Liga de Ascenso, Clausura
Kosta Rika

Liga de Ascenso, Clausura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Clausura, Group 1
1 Puntarenas F.C. Puntarenas F.C. 12 6 4 2 19:10 9 22 W
Puntarenas F.C. Puntarenas F.C.
04.03.20 3 : 1 Zafer
Asociación Deportiva Carmelita Asociación Deportiva Carmelita
D
Cartagena-Guanacaste Cartagena-Guanacaste
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Puntarenas F.C. Puntarenas F.C.
W
Puntarenas F.C. Puntarenas F.C.
14.03.20 2 : 0 Zafer
Once de Abril Once de Abril
L
Consultants Moravia Consultants Moravia
23.05.20 2 : 1 Kaybetmek
Puntarenas F.C. Puntarenas F.C.
L
Puntarenas F.C. Puntarenas F.C.
26.05.20 1 : 2 Kaybetmek
Consultants Moravia Consultants Moravia
2 AD Guanacasteca AD Guanacasteca 11 6 3 2 18:13 5 21 W
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
15.03.20 1 : 0 Zafer
AD Cofutpa AD Cofutpa
W
Club Sport Uruguay de Coronado Club Sport Uruguay de Coronado
24.05.20 1 : 4 Zafer
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
L
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
28.05.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Sport Uruguay de Coronado Club Sport Uruguay de Coronado
L
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
31.05.20 0 : 1 Kaybetmek
Sporting San Jose Sporting San Jose
L
Sporting San Jose Sporting San Jose
04.06.20 5 : 0 Kaybetmek
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
3 Barrio Mexico Barrio Mexico 11 4 6 1 20:13 7 18 D
Cartagena-Guanacaste Cartagena-Guanacaste
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Barrio Mexico Barrio Mexico
D
Barrio Mexico Barrio Mexico
04.03.20 1 : 1 Beraberlik
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
L
Once de Abril Once de Abril
07.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Barrio Mexico Barrio Mexico
L
Barrio Mexico Barrio Mexico
24.05.20 0 : 1 Kaybetmek
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
W
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
27.05.20 0 : 1 Zafer
Barrio Mexico Barrio Mexico
4 Asociación Deportiva Carmelita Asociación Deportiva Carmelita 12 4 5 3 14:16 -2 17 L
Puntarenas F.C. Puntarenas F.C.
04.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Asociación Deportiva Carmelita Asociación Deportiva Carmelita
W
Asociación Deportiva Carmelita Asociación Deportiva Carmelita
08.03.20 2 : 1 Zafer
Municipal Liberia Municipal Liberia
D
Santa Rosa Santa Cruz Santa Rosa Santa Cruz
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Asociación Deportiva Carmelita Asociación Deportiva Carmelita
D
Asociación Deportiva Carmelita Asociación Deportiva Carmelita
24.05.20 0 : 0 Beraberlik
Sporting San Jose Sporting San Jose
L
Sporting San Jose Sporting San Jose
28.05.20 2 : 1 Kaybetmek
Asociación Deportiva Carmelita Asociación Deportiva Carmelita
5 Cartagena-Guanacaste Cartagena-Guanacaste 12 3 7 2 23:19 4 16 D
Asociación Deportiva Carmelita Asociación Deportiva Carmelita
23.02.20 3 : 3 Beraberlik
Cartagena-Guanacaste Cartagena-Guanacaste
D
Cartagena-Guanacaste Cartagena-Guanacaste
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Barrio Mexico Barrio Mexico
W
Once de Abril Once de Abril
04.03.20 1 : 3 Zafer
Cartagena-Guanacaste Cartagena-Guanacaste
D
Cartagena-Guanacaste Cartagena-Guanacaste
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Puntarenas F.C. Puntarenas F.C.
W
Municipal Liberia Municipal Liberia
15.03.20 0 : 3 Zafer
Cartagena-Guanacaste Cartagena-Guanacaste
6 AD Cofutpa AD Cofutpa 12 4 4 4 10:11 -1 16 D
AD Cofutpa AD Cofutpa
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Once de Abril Once de Abril
L
AD Cofutpa AD Cofutpa
01.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Puntarenas F.C. Puntarenas F.C.
W
Municipal Liberia Municipal Liberia
04.03.20 0 : 1 Zafer
AD Cofutpa AD Cofutpa
D
AD Cofutpa AD Cofutpa
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Santa Rosa Santa Cruz Santa Rosa Santa Cruz
L
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
AD Cofutpa AD Cofutpa
7 Once de Abril Once de Abril 12 2 5 5 12:17 -5 11 D
AD Cofutpa AD Cofutpa
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Once de Abril Once de Abril
L
Asociación Deportiva Carmelita Asociación Deportiva Carmelita
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Once de Abril Once de Abril
L
Once de Abril Once de Abril
04.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Cartagena-Guanacaste Cartagena-Guanacaste
W
Once de Abril Once de Abril
07.03.20 3 : 2 Zafer
Barrio Mexico Barrio Mexico
L
Puntarenas F.C. Puntarenas F.C.
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Once de Abril Once de Abril
8 Santa Rosa Santa Cruz Santa Rosa Santa Cruz 11 0 7 4 11:16 -5 7 D
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Santa Rosa Santa Cruz Santa Rosa Santa Cruz
D
AD Cofutpa AD Cofutpa
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Santa Rosa Santa Cruz Santa Rosa Santa Cruz
D
Santa Rosa Santa Cruz Santa Rosa Santa Cruz
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Asociación Deportiva Carmelita Asociación Deportiva Carmelita
D
Curridabat Curridabat
30.05.20 1 : 1 Beraberlik
Santa Rosa Santa Cruz Santa Rosa Santa Cruz
L
Santa Rosa Santa Cruz Santa Rosa Santa Cruz
07.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Curridabat Curridabat
9 Municipal Liberia Municipal Liberia 11 1 3 7 11:23 -12 6 W
Municipal Liberia Municipal Liberia
19.02.20 2 : 0 Zafer
Santa Rosa Santa Cruz Santa Rosa Santa Cruz
L
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Municipal Liberia Municipal Liberia
L
Municipal Liberia Municipal Liberia
04.03.20 0 : 1 Kaybetmek
AD Cofutpa AD Cofutpa
L
Asociación Deportiva Carmelita Asociación Deportiva Carmelita
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Municipal Liberia Municipal Liberia
L
Municipal Liberia Municipal Liberia
15.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Cartagena-Guanacaste Cartagena-Guanacaste
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Clausura, Group 2
1 AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña 11 6 3 2 17:12 5 21 L
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
27.05.20 0 : 1 Kaybetmek
Barrio Mexico Barrio Mexico
D
Consultants Moravia Consultants Moravia
30.05.20 1 : 1 Beraberlik
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
D
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
03.06.20 1 : 1 Beraberlik
Consultants Moravia Consultants Moravia
W
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
08.06.20 2 : 1 Zafer
Sporting San Jose Sporting San Jose
W
Sporting San Jose Sporting San Jose
11.06.20 1 : 2 Zafer
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
2 Sporting San Jose Sporting San Jose 11 6 2 3 17:13 4 20 W
Sporting San Jose Sporting San Jose
28.05.20 2 : 1 Zafer
Asociación Deportiva Carmelita Asociación Deportiva Carmelita
W
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
31.05.20 0 : 1 Zafer
Sporting San Jose Sporting San Jose
W
Sporting San Jose Sporting San Jose
04.06.20 5 : 0 Zafer
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
L
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
08.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Sporting San Jose Sporting San Jose
L
Sporting San Jose Sporting San Jose
11.06.20 1 : 2 Kaybetmek
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
3 Club Sport Uruguay de Coronado Club Sport Uruguay de Coronado 11 5 4 2 17:11 6 19 W
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
01.03.20 1 : 2 Zafer
Club Sport Uruguay de Coronado Club Sport Uruguay de Coronado
W
Puerto Golfito Puerto Golfito
08.03.20 1 : 2 Zafer
Club Sport Uruguay de Coronado Club Sport Uruguay de Coronado
L
Club Sport Uruguay de Coronado Club Sport Uruguay de Coronado
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Sporting San Jose Sporting San Jose
L
Club Sport Uruguay de Coronado Club Sport Uruguay de Coronado
24.05.20 1 : 4 Kaybetmek
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
W
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
28.05.20 0 : 2 Zafer
Club Sport Uruguay de Coronado Club Sport Uruguay de Coronado
4 Consultants Moravia Consultants Moravia 11 6 1 4 21:18 3 19 L
Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana
14.03.20 4 : 3 Kaybetmek
Consultants Moravia Consultants Moravia
W
Consultants Moravia Consultants Moravia
23.05.20 2 : 1 Zafer
Puntarenas F.C. Puntarenas F.C.
W
Puntarenas F.C. Puntarenas F.C.
26.05.20 1 : 2 Zafer
Consultants Moravia Consultants Moravia
D
Consultants Moravia Consultants Moravia
30.05.20 1 : 1 Beraberlik
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
D
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
03.06.20 1 : 1 Beraberlik
Consultants Moravia Consultants Moravia
5 Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana 11 4 3 4 24:22 2 15 D
Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana
19.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Sport Uruguay de Coronado Club Sport Uruguay de Coronado
L
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana
W
Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana
04.03.20 2 : 1 Zafer
Puerto Golfito Puerto Golfito
W
Sporting San Jose Sporting San Jose
07.03.20 1 : 2 Zafer
Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana
W
Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana
14.03.20 4 : 3 Zafer
Consultants Moravia Consultants Moravia
6 AD Municipal Turrialba AD Municipal Turrialba 11 4 2 5 15:15 1 14 L
AD Municipal Turrialba AD Municipal Turrialba
19.02.20 3 : 4 Kaybetmek
Sporting San Jose Sporting San Jose
L
Club Sport Uruguay de Coronado Club Sport Uruguay de Coronado
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
AD Municipal Turrialba AD Municipal Turrialba
L
Consultants Moravia Consultants Moravia
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AD Municipal Turrialba AD Municipal Turrialba
L
AD Municipal Turrialba AD Municipal Turrialba
04.03.20 1 : 2 Kaybetmek
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
D
Curridabat Curridabat
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
AD Municipal Turrialba AD Municipal Turrialba
7 Puerto Golfito Puerto Golfito 12 3 3 6 14:16 -2 12 W
Puerto Golfito Puerto Golfito
23.02.20 3 : 0 Zafer
Curridabat Curridabat
D
Puerto Golfito Puerto Golfito
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Municipal Garabito Municipal Garabito
L
Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana
04.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Puerto Golfito Puerto Golfito
L
Puerto Golfito Puerto Golfito
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Sport Uruguay de Coronado Club Sport Uruguay de Coronado
L
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
15.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Puerto Golfito Puerto Golfito
8 Municipal Garabito Municipal Garabito 12 1 8 3 8:11 -3 11 D
Municipal Garabito Municipal Garabito
19.02.20 0 : 0 Beraberlik
AD Juventud Escazuceña AD Juventud Escazuceña
D
Puerto Golfito Puerto Golfito
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Municipal Garabito Municipal Garabito
L
Municipal Garabito Municipal Garabito
04.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Sporting San Jose Sporting San Jose
W
Consultants Moravia Consultants Moravia
08.03.20 1 : 2 Zafer
Municipal Garabito Municipal Garabito
D
Municipal Garabito Municipal Garabito
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Curridabat Curridabat
9 Curridabat Curridabat 12 0 6 6 11:26 -15 6 L
Curridabat Curridabat
04.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Consultants Moravia Consultants Moravia
D
Curridabat Curridabat
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
AD Municipal Turrialba AD Municipal Turrialba
D
Municipal Garabito Municipal Garabito
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Curridabat Curridabat
D
Curridabat Curridabat
30.05.20 1 : 1 Beraberlik
Santa Rosa Santa Cruz Santa Rosa Santa Cruz
W
Santa Rosa Santa Cruz Santa Rosa Santa Cruz
07.06.20 1 : 2 Zafer
Curridabat Curridabat
Playoffs
Daha fazla göster

Liga de Ascenso, Clausura - turnuva, organize eden Kosta Rika.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Liga de Ascenso, Clausura (Kosta Rika) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Liga de Ascenso, Clausura (Kosta Rika) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.