Primera B
Şili

Primera B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera B
1 Ñublense Ñublense 11 6 2 3 13:9 4 20 L
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
10.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Ñublense Ñublense
D
Ñublense Ñublense
14.09.20 2 : 2 Beraberlik
Club de Deportes Santa Cruz Club de Deportes Santa Cruz
D
Unión San Felipe Unión San Felipe
17.09.20 0 : 0 Beraberlik
Ñublense Ñublense
W
Ñublense Ñublense
23.09.20 2 : 0 Zafer
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
L
C.D. Melipilla C.D. Melipilla
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Ñublense Ñublense
CD Cobreloa
2 C.S.D. Rangers C.S.D. Rangers 11 5 3 3 22:15 7 18 L
C.S.D. Rangers C.S.D. Rangers
09.09.20 1 : 2 Kaybetmek
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
W
C.S.D. Rangers C.S.D. Rangers
13.09.20 3 : 1 Zafer
CD Cobreloa CD Cobreloa
W
C.S.D. Rangers C.S.D. Rangers
17.09.20 2 : 1 Zafer
A.C. Barnechea A.C. Barnechea
D
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
23.09.20 5 : 5 Beraberlik
C.S.D. Rangers C.S.D. Rangers
L
C.S.D. Rangers C.S.D. Rangers
27.09.20 1 : 2 Kaybetmek
CD San Marcos de Arica CD San Marcos de Arica
Deportes Copiapo
3 Unión San Felipe Unión San Felipe 10 4 5 1 13:9 4 17 D
Unión San Felipe Unión San Felipe
08.09.20 1 : 1 Beraberlik
Deportes Temuco Deportes Temuco
L
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
13.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Unión San Felipe Unión San Felipe
D
Unión San Felipe Unión San Felipe
17.09.20 0 : 0 Beraberlik
Ñublense Ñublense
W
CD Cobreloa CD Cobreloa
23.09.20 0 : 2 Zafer
Unión San Felipe Unión San Felipe
W
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
27.09.20 1 : 2 Zafer
Unión San Felipe Unión San Felipe
Santiago Morning
4 C.D. Melipilla C.D. Melipilla 10 5 2 3 12:10 2 17 L
C.D. Melipilla C.D. Melipilla
05.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Unión San Felipe Unión San Felipe
D
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
C.D. Melipilla C.D. Melipilla
D
C.D. Melipilla C.D. Melipilla
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
CD Cobreloa CD Cobreloa
W
A.C. Barnechea A.C. Barnechea
22.09.20 0 : 1 Zafer
C.D. Melipilla C.D. Melipilla
W
C.D. Melipilla C.D. Melipilla
27.09.20 1 : 0 Zafer
Ñublense Ñublense
Deportes Magallanes
5 Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt 10 4 3 3 8:7 1 15 D
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
C.S.D. Rangers C.S.D. Rangers
W
Club de Deportes Santa Cruz Club de Deportes Santa Cruz
10.09.20 0 : 1 Zafer
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
W
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
13.09.20 1 : 0 Zafer
Unión San Felipe Unión San Felipe
L
Ñublense Ñublense
23.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
W
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
27.09.20 1 : 0 Zafer
CD Cobreloa CD Cobreloa
San Luis de Quillota
6 Club de Deportes Valdivia Club de Deportes Valdivia 11 3 6 2 12:12 -1 15 D
A.C. Barnechea A.C. Barnechea
14.09.20 3 : 3 Beraberlik
Club de Deportes Valdivia Club de Deportes Valdivia
D
Club de Deportes Valdivia Club de Deportes Valdivia
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
D
Club de Deportes Valdivia Club de Deportes Valdivia
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
CD Cobreloa CD Cobreloa
D
Santiago Morning Santiago Morning
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Club de Deportes Valdivia Club de Deportes Valdivia
W
Club de Deportes Valdivia Club de Deportes Valdivia
27.09.20 1 : 0 Zafer
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
CD San Marcos de Arica
7 Deportes Magallanes Deportes Magallanes 10 3 5 2 15:14 1 14 D
Santiago Morning Santiago Morning
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
D
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
CD San Marcos de Arica CD San Marcos de Arica
D
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
17.09.20 4 : 4 Beraberlik
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
D
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
23.09.20 5 : 5 Beraberlik
C.S.D. Rangers C.S.D. Rangers
L
Club de Deportes Valdivia Club de Deportes Valdivia
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
C.D. Melipilla
8 Deportes Temuco Deportes Temuco 10 3 5 2 16:16 -2 14 D
Deportes Temuco Deportes Temuco
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
Club de Deportes Valdivia Club de Deportes Valdivia
D
Unión San Felipe Unión San Felipe
08.09.20 1 : 1 Beraberlik
Deportes Temuco Deportes Temuco
D
Deportes Temuco Deportes Temuco
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
W
Club de Deportes Santa Cruz Club de Deportes Santa Cruz
20.09.20 0 : 2 Zafer
Deportes Temuco Deportes Temuco
W
Deportes Temuco Deportes Temuco
26.09.20 3 : 1 Zafer
A.C. Barnechea A.C. Barnechea
CD Cobreloa
9 CD San Marcos de Arica CD San Marcos de Arica 10 4 1 5 10:13 -3 13 L
A.C. Barnechea A.C. Barnechea
09.09.20 2 : 1 Kaybetmek
CD San Marcos de Arica CD San Marcos de Arica
D
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
CD San Marcos de Arica CD San Marcos de Arica
W
Santiago Morning Santiago Morning
16.09.20 0 : 1 Zafer
CD San Marcos de Arica CD San Marcos de Arica
L
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
23.09.20 3 : 1 Kaybetmek
CD San Marcos de Arica CD San Marcos de Arica
W
C.S.D. Rangers C.S.D. Rangers
27.09.20 1 : 2 Zafer
CD San Marcos de Arica CD San Marcos de Arica
Club de Deportes Valdivia
10 Deportes Copiapo Deportes Copiapo 10 3 3 4 18:18 -2 12 L
A.C. Barnechea A.C. Barnechea
06.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
W
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
10.09.20 1 : 0 Zafer
Ñublense Ñublense
D
Deportes Temuco Deportes Temuco
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
D
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
17.09.20 4 : 4 Beraberlik
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
W
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
23.09.20 3 : 1 Zafer
CD San Marcos de Arica CD San Marcos de Arica
C.S.D. Rangers
11 CD Cobreloa CD Cobreloa 11 3 3 5 11:14 -3 12 L
C.S.D. Rangers C.S.D. Rangers
13.09.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Cobreloa CD Cobreloa
D
C.D. Melipilla C.D. Melipilla
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
CD Cobreloa CD Cobreloa
D
Club de Deportes Valdivia Club de Deportes Valdivia
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
CD Cobreloa CD Cobreloa
L
CD Cobreloa CD Cobreloa
23.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Unión San Felipe Unión San Felipe
L
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Cobreloa CD Cobreloa
Deportes Temuco
12 San Luis de Quillota San Luis de Quillota 10 2 5 3 13:12 1 11 W
C.S.D. Rangers C.S.D. Rangers
09.09.20 1 : 2 Zafer
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
D
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
C.D. Melipilla C.D. Melipilla
D
Club de Deportes Valdivia Club de Deportes Valdivia
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
D
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
23.09.20 0 : 0 Beraberlik
Club de Deportes Santa Cruz Club de Deportes Santa Cruz
L
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
27.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Unión San Felipe Unión San Felipe
Deportes Puerto Montt
13 A.C. Barnechea A.C. Barnechea 10 2 3 5 15:21 -6 9 W
A.C. Barnechea A.C. Barnechea
09.09.20 2 : 1 Zafer
CD San Marcos de Arica CD San Marcos de Arica
D
A.C. Barnechea A.C. Barnechea
14.09.20 3 : 3 Beraberlik
Club de Deportes Valdivia Club de Deportes Valdivia
L
C.S.D. Rangers C.S.D. Rangers
17.09.20 2 : 1 Kaybetmek
A.C. Barnechea A.C. Barnechea
L
A.C. Barnechea A.C. Barnechea
22.09.20 0 : 1 Kaybetmek
C.D. Melipilla C.D. Melipilla
L
Deportes Temuco Deportes Temuco
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
A.C. Barnechea A.C. Barnechea
Club de Deportes Santa Cruz
14 Club de Deportes Santa Cruz Club de Deportes Santa Cruz 10 2 3 5 8:14 -6 9 L
Club de Deportes Santa Cruz Club de Deportes Santa Cruz
10.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
D
Ñublense Ñublense
14.09.20 2 : 2 Beraberlik
Club de Deportes Santa Cruz Club de Deportes Santa Cruz
L
Club de Deportes Santa Cruz Club de Deportes Santa Cruz
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Deportes Temuco Deportes Temuco
D
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
23.09.20 0 : 0 Beraberlik
Club de Deportes Santa Cruz Club de Deportes Santa Cruz
W
Club de Deportes Santa Cruz Club de Deportes Santa Cruz
28.09.20 2 : 1 Zafer
Santiago Morning Santiago Morning
A.C. Barnechea
15 Santiago Morning Santiago Morning 10 1 5 4 12:14 -2 8 L
Ñublense Ñublense
06.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Santiago Morning Santiago Morning
D
Santiago Morning Santiago Morning
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
L
Santiago Morning Santiago Morning
16.09.20 0 : 1 Kaybetmek
CD San Marcos de Arica CD San Marcos de Arica
D
Santiago Morning Santiago Morning
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Club de Deportes Valdivia Club de Deportes Valdivia
L
Club de Deportes Santa Cruz Club de Deportes Santa Cruz
28.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Santiago Morning Santiago Morning
Unión San Felipe
Promotion
Playoffs
Qualification Playoffs
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Primera B - turnuva, organize eden Şili. Katılan turnuva 15 kulüpler. Bugünkü duruma göre altın madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
Ñublense - 20 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 6, skorsuz maçlar 3, beraberlik 2.
C.S.D. Rangers - 18 sayı, parlak başarılar 5, yenilme 3, beraberlik 3.
Unión San Felipe - 17 kabul edilen puan, yengi 4, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera B (Şili) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - Primera B (Şili):
Deportes Copiapo - C.S.D. Rangers (30.09.2020 10:00)
San Luis de Quillota - Deportes Puerto Montt (30.09.2020 10:00)
CD San Marcos de Arica - Club de Deportes Valdivia (30.09.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Primera B (Şili) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.