Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Primera Division
Şili

Primera Division

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera Division
1 U. Catolica U. Catolica 7 6 1 0 16:6 10 19 W
Antofagasta Antofagasta
09.02.20 2 : 3 Zafer
U. Catolica U. Catolica
W
Colo Colo Colo Colo
16.02.20 0 : 2 Zafer
U. Catolica U. Catolica
W
U. Catolica U. Catolica
21.02.20 3 : 1 Zafer
Deportes Iquique Deportes Iquique
D
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
U. Catolica U. Catolica
W
Cobresal Cobresal
14.03.20 0 : 1 Zafer
U. Catolica U. Catolica
2 Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera 7 5 1 1 9:6 3 16 L
U. Chile U. Chile
08.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
W
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
14.02.20 2 : 1 Zafer
La Serena La Serena
W
Everton De Vina Everton De Vina
22.02.20 0 : 1 Zafer
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
D
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
U. Catolica U. Catolica
W
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
09.03.20 2 : 0 Zafer
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
3 Curico Unido Curico Unido 7 5 1 1 7:6 1 16 W
Curico Unido Curico Unido
08.02.20 1 : 0 Zafer
Deportes Iquique Deportes Iquique
W
U. Concepcion U. Concepcion
16.02.20 1 : 2 Zafer
Curico Unido Curico Unido
W
Curico Unido Curico Unido
24.02.20 1 : 0 Zafer
Colo Colo Colo Colo
W
Curico Unido Curico Unido
02.03.20 1 : 0 Zafer
Huachipato Huachipato
D
Antofagasta Antofagasta
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Curico Unido Curico Unido
4 U. Chile U. Chile 7 4 2 1 15:7 8 14 W
U. Chile U. Chile
08.02.20 3 : 0 Zafer
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
W
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
15.02.20 1 : 2 Zafer
U. Chile U. Chile
D
U. Chile U. Chile
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
W
O'higgins O'higgins
01.03.20 2 : 3 Zafer
U. Chile U. Chile
D
U. Chile U. Chile
05.03.20 0 : 0 Beraberlik
Everton De Vina Everton De Vina
5 Antofagasta Antofagasta 7 3 3 1 12:7 5 12 L
Antofagasta Antofagasta
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
U. Catolica U. Catolica
W
Deportes Iquique Deportes Iquique
15.02.20 0 : 4 Zafer
Antofagasta Antofagasta
D
Antofagasta Antofagasta
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
U. Concepcion U. Concepcion
D
Palestino Palestino
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Antofagasta Antofagasta
D
Antofagasta Antofagasta
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Curico Unido Curico Unido
6 Palestino Palestino 7 3 3 1 7:7 -1 12 D
Union Espanola Union Espanola
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Palestino Palestino
D
Palestino Palestino
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
O'higgins O'higgins
W
Audax Italiano Audax Italiano
23.02.20 0 : 1 Zafer
Palestino Palestino
D
Palestino Palestino
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Antofagasta Antofagasta
W
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
10.03.20 1 : 2 Zafer
Palestino Palestino
7 Union Espanola Union Espanola 7 3 2 2 14:11 3 11 D
Union Espanola Union Espanola
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Palestino Palestino
L
Union Espanola Union Espanola
17.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Audax Italiano Audax Italiano
W
O'higgins O'higgins
24.02.20 1 : 3 Zafer
Union Espanola Union Espanola
W
Union Espanola Union Espanola
29.02.20 2 : 0 Zafer
Everton De Vina Everton De Vina
D
Union Espanola Union Espanola
15.03.20 4 : 4 Beraberlik
Huachipato Huachipato
8 Audax Italiano Audax Italiano 7 3 2 2 13:10 3 11 W
Union Espanola Union Espanola
17.02.20 1 : 2 Zafer
Audax Italiano Audax Italiano
L
Audax Italiano Audax Italiano
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Palestino Palestino
D
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
03.03.20 3 : 3 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
L
Huachipato Huachipato
10.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Audax Italiano Audax Italiano
D
Audax Italiano Audax Italiano
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
U. Concepcion U. Concepcion
9 Huachipato Huachipato 7 3 2 2 10:9 1 11 D
Huachipato Huachipato
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
U. Concepcion U. Concepcion
W
Huachipato Huachipato
22.02.20 1 : 0 Zafer
Cobresal Cobresal
L
Curico Unido Curico Unido
02.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Huachipato Huachipato
W
Huachipato Huachipato
10.03.20 2 : 1 Zafer
Audax Italiano Audax Italiano
D
Union Espanola Union Espanola
15.03.20 4 : 4 Beraberlik
Huachipato Huachipato
10 Everton De Vina Everton De Vina 8 2 4 2 6:7 -1 10 D
Cobresal Cobresal
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Everton De Vina Everton De Vina
L
Everton De Vina Everton De Vina
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
L
Union Espanola Union Espanola
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Everton De Vina Everton De Vina
D
U. Chile U. Chile
05.03.20 0 : 0 Beraberlik
Everton De Vina Everton De Vina
D
Everton De Vina Everton De Vina
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
La Serena La Serena
11 Cobresal Cobresal 8 2 3 3 9:12 -3 9 D
Cobresal Cobresal
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Everton De Vina Everton De Vina
L
Huachipato Huachipato
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Cobresal Cobresal
D
Cobresal Cobresal
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
D
U. Concepcion U. Concepcion
05.03.20 2 : 2 Beraberlik
Cobresal Cobresal
L
Cobresal Cobresal
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
U. Catolica U. Catolica
12 Deportes Iquique Deportes Iquique 8 2 2 4 10:14 -4 8 L
Deportes Iquique Deportes Iquique
15.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Antofagasta Antofagasta
L
U. Catolica U. Catolica
21.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Deportes Iquique Deportes Iquique
D
Cobresal Cobresal
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportes Iquique Deportes Iquique
W
Deportes Iquique Deportes Iquique
07.03.20 1 : 0 Zafer
O'higgins O'higgins
W
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
15.03.20 0 : 3 Zafer
Deportes Iquique Deportes Iquique
13 Colo Colo Colo Colo 7 2 1 4 9:10 -1 7 L
Audax Italiano Audax Italiano
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Colo Colo Colo Colo
L
Colo Colo Colo Colo
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
U. Catolica U. Catolica
L
Curico Unido Curico Unido
24.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Colo Colo Colo Colo
D
Colo Colo Colo Colo
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
U. Concepcion U. Concepcion
W
La Serena La Serena
07.03.20 1 : 2 Zafer
Colo Colo Colo Colo
14 U. Concepcion U. Concepcion 8 0 5 3 9:13 -4 5 L
U. Concepcion U. Concepcion
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Curico Unido Curico Unido
D
Antofagasta Antofagasta
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
U. Concepcion U. Concepcion
D
Colo Colo Colo Colo
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
U. Concepcion U. Concepcion
D
U. Concepcion U. Concepcion
05.03.20 2 : 2 Beraberlik
Cobresal Cobresal
D
Audax Italiano Audax Italiano
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
U. Concepcion U. Concepcion
15 La Serena La Serena 8 1 1 6 7:10 -3 4 L
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
14.02.20 2 : 1 Kaybetmek
La Serena La Serena
W
La Serena La Serena
23.02.20 3 : 0 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
La Serena La Serena
L
La Serena La Serena
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Colo Colo Colo Colo
D
Everton De Vina Everton De Vina
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
La Serena La Serena
16 O'higgins O'higgins 7 1 1 5 8:13 -5 4 W
O'higgins O'higgins
10.02.20 2 : 1 Zafer
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
D
Palestino Palestino
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
O'higgins O'higgins
L
O'higgins O'higgins
24.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Union Espanola Union Espanola
L
O'higgins O'higgins
01.03.20 2 : 3 Kaybetmek
U. Chile U. Chile
L
Deportes Iquique Deportes Iquique
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
O'higgins O'higgins
17 Coquimbo Unido Coquimbo Unido 6 1 1 4 4:10 -6 4 L
Everton De Vina Everton De Vina
10.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
D
U. Chile U. Chile
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
W
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
01.03.20 2 : 1 Zafer
La Serena La Serena
L
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
09.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
L
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
15.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Deportes Iquique Deportes Iquique
18 Santiago Wanderers Santiago Wanderers 7 1 1 5 8:15 -7 4 L
O'higgins O'higgins
10.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
L
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
U. Chile U. Chile
L
La Serena La Serena
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
D
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
03.03.20 3 : 3 Beraberlik
Audax Italiano Audax Italiano
L
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
10.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Palestino Palestino
Copa Libertadores
Copa Libertadores Qualification
Copa Sudamericana
Daha fazla göster

Primera Division - şampiyona, düzenleyen Şili. Iştirak eden lig 18 takımlar. Bugün liderler futbol maratonu. Bunlar:
U. Catolica - 19 kabul edilen puan, parlak başarılar 6, yenilme 0, beraberlik 1.
Deportes Union La Calera - 16 puan, kazanılan maçlar 5, yenilmeler 1, beraberlik 1.
Curico Unido - 16 sayı, yengi 5, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Division (Şili) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Primera Division (Şili) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.