Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
07
Second Professional Football League
Bulgaristan

Second Professional Football League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Second Prof. League
1 CSKA 1948 CSKA 1948 21 18 1 2 59:18 41 55 W
Spartak Varna Spartak Varna
22.02.20 0 : 1 Zafer
CSKA 1948 CSKA 1948
W
CSKA 1948 CSKA 1948
27.02.20 2 : 0 Zafer
Montana Montana
W
OFC Pomorie OFC Pomorie
08.03.20 0 : 3 Zafer
CSKA 1948 CSKA 1948
D
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
CSKA 1948 CSKA 1948
D
CSKA 1948 CSKA 1948
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO
2 FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia 20 17 1 2 47:19 28 52 W
Pirin Pirin
21.02.20 1 : 4 Zafer
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
L
Liteks Lovech Liteks Lovech
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
W
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
07.03.20 4 : 0 Zafer
CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK
D
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
11.04.20 0 : 0 Beraberlik
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
D
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
3 Montana Montana 21 13 3 5 40:17 23 42 W
Montana Montana
22.02.20 2 : 1 Zafer
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
L
CSKA 1948 CSKA 1948
27.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Montana Montana
D
Montana Montana
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
W
Montana Montana
09.03.20 2 : 0 Zafer
Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
D
CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Montana Montana
4 Lokomotiv Sofya Lokomotiv Sofya 21 12 3 6 34:18 16 39 L
Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Lokomotiv Sofya Lokomotiv Sofya
W
Lokomotiv Sofya Lokomotiv Sofya
22.02.20 2 : 0 Zafer
BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO
W
Lokomotiv Sofya Lokomotiv Sofya
29.02.20 2 : 0 Zafer
Pirin Pirin
W
PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
07.03.20 0 : 2 Zafer
Lokomotiv Sofya Lokomotiv Sofya
D
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Lokomotiv Sofya Lokomotiv Sofya
5 Neftochimik 1962 Bourgas Neftochimik 1962 Bourgas 21 10 3 8 35:29 6 33 W
OFC Pomorie OFC Pomorie
22.02.20 0 : 3 Zafer
Neftochimik 1962 Bourgas Neftochimik 1962 Bourgas
W
Neftochimik 1962 Bourgas Neftochimik 1962 Bourgas
29.02.20 2 : 0 Zafer
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
L
STRUMSKA SLAVA STRUMSKA SLAVA
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Neftochimik 1962 Bourgas Neftochimik 1962 Bourgas
D
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Neftochimik 1962 Bourgas Neftochimik 1962 Bourgas
D
Neftochimik 1962 Bourgas Neftochimik 1962 Bourgas
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
6 Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik 21 10 3 8 35:30 5 33 L
Montana Montana
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
W
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
29.02.20 3 : 0 Zafer
OFC Pomorie OFC Pomorie
L
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
09.03.20 6 : 1 Kaybetmek
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
D
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
13.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
D
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Lokomotiv Sofya Lokomotiv Sofya
7 Liteks Lovech Liteks Lovech 20 9 5 6 29:15 14 32 L
Liteks Lovech Liteks Lovech
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
STRUMSKA SLAVA STRUMSKA SLAVA
W
Liteks Lovech Liteks Lovech
29.02.20 1 : 0 Zafer
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
D
Pirin Pirin
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Liteks Lovech Liteks Lovech
D
Liteks Lovech Liteks Lovech
18.04.20 0 : 0 Beraberlik
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
D
Liteks Lovech Liteks Lovech
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
OFC Pomorie OFC Pomorie
8 Kariana Erden Kariana Erden 20 9 5 6 30:24 6 32 W
Kariana Erden Kariana Erden
16.02.20 3 : 0 Zafer
OFC Pomorie OFC Pomorie
W
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
22.02.20 1 : 2 Zafer
Kariana Erden Kariana Erden
W
Kariana Erden Kariana Erden
29.02.20 1 : 0 Zafer
STRUMSKA SLAVA STRUMSKA SLAVA
D
Kariana Erden Kariana Erden
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
D
Kariana Erden Kariana Erden
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Spartak Varna Spartak Varna
9 LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA 21 8 5 8 32:30 2 29 L
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Kariana Erden Kariana Erden
L
Neftochimik 1962 Bourgas Neftochimik 1962 Bourgas
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
W
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
09.03.20 6 : 1 Zafer
Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
D
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
D
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
10 BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO 22 7 7 8 26:32 -6 28 L
Lokomotiv Sofya Lokomotiv Sofya
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO
D
BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
D
Spartak Varna Spartak Varna
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO
W
OFC Pomorie OFC Pomorie
23.03.20 0 : 3 Zafer
BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO
D
CSKA 1948 CSKA 1948
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO
11 Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B 22 6 9 7 23:25 -2 27 W
PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
24.02.20 0 : 1 Zafer
Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
W
Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
02.03.20 1 : 0 Zafer
Spartak Varna Spartak Varna
L
Montana Montana
09.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
W
Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
16.03.20 3 : 0 Zafer
OFC Pomorie OFC Pomorie
D
Pirin Pirin
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
12 Pirin Pirin 20 6 7 7 24:29 -5 25 D
BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pirin Pirin
L
Pirin Pirin
21.02.20 1 : 4 Kaybetmek
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
L
Lokomotiv Sofya Lokomotiv Sofya
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Pirin Pirin
D
Pirin Pirin
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Liteks Lovech Liteks Lovech
D
Pirin Pirin
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
13 CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK 20 6 4 10 15:27 -12 22 W
CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK
16.02.20 2 : 0 Zafer
LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
L
STRUMSKA SLAVA STRUMSKA SLAVA
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK
L
FK Septemvri Sofia FK Septemvri Sofia
07.03.20 4 : 0 Kaybetmek
CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK
D
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK
D
CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Montana Montana
14 STRUMSKA SLAVA STRUMSKA SLAVA 21 7 1 13 21:34 -13 22 W
STRUMSKA SLAVA STRUMSKA SLAVA
22.02.20 1 : 0 Zafer
CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK
L
Kariana Erden Kariana Erden
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
STRUMSKA SLAVA STRUMSKA SLAVA
W
STRUMSKA SLAVA STRUMSKA SLAVA
07.03.20 2 : 1 Zafer
Neftochimik 1962 Bourgas Neftochimik 1962 Bourgas
D
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
21.03.20 0 : 0 Beraberlik
STRUMSKA SLAVA STRUMSKA SLAVA
D
STRUMSKA SLAVA STRUMSKA SLAVA
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pirin Pirin
15 Spartak Varna Spartak Varna 21 2 4 15 6:42 -36 10 L
Spartak Varna Spartak Varna
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CSKA 1948 CSKA 1948
D
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Spartak Varna Spartak Varna
L
Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
02.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Spartak Varna Spartak Varna
D
Spartak Varna Spartak Varna
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO
D
Kariana Erden Kariana Erden
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Spartak Varna Spartak Varna
16 PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN 21 2 4 15 10:41 -31 7 D
PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
L
PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
24.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
D
BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
L
PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Lokomotiv Sofya Lokomotiv Sofya
D
Neftochimik 1962 Bourgas Neftochimik 1962 Bourgas
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
17 OFC Pomorie OFC Pomorie 23 2 3 18 15:51 -36 6 D
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
OFC Pomorie OFC Pomorie
L
OFC Pomorie OFC Pomorie
08.03.20 0 : 3 Kaybetmek
CSKA 1948 CSKA 1948
L
Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
16.03.20 3 : 0 Kaybetmek
OFC Pomorie OFC Pomorie
L
OFC Pomorie OFC Pomorie
23.03.20 0 : 3 Kaybetmek
BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO
D
Liteks Lovech Liteks Lovech
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
OFC Pomorie OFC Pomorie
Promotion
Promotion Playoff
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Second Professional Football League - turnuva, organize eden Bulgaristan. Kayıt yaptıran turnuva 17 futbol takımları. Bugün sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
CSKA 1948 - 55 madde, kazanılan maçlar 18, yenilmeler 2, beraberlik 1.
FK Septemvri Sofia - 52 sayı, parlak başarılar 17, kaybedilen oyunlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Montana - 42 puan, kazanılan maçlar 13, skorsuz yarışmalar 5, beraberlik 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Second Professional Football League (Bulgaristan) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Second Professional Football League (Bulgaristan) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.