Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
Şili

Primera B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera B
1 Santiago Wanderers 27 13 7 7 40:26 14 46 W
Santiago Wanderers
14.09.19 4 : 1 Zafer
La Serena
D
Santiago Wanderers
30.09.19 0 : 0 Beraberlik
Csd Barnechea
W
Deportes Magallanes
06.10.19 0 : 2 Zafer
Santiago Wanderers
W
Santiago Wanderers
13.10.19 5 : 1 Zafer
Cobreloa
W
Rangers De Talca
19.10.19 0 : 1 Zafer
Santiago Wanderers
2 La Serena 27 12 7 8 35:27 8 43 D
La Serena
27.09.19 0 : 0 Beraberlik
Deportes Copiapo
W
San Luis De Quillota
04.10.19 0 : 3 Zafer
La Serena
L
Club De Deportes Temuco Sadp
13.10.19 1 : 0 Kaybetmek
La Serena
W
La Serena
19.10.19 4 : 0 Zafer
Union San Felipe
D
La Serena
23.01.20 0 : 0 Beraberlik
Club De Deportes Temuco Sadp
3 Nublense 27 11 9 7 38:32 6 42 D
Nublense
05.10.19 1 : 1 Beraberlik
Club De Deportes Temuco Sadp
W
Deportes Valdivia
13.10.19 2 : 3 Zafer
Nublense
W
Nublense
18.10.19 2 : 0 Zafer
Puerto Montt
W
Nublense
11.01.20 2 : 1 Zafer
Puerto Montt
L
Nublense
15.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Club De Deportes Temuco Sadp
4 Csd Barnechea 27 12 4 11 26:27 -1 40 D
Santiago Wanderers
30.09.19 0 : 0 Beraberlik
Csd Barnechea
D
Csd Barnechea
07.10.19 2 : 2 Beraberlik
Rangers De Talca
L
Santiago Morning
12.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Csd Barnechea
W
Csd Barnechea
18.10.19 1 : 0 Zafer
Club De Deportes Temuco Sadp
L
Csd Barnechea
11.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Deportes Copiapo
5 Cobreloa 26 10 9 7 40:33 7 39 L
Cobreloa
15.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Nublense
L
Club De Deportes Temuco Sadp
29.09.19 2 : 1 Kaybetmek
Cobreloa
W
Cobreloa
06.10.19 2 : 1 Zafer
Deportes Valdivia
L
Santiago Wanderers
13.10.19 5 : 1 Kaybetmek
Cobreloa
L
Cobreloa
12.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Club De Deportes Temuco Sadp
6 Melipilla 26 10 9 7 33:26 7 39 D
Melipilla
29.09.19 2 : 2 Beraberlik
CD Santa Cruz
L
Melipilla
06.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Union San Felipe
W
Puerto Montt
12.10.19 1 : 3 Zafer
Melipilla
W
Melipilla
12.01.20 2 : 0 Zafer
Union San Felipe
D
Melipilla
15.01.20 1 : 1 Beraberlik
Deportes Copiapo
7 Union San Felipe 27 11 6 10 30:30 4 39 W
Union San Felipe
28.09.19 1 : 0 Zafer
San Luis De Quillota
W
Melipilla
06.10.19 0 : 2 Zafer
Union San Felipe
W
Union San Felipe
13.10.19 3 : 0 Zafer
CD Santa Cruz
L
La Serena
19.10.19 4 : 0 Kaybetmek
Union San Felipe
L
Melipilla
12.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Union San Felipe
8 Club De Deportes Temuco Sadp 27 9 11 7 31:24 7 38 L
Csd Barnechea
18.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Club De Deportes Temuco Sadp
W
Cobreloa
12.01.20 0 : 2 Zafer
Club De Deportes Temuco Sadp
W
Nublense
15.01.20 0 : 1 Zafer
Club De Deportes Temuco Sadp
W
Deportes Copiapo
19.01.20 2 : 3 Zafer
Club De Deportes Temuco Sadp
D
La Serena
23.01.20 0 : 0 Beraberlik
Club De Deportes Temuco Sadp
9 Deportes Copiapo 26 9 11 6 28:21 7 38 W
Deportes Copiapo
06.10.19 1 : 0 Zafer
Santiago Morning
D
Deportes Copiapo
12.10.19 0 : 0 Beraberlik
San Luis De Quillota
W
Csd Barnechea
11.01.20 1 : 2 Zafer
Deportes Copiapo
D
Melipilla
15.01.20 1 : 1 Beraberlik
Deportes Copiapo
L
Deportes Copiapo
19.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Club De Deportes Temuco Sadp
10 Puerto Montt 27 9 10 8 36:29 7 37 D
Puerto Montt
28.09.19 1 : 1 Beraberlik
Deportes Magallanes
L
CD Santa Cruz
05.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Puerto Montt
L
Puerto Montt
12.10.19 1 : 3 Kaybetmek
Melipilla
L
Nublense
18.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Puerto Montt
L
Nublense
11.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Puerto Montt
11 CD Santa Cruz 27 10 7 10 32:37 -5 37 L
CD Santa Cruz
14.09.19 0 : 1 Kaybetmek
Csd Barnechea
D
Melipilla
29.09.19 2 : 2 Beraberlik
CD Santa Cruz
W
CD Santa Cruz
05.10.19 2 : 0 Zafer
Puerto Montt
L
Union San Felipe
13.10.19 3 : 0 Kaybetmek
CD Santa Cruz
D
CD Santa Cruz
19.10.19 1 : 1 Beraberlik
Deportes Valdivia
12 Santiago Morning 26 9 7 10 26:32 -6 34 W
Santiago Morning
08.09.19 2 : 1 Zafer
Santiago Wanderers
W
Deportes Valdivia
16.09.19 1 : 2 Zafer
Santiago Morning
D
Santiago Morning
28.09.19 1 : 1 Beraberlik
Nublense
L
Deportes Copiapo
06.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Santiago Morning
W
Santiago Morning
12.10.19 2 : 0 Zafer
Csd Barnechea
13 Rangers De Talca 27 6 10 11 28:36 -8 28 L
San Luis De Quillota
15.09.19 3 : 2 Kaybetmek
Rangers De Talca
W
Rangers De Talca
29.09.19 2 : 0 Zafer
Deportes Valdivia
D
Csd Barnechea
07.10.19 2 : 2 Beraberlik
Rangers De Talca
D
Rangers De Talca
14.10.19 1 : 1 Beraberlik
Deportes Magallanes
L
Rangers De Talca
19.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Santiago Wanderers
14 San Luis De Quillota 26 5 12 9 25:37 -12 27 D
San Luis De Quillota
07.09.19 1 : 1 Beraberlik
Club De Deportes Temuco Sadp
W
San Luis De Quillota
15.09.19 3 : 2 Zafer
Rangers De Talca
L
Union San Felipe
28.09.19 1 : 0 Kaybetmek
San Luis De Quillota
L
San Luis De Quillota
04.10.19 0 : 3 Kaybetmek
La Serena
D
Deportes Copiapo
12.10.19 0 : 0 Beraberlik
San Luis De Quillota
15 Deportes Magallanes 26 5 10 11 23:33 -10 25 W
Csd Barnechea
06.09.19 0 : 1 Zafer
Deportes Magallanes
L
Deportes Magallanes
14.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Melipilla
D
Puerto Montt
28.09.19 1 : 1 Beraberlik
Deportes Magallanes
L
Deportes Magallanes
06.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Santiago Wanderers
D
Rangers De Talca
14.10.19 1 : 1 Beraberlik
Deportes Magallanes
16 Deportes Valdivia 27 4 7 16 30:51 -21 19 L
Deportes Valdivia
16.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Santiago Morning
L
Rangers De Talca
29.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Deportes Valdivia
L
Cobreloa
06.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Deportes Valdivia
L
Deportes Valdivia
13.10.19 2 : 3 Kaybetmek
Nublense
D
CD Santa Cruz
19.10.19 1 : 1 Beraberlik
Deportes Valdivia
Promotion
Playoffs
Promotion round
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Primera B - şampiyona, organize eden Şili. Iştirak eden yarışma 16 katılan takımlar. Bu sezonda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Santiago Wanderers - 46 sayı, yengi 13, yenilme 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
La Serena - 43 madde, parlak başarılar 12, yenilme 8, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
Nublense - 42 sayı, kazanılan maçlar 11, skorsuz maçlar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera B (Şili) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken futbol maçları - Primera B (Şili):
Deportes Magallanes - Puerto Montt (22.02.2020 16:30)
Deportes Copiapo - Melipilla (22.02.2020 17:00)
San Luis De Quillota - Csd Barnechea (22.02.2020 18:00)

skorexpress.com internet sayfasında Primera B (Şili) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.