Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
07
Elite One
Kamerun

Elite One

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Elite One
1 Pwd Bamenda Pwd Bamenda 28 13 8 7 36:28 8 47 W
TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé
23.02.20 0 : 1 Zafer
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
D
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
Eding Sport Fc Eding Sport Fc
W
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
04.03.20 1 : 0 Zafer
Dragon Fc Yaounde Dragon Fc Yaounde
L
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
W
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
11.03.20 1 : 2 Zafer
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
2 COTON SPORT DE GAROUA COTON SPORT DE GAROUA 29 12 10 7 39:29 10 46 W
Dragon Fc Yaounde Dragon Fc Yaounde
01.03.20 0 : 1 Zafer
COTON SPORT DE GAROUA COTON SPORT DE GAROUA
L
COTON SPORT DE GAROUA COTON SPORT DE GAROUA
05.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Fovu De Baham Fovu De Baham
W
COTON SPORT DE GAROUA COTON SPORT DE GAROUA
08.03.20 1 : 0 Zafer
CANON SPORTIF DE YAOUNDE CANON SPORTIF DE YAOUNDE
D
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
12.03.20 2 : 2 Beraberlik
COTON SPORT DE GAROUA COTON SPORT DE GAROUA
L
Eding Sport Fc Eding Sport Fc
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
COTON SPORT DE GAROUA COTON SPORT DE GAROUA
3 Colombe FC Colombe FC 28 12 9 7 33:27 6 45 L
Colombe FC Colombe FC
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ums De Loum Ums De Loum
L
Fovu De Baham Fovu De Baham
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Colombe FC Colombe FC
D
Colombe FC Colombe FC
05.03.20 0 : 0 Beraberlik
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
D
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Colombe FC Colombe FC
D
Colombe FC Colombe FC
11.03.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Renard Stade Renard
4 Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda 28 9 14 5 30:22 8 41 D
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
D
TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
L
Eding Sport Fc Eding Sport Fc
05.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
W
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
08.03.20 1 : 0 Zafer
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
D
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
12.03.20 2 : 2 Beraberlik
COTON SPORT DE GAROUA COTON SPORT DE GAROUA
5 Feutcheu FC Feutcheu FC 28 11 8 9 31:27 4 41 W
Feutcheu FC Feutcheu FC
23.02.20 1 : 0 Zafer
AS Fortuna AS Fortuna
W
Avion FC Du Nkam Avion FC Du Nkam
01.03.20 0 : 1 Zafer
Feutcheu FC Feutcheu FC
D
Feutcheu FC Feutcheu FC
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé
D
Dragon Fc Yaounde Dragon Fc Yaounde
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Feutcheu FC Feutcheu FC
L
Feutcheu FC Feutcheu FC
11.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Ums De Loum Ums De Loum
6 Yong Sports Academy Yong Sports Academy 28 11 7 10 39:38 1 40 W
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
23.02.20 1 : 0 Zafer
Avion FC Du Nkam Avion FC Du Nkam
W
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
01.03.20 2 : 0 Zafer
CANON SPORTIF DE YAOUNDE CANON SPORTIF DE YAOUNDE
L
AS Fortuna AS Fortuna
04.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
D
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Colombe FC Colombe FC
W
PANTHERE SPORTIVE DU NDE PANTHERE SPORTIVE DU NDE
11.03.20 1 : 3 Zafer
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
7 Fovu De Baham Fovu De Baham 28 11 7 10 29:28 1 40 W
CANON SPORTIF DE YAOUNDE CANON SPORTIF DE YAOUNDE
23.02.20 1 : 4 Zafer
Fovu De Baham Fovu De Baham
W
Fovu De Baham Fovu De Baham
01.03.20 3 : 0 Zafer
Colombe FC Colombe FC
W
COTON SPORT DE GAROUA COTON SPORT DE GAROUA
05.03.20 1 : 2 Zafer
Fovu De Baham Fovu De Baham
L
AS Fortuna AS Fortuna
09.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Fovu De Baham Fovu De Baham
D
Fovu De Baham Fovu De Baham
12.03.20 1 : 1 Beraberlik
Avion FC Du Nkam Avion FC Du Nkam
8 UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA 28 11 6 11 30:27 3 39 W
COTON SPORT DE GAROUA COTON SPORT DE GAROUA
23.02.20 0 : 2 Zafer
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
L
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
02.03.20 2 : 1 Kaybetmek
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
W
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
05.03.20 1 : 0 Zafer
Stade Renard Stade Renard
D
Ums De Loum Ums De Loum
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
L
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
11.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
9 Ums De Loum Ums De Loum 28 10 8 10 23:19 4 38 W
Colombe FC Colombe FC
23.02.20 0 : 1 Zafer
Ums De Loum Ums De Loum
D
Ums De Loum Ums De Loum
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
AS Fortuna AS Fortuna
L
CANON SPORTIF DE YAOUNDE CANON SPORTIF DE YAOUNDE
04.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ums De Loum Ums De Loum
D
Ums De Loum Ums De Loum
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
W
Feutcheu FC Feutcheu FC
11.03.20 0 : 1 Zafer
Ums De Loum Ums De Loum
10 Eding Sport Fc Eding Sport Fc 29 11 5 13 30:43 -13 38 D
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
Eding Sport Fc Eding Sport Fc
W
Eding Sport Fc Eding Sport Fc
05.03.20 1 : 0 Zafer
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
L
Eding Sport Fc Eding Sport Fc
08.03.20 2 : 3 Kaybetmek
PANTHERE SPORTIVE DU NDE PANTHERE SPORTIVE DU NDE
W
TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé
11.03.20 1 : 2 Zafer
Eding Sport Fc Eding Sport Fc
W
Eding Sport Fc Eding Sport Fc
16.03.20 2 : 1 Zafer
COTON SPORT DE GAROUA COTON SPORT DE GAROUA
11 Apejes De Mfou Apejes De Mfou 28 8 13 7 30:33 -3 37 D
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
W
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
02.03.20 2 : 1 Zafer
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
D
Colombe FC Colombe FC
05.03.20 0 : 0 Beraberlik
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
L
Avion FC Du Nkam Avion FC Du Nkam
08.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
D
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
12.03.20 1 : 1 Beraberlik
CANON SPORTIF DE YAOUNDE CANON SPORTIF DE YAOUNDE
12 CANON SPORTIF DE YAOUNDE CANON SPORTIF DE YAOUNDE 28 10 6 12 30:30 1 36 L
CANON SPORTIF DE YAOUNDE CANON SPORTIF DE YAOUNDE
23.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Fovu De Baham Fovu De Baham
L
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CANON SPORTIF DE YAOUNDE CANON SPORTIF DE YAOUNDE
W
CANON SPORTIF DE YAOUNDE CANON SPORTIF DE YAOUNDE
04.03.20 1 : 0 Zafer
Ums De Loum Ums De Loum
L
COTON SPORT DE GAROUA COTON SPORT DE GAROUA
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CANON SPORTIF DE YAOUNDE CANON SPORTIF DE YAOUNDE
D
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
12.03.20 1 : 1 Beraberlik
CANON SPORTIF DE YAOUNDE CANON SPORTIF DE YAOUNDE
13 Stade Renard Stade Renard 28 9 8 11 28:24 4 35 D
Eding Sport Fc Eding Sport Fc
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Renard Stade Renard
W
Stade Renard Stade Renard
01.03.20 2 : 0 Zafer
PANTHERE SPORTIVE DU NDE PANTHERE SPORTIVE DU NDE
L
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
05.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Stade Renard Stade Renard
L
Stade Renard Stade Renard
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé
D
Colombe FC Colombe FC
11.03.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Renard Stade Renard
14 AS Fortuna AS Fortuna 28 8 10 10 29:25 4 34 L
Feutcheu FC Feutcheu FC
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AS Fortuna AS Fortuna
D
Ums De Loum Ums De Loum
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
AS Fortuna AS Fortuna
W
AS Fortuna AS Fortuna
04.03.20 4 : 0 Zafer
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
W
AS Fortuna AS Fortuna
09.03.20 3 : 0 Zafer
Fovu De Baham Fovu De Baham
W
Dragon Fc Yaounde Dragon Fc Yaounde
12.03.20 0 : 4 Zafer
AS Fortuna AS Fortuna
15 PANTHERE SPORTIVE DU NDE PANTHERE SPORTIVE DU NDE 28 7 12 9 18:24 -6 33 L
PANTHERE SPORTIVE DU NDE PANTHERE SPORTIVE DU NDE
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Dragon Fc Yaounde Dragon Fc Yaounde
L
Stade Renard Stade Renard
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
PANTHERE SPORTIVE DU NDE PANTHERE SPORTIVE DU NDE
D
PANTHERE SPORTIVE DU NDE PANTHERE SPORTIVE DU NDE
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Avion FC Du Nkam Avion FC Du Nkam
W
Eding Sport Fc Eding Sport Fc
08.03.20 2 : 3 Zafer
PANTHERE SPORTIVE DU NDE PANTHERE SPORTIVE DU NDE
L
PANTHERE SPORTIVE DU NDE PANTHERE SPORTIVE DU NDE
11.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
16 Avion FC Du Nkam Avion FC Du Nkam 28 9 6 13 24:34 -10 33 L
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Avion FC Du Nkam Avion FC Du Nkam
L
Avion FC Du Nkam Avion FC Du Nkam
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Feutcheu FC Feutcheu FC
D
PANTHERE SPORTIVE DU NDE PANTHERE SPORTIVE DU NDE
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Avion FC Du Nkam Avion FC Du Nkam
W
Avion FC Du Nkam Avion FC Du Nkam
08.03.20 4 : 2 Zafer
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
D
Fovu De Baham Fovu De Baham
12.03.20 1 : 1 Beraberlik
Avion FC Du Nkam Avion FC Du Nkam
17 TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé 28 8 8 12 19:22 -3 32 L
TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
D
TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
D
Feutcheu FC Feutcheu FC
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé
W
Stade Renard Stade Renard
08.03.20 1 : 2 Zafer
TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé
L
TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé TONNERRE KALARA CLUB DE YAOUNDé
11.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Eding Sport Fc Eding Sport Fc
18 Dragon Fc Yaounde Dragon Fc Yaounde 28 7 7 14 25:43 -18 28 W
PANTHERE SPORTIVE DU NDE PANTHERE SPORTIVE DU NDE
23.02.20 1 : 2 Zafer
Dragon Fc Yaounde Dragon Fc Yaounde
L
Dragon Fc Yaounde Dragon Fc Yaounde
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
COTON SPORT DE GAROUA COTON SPORT DE GAROUA
L
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
04.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Dragon Fc Yaounde Dragon Fc Yaounde
D
Dragon Fc Yaounde Dragon Fc Yaounde
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Feutcheu FC Feutcheu FC
L
Dragon Fc Yaounde Dragon Fc Yaounde
12.03.20 0 : 4 Kaybetmek
AS Fortuna AS Fortuna
Champions League
CAF Confederation Cup
Relegation
Daha fazla göster

Elite One - turnuva, organize eden Kamerun. Iştirak eden yarışma 18 futbol takımları. Bugünkü duruma göre altın madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Pwd Bamenda - 47 sayı, yengi 13, yenilmeler 7, beraberlik 8.
COTON SPORT DE GAROUA - 46 sayı, yengi 12, skorsuz maçlar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 10.
Colombe FC - 45 sayı, kazanılan maçlar 12, skorsuz maçlar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Elite One (Kamerun) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Elite One (Kamerun) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.