Primera Divison, Apertura
Şili

Primera Divison, Apertura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Apertura
1 Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica 15 9 4 2 37:18 19 31 D
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Colo-Colo Colo-Colo
W
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
20.11.16 1 : 5 Zafer
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
W
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
26.11.16 2 : 0 Zafer
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
W
Deportes Iquique Deportes Iquique
04.12.16 2 : 6 Zafer
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
W
Deportes Temuco Deportes Temuco
08.12.16 0 : 2 Zafer
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
2 Deportes Iquique Deportes Iquique 15 8 4 3 28:22 6 28 D
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
05.11.16 2 : 2 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
W
Deportes Iquique Deportes Iquique
19.11.16 3 : 1 Zafer
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
D
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
27.11.16 0 : 0 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
L
Deportes Iquique Deportes Iquique
04.12.16 2 : 6 Kaybetmek
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
W
Audax Italiano Audax Italiano
08.12.16 1 : 2 Zafer
Deportes Iquique Deportes Iquique
3 Unión Española Unión Española 15 8 3 4 27:20 7 27 L
Unión Española Unión Española
19.11.16 2 : 3 Kaybetmek
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
L
C.D. Palestino C.D. Palestino
28.11.16 2 : 0 Kaybetmek
Unión Española Unión Española
W
Unión Española Unión Española
04.12.16 2 : 1 Zafer
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
W
Unión Española Unión Española
08.12.16 1 : 0 Zafer
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
D
Unión Española Unión Española
17.12.16 1 : 1 Beraberlik
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
4 O'Higgins F.C. O'Higgins F.C. 15 7 5 3 23:15 8 26 D
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
W
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
26.11.16 1 : 0 Zafer
Colo-Colo Colo-Colo
L
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
04.12.16 3 : 1 Kaybetmek
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
W
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
08.12.16 4 : 0 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
D
Unión Española Unión Española
17.12.16 1 : 1 Beraberlik
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
5 Colo-Colo Colo-Colo 15 6 5 4 26:20 6 23 D
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Colo-Colo Colo-Colo
W
Colo-Colo Colo-Colo
18.11.16 3 : 0 Zafer
CD Cobresal CD Cobresal
L
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
26.11.16 1 : 0 Kaybetmek
Colo-Colo Colo-Colo
W
Colo-Colo Colo-Colo
04.12.16 4 : 2 Zafer
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
W
C.D. Palestino C.D. Palestino
08.12.16 1 : 2 Zafer
Colo-Colo Colo-Colo
6 C.D. Palestino C.D. Palestino 15 6 3 6 25:19 6 21 W
C.D. Palestino C.D. Palestino
06.11.16 2 : 0 Zafer
Deportes Temuco Deportes Temuco
L
Audax Italiano Audax Italiano
20.11.16 2 : 1 Kaybetmek
C.D. Palestino C.D. Palestino
W
C.D. Palestino C.D. Palestino
28.11.16 2 : 0 Zafer
Unión Española Unión Española
W
CD Cobresal CD Cobresal
03.12.16 0 : 2 Zafer
C.D. Palestino C.D. Palestino
L
C.D. Palestino C.D. Palestino
08.12.16 1 : 2 Kaybetmek
Colo-Colo Colo-Colo
7 Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili 15 5 6 4 23:22 1 21 D
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
05.11.16 2 : 2 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
W
Unión Española Unión Española
19.11.16 2 : 3 Zafer
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
D
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
27.11.16 2 : 2 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
W
Deportes Temuco Deportes Temuco
04.12.16 0 : 3 Zafer
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
D
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
09.12.16 2 : 2 Beraberlik
CD Huachipato CD Huachipato
8 San Luis de Quillota San Luis de Quillota 15 6 3 6 21:22 -1 21 W
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
06.11.16 2 : 0 Zafer
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
L
Deportes Iquique Deportes Iquique
19.11.16 3 : 1 Kaybetmek
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
W
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
27.11.16 2 : 1 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
W
Audax Italiano Audax Italiano
04.12.16 1 : 2 Zafer
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
L
Unión Española Unión Española
08.12.16 1 : 0 Kaybetmek
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
9 Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta 15 5 4 6 17:22 -5 19 L
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
05.11.16 3 : 1 Kaybetmek
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
L
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
20.11.16 1 : 5 Kaybetmek
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
D
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
27.11.16 0 : 0 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
L
Unión Española Unión Española
04.12.16 2 : 1 Kaybetmek
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
W
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
10.12.16 0 : 3 Zafer
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
10 CD Huachipato CD Huachipato 15 4 6 5 24:24 0 18 D
CD Huachipato CD Huachipato
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
D
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
CD Huachipato CD Huachipato
W
CD Huachipato CD Huachipato
25.11.16 1 : 0 Zafer
Deportes Temuco Deportes Temuco
W
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
01.12.16 0 : 2 Zafer
CD Huachipato CD Huachipato
D
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
09.12.16 2 : 2 Beraberlik
CD Huachipato CD Huachipato
11 Santiago Wanderers Santiago Wanderers 15 5 3 7 13:20 -7 18 W
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
13.11.16 2 : 0 Zafer
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
W
Deportes Temuco Deportes Temuco
20.11.16 2 : 3 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
27.11.16 2 : 1 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
01.12.16 0 : 2 Kaybetmek
CD Huachipato CD Huachipato
L
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
08.12.16 4 : 0 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
12 Deportes Temuco Deportes Temuco 15 5 1 9 15:21 -6 16 L
C.D. Palestino C.D. Palestino
06.11.16 2 : 0 Kaybetmek
Deportes Temuco Deportes Temuco
L
Deportes Temuco Deportes Temuco
20.11.16 2 : 3 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
CD Huachipato CD Huachipato
25.11.16 1 : 0 Kaybetmek
Deportes Temuco Deportes Temuco
L
Deportes Temuco Deportes Temuco
04.12.16 0 : 3 Kaybetmek
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
L
Deportes Temuco Deportes Temuco
08.12.16 0 : 2 Kaybetmek
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
13 CD Cobresal CD Cobresal 15 4 4 7 14:21 -7 16 D
CD Cobresal CD Cobresal
05.11.16 1 : 1 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
L
Colo-Colo Colo-Colo
18.11.16 3 : 0 Kaybetmek
CD Cobresal CD Cobresal
L
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
26.11.16 2 : 1 Kaybetmek
CD Cobresal CD Cobresal
L
CD Cobresal CD Cobresal
03.12.16 0 : 2 Kaybetmek
C.D. Palestino C.D. Palestino
W
CD Cobresal CD Cobresal
09.12.16 2 : 0 Zafer
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
14 Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar 15 3 6 6 22:28 -6 15 D
CD Huachipato CD Huachipato
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
D
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
W
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
26.11.16 2 : 1 Zafer
CD Cobresal CD Cobresal
L
Colo-Colo Colo-Colo
04.12.16 4 : 2 Kaybetmek
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
L
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
10.12.16 0 : 3 Kaybetmek
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
15 Audax Italiano Audax Italiano 15 4 3 8 17:28 -11 15 D
CD Cobresal CD Cobresal
05.11.16 1 : 1 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
W
Audax Italiano Audax Italiano
20.11.16 2 : 1 Zafer
C.D. Palestino C.D. Palestino
D
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
27.11.16 2 : 2 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
L
Audax Italiano Audax Italiano
04.12.16 1 : 2 Kaybetmek
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
L
Audax Italiano Audax Italiano
08.12.16 1 : 2 Kaybetmek
Deportes Iquique Deportes Iquique
16 C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción 15 4 2 9 15:25 -10 14 L
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
13.11.16 2 : 0 Kaybetmek
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
D
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
CD Huachipato CD Huachipato
L
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
26.11.16 2 : 0 Kaybetmek
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
W
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
04.12.16 3 : 1 Zafer
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
L
CD Cobresal CD Cobresal
09.12.16 2 : 0 Kaybetmek
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera Divison, Apertura
1 Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica 30 16 6 8 62:41 21 54 D
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Colo-Colo Colo-Colo
W
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
20.11.16 1 : 5 Zafer
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
W
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
26.11.16 2 : 0 Zafer
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
W
Deportes Iquique Deportes Iquique
04.12.16 2 : 6 Zafer
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
W
Deportes Temuco Deportes Temuco
08.12.16 0 : 2 Zafer
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
2 Colo-Colo Colo-Colo 30 14 10 6 55:33 22 52 D
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Colo-Colo Colo-Colo
W
Colo-Colo Colo-Colo
18.11.16 3 : 0 Zafer
CD Cobresal CD Cobresal
L
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
26.11.16 1 : 0 Kaybetmek
Colo-Colo Colo-Colo
W
Colo-Colo Colo-Colo
04.12.16 4 : 2 Zafer
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
W
C.D. Palestino C.D. Palestino
08.12.16 1 : 2 Zafer
Colo-Colo Colo-Colo
3 Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili 30 14 9 7 47:33 14 51 D
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
05.11.16 2 : 2 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
W
Unión Española Unión Española
19.11.16 2 : 3 Zafer
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
D
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
27.11.16 2 : 2 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
W
Deportes Temuco Deportes Temuco
04.12.16 0 : 3 Zafer
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
D
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
09.12.16 2 : 2 Beraberlik
CD Huachipato CD Huachipato
4 Deportes Iquique Deportes Iquique 30 13 11 6 51:42 9 50 D
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
05.11.16 2 : 2 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
W
Deportes Iquique Deportes Iquique
19.11.16 3 : 1 Zafer
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
D
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
27.11.16 0 : 0 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
L
Deportes Iquique Deportes Iquique
04.12.16 2 : 6 Kaybetmek
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
W
Audax Italiano Audax Italiano
08.12.16 1 : 2 Zafer
Deportes Iquique Deportes Iquique
5 Unión Española Unión Española 30 14 7 9 52:41 11 49 L
Unión Española Unión Española
19.11.16 2 : 3 Kaybetmek
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
L
C.D. Palestino C.D. Palestino
28.11.16 2 : 0 Kaybetmek
Unión Española Unión Española
W
Unión Española Unión Española
04.12.16 2 : 1 Zafer
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
W
Unión Española Unión Española
08.12.16 1 : 0 Zafer
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
D
Unión Española Unión Española
17.12.16 1 : 1 Beraberlik
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
6 O'Higgins F.C. O'Higgins F.C. 30 13 9 8 43:35 8 48 D
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
W
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
26.11.16 1 : 0 Zafer
Colo-Colo Colo-Colo
L
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
04.12.16 3 : 1 Kaybetmek
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
W
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
08.12.16 4 : 0 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
D
Unión Española Unión Española
17.12.16 1 : 1 Beraberlik
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
7 San Luis de Quillota San Luis de Quillota 30 11 6 13 40:47 -7 39 W
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
06.11.16 2 : 0 Zafer
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
L
Deportes Iquique Deportes Iquique
19.11.16 3 : 1 Kaybetmek
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
W
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
27.11.16 2 : 1 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
W
Audax Italiano Audax Italiano
04.12.16 1 : 2 Zafer
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
L
Unión Española Unión Española
08.12.16 1 : 0 Kaybetmek
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
8 Deportes Temuco Deportes Temuco 30 11 5 14 32:38 -6 38 L
C.D. Palestino C.D. Palestino
06.11.16 2 : 0 Kaybetmek
Deportes Temuco Deportes Temuco
L
Deportes Temuco Deportes Temuco
20.11.16 2 : 3 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
CD Huachipato CD Huachipato
25.11.16 1 : 0 Kaybetmek
Deportes Temuco Deportes Temuco
L
Deportes Temuco Deportes Temuco
04.12.16 0 : 3 Kaybetmek
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
L
Deportes Temuco Deportes Temuco
08.12.16 0 : 2 Kaybetmek
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
9 C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción 30 10 8 12 31:38 -7 38 L
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
13.11.16 2 : 0 Kaybetmek
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
D
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
CD Huachipato CD Huachipato
L
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
26.11.16 2 : 0 Kaybetmek
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
W
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
04.12.16 3 : 1 Zafer
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
L
CD Cobresal CD Cobresal
09.12.16 2 : 0 Kaybetmek
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
10 Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta 30 9 10 11 38:40 -2 37 L
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
05.11.16 3 : 1 Kaybetmek
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
L
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
20.11.16 1 : 5 Kaybetmek
Club Deportivo Universidad Católica Club Deportivo Universidad Católica
D
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
27.11.16 0 : 0 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
L
Unión Española Unión Española
04.12.16 2 : 1 Kaybetmek
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
W
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
10.12.16 0 : 3 Zafer
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
11 Audax Italiano Audax Italiano 30 10 7 13 40:51 -11 37 D
CD Cobresal CD Cobresal
05.11.16 1 : 1 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
W
Audax Italiano Audax Italiano
20.11.16 2 : 1 Zafer
C.D. Palestino C.D. Palestino
D
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
27.11.16 2 : 2 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
L
Audax Italiano Audax Italiano
04.12.16 1 : 2 Kaybetmek
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
L
Audax Italiano Audax Italiano
08.12.16 1 : 2 Kaybetmek
Deportes Iquique Deportes Iquique
12 Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar 30 8 12 10 41:42 -1 36 D
CD Huachipato CD Huachipato
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
D
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
W
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
26.11.16 2 : 1 Zafer
CD Cobresal CD Cobresal
L
Colo-Colo Colo-Colo
04.12.16 4 : 2 Kaybetmek
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
L
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
10.12.16 0 : 3 Kaybetmek
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
13 CD Huachipato CD Huachipato 30 9 9 12 41:49 -8 36 D
CD Huachipato CD Huachipato
06.11.16 2 : 2 Beraberlik
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
D
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
19.11.16 2 : 2 Beraberlik
CD Huachipato CD Huachipato
W
CD Huachipato CD Huachipato
25.11.16 1 : 0 Zafer
Deportes Temuco Deportes Temuco
W
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
01.12.16 0 : 2 Zafer
CD Huachipato CD Huachipato
D
Club Universidad de Şili Club Universidad de Şili
09.12.16 2 : 2 Beraberlik
CD Huachipato CD Huachipato
14 C.D. Palestino C.D. Palestino 30 9 8 13 41:44 -3 35 W
C.D. Palestino C.D. Palestino
06.11.16 2 : 0 Zafer
Deportes Temuco Deportes Temuco
L
Audax Italiano Audax Italiano
20.11.16 2 : 1 Kaybetmek
C.D. Palestino C.D. Palestino
W
C.D. Palestino C.D. Palestino
28.11.16 2 : 0 Zafer
Unión Española Unión Española
W
CD Cobresal CD Cobresal
03.12.16 0 : 2 Zafer
C.D. Palestino C.D. Palestino
L
C.D. Palestino C.D. Palestino
08.12.16 1 : 2 Kaybetmek
Colo-Colo Colo-Colo
15 Santiago Wanderers Santiago Wanderers 30 8 7 15 32:44 -12 31 W
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
13.11.16 2 : 0 Zafer
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
W
Deportes Temuco Deportes Temuco
20.11.16 2 : 3 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
27.11.16 2 : 1 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
01.12.16 0 : 2 Kaybetmek
CD Huachipato CD Huachipato
L
O'Higgins F.C. O'Higgins F.C.
08.12.16 4 : 0 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
16 CD Cobresal CD Cobresal 30 6 6 18 30:58 -28 24 D
CD Cobresal CD Cobresal
05.11.16 1 : 1 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
L
Colo-Colo Colo-Colo
18.11.16 3 : 0 Kaybetmek
CD Cobresal CD Cobresal
L
Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
26.11.16 2 : 1 Kaybetmek
CD Cobresal CD Cobresal
L
CD Cobresal CD Cobresal
03.12.16 0 : 2 Kaybetmek
C.D. Palestino C.D. Palestino
W
CD Cobresal CD Cobresal
09.12.16 2 : 0 Zafer
C.D. Universidad de Concepción C.D. Universidad de Concepción
Relegation
Daha fazla göster

Primera Divison, Apertura - şampiyona, düzenleyen Şili.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Divison, Apertura (Şili) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Primera Divison, Apertura (Şili) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.