Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Primera Divison, Apertura
Şili

Primera Divison, Apertura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Apertura
1 U. Catolica U. Catolica 15 9 4 2 37:18 19 31 D
U. Catolica U. Catolica
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Colo Colo Colo Colo
W
Antofagasta Antofagasta
20.11.16 1 : 5 Zafer
U. Catolica U. Catolica
W
U. Catolica U. Catolica
26.11.16 2 : 0 Zafer
U. Concepcion U. Concepcion
W
Deportes Iquique Deportes Iquique
04.12.16 2 : 6 Zafer
U. Catolica U. Catolica
W
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
08.12.16 0 : 2 Zafer
U. Catolica U. Catolica
2 Deportes Iquique Deportes Iquique 15 8 4 3 28:22 6 28 D
U. Chile U. Chile
05.11.16 2 : 2 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
W
Deportes Iquique Deportes Iquique
19.11.16 3 : 1 Zafer
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
D
Antofagasta Antofagasta
27.11.16 0 : 0 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
L
Deportes Iquique Deportes Iquique
04.12.16 2 : 6 Kaybetmek
U. Catolica U. Catolica
W
Audax Italiano Audax Italiano
08.12.16 1 : 2 Zafer
Deportes Iquique Deportes Iquique
3 Union Espanola Union Espanola 15 8 3 4 27:20 7 27 L
Union Espanola Union Espanola
19.11.16 2 : 3 Kaybetmek
U. Chile U. Chile
L
Palestino Palestino
28.11.16 2 : 0 Kaybetmek
Union Espanola Union Espanola
W
Union Espanola Union Espanola
04.12.16 2 : 1 Zafer
Antofagasta Antofagasta
W
Union Espanola Union Espanola
08.12.16 1 : 0 Zafer
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
D
Union Espanola Union Espanola
17.12.16 1 : 1 Beraberlik
O'higgins O'higgins
4 O'higgins O'higgins 15 7 5 3 23:15 8 26 D
Everton De Vina Everton De Vina
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
O'higgins O'higgins
W
O'higgins O'higgins
26.11.16 1 : 0 Zafer
Colo Colo Colo Colo
L
U. Concepcion U. Concepcion
04.12.16 3 : 1 Kaybetmek
O'higgins O'higgins
W
O'higgins O'higgins
08.12.16 4 : 0 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
D
Union Espanola Union Espanola
17.12.16 1 : 1 Beraberlik
O'higgins O'higgins
5 Colo Colo Colo Colo 15 6 5 4 26:20 6 23 D
U. Catolica U. Catolica
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Colo Colo Colo Colo
W
Colo Colo Colo Colo
18.11.16 3 : 0 Zafer
Cobresal Cobresal
L
O'higgins O'higgins
26.11.16 1 : 0 Kaybetmek
Colo Colo Colo Colo
W
Colo Colo Colo Colo
04.12.16 4 : 2 Zafer
Everton De Vina Everton De Vina
W
Palestino Palestino
08.12.16 1 : 2 Zafer
Colo Colo Colo Colo
6 Palestino Palestino 15 6 3 6 25:19 6 21 W
Palestino Palestino
06.11.16 2 : 0 Zafer
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
L
Audax Italiano Audax Italiano
20.11.16 2 : 1 Kaybetmek
Palestino Palestino
W
Palestino Palestino
28.11.16 2 : 0 Zafer
Union Espanola Union Espanola
W
Cobresal Cobresal
03.12.16 0 : 2 Zafer
Palestino Palestino
L
Palestino Palestino
08.12.16 1 : 2 Kaybetmek
Colo Colo Colo Colo
7 U. Chile U. Chile 15 5 6 4 23:22 1 21 D
U. Chile U. Chile
05.11.16 2 : 2 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
W
Union Espanola Union Espanola
19.11.16 2 : 3 Zafer
U. Chile U. Chile
D
U. Chile U. Chile
27.11.16 2 : 2 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
W
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
04.12.16 0 : 3 Zafer
U. Chile U. Chile
D
U. Chile U. Chile
09.12.16 2 : 2 Beraberlik
Huachipato Huachipato
8 San Luis De Quillota San Luis De Quillota 15 6 3 6 21:22 -1 21 W
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
06.11.16 2 : 0 Zafer
U. Concepcion U. Concepcion
L
Deportes Iquique Deportes Iquique
19.11.16 3 : 1 Kaybetmek
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
W
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
27.11.16 2 : 1 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
W
Audax Italiano Audax Italiano
04.12.16 1 : 2 Zafer
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
L
Union Espanola Union Espanola
08.12.16 1 : 0 Kaybetmek
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
9 Antofagasta Antofagasta 15 5 4 6 17:22 -5 19 L
O'higgins O'higgins
05.11.16 3 : 1 Kaybetmek
Antofagasta Antofagasta
L
Antofagasta Antofagasta
20.11.16 1 : 5 Kaybetmek
U. Catolica U. Catolica
D
Antofagasta Antofagasta
27.11.16 0 : 0 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
L
Union Espanola Union Espanola
04.12.16 2 : 1 Kaybetmek
Antofagasta Antofagasta
W
Everton De Vina Everton De Vina
10.12.16 0 : 3 Zafer
Antofagasta Antofagasta
10 Huachipato Huachipato 15 4 6 5 24:24 0 18 D
Huachipato Huachipato
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Everton De Vina Everton De Vina
D
U. Concepcion U. Concepcion
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
Huachipato Huachipato
W
Huachipato Huachipato
25.11.16 1 : 0 Zafer
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
W
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
01.12.16 0 : 2 Zafer
Huachipato Huachipato
D
U. Chile U. Chile
09.12.16 2 : 2 Beraberlik
Huachipato Huachipato
11 Santiago Wanderers Santiago Wanderers 15 5 3 7 13:20 -7 18 W
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
13.11.16 2 : 0 Zafer
U. Concepcion U. Concepcion
W
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
20.11.16 2 : 3 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
27.11.16 2 : 1 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
01.12.16 0 : 2 Kaybetmek
Huachipato Huachipato
L
O'higgins O'higgins
08.12.16 4 : 0 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
12 Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp 15 5 1 9 15:21 -6 16 L
Palestino Palestino
06.11.16 2 : 0 Kaybetmek
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
L
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
20.11.16 2 : 3 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
Huachipato Huachipato
25.11.16 1 : 0 Kaybetmek
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
L
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
04.12.16 0 : 3 Kaybetmek
U. Chile U. Chile
L
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
08.12.16 0 : 2 Kaybetmek
U. Catolica U. Catolica
13 Cobresal Cobresal 15 4 4 7 14:21 -7 16 D
Cobresal Cobresal
05.11.16 1 : 1 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
L
Colo Colo Colo Colo
18.11.16 3 : 0 Kaybetmek
Cobresal Cobresal
L
Everton De Vina Everton De Vina
26.11.16 2 : 1 Kaybetmek
Cobresal Cobresal
L
Cobresal Cobresal
03.12.16 0 : 2 Kaybetmek
Palestino Palestino
W
Cobresal Cobresal
09.12.16 2 : 0 Zafer
U. Concepcion U. Concepcion
14 Everton De Vina Everton De Vina 15 3 6 6 22:28 -6 15 D
Huachipato Huachipato
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Everton De Vina Everton De Vina
D
Everton De Vina Everton De Vina
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
O'higgins O'higgins
W
Everton De Vina Everton De Vina
26.11.16 2 : 1 Zafer
Cobresal Cobresal
L
Colo Colo Colo Colo
04.12.16 4 : 2 Kaybetmek
Everton De Vina Everton De Vina
L
Everton De Vina Everton De Vina
10.12.16 0 : 3 Kaybetmek
Antofagasta Antofagasta
15 Audax Italiano Audax Italiano 15 4 3 8 17:28 -11 15 D
Cobresal Cobresal
05.11.16 1 : 1 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
W
Audax Italiano Audax Italiano
20.11.16 2 : 1 Zafer
Palestino Palestino
D
U. Chile U. Chile
27.11.16 2 : 2 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
L
Audax Italiano Audax Italiano
04.12.16 1 : 2 Kaybetmek
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
L
Audax Italiano Audax Italiano
08.12.16 1 : 2 Kaybetmek
Deportes Iquique Deportes Iquique
16 U. Concepcion U. Concepcion 15 4 2 9 15:25 -10 14 L
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
13.11.16 2 : 0 Kaybetmek
U. Concepcion U. Concepcion
D
U. Concepcion U. Concepcion
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
Huachipato Huachipato
L
U. Catolica U. Catolica
26.11.16 2 : 0 Kaybetmek
U. Concepcion U. Concepcion
W
U. Concepcion U. Concepcion
04.12.16 3 : 1 Zafer
O'higgins O'higgins
L
Cobresal Cobresal
09.12.16 2 : 0 Kaybetmek
U. Concepcion U. Concepcion
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera Divison, Apertura
1 U. Catolica U. Catolica 30 16 6 8 62:41 21 54 D
U. Catolica U. Catolica
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Colo Colo Colo Colo
W
Antofagasta Antofagasta
20.11.16 1 : 5 Zafer
U. Catolica U. Catolica
W
U. Catolica U. Catolica
26.11.16 2 : 0 Zafer
U. Concepcion U. Concepcion
W
Deportes Iquique Deportes Iquique
04.12.16 2 : 6 Zafer
U. Catolica U. Catolica
W
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
08.12.16 0 : 2 Zafer
U. Catolica U. Catolica
2 Colo Colo Colo Colo 30 14 10 6 55:33 22 52 D
U. Catolica U. Catolica
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Colo Colo Colo Colo
W
Colo Colo Colo Colo
18.11.16 3 : 0 Zafer
Cobresal Cobresal
L
O'higgins O'higgins
26.11.16 1 : 0 Kaybetmek
Colo Colo Colo Colo
W
Colo Colo Colo Colo
04.12.16 4 : 2 Zafer
Everton De Vina Everton De Vina
W
Palestino Palestino
08.12.16 1 : 2 Zafer
Colo Colo Colo Colo
3 U. Chile U. Chile 30 14 9 7 47:33 14 51 D
U. Chile U. Chile
05.11.16 2 : 2 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
W
Union Espanola Union Espanola
19.11.16 2 : 3 Zafer
U. Chile U. Chile
D
U. Chile U. Chile
27.11.16 2 : 2 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
W
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
04.12.16 0 : 3 Zafer
U. Chile U. Chile
D
U. Chile U. Chile
09.12.16 2 : 2 Beraberlik
Huachipato Huachipato
4 Deportes Iquique Deportes Iquique 30 13 11 6 51:42 9 50 D
U. Chile U. Chile
05.11.16 2 : 2 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
W
Deportes Iquique Deportes Iquique
19.11.16 3 : 1 Zafer
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
D
Antofagasta Antofagasta
27.11.16 0 : 0 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
L
Deportes Iquique Deportes Iquique
04.12.16 2 : 6 Kaybetmek
U. Catolica U. Catolica
W
Audax Italiano Audax Italiano
08.12.16 1 : 2 Zafer
Deportes Iquique Deportes Iquique
5 Union Espanola Union Espanola 30 14 7 9 52:41 11 49 L
Union Espanola Union Espanola
19.11.16 2 : 3 Kaybetmek
U. Chile U. Chile
L
Palestino Palestino
28.11.16 2 : 0 Kaybetmek
Union Espanola Union Espanola
W
Union Espanola Union Espanola
04.12.16 2 : 1 Zafer
Antofagasta Antofagasta
W
Union Espanola Union Espanola
08.12.16 1 : 0 Zafer
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
D
Union Espanola Union Espanola
17.12.16 1 : 1 Beraberlik
O'higgins O'higgins
6 O'higgins O'higgins 30 13 9 8 43:35 8 48 D
Everton De Vina Everton De Vina
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
O'higgins O'higgins
W
O'higgins O'higgins
26.11.16 1 : 0 Zafer
Colo Colo Colo Colo
L
U. Concepcion U. Concepcion
04.12.16 3 : 1 Kaybetmek
O'higgins O'higgins
W
O'higgins O'higgins
08.12.16 4 : 0 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
D
Union Espanola Union Espanola
17.12.16 1 : 1 Beraberlik
O'higgins O'higgins
7 San Luis De Quillota San Luis De Quillota 30 11 6 13 40:47 -7 39 W
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
06.11.16 2 : 0 Zafer
U. Concepcion U. Concepcion
L
Deportes Iquique Deportes Iquique
19.11.16 3 : 1 Kaybetmek
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
W
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
27.11.16 2 : 1 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
W
Audax Italiano Audax Italiano
04.12.16 1 : 2 Zafer
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
L
Union Espanola Union Espanola
08.12.16 1 : 0 Kaybetmek
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
8 Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp 30 11 5 14 32:38 -6 38 L
Palestino Palestino
06.11.16 2 : 0 Kaybetmek
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
L
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
20.11.16 2 : 3 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
Huachipato Huachipato
25.11.16 1 : 0 Kaybetmek
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
L
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
04.12.16 0 : 3 Kaybetmek
U. Chile U. Chile
L
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
08.12.16 0 : 2 Kaybetmek
U. Catolica U. Catolica
9 U. Concepcion U. Concepcion 30 10 8 12 31:38 -7 38 L
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
13.11.16 2 : 0 Kaybetmek
U. Concepcion U. Concepcion
D
U. Concepcion U. Concepcion
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
Huachipato Huachipato
L
U. Catolica U. Catolica
26.11.16 2 : 0 Kaybetmek
U. Concepcion U. Concepcion
W
U. Concepcion U. Concepcion
04.12.16 3 : 1 Zafer
O'higgins O'higgins
L
Cobresal Cobresal
09.12.16 2 : 0 Kaybetmek
U. Concepcion U. Concepcion
10 Antofagasta Antofagasta 30 9 10 11 38:40 -2 37 L
O'higgins O'higgins
05.11.16 3 : 1 Kaybetmek
Antofagasta Antofagasta
L
Antofagasta Antofagasta
20.11.16 1 : 5 Kaybetmek
U. Catolica U. Catolica
D
Antofagasta Antofagasta
27.11.16 0 : 0 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
L
Union Espanola Union Espanola
04.12.16 2 : 1 Kaybetmek
Antofagasta Antofagasta
W
Everton De Vina Everton De Vina
10.12.16 0 : 3 Zafer
Antofagasta Antofagasta
11 Audax Italiano Audax Italiano 30 10 7 13 40:51 -11 37 D
Cobresal Cobresal
05.11.16 1 : 1 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
W
Audax Italiano Audax Italiano
20.11.16 2 : 1 Zafer
Palestino Palestino
D
U. Chile U. Chile
27.11.16 2 : 2 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
L
Audax Italiano Audax Italiano
04.12.16 1 : 2 Kaybetmek
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
L
Audax Italiano Audax Italiano
08.12.16 1 : 2 Kaybetmek
Deportes Iquique Deportes Iquique
12 Everton De Vina Everton De Vina 30 8 12 10 41:42 -1 36 D
Huachipato Huachipato
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Everton De Vina Everton De Vina
D
Everton De Vina Everton De Vina
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
O'higgins O'higgins
W
Everton De Vina Everton De Vina
26.11.16 2 : 1 Zafer
Cobresal Cobresal
L
Colo Colo Colo Colo
04.12.16 4 : 2 Kaybetmek
Everton De Vina Everton De Vina
L
Everton De Vina Everton De Vina
10.12.16 0 : 3 Kaybetmek
Antofagasta Antofagasta
13 Huachipato Huachipato 30 9 9 12 41:49 -8 36 D
Huachipato Huachipato
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Everton De Vina Everton De Vina
D
U. Concepcion U. Concepcion
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
Huachipato Huachipato
W
Huachipato Huachipato
25.11.16 1 : 0 Zafer
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
W
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
01.12.16 0 : 2 Zafer
Huachipato Huachipato
D
U. Chile U. Chile
09.12.16 2 : 2 Beraberlik
Huachipato Huachipato
14 Palestino Palestino 30 9 8 13 41:44 -3 35 W
Palestino Palestino
06.11.16 2 : 0 Zafer
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
L
Audax Italiano Audax Italiano
20.11.16 2 : 1 Kaybetmek
Palestino Palestino
W
Palestino Palestino
28.11.16 2 : 0 Zafer
Union Espanola Union Espanola
W
Cobresal Cobresal
03.12.16 0 : 2 Zafer
Palestino Palestino
L
Palestino Palestino
08.12.16 1 : 2 Kaybetmek
Colo Colo Colo Colo
15 Santiago Wanderers Santiago Wanderers 30 8 7 15 32:44 -12 31 W
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
13.11.16 2 : 0 Zafer
U. Concepcion U. Concepcion
W
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
20.11.16 2 : 3 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
27.11.16 2 : 1 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
01.12.16 0 : 2 Kaybetmek
Huachipato Huachipato
L
O'higgins O'higgins
08.12.16 4 : 0 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
16 Cobresal Cobresal 30 6 6 18 30:58 -28 24 D
Cobresal Cobresal
05.11.16 1 : 1 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
L
Colo Colo Colo Colo
18.11.16 3 : 0 Kaybetmek
Cobresal Cobresal
L
Everton De Vina Everton De Vina
26.11.16 2 : 1 Kaybetmek
Cobresal Cobresal
L
Cobresal Cobresal
03.12.16 0 : 2 Kaybetmek
Palestino Palestino
W
Cobresal Cobresal
09.12.16 2 : 0 Zafer
U. Concepcion U. Concepcion
Relegation
Daha fazla göster

Primera Divison, Apertura - turnuva, düzenleyen Şili.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Divison, Apertura (Şili) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Primera Divison, Apertura (Şili) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.