Elite One
Kamerun

Elite One

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Elite One
1 PWD de Bamenda PWD de Bamenda 28 13 8 7 36:28 8 47 W
Tonnerre Yaoundé Tonnerre Yaoundé
23.02.20 0 : 1 Zafer
PWD de Bamenda PWD de Bamenda
D
PWD de Bamenda PWD de Bamenda
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
Eding Sport Eding Sport
W
PWD de Bamenda PWD de Bamenda
04.03.20 1 : 0 Zafer
Dragón Dragón
L
Bamboutos de Mbouda Bamboutos de Mbouda
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
PWD de Bamenda PWD de Bamenda
W
Union Douala Union Douala
11.03.20 1 : 2 Zafer
PWD de Bamenda PWD de Bamenda
2 Coton Sport FC de Garoua Coton Sport FC de Garoua 29 12 10 7 39:29 10 46 W
Dragón Dragón
01.03.20 0 : 1 Zafer
Coton Sport FC de Garoua Coton Sport FC de Garoua
L
Coton Sport FC de Garoua Coton Sport FC de Garoua
05.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Fovu Club Baham Fovu Club Baham
W
Coton Sport FC de Garoua Coton Sport FC de Garoua
08.03.20 1 : 0 Zafer
Canon Yaoundé Canon Yaoundé
D
Bamboutos de Mbouda Bamboutos de Mbouda
12.03.20 2 : 2 Beraberlik
Coton Sport FC de Garoua Coton Sport FC de Garoua
L
Eding Sport Eding Sport
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Coton Sport FC de Garoua Coton Sport FC de Garoua
3 Colombe Colombe 28 12 9 7 33:27 6 45 L
Colombe Colombe
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
UMS de Loum UMS de Loum
L
Fovu Club Baham Fovu Club Baham
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Colombe Colombe
D
Colombe Colombe
05.03.20 0 : 0 Beraberlik
APEJES Academy APEJES Academy
D
Young Sports Young Sports
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Colombe Colombe
D
Colombe Colombe
11.03.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Renard Melong Stade Renard Melong
4 Bamboutos de Mbouda Bamboutos de Mbouda 28 9 14 5 30:22 8 41 D
Bamboutos de Mbouda Bamboutos de Mbouda
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
APEJES Academy APEJES Academy
D
Tonnerre Yaoundé Tonnerre Yaoundé
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Bamboutos de Mbouda Bamboutos de Mbouda
L
Eding Sport Eding Sport
05.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Bamboutos de Mbouda Bamboutos de Mbouda
W
Bamboutos de Mbouda Bamboutos de Mbouda
08.03.20 1 : 0 Zafer
PWD de Bamenda PWD de Bamenda
D
Bamboutos de Mbouda Bamboutos de Mbouda
12.03.20 2 : 2 Beraberlik
Coton Sport FC de Garoua Coton Sport FC de Garoua
5 Feutcheu Feutcheu 28 11 8 9 31:27 4 41 W
Feutcheu Feutcheu
23.02.20 1 : 0 Zafer
Fortuna Mfou Fortuna Mfou
W
Avion Academy Avion Academy
01.03.20 0 : 1 Zafer
Feutcheu Feutcheu
D
Feutcheu Feutcheu
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Tonnerre Yaoundé Tonnerre Yaoundé
D
Dragón Dragón
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Feutcheu Feutcheu
L
Feutcheu Feutcheu
11.03.20 0 : 1 Kaybetmek
UMS de Loum UMS de Loum
6 Young Sports Young Sports 28 11 7 10 39:38 1 40 W
Young Sports Young Sports
23.02.20 1 : 0 Zafer
Avion Academy Avion Academy
W
Young Sports Young Sports
01.03.20 2 : 0 Zafer
Canon Yaoundé Canon Yaoundé
L
Fortuna Mfou Fortuna Mfou
04.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Young Sports Young Sports
D
Young Sports Young Sports
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Colombe Colombe
W
Panthère du Ndé Panthère du Ndé
11.03.20 1 : 3 Zafer
Young Sports Young Sports
7 Fovu Club Baham Fovu Club Baham 28 11 7 10 29:28 1 40 W
Canon Yaoundé Canon Yaoundé
23.02.20 1 : 4 Zafer
Fovu Club Baham Fovu Club Baham
W
Fovu Club Baham Fovu Club Baham
01.03.20 3 : 0 Zafer
Colombe Colombe
W
Coton Sport FC de Garoua Coton Sport FC de Garoua
05.03.20 1 : 2 Zafer
Fovu Club Baham Fovu Club Baham
L
Fortuna Mfou Fortuna Mfou
09.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Fovu Club Baham Fovu Club Baham
D
Fovu Club Baham Fovu Club Baham
12.03.20 1 : 1 Beraberlik
Avion Academy Avion Academy
8 Union Douala Union Douala 28 11 6 11 30:27 3 39 W
Coton Sport FC de Garoua Coton Sport FC de Garoua
23.02.20 0 : 2 Zafer
Union Douala Union Douala
L
APEJES Academy APEJES Academy
02.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Union Douala Union Douala
W
Union Douala Union Douala
05.03.20 1 : 0 Zafer
Stade Renard Melong Stade Renard Melong
D
UMS de Loum UMS de Loum
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Union Douala Union Douala
L
Union Douala Union Douala
11.03.20 1 : 2 Kaybetmek
PWD de Bamenda PWD de Bamenda
9 UMS de Loum UMS de Loum 28 10 8 10 23:19 4 38 W
Colombe Colombe
23.02.20 0 : 1 Zafer
UMS de Loum UMS de Loum
D
UMS de Loum UMS de Loum
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Fortuna Mfou Fortuna Mfou
L
Canon Yaoundé Canon Yaoundé
04.03.20 1 : 0 Kaybetmek
UMS de Loum UMS de Loum
D
UMS de Loum UMS de Loum
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Union Douala Union Douala
W
Feutcheu Feutcheu
11.03.20 0 : 1 Zafer
UMS de Loum UMS de Loum
10 Eding Sport Eding Sport 29 11 5 13 30:43 -13 38 D
PWD de Bamenda PWD de Bamenda
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
Eding Sport Eding Sport
W
Eding Sport Eding Sport
05.03.20 1 : 0 Zafer
Bamboutos de Mbouda Bamboutos de Mbouda
L
Eding Sport Eding Sport
08.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Panthère du Ndé Panthère du Ndé
W
Tonnerre Yaoundé Tonnerre Yaoundé
11.03.20 1 : 2 Zafer
Eding Sport Eding Sport
W
Eding Sport Eding Sport
16.03.20 2 : 1 Zafer
Coton Sport FC de Garoua Coton Sport FC de Garoua
11 APEJES Academy APEJES Academy 28 8 13 7 30:33 -3 37 D
Bamboutos de Mbouda Bamboutos de Mbouda
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
APEJES Academy APEJES Academy
W
APEJES Academy APEJES Academy
02.03.20 2 : 1 Zafer
Union Douala Union Douala
D
Colombe Colombe
05.03.20 0 : 0 Beraberlik
APEJES Academy APEJES Academy
L
Avion Academy Avion Academy
08.03.20 4 : 2 Kaybetmek
APEJES Academy APEJES Academy
D
APEJES Academy APEJES Academy
12.03.20 1 : 1 Beraberlik
Canon Yaoundé Canon Yaoundé
12 Canon Yaoundé Canon Yaoundé 28 10 6 12 30:30 1 36 L
Canon Yaoundé Canon Yaoundé
23.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Fovu Club Baham Fovu Club Baham
L
Young Sports Young Sports
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Canon Yaoundé Canon Yaoundé
W
Canon Yaoundé Canon Yaoundé
04.03.20 1 : 0 Zafer
UMS de Loum UMS de Loum
L
Coton Sport FC de Garoua Coton Sport FC de Garoua
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Canon Yaoundé Canon Yaoundé
D
APEJES Academy APEJES Academy
12.03.20 1 : 1 Beraberlik
Canon Yaoundé Canon Yaoundé
13 Stade Renard Melong Stade Renard Melong 28 9 8 11 28:24 4 35 D
Eding Sport Eding Sport
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Renard Melong Stade Renard Melong
W
Stade Renard Melong Stade Renard Melong
01.03.20 2 : 0 Zafer
Panthère du Ndé Panthère du Ndé
L
Union Douala Union Douala
05.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Stade Renard Melong Stade Renard Melong
L
Stade Renard Melong Stade Renard Melong
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Tonnerre Yaoundé Tonnerre Yaoundé
D
Colombe Colombe
11.03.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Renard Melong Stade Renard Melong
14 Fortuna Mfou Fortuna Mfou 28 8 10 10 29:25 4 34 L
Feutcheu Feutcheu
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Fortuna Mfou Fortuna Mfou
D
UMS de Loum UMS de Loum
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Fortuna Mfou Fortuna Mfou
W
Fortuna Mfou Fortuna Mfou
04.03.20 4 : 0 Zafer
Young Sports Young Sports
W
Fortuna Mfou Fortuna Mfou
09.03.20 3 : 0 Zafer
Fovu Club Baham Fovu Club Baham
W
Dragón Dragón
12.03.20 0 : 4 Zafer
Fortuna Mfou Fortuna Mfou
15 Panthère du Ndé Panthère du Ndé 28 7 12 9 18:24 -6 33 L
Panthère du Ndé Panthère du Ndé
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Dragón Dragón
L
Stade Renard Melong Stade Renard Melong
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Panthère du Ndé Panthère du Ndé
D
Panthère du Ndé Panthère du Ndé
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Avion Academy Avion Academy
W
Eding Sport Eding Sport
08.03.20 2 : 3 Zafer
Panthère du Ndé Panthère du Ndé
L
Panthère du Ndé Panthère du Ndé
11.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Young Sports Young Sports
16 Avion Academy Avion Academy 28 9 6 13 24:34 -10 33 L
Young Sports Young Sports
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Avion Academy Avion Academy
L
Avion Academy Avion Academy
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Feutcheu Feutcheu
D
Panthère du Ndé Panthère du Ndé
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Avion Academy Avion Academy
W
Avion Academy Avion Academy
08.03.20 4 : 2 Zafer
APEJES Academy APEJES Academy
D
Fovu Club Baham Fovu Club Baham
12.03.20 1 : 1 Beraberlik
Avion Academy Avion Academy
17 Tonnerre Yaoundé Tonnerre Yaoundé 28 8 8 12 19:22 -3 32 L
Tonnerre Yaoundé Tonnerre Yaoundé
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
PWD de Bamenda PWD de Bamenda
D
Tonnerre Yaoundé Tonnerre Yaoundé
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Bamboutos de Mbouda Bamboutos de Mbouda
D
Feutcheu Feutcheu
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Tonnerre Yaoundé Tonnerre Yaoundé
W
Stade Renard Melong Stade Renard Melong
08.03.20 1 : 2 Zafer
Tonnerre Yaoundé Tonnerre Yaoundé
L
Tonnerre Yaoundé Tonnerre Yaoundé
11.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Eding Sport Eding Sport
18 Dragón Dragón 28 7 7 14 25:43 -18 28 W
Panthère du Ndé Panthère du Ndé
23.02.20 1 : 2 Zafer
Dragón Dragón
L
Dragón Dragón
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Coton Sport FC de Garoua Coton Sport FC de Garoua
L
PWD de Bamenda PWD de Bamenda
04.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Dragón Dragón
D
Dragón Dragón
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Feutcheu Feutcheu
L
Dragón Dragón
12.03.20 0 : 4 Kaybetmek
Fortuna Mfou Fortuna Mfou
Champions League
CAF Confederation Cup
Relegation
Daha fazla göster

Elite One - şampiyona, organize eden Kamerun. Katılmak için başvuru veren şampiyona 18 katılan takımlar. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
PWD de Bamenda - 47 madde, yengi 13, skorsuz maçlar 7, beraberlik 8.
Coton Sport FC de Garoua - 46 puan, kazanılan yarışmalar 12, kaybedilen oyunlar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 10.
Colombe - 45 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 12, skorsuz yarışmalar 7, beraberlik 9.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Elite One (Kamerun) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Elite One (Kamerun) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.