Çin Ligi
Çin

Çin Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Chengdu Qianbao Chengdu Qianbao 10 8 1 1 15:7 8 25 W
Pekin Spor Üniversitesi Pekin Spor Üniversitesi
03.10.20 0 : 1 Zafer
Chengdu Qianbao Chengdu Qianbao
D
Chengdu Qianbao Chengdu Qianbao
07.10.20 0 : 0 Beraberlik
Taizhou Yuanda Taizhou Yuanda
W
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
10.10.20 0 : 1 Zafer
Chengdu Qianbao Chengdu Qianbao
W
Chengdu Qianbao Chengdu Qianbao
15.10.20 1 : 0 Zafer
Nei Mongol Zhongyou F.C. Nei Mongol Zhongyou F.C.
W
Chengdu Qianbao Chengdu Qianbao
25.10.20 2 : 1 Zafer
Taizhou Yuanda Taizhou Yuanda
Kunshan
2 Taizhou Yuanda Taizhou Yuanda 10 5 3 2 13:8 5 18 W
Taizhou Yuanda Taizhou Yuanda
04.10.20 2 : 0 Zafer
Nei Mongol Zhongyou F.C. Nei Mongol Zhongyou F.C.
D
Chengdu Qianbao Chengdu Qianbao
07.10.20 0 : 0 Beraberlik
Taizhou Yuanda Taizhou Yuanda
D
Taizhou Yuanda Taizhou Yuanda
11.10.20 2 : 2 Beraberlik
Pekin Spor Üniversitesi Pekin Spor Üniversitesi
W
Guizhou Renhe F.C. Guizhou Renhe F.C.
14.10.20 1 : 2 Zafer
Taizhou Yuanda Taizhou Yuanda
L
Chengdu Qianbao Chengdu Qianbao
25.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Taizhou Yuanda Taizhou Yuanda
Changchun Yatai F.C.
3 Guizhou Renhe F.C. Guizhou Renhe F.C. 10 5 1 4 14:12 2 16 W
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
04.10.20 0 : 2 Zafer
Guizhou Renhe F.C. Guizhou Renhe F.C.
W
Guizhou Renhe F.C. Guizhou Renhe F.C.
08.10.20 3 : 2 Zafer
Pekin Spor Üniversitesi Pekin Spor Üniversitesi
D
Nei Mongol Zhongyou F.C. Nei Mongol Zhongyou F.C.
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
Guizhou Renhe F.C. Guizhou Renhe F.C.
L
Guizhou Renhe F.C. Guizhou Renhe F.C.
14.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Taizhou Yuanda Taizhou Yuanda
L
Pekin Spor Üniversitesi Pekin Spor Üniversitesi
25.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Guizhou Renhe F.C. Guizhou Renhe F.C.
Shenyang Urban
4 Pekin Spor Üniversitesi Pekin Spor Üniversitesi 10 3 2 5 14:14 -4 11 L
Pekin Spor Üniversitesi Pekin Spor Üniversitesi
03.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Chengdu Qianbao Chengdu Qianbao
L
Guizhou Renhe F.C. Guizhou Renhe F.C.
08.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Pekin Spor Üniversitesi Pekin Spor Üniversitesi
D
Taizhou Yuanda Taizhou Yuanda
11.10.20 2 : 2 Beraberlik
Pekin Spor Üniversitesi Pekin Spor Üniversitesi
W
Pekin Spor Üniversitesi Pekin Spor Üniversitesi
15.10.20 4 : 0 Zafer
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
W
Pekin Spor Üniversitesi Pekin Spor Üniversitesi
25.10.20 3 : 0 Zafer
Guizhou Renhe F.C. Guizhou Renhe F.C.
Xinjiang Tianshan Leopard
5 Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu 10 2 1 7 7:15 -8 7 L
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
04.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Guizhou Renhe F.C. Guizhou Renhe F.C.
W
Nei Mongol Zhongyou F.C. Nei Mongol Zhongyou F.C.
07.10.20 0 : 2 Zafer
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
L
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Chengdu Qianbao Chengdu Qianbao
L
Pekin Spor Üniversitesi Pekin Spor Üniversitesi
15.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
L
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
24.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Nei Mongol Zhongyou F.C. Nei Mongol Zhongyou F.C.
Nantong Zhiyun
6 Nei Mongol Zhongyou F.C. Nei Mongol Zhongyou F.C. 10 1 4 5 5:12 -7 7 L
Taizhou Yuanda Taizhou Yuanda
04.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Nei Mongol Zhongyou F.C. Nei Mongol Zhongyou F.C.
L
Nei Mongol Zhongyou F.C. Nei Mongol Zhongyou F.C.
07.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
D
Nei Mongol Zhongyou F.C. Nei Mongol Zhongyou F.C.
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
Guizhou Renhe F.C. Guizhou Renhe F.C.
L
Chengdu Qianbao Chengdu Qianbao
15.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Nei Mongol Zhongyou F.C. Nei Mongol Zhongyou F.C.
W
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
24.10.20 1 : 3 Zafer
Nei Mongol Zhongyou F.C. Nei Mongol Zhongyou F.C.
Shaanxi Athletic
Promotion round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Meizhou Hakka Meizhou Hakka 10 6 4 0 20:9 11 22 W
Guizhou Zhicheng F.C. Guizhou Zhicheng F.C.
03.10.20 0 : 1 Zafer
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
W
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
07.10.20 3 : 2 Zafer
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
D
Hangzhou Greentown F.C. Hangzhou Greentown F.C.
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
W
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
15.10.20 3 : 2 Zafer
Shaanxi Athletic Shaanxi Athletic
L
Changchun Yatai F.C. Changchun Yatai F.C.
24.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
Hangzhou Greentown F.C.
2 Hangzhou Greentown F.C. Hangzhou Greentown F.C. 10 5 4 1 19:8 11 19 L
Hangzhou Greentown F.C. Hangzhou Greentown F.C.
07.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Shaanxi Athletic Shaanxi Athletic
D
Hangzhou Greentown F.C. Hangzhou Greentown F.C.
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
D
Liaoning Whowin F.C. Liaoning Whowin F.C.
14.10.20 0 : 0 Beraberlik
Hangzhou Greentown F.C. Hangzhou Greentown F.C.
W
Shenyang Urban Shenyang Urban
15.10.20 1 : 5 Zafer
Hangzhou Greentown F.C. Hangzhou Greentown F.C.
W
Hangzhou Greentown F.C. Hangzhou Greentown F.C.
24.10.20 2 : 0 Zafer
Kunshan Kunshan
Meizhou Hakka
3 Shaanxi Athletic Shaanxi Athletic 10 4 3 3 11:10 1 15 W
Shaanxi Athletic Shaanxi Athletic
04.10.20 1 : 0 Zafer
Shenyang Urban Shenyang Urban
W
Hangzhou Greentown F.C. Hangzhou Greentown F.C.
07.10.20 0 : 1 Zafer
Shaanxi Athletic Shaanxi Athletic
W
Shaanxi Athletic Shaanxi Athletic
11.10.20 3 : 1 Zafer
Guizhou Zhicheng F.C. Guizhou Zhicheng F.C.
L
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
15.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Shaanxi Athletic Shaanxi Athletic
D
Shaanxi Athletic Shaanxi Athletic
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
Nei Mongol Zhongyou F.C.
4 Guizhou Zhicheng F.C. Guizhou Zhicheng F.C. 10 2 4 4 9:12 -3 10 L
Guizhou Zhicheng F.C. Guizhou Zhicheng F.C.
03.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
D
Shenyang Urban Shenyang Urban
08.10.20 1 : 1 Beraberlik
Guizhou Zhicheng F.C. Guizhou Zhicheng F.C.
L
Shaanxi Athletic Shaanxi Athletic
11.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Guizhou Zhicheng F.C. Guizhou Zhicheng F.C.
D
Guizhou Zhicheng F.C. Guizhou Zhicheng F.C.
14.10.20 1 : 1 Beraberlik
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
W
Shenyang Urban Shenyang Urban
24.10.20 0 : 3 Zafer
Guizhou Zhicheng F.C. Guizhou Zhicheng F.C.
Sichuan Jiuniu
5 Shenyang Urban Shenyang Urban 10 2 3 5 9:14 -5 9 L
Shaanxi Athletic Shaanxi Athletic
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Shenyang Urban Shenyang Urban
D
Shenyang Urban Shenyang Urban
08.10.20 1 : 1 Beraberlik
Guizhou Zhicheng F.C. Guizhou Zhicheng F.C.
W
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
11.10.20 0 : 2 Zafer
Shenyang Urban Shenyang Urban
L
Shenyang Urban Shenyang Urban
15.10.20 1 : 5 Kaybetmek
Hangzhou Greentown F.C. Hangzhou Greentown F.C.
L
Shenyang Urban Shenyang Urban
24.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Guizhou Zhicheng F.C. Guizhou Zhicheng F.C.
Guizhou Renhe F.C.
6 Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C. 10 1 2 7 6:21 -15 5 L
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
04.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Hangzhou Greentown F.C. Hangzhou Greentown F.C.
L
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
07.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
L
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Shenyang Urban Shenyang Urban
D
Guizhou Zhicheng F.C. Guizhou Zhicheng F.C.
14.10.20 1 : 1 Beraberlik
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
D
Shaanxi Athletic Shaanxi Athletic
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
Heilongjiang Lava
Promotion round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
C
1 Changchun Yatai F.C. Changchun Yatai F.C. 10 6 3 1 20:7 13 21 W
Changchun Yatai F.C. Changchun Yatai F.C.
03.10.20 4 : 1 Zafer
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
W
Changchun Yatai F.C. Changchun Yatai F.C.
08.10.20 4 : 0 Zafer
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
W
Kunshan Kunshan
11.10.20 1 : 3 Zafer
Changchun Yatai F.C. Changchun Yatai F.C.
D
Changchun Yatai F.C. Changchun Yatai F.C.
14.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
W
Changchun Yatai F.C. Changchun Yatai F.C.
24.10.20 1 : 0 Zafer
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
Taizhou Yuanda
2 Kunshan Kunshan 10 5 3 2 10:7 3 18 W
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
04.10.20 0 : 1 Zafer
Kunshan Kunshan
L
Kunshan Kunshan
07.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Heilongjiang Lava Heilongjiang Lava
L
Kunshan Kunshan
11.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Changchun Yatai F.C. Changchun Yatai F.C.
W
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
15.10.20 0 : 1 Zafer
Kunshan Kunshan
L
Hangzhou Greentown F.C. Hangzhou Greentown F.C.
24.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Kunshan Kunshan
Chengdu Qianbao
3 Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun 10 4 4 2 9:9 -1 16 L
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
04.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Kunshan Kunshan
L
Changchun Yatai F.C. Changchun Yatai F.C.
08.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
W
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
11.10.20 1 : 2 Zafer
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
D
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
15.10.20 1 : 1 Beraberlik
Heilongjiang Lava Heilongjiang Lava
D
Heilongjiang Lava Heilongjiang Lava
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
Suzhou Dongwu
4 Heilongjiang Lava Heilongjiang Lava 10 1 7 2 5:6 -1 10 D
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Heilongjiang Lava Heilongjiang Lava
W
Kunshan Kunshan
07.10.20 0 : 1 Zafer
Heilongjiang Lava Heilongjiang Lava
D
Heilongjiang Lava Heilongjiang Lava
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
D
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
15.10.20 1 : 1 Beraberlik
Heilongjiang Lava Heilongjiang Lava
D
Heilongjiang Lava Heilongjiang Lava
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
Jiangxi Liansheng F.C.
5 Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu 10 1 6 3 8:12 -4 9 D
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Heilongjiang Lava Heilongjiang Lava
W
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
07.10.20 1 : 2 Zafer
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
L
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
11.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
D
Changchun Yatai F.C. Changchun Yatai F.C.
14.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
W
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
24.10.20 0 : 1 Zafer
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
Guizhou Zhicheng F.C.
6 Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard 10 0 3 7 5:16 -11 3 L
Changchun Yatai F.C. Changchun Yatai F.C.
03.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
L
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
07.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
D
Heilongjiang Lava Heilongjiang Lava
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
L
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
15.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Kunshan Kunshan
L
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
24.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
Pekin Spor Üniversitesi
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Çin Ligi - turnuva, organize eden Çin.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Çin Ligi (Çin) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - Çin Ligi (Çin):
Jiangxi Liansheng F.C. - Heilongjiang Lava (28.10.2020 02:30)
Kunshan - Chengdu Qianbao (28.10.2020 03:00)
Sichuan Jiuniu - Guizhou Zhicheng F.C. (28.10.2020 03:00)

skorexpress.com internet sayfasında Çin Ligi (Çin) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.