Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
20
Şili

Primera Division

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera Division
1 U. Catolica 4 4 0 0 11:4 7 12 W
Santiago Wanderers
26.01.20 0 : 3 Zafer
U. Catolica
W
U. Catolica
02.02.20 3 : 2 Zafer
O'higgins
W
Antofagasta
09.02.20 2 : 3 Zafer
U. Catolica
W
Colo Colo
16.02.20 0 : 2 Zafer
U. Catolica
2 U. Chile 4 3 0 1 11:4 7 9 L
Huachipato
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
U. Chile
W
U. Chile
01.02.20 5 : 1 Zafer
Curico Unido
W
U. Chile
08.02.20 3 : 0 Zafer
Deportes Union La Calera
W
Santiago Wanderers
15.02.20 1 : 2 Zafer
U. Chile
3 Antofagasta 4 3 0 1 9:4 5 9 W
Antofagasta
25.01.20 2 : 1 Zafer
Coquimbo Unido
W
La Serena
03.02.20 0 : 1 Zafer
Antofagasta
L
Antofagasta
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
U. Catolica
W
Deportes Iquique
15.02.20 0 : 4 Zafer
Antofagasta
4 Audax Italiano 3 3 0 0 8:3 5 9 W
Audax Italiano
25.01.20 4 : 1 Zafer
Cobresal
D
Coquimbo Unido
31.01.20 0 : 0 Beraberlik
Audax Italiano
W
Audax Italiano
09.02.20 2 : 1 Zafer
Colo Colo
W
Union Espanola
17.02.20 1 : 2 Zafer
Audax Italiano
5 Deportes Union La Calera 4 3 0 1 5:5 -1 9 W
O'higgins
24.01.20 1 : 2 Zafer
Deportes Union La Calera
W
Deportes Union La Calera
31.01.20 1 : 0 Zafer
Union Espanola
L
U. Chile
08.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Deportes Union La Calera
W
Deportes Union La Calera
14.02.20 2 : 1 Zafer
La Serena
6 Curico Unido 4 3 0 1 5:6 -1 9 W
Curico Unido
28.01.20 1 : 0 Zafer
La Serena
L
U. Chile
01.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Curico Unido
W
Curico Unido
08.02.20 1 : 0 Zafer
Deportes Iquique
W
U. Concepcion
16.02.20 1 : 2 Zafer
Curico Unido
7 Everton De Vina 4 2 2 0 6:4 2 8 W
Everton De Vina
24.01.20 2 : 1 Zafer
U. Concepcion
D
Deportes Iquique
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Everton De Vina
W
Everton De Vina
10.02.20 1 : 0 Zafer
Coquimbo Unido
D
Cobresal
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Everton De Vina
8 Cobresal 4 2 1 1 6:7 -1 7 L
Audax Italiano
25.01.20 4 : 1 Kaybetmek
Cobresal
W
Cobresal
02.02.20 2 : 1 Zafer
Colo Colo
W
La Serena
07.02.20 1 : 2 Zafer
Cobresal
D
Cobresal
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Everton De Vina
9 Palestino 4 1 2 1 2:4 -2 5 L
Colo Colo
28.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Palestino
W
Palestino
01.02.20 1 : 0 Zafer
Huachipato
D
Union Espanola
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Palestino
D
Palestino
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
O'higgins
10 Huachipato 3 1 1 1 3:3 1 4 W
Huachipato
26.01.20 2 : 1 Zafer
U. Chile
L
Palestino
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Huachipato
D
Huachipato
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
U. Concepcion
11 O'higgins 4 1 1 2 5:6 -1 4 L
O'higgins
24.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Deportes Union La Calera
L
U. Catolica
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
O'higgins
W
O'higgins
10.02.20 2 : 1 Zafer
Santiago Wanderers
D
Palestino
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
O'higgins
12 Union Espanola 4 1 1 2 5:6 -1 4 W
Union Espanola
26.01.20 3 : 2 Zafer
Deportes Iquique
L
Deportes Union La Calera
31.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Union Espanola
D
Union Espanola
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Palestino
L
Union Espanola
17.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Audax Italiano
13 Colo Colo 4 1 0 3 5:6 -1 3 W
Colo Colo
28.01.20 3 : 0 Zafer
Palestino
L
Cobresal
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Colo Colo
L
Audax Italiano
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Colo Colo
L
Colo Colo
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
U. Catolica
14 Santiago Wanderers 4 1 0 3 4:7 -3 3 L
Santiago Wanderers
26.01.20 0 : 3 Kaybetmek
U. Catolica
W
U. Concepcion
01.02.20 0 : 2 Zafer
Santiago Wanderers
L
O'higgins
10.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Santiago Wanderers
L
Santiago Wanderers
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
U. Chile
15 U. Concepcion 4 0 1 3 3:7 -4 1 L
Everton De Vina
24.01.20 2 : 1 Kaybetmek
U. Concepcion
L
U. Concepcion
01.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Santiago Wanderers
D
Huachipato
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
U. Concepcion
L
U. Concepcion
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Curico Unido
16 Deportes Iquique 4 0 1 3 4:10 -6 1 L
Union Espanola
26.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Deportes Iquique
D
Deportes Iquique
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Everton De Vina
L
Curico Unido
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportes Iquique
L
Deportes Iquique
15.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Antofagasta
17 Coquimbo Unido 2 0 0 2 1:3 -2 0 L
Antofagasta
25.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Coquimbo Unido
D
Coquimbo Unido
31.01.20 0 : 0 Beraberlik
Audax Italiano
L
Everton De Vina
10.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Coquimbo Unido
18 La Serena 4 0 0 4 2:6 -4 0 L
Curico Unido
28.01.20 1 : 0 Kaybetmek
La Serena
L
La Serena
03.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Antofagasta
L
La Serena
07.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Cobresal
L
Deportes Union La Calera
14.02.20 2 : 1 Kaybetmek
La Serena
Copa Libertadores
Copa Libertadores Qualification
Copa Sudamericana
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Primera Division - turnuva, organize eden Şili. Katılan şampiyona 18 kulüpler. Bugün liderler yarışmalar. Bunlar:
U. Catolica - 12 madde, kazanılan maçlar 4, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 0.
U. Chile - 9 madde, kazanılan maçlar 3, yenilme 1, beraberlik 0.
Antofagasta - 9 puan, yengi 3, skorsuz maçlar 1, beraberlik 0.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Division (Şili) maçları online alabilirsiniz.

Program çok önemli yarışmalar - Primera Division (Şili):
Antofagasta - U. Concepcion (21.02.2020 10:00)
U. Catolica - Deportes Iquique (21.02.2020 16:30)
Huachipato - Cobresal (22.02.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Primera Division (Şili) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.