 2 3 3 9:14 -5 9 L
L.D. Alajuelense L.D. Alajuelense
01.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Santos de Guápiles Santos de Guápiles
W
Municipal Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón
05.09.20 0 : 2 Zafer
Santos de Guápiles Santos de Guápiles
L
Santos de Guápiles Santos de Guápiles
13.09.20 0 : 4 Kaybetmek
L.D. Alajuelense L.D. Alajuelense
L
Santos de Guápiles Santos de Guápiles
19.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Municipal Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón
W
AD Grecia AD Grecia
26.09.20 0 : 1 Zafer
Santos de Guápiles Santos de Guápiles
C.S. Herediano
6 AD Grecia AD Grecia 8 1 1 6 7:14 -7 4 L
Guadalupe Guadalupe
02.09.20 1 : 0 Kaybetmek
AD Grecia AD Grecia
L
AD Grecia AD Grecia
05.09.20 2 : 3 Kaybetmek
L.D. Alajuelense L.D. Alajuelense
L
AD Grecia AD Grecia
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Guadalupe Guadalupe
L
L.D. Alajuelense L.D. Alajuelense
18.09.20 3 : 1 Kaybetmek
AD Grecia AD Grecia
L
AD Grecia AD Grecia
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Santos de Guápiles Santos de Guápiles
Municipal Pérez Zeledón
Playoffs
Relegation Playoff
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Apertura, Group B
1 C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés 8 5 2 1 20:7 13 17 W
C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés
13.09.20 4 : 0 Zafer
Limón F.C. Limón F.C.
D
C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés
16.09.20 2 : 2 Beraberlik
Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
L
San Carlos San Carlos
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés
W
Deportivo Saprissa S.A.D. Deportivo Saprissa S.A.D.
23.09.20 0 : 4 Zafer
C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés
W
C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés
27.09.20 2 : 1 Zafer
Deportivo Saprissa S.A.D. Deportivo Saprissa S.A.D.
Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
2 Deportivo Saprissa S.A.D. Deportivo Saprissa S.A.D. 6 3 1 2 9:8 1 10 W
Deportivo Saprissa S.A.D. Deportivo Saprissa S.A.D.
12.09.20 1 : 0 Zafer
Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
D
San Carlos San Carlos
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Saprissa S.A.D. Deportivo Saprissa S.A.D.
W
Sporting San Jose Sporting San Jose
19.09.20 1 : 2 Zafer
Deportivo Saprissa S.A.D. Deportivo Saprissa S.A.D.
L
Deportivo Saprissa S.A.D. Deportivo Saprissa S.A.D.
23.09.20 0 : 4 Kaybetmek
C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés
L
C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Deportivo Saprissa S.A.D. Deportivo Saprissa S.A.D.
Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
3 Sporting San Jose Sporting San Jose 7 3 1 3 8:9 -1 10 W
Sporting San Jose Sporting San Jose
03.09.20 1 : 0 Zafer
San Carlos San Carlos
L
Sporting San Jose Sporting San Jose
09.09.20 2 : 3 Kaybetmek
C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés
W
San Carlos San Carlos
12.09.20 0 : 1 Zafer
Sporting San Jose Sporting San Jose
L
Sporting San Jose Sporting San Jose
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Deportivo Saprissa S.A.D. Deportivo Saprissa S.A.D.
L
Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
27.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Sporting San Jose Sporting San Jose
Limón F.C.
4 Limón F.C. Limón F.C. 7 2 3 2 7:12 -5 9 D
San Carlos San Carlos
30.08.20 2 : 2 Beraberlik
Limón F.C. Limón F.C.
D
Limón F.C. Limón F.C.
03.09.20 1 : 1 Beraberlik
C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés
W
Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
06.09.20 0 : 2 Zafer
Limón F.C. Limón F.C.
L
C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés
13.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Limón F.C. Limón F.C.
W
Limón F.C. Limón F.C.
20.09.20 1 : 0 Zafer
Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
Sporting San Jose
5 San Carlos San Carlos 7 2 2 3 5:9 -4 8 L
Sporting San Jose Sporting San Jose
03.09.20 1 : 0 Kaybetmek
San Carlos San Carlos
L
C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés
06.09.20 4 : 0 Kaybetmek
San Carlos San Carlos
L
San Carlos San Carlos
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Sporting San Jose Sporting San Jose
D
San Carlos San Carlos
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Saprissa S.A.D. Deportivo Saprissa S.A.D.
W
San Carlos San Carlos
20.09.20 1 : 0 Zafer
C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés
Deportivo Saprissa S.A.D.
6 Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral 7 1 1 5 5:9 -4 4 L
Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
06.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Limón F.C. Limón F.C.
L
Deportivo Saprissa S.A.D. Deportivo Saprissa S.A.D.
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
D
C.S. Cartaginés C.S. Cartaginés
16.09.20 2 : 2 Beraberlik
Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
L
Limón F.C. Limón F.C.
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
W
Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
27.09.20 3 : 1 Zafer
Sporting San Jose Sporting San Jose
Deportivo Saprissa S.A.D.
Playoffs
Relegation Playoff
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Primera Division, Apertura - turnuva, düzenleyen Kosta Rika.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Division, Apertura (Kosta Rika) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - Primera Division, Apertura (Kosta Rika):
Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Deportivo Saprissa S.A.D. (30.09.2020 15:00)
Municipal Pérez Zeledón - AD Grecia (02.10.2020 21:00)
Sporting San Jose - Limón F.C. (03.10.2020 16:00)

skorexpress.com internet sayfasında Primera Division, Apertura (Kosta Rika) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.