Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
Bulgaristan

Second Professional Football League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Second Prof. League
1 CSKA 1948 21 18 1 2 59:18 41 55 W
Lokomotiv Sofya
07.12.19 2 : 3 Zafer
CSKA 1948
W
CSKA 1948
17.02.20 7 : 1 Zafer
PFC SPARTAK PLEVEN
W
Spartak Varna
22.02.20 0 : 1 Zafer
CSKA 1948
W
CSKA 1948
27.02.20 2 : 0 Zafer
Montana
W
OFC Pomorie
08.03.20 0 : 3 Zafer
CSKA 1948
2 FK Septemvri Sofia 20 17 1 2 47:19 28 52 W
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
29.11.19 0 : 1 Zafer
FK Septemvri Sofia
W
STRUMSKA SLAVA
08.12.19 0 : 4 Zafer
FK Septemvri Sofia
W
Pirin
21.02.20 1 : 4 Zafer
FK Septemvri Sofia
L
Liteks Lovech
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Septemvri Sofia
W
FK Septemvri Sofia
07.03.20 4 : 0 Zafer
CHERNOMORETS BALCHIK
3 Montana 21 13 3 5 40:17 23 42 W
Neftochimik 1962 Bourgas
15.02.20 0 : 2 Zafer
Montana
W
Montana
22.02.20 2 : 1 Zafer
Hebar Pazardzhik
L
CSKA 1948
27.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Montana
D
Montana
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Ludogorets 1945 Razgrad
W
Montana
09.03.20 2 : 0 Zafer
Ludogorets Razgrad B
4 Lokomotiv Sofya 21 12 3 6 34:18 16 39 D
Ludogorets 1945 Razgrad
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Lokomotiv Sofya
L
Ludogorets Razgrad B
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Lokomotiv Sofya
W
Lokomotiv Sofya
22.02.20 2 : 0 Zafer
BOTEV GALABOVO
W
Lokomotiv Sofya
29.02.20 2 : 0 Zafer
Pirin
W
PFC SPARTAK PLEVEN
07.03.20 0 : 2 Zafer
Lokomotiv Sofya
5 Neftochimik 1962 Bourgas 21 10 3 8 35:29 6 33 W
Spartak Varna
07.12.19 0 : 4 Zafer
Neftochimik 1962 Bourgas
L
Neftochimik 1962 Bourgas
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Montana
W
OFC Pomorie
22.02.20 0 : 3 Zafer
Neftochimik 1962 Bourgas
W
Neftochimik 1962 Bourgas
29.02.20 2 : 0 Zafer
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
L
STRUMSKA SLAVA
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Neftochimik 1962 Bourgas
6 Hebar Pazardzhik 21 10 3 8 35:30 5 33 W
PFC SPARTAK PLEVEN
07.12.19 1 : 3 Zafer
Hebar Pazardzhik
W
Hebar Pazardzhik
16.02.20 3 : 0 Zafer
Spartak Varna
L
Montana
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Hebar Pazardzhik
W
Hebar Pazardzhik
29.02.20 3 : 0 Zafer
OFC Pomorie
L
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
09.03.20 6 : 1 Kaybetmek
Hebar Pazardzhik
7 Liteks Lovech 20 9 5 6 29:15 14 32 W
OFC Pomorie
30.11.19 2 : 3 Zafer
Liteks Lovech
D
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
09.12.19 0 : 0 Beraberlik
Liteks Lovech
L
Liteks Lovech
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
STRUMSKA SLAVA
W
Liteks Lovech
29.02.20 1 : 0 Zafer
FK Septemvri Sofia
D
Pirin
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Liteks Lovech
8 Kariana Erden 20 9 5 6 30:24 6 32 W
Spartak Varna
30.11.19 1 : 2 Zafer
Kariana Erden
L
Montana
08.12.19 3 : 1 Kaybetmek
Kariana Erden
W
Kariana Erden
16.02.20 3 : 0 Zafer
OFC Pomorie
W
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
22.02.20 1 : 2 Zafer
Kariana Erden
W
Kariana Erden
29.02.20 1 : 0 Zafer
STRUMSKA SLAVA
9 LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA 21 8 5 8 32:30 2 29 L
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Kariana Erden
L
Neftochimik 1962 Bourgas
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
W
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
09.03.20 6 : 1 Zafer
Hebar Pazardzhik
D
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Ludogorets 1945 Razgrad
D
PFC SPARTAK PLEVEN
11.04.20 0 : 0 Beraberlik
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
10 BOTEV GALABOVO 22 7 7 8 26:32 -6 28 D
BOTEV GALABOVO
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pirin
L
Lokomotiv Sofya
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
BOTEV GALABOVO
D
BOTEV GALABOVO
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
PFC SPARTAK PLEVEN
D
Spartak Varna
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
BOTEV GALABOVO
W
OFC Pomorie
23.03.20 0 : 3 Zafer
BOTEV GALABOVO
11 Ludogorets Razgrad B 22 6 9 7 23:25 -2 27 W
PFC SPARTAK PLEVEN
24.02.20 0 : 1 Zafer
Ludogorets Razgrad B
W
Ludogorets Razgrad B
02.03.20 1 : 0 Zafer
Spartak Varna
L
Montana
09.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Ludogorets Razgrad B
W
Ludogorets Razgrad B
16.03.20 3 : 0 Zafer
OFC Pomorie
D
Ludogorets Razgrad B
11.04.20 0 : 0 Beraberlik
FK Septemvri Sofia
12 Pirin 20 6 7 7 24:29 -5 25 D
Ludogorets Razgrad B
02.12.19 1 : 1 Beraberlik
Pirin
D
BOTEV GALABOVO
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pirin
L
Pirin
21.02.20 1 : 4 Kaybetmek
FK Septemvri Sofia
L
Lokomotiv Sofya
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Pirin
D
Pirin
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Liteks Lovech
13 CHERNOMORETS BALCHIK 20 6 4 10 15:27 -12 22 L
Montana
30.11.19 6 : 1 Kaybetmek
CHERNOMORETS BALCHIK
D
OFC Pomorie
07.12.19 0 : 0 Beraberlik
CHERNOMORETS BALCHIK
W
CHERNOMORETS BALCHIK
16.02.20 2 : 0 Zafer
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
L
STRUMSKA SLAVA
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CHERNOMORETS BALCHIK
L
FK Septemvri Sofia
07.03.20 4 : 0 Kaybetmek
CHERNOMORETS BALCHIK
14 STRUMSKA SLAVA 21 7 1 13 21:34 -13 22 W
Liteks Lovech
16.02.20 0 : 2 Zafer
STRUMSKA SLAVA
W
STRUMSKA SLAVA
22.02.20 1 : 0 Zafer
CHERNOMORETS BALCHIK
L
Kariana Erden
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
STRUMSKA SLAVA
W
STRUMSKA SLAVA
07.03.20 2 : 1 Zafer
Neftochimik 1962 Bourgas
D
Ludogorets 1945 Razgrad
21.03.20 0 : 0 Beraberlik
STRUMSKA SLAVA
15 Spartak Varna 21 2 4 15 6:42 -36 10 L
Hebar Pazardzhik
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Spartak Varna
L
Spartak Varna
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CSKA 1948
D
Ludogorets 1945 Razgrad
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Spartak Varna
L
Ludogorets Razgrad B
02.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Spartak Varna
D
Spartak Varna
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
BOTEV GALABOVO
16 PFC SPARTAK PLEVEN 21 2 4 15 10:41 -31 7 L
CSKA 1948
17.02.20 7 : 1 Kaybetmek
PFC SPARTAK PLEVEN
D
PFC SPARTAK PLEVEN
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ludogorets 1945 Razgrad
L
PFC SPARTAK PLEVEN
24.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ludogorets Razgrad B
D
BOTEV GALABOVO
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
PFC SPARTAK PLEVEN
L
PFC SPARTAK PLEVEN
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Lokomotiv Sofya
17 OFC Pomorie 23 2 3 18 15:51 -36 6 D
Ludogorets 1945 Razgrad
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
OFC Pomorie
L
OFC Pomorie
08.03.20 0 : 3 Kaybetmek
CSKA 1948
L
Ludogorets Razgrad B
16.03.20 3 : 0 Kaybetmek
OFC Pomorie
L
OFC Pomorie
23.03.20 0 : 3 Kaybetmek
BOTEV GALABOVO
D
Spartak Varna
11.04.20 0 : 0 Beraberlik
OFC Pomorie
Promotion
Promotion Playoff
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Second Professional Football League - şampiyona, düzenleyen Bulgaristan. Kayıt yaptıran yarışma 17 futbol takımları. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
CSKA 1948 - 55 madde, parlak başarılar 18, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 1.
FK Septemvri Sofia - 52 madde, yengi 17, kaybedilen oyunlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Montana - 42 puan, parlak başarılar 13, skorsuz yarışmalar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Second Professional Football League (Bulgaristan) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - Second Professional Football League (Bulgaristan):
Pirin - Kariana Erden (04.04.2020 09:00)
CHERNOMORETS BALCHIK - Neftochimik 1962 Bourgas (04.04.2020 09:00)
Liteks Lovech - Hebar Pazardzhik (04.04.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Second Professional Football League (Bulgaristan) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.