Primera Divison, Clausura
Şili

Primera Divison, Clausura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Clausura
1 Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili 15 9 3 3 24:11 13 30 W
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
22.04.17 2 : 0 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
29.04.17 3 : 1 Kaybetmek
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
W
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
05.05.17 4 : 0 Zafer
CD Cobresal CD Cobresal
W
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
14.05.17 0 : 3 Zafer
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
W
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
20.05.17 1 : 0 Zafer
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
2 Colo-Colo Colo-Colo 15 8 5 2 29:13 16 29 L
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
23.04.17 1 : 0 Kaybetmek
Colo-Colo Colo-Colo
D
Colo-Colo Colo-Colo
30.04.17 0 : 0 Beraberlik
C.D. Palestino C.D. Palestino
W
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
07.05.17 2 : 3 Zafer
Colo-Colo Colo-Colo
D
Colo-Colo Colo-Colo
14.05.17 1 : 1 Beraberlik
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
W
CD Cobresal CD Cobresal
20.05.17 1 : 3 Zafer
Colo-Colo Colo-Colo
3 C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción 15 6 6 3 16:13 3 24 D
CD Huachipato CD Huachipato
23.04.17 0 : 0 Beraberlik
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
W
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
28.04.17 1 : 0 Zafer
Deportes Temuco Deportes Temuco
D
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
05.05.17 0 : 0 Beraberlik
Unión Española Unión Española
W
Audax Italiano Audax Italiano
13.05.17 0 : 3 Zafer
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
D
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
20.05.17 0 : 0 Beraberlik
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
4 Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica 15 7 2 6 25:23 2 23 W
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
21.04.17 5 : 2 Zafer
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
W
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
29.04.17 3 : 1 Zafer
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
L
CD Huachipato CD Huachipato
07.05.17 2 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
W
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
13.05.17 2 : 0 Zafer
Deportes Iquique Deportes Iquique
D
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
20.05.17 0 : 0 Beraberlik
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
5 Unión Española Unión Española 15 6 4 5 25:21 4 22 D
Deportes Iquique Deportes Iquique
22.04.17 2 : 2 Beraberlik
Unión Española Unión Española
W
Unión Española Unión Española
29.04.17 2 : 1 Zafer
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
D
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
05.05.17 0 : 0 Beraberlik
Unión Española Unión Española
L
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
13.05.17 3 : 2 Kaybetmek
Unión Española Unión Española
D
Unión Española Unión Española
19.05.17 1 : 1 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
6 Deportes Iquique Deportes Iquique 15 5 7 3 23:20 3 22 D
Deportes Iquique Deportes Iquique
22.04.17 2 : 2 Beraberlik
Unión Española Unión Española
D
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
29.04.17 1 : 1 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
L
Deportes Iquique Deportes Iquique
07.05.17 2 : 4 Kaybetmek
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
L
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
13.05.17 2 : 0 Kaybetmek
Deportes Iquique Deportes Iquique
D
Deportes Iquique Deportes Iquique
20.05.17 0 : 0 Beraberlik
Deportes Temuco Deportes Temuco
7 Audax Italiano Audax Italiano 15 6 4 5 23:23 0 22 D
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
22.04.17 2 : 2 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
L
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
30.04.17 1 : 0 Kaybetmek
Audax Italiano Audax Italiano
W
Audax Italiano Audax Italiano
06.05.17 3 : 0 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
Audax Italiano Audax Italiano
13.05.17 0 : 3 Kaybetmek
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
D
Unión Española Unión Española
19.05.17 1 : 1 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
8 O'Higgins F.C. O'Higgins F.C. 15 6 4 5 20:20 0 22 L
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
21.04.17 5 : 2 Kaybetmek
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
W
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
30.04.17 2 : 1 Zafer
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
D
C.D. Palestino C.D. Palestino
06.05.17 1 : 1 Beraberlik
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
L
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
14.05.17 0 : 3 Kaybetmek
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
D
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
21.05.17 0 : 0 Beraberlik
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
9 Deportes Temuco Deportes Temuco 15 6 4 5 17:17 0 22 W
Deportes Temuco Deportes Temuco
22.04.17 2 : 0 Zafer
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
L
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
28.04.17 1 : 0 Kaybetmek
Deportes Temuco Deportes Temuco
D
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
06.05.17 1 : 1 Beraberlik
Deportes Temuco Deportes Temuco
W
Deportes Temuco Deportes Temuco
14.05.17 1 : 0 Zafer
C.D. Palestino C.D. Palestino
D
Deportes Iquique Deportes Iquique
20.05.17 0 : 0 Beraberlik
Deportes Temuco Deportes Temuco
10 Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar 15 5 6 4 19:14 5 21 D
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
22.04.17 2 : 2 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
L
Unión Española Unión Española
29.04.17 2 : 1 Kaybetmek
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
L
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
07.05.17 2 : 3 Kaybetmek
Colo-Colo Colo-Colo
W
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
12.05.17 2 : 0 Zafer
CD Huachipato CD Huachipato
L
C.D. Palestino C.D. Palestino
21.05.17 1 : 0 Kaybetmek
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
11 Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta 15 4 6 5 21:18 3 18 L
Deportes Temuco Deportes Temuco
22.04.17 2 : 0 Kaybetmek
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
W
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
30.04.17 1 : 0 Zafer
Audax Italiano Audax Italiano
W
Deportes Iquique Deportes Iquique
07.05.17 2 : 4 Zafer
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
D
Colo-Colo Colo-Colo
14.05.17 1 : 1 Beraberlik
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
D
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
21.05.17 0 : 0 Beraberlik
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
12 San Luis de Quillota San Luis de Quillota 15 5 3 7 19:25 -6 18 W
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
23.04.17 1 : 0 Zafer
Colo-Colo Colo-Colo
L
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
30.04.17 2 : 1 Kaybetmek
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
D
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
06.05.17 1 : 1 Beraberlik
Deportes Temuco Deportes Temuco
W
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
13.05.17 3 : 2 Zafer
Unión Española Unión Española
L
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
20.05.17 1 : 0 Kaybetmek
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
13 CD Huachipato CD Huachipato 15 5 3 7 17:25 -8 18 D
CD Huachipato CD Huachipato
23.04.17 0 : 0 Beraberlik
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
L
CD Cobresal CD Cobresal
29.04.17 3 : 2 Kaybetmek
CD Huachipato CD Huachipato
W
CD Huachipato CD Huachipato
07.05.17 2 : 1 Zafer
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
L
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
12.05.17 2 : 0 Kaybetmek
CD Huachipato CD Huachipato
L
CD Huachipato CD Huachipato
18.05.17 1 : 4 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
14 C.D. Palestino C.D. Palestino 15 3 5 7 16:25 -9 14 W
C.D. Palestino C.D. Palestino
23.04.17 3 : 2 Zafer
CD Cobresal CD Cobresal
D
Colo-Colo Colo-Colo
30.04.17 0 : 0 Beraberlik
C.D. Palestino C.D. Palestino
D
C.D. Palestino C.D. Palestino
06.05.17 1 : 1 Beraberlik
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
L
Deportes Temuco Deportes Temuco
14.05.17 1 : 0 Kaybetmek
C.D. Palestino C.D. Palestino
W
C.D. Palestino C.D. Palestino
21.05.17 1 : 0 Zafer
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
15 Santiago Wanderers Santiago Wanderers 15 3 4 8 19:24 -5 13 L
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
22.04.17 2 : 0 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
D
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
29.04.17 1 : 1 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
L
Audax Italiano Audax Italiano
06.05.17 3 : 0 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
D
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
13.05.17 1 : 1 Beraberlik
CD Cobresal CD Cobresal
W
CD Huachipato CD Huachipato
18.05.17 1 : 4 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
16 CD Cobresal CD Cobresal 15 2 2 11 16:37 -21 8 L
C.D. Palestino C.D. Palestino
23.04.17 3 : 2 Kaybetmek
CD Cobresal CD Cobresal
W
CD Cobresal CD Cobresal
29.04.17 3 : 2 Zafer
CD Huachipato CD Huachipato
L
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
05.05.17 4 : 0 Kaybetmek
CD Cobresal CD Cobresal
D
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
13.05.17 1 : 1 Beraberlik
CD Cobresal CD Cobresal
L
CD Cobresal CD Cobresal
20.05.17 1 : 3 Kaybetmek
Colo-Colo Colo-Colo
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Daha fazla göster

Primera Divison, Clausura - turnuva, organize eden Şili. Katılan yarışma 16 katılımcılar. Şu anda madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Club Universidad de Şili - 30 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 9, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 3.
Colo-Colo - 29 sayı, kazanılan maçlar 8, yenilmeler 2, beraberlik 5.
C.D. Universidad de Concepción - 24 puan, yengi 6, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 6.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Divison, Clausura (Şili) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Primera Divison, Clausura (Şili) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.