Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
27
Şili

Primera Divison, Clausura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Clausura
1 U. Chile 15 9 3 3 24:11 13 30 W
U. Chile
22.04.17 2 : 0 Zafer
Santiago Wanderers
L
U. Catolica
29.04.17 3 : 1 Kaybetmek
U. Chile
W
U. Chile
05.05.17 4 : 0 Zafer
Cobresal
W
O'higgins
14.05.17 0 : 3 Zafer
U. Chile
W
U. Chile
20.05.17 1 : 0 Zafer
San Luis De Quillota
2 Colo Colo 15 8 5 2 29:13 16 29 L
San Luis De Quillota
23.04.17 1 : 0 Kaybetmek
Colo Colo
D
Colo Colo
30.04.17 0 : 0 Beraberlik
Palestino
W
Everton De Vina
07.05.17 2 : 3 Zafer
Colo Colo
D
Colo Colo
14.05.17 1 : 1 Beraberlik
Antofagasta
W
Cobresal
20.05.17 1 : 3 Zafer
Colo Colo
3 U. Concepcion 15 6 6 3 16:13 3 24 D
Huachipato
23.04.17 0 : 0 Beraberlik
U. Concepcion
W
U. Concepcion
28.04.17 1 : 0 Zafer
Club De Deportes Temuco Sadp
D
U. Concepcion
05.05.17 0 : 0 Beraberlik
Union Espanola
W
Audax Italiano
13.05.17 0 : 3 Zafer
U. Concepcion
D
U. Concepcion
20.05.17 0 : 0 Beraberlik
U. Catolica
4 U. Catolica 15 7 2 6 25:23 2 23 W
U. Catolica
21.04.17 5 : 2 Zafer
O'higgins
W
U. Catolica
29.04.17 3 : 1 Zafer
U. Chile
L
Huachipato
07.05.17 2 : 1 Kaybetmek
U. Catolica
W
U. Catolica
13.05.17 2 : 0 Zafer
Deportes Iquique
D
U. Concepcion
20.05.17 0 : 0 Beraberlik
U. Catolica
5 Union Espanola 15 6 4 5 25:21 4 22 D
Deportes Iquique
22.04.17 2 : 2 Beraberlik
Union Espanola
W
Union Espanola
29.04.17 2 : 1 Zafer
Everton De Vina
D
U. Concepcion
05.05.17 0 : 0 Beraberlik
Union Espanola
L
San Luis De Quillota
13.05.17 3 : 2 Kaybetmek
Union Espanola
D
Union Espanola
19.05.17 1 : 1 Beraberlik
Audax Italiano
6 Deportes Iquique 15 5 7 3 23:20 3 22 D
Deportes Iquique
22.04.17 2 : 2 Beraberlik
Union Espanola
D
Santiago Wanderers
29.04.17 1 : 1 Beraberlik
Deportes Iquique
L
Deportes Iquique
07.05.17 2 : 4 Kaybetmek
Antofagasta
L
U. Catolica
13.05.17 2 : 0 Kaybetmek
Deportes Iquique
D
Deportes Iquique
20.05.17 0 : 0 Beraberlik
Club De Deportes Temuco Sadp
7 Audax Italiano 15 6 4 5 23:23 0 22 D
Everton De Vina
22.04.17 2 : 2 Beraberlik
Audax Italiano
L
Antofagasta
30.04.17 1 : 0 Kaybetmek
Audax Italiano
W
Audax Italiano
06.05.17 3 : 0 Zafer
Santiago Wanderers
L
Audax Italiano
13.05.17 0 : 3 Kaybetmek
U. Concepcion
D
Union Espanola
19.05.17 1 : 1 Beraberlik
Audax Italiano
8 O'higgins 15 6 4 5 20:20 0 22 L
U. Catolica
21.04.17 5 : 2 Kaybetmek
O'higgins
W
O'higgins
30.04.17 2 : 1 Zafer
San Luis De Quillota
D
Palestino
06.05.17 1 : 1 Beraberlik
O'higgins
L
O'higgins
14.05.17 0 : 3 Kaybetmek
U. Chile
D
Antofagasta
21.05.17 0 : 0 Beraberlik
O'higgins
9 Club De Deportes Temuco Sadp 15 6 4 5 17:17 0 22 W
Club De Deportes Temuco Sadp
22.04.17 2 : 0 Zafer
Antofagasta
L
U. Concepcion
28.04.17 1 : 0 Kaybetmek
Club De Deportes Temuco Sadp
D
San Luis De Quillota
06.05.17 1 : 1 Beraberlik
Club De Deportes Temuco Sadp
W
Club De Deportes Temuco Sadp
14.05.17 1 : 0 Zafer
Palestino
D
Deportes Iquique
20.05.17 0 : 0 Beraberlik
Club De Deportes Temuco Sadp
10 Everton De Vina 15 5 6 4 19:14 5 21 D
Everton De Vina
22.04.17 2 : 2 Beraberlik
Audax Italiano
L
Union Espanola
29.04.17 2 : 1 Kaybetmek
Everton De Vina
L
Everton De Vina
07.05.17 2 : 3 Kaybetmek
Colo Colo
W
Everton De Vina
12.05.17 2 : 0 Zafer
Huachipato
L
Palestino
21.05.17 1 : 0 Kaybetmek
Everton De Vina
11 Antofagasta 15 4 6 5 21:18 3 18 L
Club De Deportes Temuco Sadp
22.04.17 2 : 0 Kaybetmek
Antofagasta
W
Antofagasta
30.04.17 1 : 0 Zafer
Audax Italiano
W
Deportes Iquique
07.05.17 2 : 4 Zafer
Antofagasta
D
Colo Colo
14.05.17 1 : 1 Beraberlik
Antofagasta
D
Antofagasta
21.05.17 0 : 0 Beraberlik
O'higgins
12 San Luis De Quillota 15 5 3 7 19:25 -6 18 W
San Luis De Quillota
23.04.17 1 : 0 Zafer
Colo Colo
L
O'higgins
30.04.17 2 : 1 Kaybetmek
San Luis De Quillota
D
San Luis De Quillota
06.05.17 1 : 1 Beraberlik
Club De Deportes Temuco Sadp
W
San Luis De Quillota
13.05.17 3 : 2 Zafer
Union Espanola
L
U. Chile
20.05.17 1 : 0 Kaybetmek
San Luis De Quillota
13 Huachipato 15 5 3 7 17:25 -8 18 D
Huachipato
23.04.17 0 : 0 Beraberlik
U. Concepcion
L
Cobresal
29.04.17 3 : 2 Kaybetmek
Huachipato
W
Huachipato
07.05.17 2 : 1 Zafer
U. Catolica
L
Everton De Vina
12.05.17 2 : 0 Kaybetmek
Huachipato
L
Huachipato
18.05.17 1 : 4 Kaybetmek
Santiago Wanderers
14 Palestino 15 3 5 7 16:25 -9 14 W
Palestino
23.04.17 3 : 2 Zafer
Cobresal
D
Colo Colo
30.04.17 0 : 0 Beraberlik
Palestino
D
Palestino
06.05.17 1 : 1 Beraberlik
O'higgins
L
Club De Deportes Temuco Sadp
14.05.17 1 : 0 Kaybetmek
Palestino
W
Palestino
21.05.17 1 : 0 Zafer
Everton De Vina
15 Santiago Wanderers 15 3 4 8 19:24 -5 13 L
U. Chile
22.04.17 2 : 0 Kaybetmek
Santiago Wanderers
D
Santiago Wanderers
29.04.17 1 : 1 Beraberlik
Deportes Iquique
L
Audax Italiano
06.05.17 3 : 0 Kaybetmek
Santiago Wanderers
D
Santiago Wanderers
13.05.17 1 : 1 Beraberlik
Cobresal
W
Huachipato
18.05.17 1 : 4 Zafer
Santiago Wanderers
16 Cobresal 15 2 2 11 16:37 -21 8 L
Palestino
23.04.17 3 : 2 Kaybetmek
Cobresal
W
Cobresal
29.04.17 3 : 2 Zafer
Huachipato
L
U. Chile
05.05.17 4 : 0 Kaybetmek
Cobresal
D
Santiago Wanderers
13.05.17 1 : 1 Beraberlik
Cobresal
L
Cobresal
20.05.17 1 : 3 Kaybetmek
Colo Colo
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Daha fazla göster

Primera Divison, Clausura - turnuva, düzenleyen Şili. Katılmak için başvuru veren şampiyona 16 futbol takımları. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
U. Chile - 30 kabul edilen puan, yengi 9, yenilmeler 3, beraberlik 3.
Colo Colo - 29 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 8, skorsuz yarışmalar 2, beraberlik 5.
U. Concepcion - 24 madde, yengi 6, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 6.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Divison, Clausura (Şili) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Primera Divison, Clausura (Şili) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.