Second Professional Football League
Bulgaristan

Second Professional Football League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Second Prof. League
1 PFC Lokomotiv Sofia PFC Lokomotiv Sofia 7 6 1 0 15:2 13 19 W
PFC Neftochimic Burgas PFC Neftochimic Burgas
19.08.20 0 : 1 Zafer
PFC Lokomotiv Sofia PFC Lokomotiv Sofia
W
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
25.08.20 2 : 5 Zafer
PFC Lokomotiv Sofia PFC Lokomotiv Sofia
D
PFC Lokomotiv Sofia PFC Lokomotiv Sofia
31.08.20 0 : 0 Beraberlik
PFC Minyor Pernik PFC Minyor Pernik
W
PFC Dobrudzha Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich
10.09.20 0 : 3 Zafer
PFC Lokomotiv Sofia PFC Lokomotiv Sofia
W
PFC Lokomotiv Sofia PFC Lokomotiv Sofia
19.09.20 2 : 0 Zafer
PFC Litex Lovech PFC Litex Lovech
Kariana Erden
2 Kariana Erden Kariana Erden 7 5 1 1 17:5 12 16 D
FC Sozopol FC Sozopol
19.08.20 2 : 2 Beraberlik
Kariana Erden Kariana Erden
W
Kariana Erden Kariana Erden
24.08.20 2 : 1 Zafer
Ludogorets II Ludogorets II
W
FC Sportist Svoge FC Sportist Svoge
29.08.20 1 : 2 Zafer
Kariana Erden Kariana Erden
W
Kariana Erden Kariana Erden
12.09.20 4 : 0 Zafer
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
W
PFC Neftochimic Burgas PFC Neftochimic Burgas
19.09.20 0 : 4 Zafer
Kariana Erden Kariana Erden
PFC Lokomotiv Sofia
3 Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik 6 4 2 0 16:5 11 14 D
FC Vitosha Bistritsa FC Vitosha Bistritsa
15.08.20 0 : 0 Beraberlik
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
W
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
19.08.20 3 : 0 Zafer
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
W
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
29.08.20 5 : 2 Zafer
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
W
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
12.09.20 4 : 0 Zafer
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
W
FC Septemvri Simitli FC Septemvri Simitli
19.09.20 2 : 3 Zafer
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
FC Sozopol
4 Ludogorets II Ludogorets II 6 4 0 2 10:6 4 12 W
PFC Dobrudzha Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich
15.08.20 0 : 1 Zafer
Ludogorets II Ludogorets II
L
Ludogorets II Ludogorets II
19.08.20 0 : 1 Kaybetmek
PFC Litex Lovech PFC Litex Lovech
L
Kariana Erden Kariana Erden
24.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Ludogorets II Ludogorets II
W
Ludogorets II Ludogorets II
28.08.20 3 : 2 Zafer
FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
W
FC Vitosha Bistritsa FC Vitosha Bistritsa
13.09.20 0 : 3 Zafer
Ludogorets II Ludogorets II
FC Strumska Slava
5 PFC Litex Lovech PFC Litex Lovech 7 3 2 2 6:7 -1 11 W
Ludogorets II Ludogorets II
19.08.20 0 : 1 Zafer
PFC Litex Lovech PFC Litex Lovech
D
PFC Litex Lovech PFC Litex Lovech
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Sportist Svoge FC Sportist Svoge
D
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
PFC Litex Lovech PFC Litex Lovech
W
PFC Litex Lovech PFC Litex Lovech
12.09.20 1 : 0 Zafer
PFC Neftochimic Burgas PFC Neftochimic Burgas
L
PFC Lokomotiv Sofia PFC Lokomotiv Sofia
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
PFC Litex Lovech PFC Litex Lovech
PFC Minyor Pernik
6 FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad 6 3 1 2 15:8 7 10 W
FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
15.08.20 4 : 1 Zafer
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
L
FC Septemvri Simitli FC Septemvri Simitli
19.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
W
FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
23.08.20 4 : 1 Zafer
FC Sozopol FC Sozopol
L
Ludogorets II Ludogorets II
28.08.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
W
FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
12.09.20 4 : 0 Zafer
FC Sportist Svoge FC Sportist Svoge
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
7 PFC Minyor Pernik PFC Minyor Pernik 6 3 1 2 9:7 2 10 W
PFC Minyor Pernik PFC Minyor Pernik
14.08.20 3 : 0 Zafer
FC Sportist Svoge FC Sportist Svoge
W
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
19.08.20 1 : 2 Zafer
PFC Minyor Pernik PFC Minyor Pernik
W
PFC Minyor Pernik PFC Minyor Pernik
23.08.20 2 : 1 Zafer
PFC Neftochimic Burgas PFC Neftochimic Burgas
D
PFC Lokomotiv Sofia PFC Lokomotiv Sofia
31.08.20 0 : 0 Beraberlik
PFC Minyor Pernik PFC Minyor Pernik
L
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
14.09.20 3 : 1 Kaybetmek
PFC Minyor Pernik PFC Minyor Pernik
PFC Dobrudzha Dobrich
8 FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia 6 3 1 2 13:12 1 10 W
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
15.08.20 3 : 0 Zafer
PFC Neftochimic Burgas PFC Neftochimic Burgas
L
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
25.08.20 2 : 5 Kaybetmek
PFC Lokomotiv Sofia PFC Lokomotiv Sofia
L
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
29.08.20 5 : 2 Kaybetmek
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
W
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
14.09.20 3 : 1 Zafer
PFC Minyor Pernik PFC Minyor Pernik
W
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
19.09.20 0 : 2 Zafer
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
PFC Dobrudzha Dobrich
9 FC Septemvri Simitli FC Septemvri Simitli 6 3 0 3 9:8 1 9 L
Kariana Erden Kariana Erden
15.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Septemvri Simitli FC Septemvri Simitli
W
FC Septemvri Simitli FC Septemvri Simitli
19.08.20 2 : 0 Zafer
FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
L
FC Vitosha Bistritsa FC Vitosha Bistritsa
23.08.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Septemvri Simitli FC Septemvri Simitli
W
FC Septemvri Simitli FC Septemvri Simitli
29.08.20 2 : 0 Zafer
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
L
FC Septemvri Simitli FC Septemvri Simitli
19.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
FC Yantra Gabrovo
10 FC Vitosha Bistritsa FC Vitosha Bistritsa 6 1 3 2 4:7 -3 6 L
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
19.08.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Vitosha Bistritsa FC Vitosha Bistritsa
W
FC Vitosha Bistritsa FC Vitosha Bistritsa
23.08.20 2 : 1 Zafer
FC Septemvri Simitli FC Septemvri Simitli
D
FC Sozopol FC Sozopol
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Vitosha Bistritsa FC Vitosha Bistritsa
L
FC Vitosha Bistritsa FC Vitosha Bistritsa
13.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Ludogorets II Ludogorets II
D
FC Sportist Svoge FC Sportist Svoge
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Vitosha Bistritsa FC Vitosha Bistritsa
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
11 FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo 6 2 0 4 6:15 -9 6 L
FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
15.08.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
W
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
19.08.20 2 : 1 Zafer
FC Vitosha Bistritsa FC Vitosha Bistritsa
L
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
23.08.20 4 : 2 Kaybetmek
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
L
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
12.09.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
L
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
FC Septemvri Simitli
12 FC Strumska Slava FC Strumska Slava 5 1 2 2 5:8 -3 5 D
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
08.08.20 1 : 1 Beraberlik
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
L
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
19.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
W
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
23.08.20 4 : 2 Zafer
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
L
FC Septemvri Simitli FC Septemvri Simitli
29.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
D
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Sozopol FC Sozopol
Ludogorets II
13 PFC Dobrudzha Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich 6 1 2 3 3:7 -4 5 L
PFC Dobrudzha Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich
15.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Ludogorets II Ludogorets II
L
FC Sportist Svoge FC Sportist Svoge
19.08.20 2 : 0 Kaybetmek
PFC Dobrudzha Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich
W
PFC Dobrudzha Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich
23.08.20 2 : 0 Zafer
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
D
PFC Neftochimic Burgas PFC Neftochimic Burgas
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
PFC Dobrudzha Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich
L
PFC Dobrudzha Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich
10.09.20 0 : 3 Kaybetmek
PFC Lokomotiv Sofia PFC Lokomotiv Sofia
PFC Minyor Pernik
14 FC Sportist Svoge FC Sportist Svoge 7 1 2 4 5:13 -8 5 W
FC Sportist Svoge FC Sportist Svoge
19.08.20 2 : 0 Zafer
PFC Dobrudzha Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich
D
PFC Litex Lovech PFC Litex Lovech
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Sportist Svoge FC Sportist Svoge
L
FC Sportist Svoge FC Sportist Svoge
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Kariana Erden Kariana Erden
L
FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
12.09.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Sportist Svoge FC Sportist Svoge
D
FC Sportist Svoge FC Sportist Svoge
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Vitosha Bistritsa FC Vitosha Bistritsa
FC Strumska Slava
15 FC Sozopol FC Sozopol 6 0 4 2 6:10 -4 4 L
PFC Litex Lovech PFC Litex Lovech
15.08.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Sozopol FC Sozopol
D
FC Sozopol FC Sozopol
19.08.20 2 : 2 Beraberlik
Kariana Erden Kariana Erden
L
FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
23.08.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Sozopol FC Sozopol
D
FC Sozopol FC Sozopol
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Vitosha Bistritsa FC Vitosha Bistritsa
D
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Sozopol FC Sozopol
Hebar Pazardzhik
16 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 6 0 2 4 2:11 -9 2 L
PFC Lokomotiv Sofia PFC Lokomotiv Sofia
15.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
L
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
19.08.20 1 : 2 Kaybetmek
PFC Minyor Pernik PFC Minyor Pernik
L
PFC Dobrudzha Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich
23.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
D
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
PFC Litex Lovech PFC Litex Lovech
L
Kariana Erden Kariana Erden
12.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
FC Pirin Blagoevgrad
17 PFC Neftochimic Burgas PFC Neftochimic Burgas 7 0 2 5 2:12 -10 2 L
PFC Neftochimic Burgas PFC Neftochimic Burgas
19.08.20 0 : 1 Kaybetmek
PFC Lokomotiv Sofia PFC Lokomotiv Sofia
L
PFC Minyor Pernik PFC Minyor Pernik
23.08.20 2 : 1 Kaybetmek
PFC Neftochimic Burgas PFC Neftochimic Burgas
D
PFC Neftochimic Burgas PFC Neftochimic Burgas
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
PFC Dobrudzha Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich
L
PFC Litex Lovech PFC Litex Lovech
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
PFC Neftochimic Burgas PFC Neftochimic Burgas
L
PFC Neftochimic Burgas PFC Neftochimic Burgas
19.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Kariana Erden Kariana Erden
FC Pirin Blagoevgrad
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Second Professional Football League - şampiyona, düzenleyen Bulgaristan. Iştirak eden turnuva 17 takımlar. Şu anda madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
PFC Lokomotiv Sofia - 19 sayı, parlak başarılar 6, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 1.
Kariana Erden - 16 puan, kazanılan yarışmalar 5, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Hebar Pazardzhik - 14 puan, yengi 4, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Second Professional Football League (Bulgaristan) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken maçlar - Second Professional Football League (Bulgaristan):
PFC Minyor Pernik - PFC Dobrudzha Dobrich (20.09.2020 10:00)
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - FC Pirin Blagoevgrad (21.09.2020 10:45)
Ludogorets II - FC Strumska Slava (21.09.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Second Professional Football League (Bulgaristan) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.