Kamboçya Premier Ligi
Kamboçya

Kamboçya Premier Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Cambodian Premier League
1 Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor 12 10 2 0 39:11 28 32 W
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
23.08.20 2 : 4 Zafer
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
W
Visakha FC Visakha FC
06.09.20 2 : 3 Zafer
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
D
Naga World Naga World
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
D
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
W
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
11.10.20 0 : 2 Zafer
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
Phnom Penh Crown FC
2 Svay Rieng FC Svay Rieng FC 12 10 1 1 45:13 32 31 L
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
23.08.20 2 : 4 Kaybetmek
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
L
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
06.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
W
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
13.09.20 2 : 5 Zafer
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
D
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
W
Visakha FC Visakha FC
11.10.20 0 : 2 Zafer
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
Naga World
3 National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC 12 7 2 3 20:18 2 23 W
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
23.08.20 4 : 2 Zafer
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
D
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Naga World Naga World
L
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
13.09.20 2 : 5 Kaybetmek
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
L
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
26.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
L
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
Visakha FC
4 Visakha FC Visakha FC 12 7 2 3 39:12 27 23 D
Naga World Naga World
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Visakha FC Visakha FC
L
Visakha FC Visakha FC
06.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
D
Visakha FC Visakha FC
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
D
Visakha FC Visakha FC
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Naga World Naga World
L
Visakha FC Visakha FC
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
National Defense Ministry FC
5 Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC 12 6 4 2 35:11 24 22 L
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
15.08.20 2 : 3 Kaybetmek
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
W
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
06.09.20 1 : 2 Zafer
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
D
Visakha FC Visakha FC
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
W
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
26.09.20 1 : 3 Zafer
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
W
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
11.10.20 1 : 0 Zafer
Naga World Naga World
Boeung Ket Angkor
6 Naga World Naga World 12 6 4 2 26:15 11 22 D
Naga World Naga World
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Visakha FC Visakha FC
D
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Naga World Naga World
D
Naga World Naga World
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
D
Visakha FC Visakha FC
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Naga World Naga World
L
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Naga World Naga World
Svay Rieng FC
7 Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC 12 6 3 3 22:12 10 21 W
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
05.09.20 1 : 0 Zafer
National Police Commissary National Police Commissary
W
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
13.09.20 0 : 1 Zafer
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
L
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
04.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
W
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
10.10.20 4 : 3 Zafer
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
W
Bati Academy Bati Academy
18.10.20 1 : 2 Zafer
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
Soltilo Angkor FC
8 Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey 12 3 2 7 16:27 -11 11 L
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
W
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
27.09.20 3 : 1 Zafer
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
W
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
03.10.20 7 : 1 Zafer
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
L
National Police Commissary National Police Commissary
10.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
W
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
17.10.20 0 : 2 Zafer
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
Asia Euro United FC
9 Asia Euro United FC Asia Euro United FC 12 3 1 8 16:40 -24 10 L
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
13.09.20 1 : 3 Kaybetmek
National Police Commissary National Police Commissary
L
Bati Academy Bati Academy
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
W
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
04.10.20 0 : 4 Zafer
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
W
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
12.10.20 5 : 2 Zafer
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
W
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
17.10.20 2 : 3 Zafer
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
Kirivong Soksen Chey
10 Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge 12 2 3 7 15:33 -18 9 L
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
06.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
D
National Police Commissary National Police Commissary
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
L
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
03.10.20 7 : 1 Kaybetmek
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
L
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
10.10.20 4 : 3 Kaybetmek
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
L
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
17.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
Bati Academy
11 Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC 12 2 1 9 17:39 -22 7 W
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
06.09.20 1 : 2 Zafer
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
D
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Bati Academy Bati Academy
L
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
27.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
L
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
12.10.20 5 : 2 Kaybetmek
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
L
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
17.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
Angkor Tiger FC
12 National Police Commissary National Police Commissary 12 2 1 9 17:34 -17 7 L
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
National Police Commissary National Police Commissary
W
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
13.09.20 1 : 3 Zafer
National Police Commissary National Police Commissary
D
National Police Commissary National Police Commissary
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
W
Bati Academy Bati Academy
03.10.20 0 : 4 Zafer
National Police Commissary National Police Commissary
W
National Police Commissary National Police Commissary
10.10.20 2 : 1 Zafer
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
13 Bati Academy Bati Academy 12 0 2 10 4:46 -42 2 L
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
05.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Bati Academy Bati Academy
D
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Bati Academy Bati Academy
W
Bati Academy Bati Academy
26.09.20 2 : 1 Zafer
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
L
Bati Academy Bati Academy
03.10.20 0 : 4 Kaybetmek
National Police Commissary National Police Commissary
L
Bati Academy Bati Academy
18.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
Electricite du Cambodge
Championship round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Championship Round
1 Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor 16 12 4 0 46:15 31 40 W
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
23.08.20 2 : 4 Zafer
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
W
Visakha FC Visakha FC
06.09.20 2 : 3 Zafer
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
D
Naga World Naga World
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
D
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
W
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
11.10.20 0 : 2 Zafer
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
Phnom Penh Crown FC
2 Svay Rieng FC Svay Rieng FC 16 12 2 2 54:18 36 38 L
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
23.08.20 2 : 4 Kaybetmek
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
L
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
06.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
W
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
13.09.20 2 : 5 Zafer
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
D
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
W
Visakha FC Visakha FC
11.10.20 0 : 2 Zafer
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
Naga World
3 Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC 16 9 5 2 41:13 28 32 L
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
15.08.20 2 : 3 Kaybetmek
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
W
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
06.09.20 1 : 2 Zafer
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
D
Visakha FC Visakha FC
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
W
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
26.09.20 1 : 3 Zafer
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
W
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
11.10.20 1 : 0 Zafer
Naga World Naga World
Boeung Ket Angkor
4 Visakha FC Visakha FC 16 7 4 5 43:19 24 25 D
Naga World Naga World
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Visakha FC Visakha FC
L
Visakha FC Visakha FC
06.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
D
Visakha FC Visakha FC
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
D
Visakha FC Visakha FC
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Naga World Naga World
L
Visakha FC Visakha FC
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
National Defense Ministry FC
5 Naga World Naga World 16 6 7 3 30:20 10 25 D
Naga World Naga World
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Visakha FC Visakha FC
D
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Naga World Naga World
D
Naga World Naga World
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
D
Visakha FC Visakha FC
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Naga World Naga World
L
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Naga World Naga World
Svay Rieng FC
6 National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC 16 7 3 6 24:29 -5 24 W
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
23.08.20 4 : 2 Zafer
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
D
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Naga World Naga World
L
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
13.09.20 2 : 5 Kaybetmek
Svay Rieng FC Svay Rieng FC
L
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
26.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Phnom Penh Crown FC Phnom Penh Crown FC
L
National Defense Ministry FC National Defense Ministry FC
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Boeung Ket Angkor Boeung Ket Angkor
Visakha FC
AFC Cup
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Relegation Round
1 Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC 17 10 3 4 30:20 10 33 W
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
05.09.20 1 : 0 Zafer
National Police Commissary National Police Commissary
W
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
13.09.20 0 : 1 Zafer
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
L
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
04.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
W
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
10.10.20 4 : 3 Zafer
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
W
Bati Academy Bati Academy
18.10.20 1 : 2 Zafer
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
Soltilo Angkor FC
2 Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey 18 7 2 9 31:33 -2 23 L
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
W
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
27.09.20 3 : 1 Zafer
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
W
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
03.10.20 7 : 1 Zafer
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
L
National Police Commissary National Police Commissary
10.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
W
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
17.10.20 0 : 2 Zafer
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
Asia Euro United FC
3 Asia Euro United FC Asia Euro United FC 17 6 1 10 30:49 -19 19 L
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
13.09.20 1 : 3 Kaybetmek
National Police Commissary National Police Commissary
L
Bati Academy Bati Academy
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
W
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
04.10.20 0 : 4 Zafer
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
W
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
12.10.20 5 : 2 Zafer
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
W
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
17.10.20 2 : 3 Zafer
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
Kirivong Soksen Chey
4 National Police Commissary National Police Commissary 17 5 2 10 28:39 -11 17 L
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
National Police Commissary National Police Commissary
W
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
13.09.20 1 : 3 Zafer
National Police Commissary National Police Commissary
D
National Police Commissary National Police Commissary
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
W
Bati Academy Bati Academy
03.10.20 0 : 4 Zafer
National Police Commissary National Police Commissary
W
National Police Commissary National Police Commissary
10.10.20 2 : 1 Zafer
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
5 Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC 17 3 2 12 24:52 -28 11 W
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
06.09.20 1 : 2 Zafer
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
D
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Bati Academy Bati Academy
L
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
27.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
L
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
12.10.20 5 : 2 Kaybetmek
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
L
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
17.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
Angkor Tiger FC
6 Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge 17 2 4 11 24:51 -27 10 L
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
06.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
D
National Police Commissary National Police Commissary
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
L
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
03.10.20 7 : 1 Kaybetmek
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
L
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
10.10.20 4 : 3 Kaybetmek
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
L
Electricite du Cambodge Electricite du Cambodge
17.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
Bati Academy
7 Bati Academy Bati Academy 17 1 3 13 10:57 -47 6 L
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
05.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Bati Academy Bati Academy
D
Soltilo Angkor FC Soltilo Angkor FC
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Bati Academy Bati Academy
W
Bati Academy Bati Academy
26.09.20 2 : 1 Zafer
Asia Euro United FC Asia Euro United FC
L
Bati Academy Bati Academy
03.10.20 0 : 4 Kaybetmek
National Police Commissary National Police Commissary
L
Bati Academy Bati Academy
18.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
Electricite du Cambodge
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Kamboçya Premier Ligi - şampiyona, düzenleyen Kamboçya.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Kamboçya Premier Ligi (Kamboçya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en yakın müsabakalar - Kamboçya Premier Ligi (Kamboçya):
Angkor Tiger FC - National Police Commissary (24.10.2020 04:30)
Electricite du Cambodge - National Defense Ministry FC (24.10.2020 04:30)
Angkor Tiger FC - Soltilo Angkor FC (24.10.2020 04:30)

skorexpress.com internet sayfasında Kamboçya Premier Ligi (Kamboçya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.