Birinci Prof. Lig
Bulgaristan

Birinci Prof. Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
First Professional League
1 Ludogorets 1945 Ludogorets 1945 7 5 1 1 17:7 10 16 W
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
22.08.20 1 : 4 Zafer
Ludogorets 1945 Ludogorets 1945
W
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
29.08.20 0 : 2 Zafer
Ludogorets 1945 Ludogorets 1945
W
Ludogorets 1945 Ludogorets 1945
12.09.20 3 : 1 Zafer
PFC Lokomotiv Plovdiv PFC Lokomotiv Plovdiv
D
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
20.09.20 2 : 2 Beraberlik
Ludogorets 1945 Ludogorets 1945
W
Ludogorets 1945 Ludogorets 1945
26.09.20 2 : 0 Zafer
PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
FK Arda Kardzhali
2 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 7 4 2 1 17:5 12 14 D
PFC Botev Plovdiv PFC Botev Plovdiv
23.08.20 3 : 3 Beraberlik
PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
W
PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
28.08.20 6 : 0 Zafer
Botev Vratsa Botev Vratsa
W
PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
14.09.20 0 : 2 Zafer
PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
W
PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
19.09.20 4 : 0 Zafer
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
L
Ludogorets 1945 Ludogorets 1945
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
PFC Lokomotiv Plovdiv
3 FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 6 3 3 0 11:7 4 12 D
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
PFC Levski Sofia PFC Levski Sofia
W
CSKA 1948 CSKA 1948
24.08.20 0 : 2 Zafer
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
W
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
29.08.20 3 : 2 Zafer
PFC Botev Plovdiv PFC Botev Plovdiv
D
Botev Vratsa Botev Vratsa
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
W
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
21.09.20 2 : 1 Zafer
PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
PFC Cherno More Varna
4 PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia 6 3 3 0 10:7 3 12 W
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
16.08.20 2 : 1 Zafer
PFC Botev Plovdiv PFC Botev Plovdiv
W
Botev Vratsa Botev Vratsa
22.08.20 1 : 2 Zafer
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
W
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
30.08.20 1 : 0 Zafer
PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
D
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
D
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
20.09.20 2 : 2 Beraberlik
Ludogorets 1945 Ludogorets 1945
PFC Lokomotiv Plovdiv
5 PFC Lokomotiv Plovdiv PFC Lokomotiv Plovdiv 6 4 0 2 10:8 2 12 W
PFC Lokomotiv Plovdiv PFC Lokomotiv Plovdiv
15.08.20 2 : 1 Zafer
Botev Vratsa Botev Vratsa
W
PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
21.08.20 0 : 2 Zafer
PFC Lokomotiv Plovdiv PFC Lokomotiv Plovdiv
W
PFC Lokomotiv Plovdiv PFC Lokomotiv Plovdiv
30.08.20 2 : 1 Zafer
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
L
Ludogorets 1945 Ludogorets 1945
12.09.20 3 : 1 Kaybetmek
PFC Lokomotiv Plovdiv PFC Lokomotiv Plovdiv
W
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
20.09.20 1 : 3 Zafer
PFC Lokomotiv Plovdiv PFC Lokomotiv Plovdiv
PFC CSKA Sofia
6 PFC Levski Sofia PFC Levski Sofia 7 3 1 3 11:7 4 10 L
PFC Levski Sofia PFC Levski Sofia
23.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
W
PFC Montana PFC Montana
29.08.20 0 : 4 Zafer
PFC Levski Sofia PFC Levski Sofia
W
PFC Levski Sofia PFC Levski Sofia
13.09.20 2 : 1 Zafer
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
W
PFC Levski Sofia PFC Levski Sofia
19.09.20 3 : 0 Zafer
CSKA 1948 CSKA 1948
L
PFC Botev Plovdiv PFC Botev Plovdiv
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
PFC Levski Sofia PFC Levski Sofia
Botev Vratsa
7 Botev Vratsa Botev Vratsa 7 3 1 3 9:12 -3 10 L
Botev Vratsa Botev Vratsa
22.08.20 1 : 2 Kaybetmek
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
L
PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
28.08.20 6 : 0 Kaybetmek
Botev Vratsa Botev Vratsa
D
Botev Vratsa Botev Vratsa
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
W
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
18.09.20 1 : 2 Zafer
Botev Vratsa Botev Vratsa
W
Botev Vratsa Botev Vratsa
25.09.20 2 : 0 Zafer
PFC Montana PFC Montana
PFC Levski Sofia
8 Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia 6 2 3 1 5:2 3 9 D
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
17.08.20 0 : 0 Beraberlik
PFC Montana PFC Montana
W
PFC Levski Sofia PFC Levski Sofia
23.08.20 0 : 1 Zafer
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
D
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
28.08.20 0 : 0 Beraberlik
CSKA 1948 CSKA 1948
D
PFC Botev Plovdiv PFC Botev Plovdiv
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
L
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
18.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Botev Vratsa Botev Vratsa
PFC Slavia Sofia
9 CSKA 1948 CSKA 1948 7 2 3 2 9:8 1 9 L
CSKA 1948 CSKA 1948
24.08.20 0 : 2 Kaybetmek
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
D
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
28.08.20 0 : 0 Beraberlik
CSKA 1948 CSKA 1948
W
CSKA 1948 CSKA 1948
13.09.20 2 : 0 Zafer
PFC Montana PFC Montana
L
PFC Levski Sofia PFC Levski Sofia
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
CSKA 1948 CSKA 1948
W
CSKA 1948 CSKA 1948
25.09.20 5 : 1 Zafer
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
PFC Botev Plovdiv
10 PFC Botev Plovdiv PFC Botev Plovdiv 7 2 2 3 11:12 -1 8 D
PFC Botev Plovdiv PFC Botev Plovdiv
23.08.20 3 : 3 Beraberlik
PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
L
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
29.08.20 3 : 2 Kaybetmek
PFC Botev Plovdiv PFC Botev Plovdiv
D
PFC Botev Plovdiv PFC Botev Plovdiv
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia
L
PFC Montana PFC Montana
18.09.20 3 : 1 Kaybetmek
PFC Botev Plovdiv PFC Botev Plovdiv
W
PFC Botev Plovdiv PFC Botev Plovdiv
26.09.20 2 : 1 Zafer
PFC Levski Sofia PFC Levski Sofia
CSKA 1948
11 PFC Montana PFC Montana 7 2 2 3 7:12 -5 8 W
PFC Montana PFC Montana
24.08.20 1 : 0 Zafer
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
L
PFC Montana PFC Montana
29.08.20 0 : 4 Kaybetmek
PFC Levski Sofia PFC Levski Sofia
L
CSKA 1948 CSKA 1948
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
PFC Montana PFC Montana
W
PFC Montana PFC Montana
18.09.20 3 : 1 Zafer
PFC Botev Plovdiv PFC Botev Plovdiv
L
Botev Vratsa Botev Vratsa
25.09.20 2 : 0 Kaybetmek
PFC Montana PFC Montana
PFC Slavia Sofia
12 PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna 6 1 2 3 8:12 -4 5 W
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
16.08.20 0 : 4 Zafer
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
L
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
22.08.20 1 : 4 Kaybetmek
Ludogorets 1945 Ludogorets 1945
L
PFC Lokomotiv Plovdiv PFC Lokomotiv Plovdiv
30.08.20 2 : 1 Kaybetmek
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
D
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
L
PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
19.09.20 4 : 0 Kaybetmek
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
FK Arda Kardzhali
13 PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia 6 0 1 5 2:11 -9 1 L
Ludogorets 1945 Ludogorets 1945
14.08.20 3 : 0 Kaybetmek
PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
L
PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
21.08.20 0 : 2 Kaybetmek
PFC Lokomotiv Plovdiv PFC Lokomotiv Plovdiv
L
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
30.08.20 1 : 0 Kaybetmek
PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
L
PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
14.09.20 0 : 2 Kaybetmek
PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
L
FK Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali
21.09.20 2 : 1 Kaybetmek
PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
Tsarsko Selo Sofia
14 FC Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Etar 1924 Veliko Tarnovo 7 0 0 7 3:20 -17 0 L
PFC Montana PFC Montana
24.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
L
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
29.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Ludogorets 1945 Ludogorets 1945
L
PFC Levski Sofia PFC Levski Sofia
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
L
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
20.09.20 1 : 3 Kaybetmek
PFC Lokomotiv Plovdiv PFC Lokomotiv Plovdiv
L
CSKA 1948 CSKA 1948
25.09.20 5 : 1 Kaybetmek
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
PFC CSKA Sofia
Championship round
Qualifying round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Birinci Prof. Lig - şampiyona, organize eden Bulgaristan. Katılan lig 14 futbol takımları. Bugünkü duruma göre favoriler futbol maratonu. Bunlar:
Ludogorets 1945 - 16 kabul edilen puan, yengi 5, skorsuz maçlar 1, beraberlik 1.
PFC Beroe Stara Zagora - 14 puan, yengi 4, yenilmeler 1, beraberlik 2.
FK Arda Kardzhali - 12 sayı, kazanılan maçlar 3, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 3.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Birinci Prof. Lig (Bulgaristan) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - Birinci Prof. Lig (Bulgaristan):
PFC Cherno More Varna - FK Arda Kardzhali (27.09.2020 11:45)
PFC Lokomotiv Plovdiv - PFC CSKA Sofia (27.09.2020 14:00)
PFC Slavia Sofia - Tsarsko Selo Sofia (28.09.2020 13:30)

skorexpress.com internet sayfasında Birinci Prof. Lig (Bulgaristan) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.