Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
05
Primera B
Şili

Primera B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera B
1 Nublense Nublense 4 3 0 1 6:4 2 9 W
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
23.02.20 1 : 2 Zafer
Nublense Nublense
W
Nublense Nublense
01.03.20 2 : 1 Zafer
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
L
Rangers De Talca Rangers De Talca
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Nublense Nublense
W
Nublense Nublense
15.03.20 2 : 1 Zafer
Deportes Valdivia Deportes Valdivia
2 Deportes Magallanes Deportes Magallanes 4 3 0 1 4:2 2 9 W
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
22.02.20 1 : 0 Zafer
Puerto Montt Puerto Montt
L
Nublense Nublense
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
W
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
07.03.20 1 : 0 Zafer
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
W
Cobreloa Cobreloa
15.03.20 0 : 1 Zafer
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
3 Cobreloa Cobreloa 4 2 1 1 6:4 2 7 W
Santiago Morning Santiago Morning
25.02.20 0 : 1 Zafer
Cobreloa Cobreloa
W
Cobreloa Cobreloa
01.03.20 3 : 1 Zafer
San Marcos De Arica San Marcos De Arica
D
Csd Barnechea Csd Barnechea
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Cobreloa Cobreloa
L
Cobreloa Cobreloa
15.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
4 Rangers De Talca Rangers De Talca 4 2 1 1 5:3 2 7 D
Rangers De Talca Rangers De Talca
25.02.20 2 : 2 Beraberlik
Union San Felipe Union San Felipe
W
CD Santa Cruz CD Santa Cruz
01.03.20 0 : 2 Zafer
Rangers De Talca Rangers De Talca
W
Rangers De Talca Rangers De Talca
07.03.20 1 : 0 Zafer
Nublense Nublense
L
Melipilla Melipilla
13.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Rangers De Talca Rangers De Talca
5 Union San Felipe Union San Felipe 4 1 3 0 7:6 1 6 D
Rangers De Talca Rangers De Talca
25.02.20 2 : 2 Beraberlik
Union San Felipe Union San Felipe
W
Union San Felipe Union San Felipe
01.03.20 2 : 1 Zafer
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
D
Deportes Valdivia Deportes Valdivia
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Union San Felipe Union San Felipe
D
Union San Felipe Union San Felipe
17.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD Santa Cruz CD Santa Cruz
6 Melipilla Melipilla 4 2 0 2 4:5 -1 6 L
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
22.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Melipilla Melipilla
W
Melipilla Melipilla
03.03.20 2 : 0 Zafer
Deportes Valdivia Deportes Valdivia
L
San Marcos De Arica San Marcos De Arica
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Melipilla Melipilla
W
Melipilla Melipilla
13.03.20 1 : 0 Zafer
Rangers De Talca Rangers De Talca
7 Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp 4 1 2 1 9:9 -1 5 L
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Nublense Nublense
D
Puerto Montt Puerto Montt
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
D
Santiago Morning Santiago Morning
12.03.20 4 : 4 Beraberlik
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
W
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
16.03.20 2 : 1 Zafer
San Marcos De Arica San Marcos De Arica
8 San Luis De Quillota San Luis De Quillota 3 1 1 1 6:4 2 4 W
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
22.02.20 4 : 1 Zafer
Csd Barnechea Csd Barnechea
L
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
D
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
17.03.20 2 : 2 Beraberlik
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
9 Santiago Morning Santiago Morning 3 1 1 1 7:6 1 4 L
Santiago Morning Santiago Morning
25.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Cobreloa Cobreloa
W
Csd Barnechea Csd Barnechea
02.03.20 1 : 3 Zafer
Santiago Morning Santiago Morning
D
Santiago Morning Santiago Morning
12.03.20 4 : 4 Beraberlik
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
10 Puerto Montt Puerto Montt 3 1 1 1 5:4 1 4 L
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Puerto Montt Puerto Montt
D
Puerto Montt Puerto Montt
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
W
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
12.03.20 1 : 3 Zafer
Puerto Montt Puerto Montt
11 Deportes Copiapo Deportes Copiapo 4 1 1 2 8:8 2 4 W
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
22.02.20 4 : 1 Zafer
Melipilla Melipilla
L
Union San Felipe Union San Felipe
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
L
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
12.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Puerto Montt Puerto Montt
D
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
17.03.20 2 : 2 Beraberlik
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
12 Deportes Valdivia Deportes Valdivia 4 1 1 2 4:6 -2 4 W
Deportes Valdivia Deportes Valdivia
23.02.20 1 : 0 Zafer
CD Santa Cruz CD Santa Cruz
L
Melipilla Melipilla
03.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Deportes Valdivia Deportes Valdivia
D
Deportes Valdivia Deportes Valdivia
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Union San Felipe Union San Felipe
L
Nublense Nublense
15.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Deportes Valdivia Deportes Valdivia
13 San Marcos De Arica San Marcos De Arica 3 1 0 2 3:5 -2 3 L
Cobreloa Cobreloa
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
San Marcos De Arica San Marcos De Arica
W
San Marcos De Arica San Marcos De Arica
07.03.20 1 : 0 Zafer
Melipilla Melipilla
L
Club De Deportes Temuco Sadp Club De Deportes Temuco Sadp
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
San Marcos De Arica San Marcos De Arica
14 CD Santa Cruz CD Santa Cruz 3 0 1 2 1:4 -3 1 L
Deportes Valdivia Deportes Valdivia
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Santa Cruz CD Santa Cruz
L
CD Santa Cruz CD Santa Cruz
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Rangers De Talca Rangers De Talca
D
Union San Felipe Union San Felipe
17.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD Santa Cruz CD Santa Cruz
15 Csd Barnechea Csd Barnechea 3 0 1 2 4:9 -5 1 L
San Luis De Quillota San Luis De Quillota
22.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Csd Barnechea Csd Barnechea
L
Csd Barnechea Csd Barnechea
02.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Santiago Morning Santiago Morning
D
Csd Barnechea Csd Barnechea
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Cobreloa Cobreloa
Promotion
Playoffs
Qualification Playoffs
Daha fazla göster

Primera B - şampiyona, düzenleyen Şili. Katılmak için başvuru veren yarışma 15 katılan takımlar. Bu sezonda en iyi takımlar futbol maratonu. Bunlar:
Nublense - 9 puan, yengi 3, skorsuz maçlar 1, beraberlik 0.
Deportes Magallanes - 9 kabul edilen puan, yengi 3, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 0.
Cobreloa - 7 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 2, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera B (Şili) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Primera B (Şili) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.