Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
04
Birinci Prof. Lig
Bulgaristan

Birinci Prof. Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
First Professional League
1 Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad 26 18 8 0 46:12 34 62 W
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
15.02.20 6 : 0 Zafer
BOTEV VRATSA BOTEV VRATSA
D
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
W
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
08.03.20 5 : 1 Zafer
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
W
Levski Sofya Levski Sofya
05.06.20 0 : 1 Zafer
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
D
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
10.06.20 1 : 1 Beraberlik
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
Botev Plovdiv
2 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 26 14 8 4 49:23 26 50 D
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
15.12.19 0 : 0 Beraberlik
Levski Sofya Levski Sofya
D
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
W
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
23.02.20 4 : 0 Zafer
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
L
Stara Zagora Stara Zagora
28.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
D
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
3 CSKA Sofya CSKA Sofya 26 14 8 4 41:17 24 50 W
CSKA Sofya CSKA Sofya
07.03.20 2 : 0 Zafer
Stara Zagora Stara Zagora
W
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
06.06.20 0 : 1 Zafer
CSKA Sofya CSKA Sofya
D
CSKA Sofya CSKA Sofya
14.06.20 1 : 1 Beraberlik
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
D
CSKA Sofya CSKA Sofya
20.06.20 3 : 3 Beraberlik
Levski Sofya Levski Sofya
D
PFK Slavya Sofya PFK Slavya Sofya
27.06.20 0 : 0 Beraberlik
CSKA Sofya CSKA Sofya
Ludogorets 1945 Razgrad
4 Levski Sofya Levski Sofya 26 14 7 5 43:19 24 49 L
Levski Sofya Levski Sofya
05.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
W
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
14.06.20 1 : 3 Zafer
Levski Sofya Levski Sofya
D
CSKA Sofya CSKA Sofya
20.06.20 3 : 3 Beraberlik
Levski Sofya Levski Sofya
W
Stara Zagora Stara Zagora
28.06.20 1 : 2 Zafer
Levski Sofya Levski Sofya
L
Levski Sofya Levski Sofya
04.07.20 1 : 2 Kaybetmek
PFK Slavya Sofya PFK Slavya Sofya
Ludogorets 1945 Razgrad
5 PFK Slavya Sofya PFK Slavya Sofya 26 13 6 7 36:28 8 45 W
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
08.06.20 1 : 3 Zafer
PFK Slavya Sofya PFK Slavya Sofya
L
PFK Slavya Sofya PFK Slavya Sofya
13.06.20 2 : 4 Kaybetmek
Stara Zagora Stara Zagora
W
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
20.06.20 0 : 1 Zafer
PFK Slavya Sofya PFK Slavya Sofya
D
PFK Slavya Sofya PFK Slavya Sofya
27.06.20 0 : 0 Beraberlik
CSKA Sofya CSKA Sofya
W
Levski Sofya Levski Sofya
04.07.20 1 : 2 Zafer
PFK Slavya Sofya PFK Slavya Sofya
Stara Zagora
6 Stara Zagora Stara Zagora 26 14 1 11 44:34 10 43 W
Stara Zagora Stara Zagora
14.12.19 2 : 0 Zafer
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
W
Stara Zagora Stara Zagora
16.02.20 2 : 0 Zafer
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
W
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
23.02.20 1 : 2 Zafer
Stara Zagora Stara Zagora
W
Stara Zagora Stara Zagora
28.02.20 2 : 0 Zafer
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
L
CSKA Sofya CSKA Sofya
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Stara Zagora Stara Zagora
Cherno More Varna
7 Cherno More Varna Cherno More Varna 26 10 10 6 32:24 8 40 L
Stara Zagora Stara Zagora
07.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Cherno More Varna Cherno More Varna
W
Cherno More Varna Cherno More Varna
13.06.20 2 : 0 Zafer
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
W
Cherno More Varna Cherno More Varna
19.06.20 1 : 0 Zafer
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
D
Cherno More Varna Cherno More Varna
26.06.20 2 : 2 Beraberlik
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
W
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
02.07.20 1 : 4 Zafer
Cherno More Varna Cherno More Varna
FK Arda Kardzhali
8 FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 26 7 10 9 27:33 -6 31 D
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
10.06.20 1 : 1 Beraberlik
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
L
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
14.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Levski Sofya Levski Sofya
L
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
21.06.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
W
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
29.06.20 1 : 0 Zafer
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
D
BOTEV VRATSA BOTEV VRATSA
03.07.20 0 : 0 Beraberlik
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
Cherno More Varna
9 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 26 8 6 12 26:30 -4 30 L
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
06.06.20 0 : 1 Kaybetmek
BOTEV VRATSA BOTEV VRATSA
L
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
14.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
W
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
20.06.20 3 : 2 Zafer
BOTEV VRATSA BOTEV VRATSA
L
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
29.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
W
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
03.07.20 3 : 1 Zafer
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
10 ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO 26 6 9 11 31:45 -14 27 L
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
05.06.20 2 : 0 Kaybetmek
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
W
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
11.06.20 5 : 3 Zafer
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
L
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
22.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
D
Cherno More Varna Cherno More Varna
26.06.20 2 : 2 Beraberlik
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
W
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
02.07.20 1 : 0 Zafer
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
Botev Plovdiv
11 Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia 26 7 4 15 24:42 -18 25 L
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
08.06.20 1 : 3 Kaybetmek
PFK Slavya Sofya PFK Slavya Sofya
W
BOTEV VRATSA BOTEV VRATSA
12.06.20 0 : 1 Zafer
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
W
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
22.06.20 0 : 1 Zafer
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
W
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
27.06.20 0 : 1 Zafer
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
L
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
02.07.20 1 : 4 Kaybetmek
Cherno More Varna Cherno More Varna
BOTEV VRATSA
12 BOTEV VRATSA BOTEV VRATSA 26 5 7 14 21:46 -25 22 W
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
06.06.20 0 : 1 Zafer
BOTEV VRATSA BOTEV VRATSA
L
BOTEV VRATSA BOTEV VRATSA
12.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
L
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
20.06.20 3 : 2 Kaybetmek
BOTEV VRATSA BOTEV VRATSA
W
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
29.06.20 1 : 3 Zafer
BOTEV VRATSA BOTEV VRATSA
D
BOTEV VRATSA BOTEV VRATSA
03.07.20 0 : 0 Beraberlik
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
FC Dunav 2010
13 FC Dunav 2010 FC Dunav 2010 26 4 7 15 21:49 -28 19 D
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
06.06.20 0 : 0 Beraberlik
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
L
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
11.06.20 5 : 3 Kaybetmek
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
W
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
21.06.20 0 : 2 Zafer
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
L
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
29.06.20 1 : 3 Kaybetmek
BOTEV VRATSA BOTEV VRATSA
L
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
03.07.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
BOTEV VRATSA
14 FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica 26 1 3 22 15:54 -39 6 D
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
L
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
06.06.20 0 : 1 Kaybetmek
CSKA Sofya CSKA Sofya
L
Cherno More Varna Cherno More Varna
13.06.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
L
Cherno More Varna Cherno More Varna
19.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
L
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
27.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
Championship round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Relegation Round, Group A
1 Cherno More Varna Cherno More Varna 29 12 11 6 39:27 12 47 L
Stara Zagora Stara Zagora
07.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Cherno More Varna Cherno More Varna
W
Cherno More Varna Cherno More Varna
13.06.20 2 : 0 Zafer
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
W
Cherno More Varna Cherno More Varna
19.06.20 1 : 0 Zafer
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
D
Cherno More Varna Cherno More Varna
26.06.20 2 : 2 Beraberlik
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
W
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
02.07.20 1 : 4 Zafer
Cherno More Varna Cherno More Varna
FK Arda Kardzhali
2 Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia 29 9 4 16 27:46 -19 31 L
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
08.06.20 1 : 3 Kaybetmek
PFK Slavya Sofya PFK Slavya Sofya
W
BOTEV VRATSA BOTEV VRATSA
12.06.20 0 : 1 Zafer
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
W
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
22.06.20 0 : 1 Zafer
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
W
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
27.06.20 0 : 1 Zafer
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
L
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
02.07.20 1 : 4 Kaybetmek
Cherno More Varna Cherno More Varna
BOTEV VRATSA
3 ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO 29 7 10 12 34:48 -14 31 L
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
05.06.20 2 : 0 Kaybetmek
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
W
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
11.06.20 5 : 3 Zafer
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
L
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
22.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
D
Cherno More Varna Cherno More Varna
26.06.20 2 : 2 Beraberlik
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
W
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
02.07.20 1 : 0 Zafer
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
Botev Plovdiv
4 FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica 29 1 3 25 15:57 -42 6 D
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
L
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
06.06.20 0 : 1 Kaybetmek
CSKA Sofya CSKA Sofya
L
Cherno More Varna Cherno More Varna
13.06.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
L
Cherno More Varna Cherno More Varna
19.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
L
FC Vitosha Bistrica FC Vitosha Bistrica
27.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Birinci Prof. Lig - şampiyona, düzenleyen Bulgaristan.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Birinci Prof. Lig (Bulgaristan) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - Birinci Prof. Lig (Bulgaristan):
Lokomotiv Plovdiv - Stara Zagora (05.07.2020 11:45)
CSKA Sofya - Ludogorets 1945 Razgrad (05.07.2020 14:00)
BOTEV VRATSA - FC Dunav 2010 (06.07.2020 14:00)

skorexpress.com internet sayfasında Birinci Prof. Lig (Bulgaristan) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.