Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
25
Brezilya

U20 Paulista

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1
1 Gremio Novorizontino 14 11 1 2 47:13 34 34 D
Gremio Novorizontino
13.09.19 2 : 2 Beraberlik
Guarani FC SP
D
Gremio Novorizontino
21.09.19 0 : 0 Beraberlik
Corinthians SP U20
L
Corinthians SP U20
28.09.19 2 : 1 Kaybetmek
Gremio Novorizontino
L
Guarani FC SP
06.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Gremio Novorizontino
D
Gremio Novorizontino
12.10.19 2 : 2 Beraberlik
Botafogo
2 Mirassol FC 14 10 2 2 36:10 26 32 L
Mirassol FC
14.09.19 0 : 1 Kaybetmek
Ituano FC SP
D
Santos SP
21.09.19 2 : 2 Beraberlik
Mirassol FC
D
Mirassol FC
25.09.19 0 : 0 Beraberlik
Santos SP
L
Ituano FC SP
09.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Mirassol FC
W
Mirassol FC
12.10.19 1 : 0 Zafer
CA Juventus SP U20
3 Batatais Futebol Clube 14 7 3 4 21:20 1 24 L
Ferroviaria SP U20
30.07.19 2 : 0 Kaybetmek
Batatais Futebol Clube
L
Batatais Futebol Clube
02.08.19 0 : 1 Kaybetmek
Velo Clube Rioclarense SP U20
D
Palmeiras SP U20
15.08.19 0 : 0 Beraberlik
Batatais Futebol Clube
L
Velo Clube Rioclarense SP U20
24.08.19 1 : 0 Kaybetmek
Batatais Futebol Clube
L
Batatais Futebol Clube
31.08.19 0 : 7 Kaybetmek
Ferroviaria SP U20
4 CA Linense SP 14 7 2 5 21:19 2 23 L
Sao Paulo FC SP U20
03.08.19 4 : 1 Kaybetmek
CA Linense SP
L
Botafogo
10.08.19 3 : 0 Kaybetmek
CA Linense SP
L
CA Linense SP
17.08.19 0 : 3 Kaybetmek
Botafogo
L
CA Linense SP
25.08.19 0 : 3 Kaybetmek
Sao Paulo FC SP U20
L
Corinthians SP U20
31.08.19 6 : 0 Kaybetmek
CA Linense SP
5 Rio Preto 14 6 1 7 24:17 7 19 W
Xv de Novembro
03.08.19 1 : 2 Zafer
Rio Preto
L
Ituano FC SP
09.08.19 2 : 0 Kaybetmek
Rio Preto
L
Rio Preto
16.08.19 0 : 3 Kaybetmek
Ituano FC SP
D
Rio Preto
23.08.19 0 : 0 Beraberlik
Xv de Novembro
L
Red Bull Brezilya U20
31.08.19 2 : 0 Kaybetmek
Rio Preto
6 Votuporanguense SP 14 4 4 6 19:30 -11 16 D
Votuporanguense SP
08.06.19 1 : 1 Beraberlik
Batatais Futebol Clube
D
Mirassol FC
15.06.19 0 : 0 Beraberlik
Votuporanguense SP
D
CA Linense SP
23.06.19 2 : 2 Beraberlik
Votuporanguense SP
W
Votuporanguense SP
29.06.19 3 : 0 Zafer
Rio Preto
L
Gremio Novorizontino
06.07.19 8 : 1 Kaybetmek
Votuporanguense SP
7 Comercial FC SP 14 1 3 10 9:29 -20 6 L
CA Linense SP
08.06.19 2 : 1 Kaybetmek
Comercial FC SP
L
Comercial FC SP
15.06.19 0 : 5 Kaybetmek
Gremio Novorizontino
D
Penapolense SP
23.06.19 2 : 2 Beraberlik
Comercial FC SP
L
Comercial FC SP
29.06.19 0 : 3 Kaybetmek
Mirassol FC
L
Rio Preto
06.07.19 3 : 0 Kaybetmek
Comercial FC SP
8 Penapolense SP 14 1 2 11 11:50 -39 5 L
Penapolense SP
08.06.19 0 : 4 Kaybetmek
Mirassol FC
L
Rio Preto
14.06.19 4 : 0 Kaybetmek
Penapolense SP
D
Penapolense SP
23.06.19 2 : 2 Beraberlik
Comercial FC SP
L
Batatais Futebol Clube
29.06.19 4 : 0 Kaybetmek
Penapolense SP
L
Penapolense SP
06.07.19 0 : 4 Kaybetmek
CA Linense SP
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2
1 Ponte Preta SP U20 14 10 0 4 22:7 15 30 D
Ponte Preta SP U20
03.08.19 1 : 1 Beraberlik
Sao Bernardo SP U20
D
Primavera SP U20
10.08.19 1 : 1 Beraberlik
Ponte Preta SP U20
L
Ponte Preta SP U20
17.08.19 1 : 2 Kaybetmek
Primavera SP U20
D
Sao Bernardo SP U20
24.08.19 1 : 1 Beraberlik
Ponte Preta SP U20
D
Ponte Preta SP U20
31.08.19 1 : 1 Beraberlik
Santos SP
2 Botafogo 14 7 4 3 26:20 6 25 W
Guarani FC SP
27.09.19 1 : 2 Zafer
Botafogo
D
Botafogo
06.10.19 1 : 1 Beraberlik
Corinthians SP U20
D
Gremio Novorizontino
12.10.19 2 : 2 Beraberlik
Botafogo
L
Botafogo
20.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Palmeiras SP U20
L
Palmeiras SP U20
23.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Botafogo
3 Xv de Novembro 14 6 6 2 25:13 12 24 L
Palmeiras SP U20
14.09.19 3 : 2 Kaybetmek
Xv de Novembro
D
Xv de Novembro
20.09.19 1 : 1 Beraberlik
EC Sao Bernardo
D
EC Sao Bernardo
29.09.19 0 : 0 Beraberlik
Xv de Novembro
L
Xv de Novembro
06.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Palmeiras SP U20
L
Sao Paulo FC SP U20
12.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Xv de Novembro
4 Ferroviaria SP U20 14 5 5 4 15:15 0 20 D
Sao Caetano SP U20
12.09.19 2 : 2 Beraberlik
Ferroviaria SP U20
L
Ferroviaria SP U20
22.09.19 2 : 4 Kaybetmek
Sao Bernardo SP U20
L
Sao Bernardo SP U20
27.09.19 3 : 0 Kaybetmek
Ferroviaria SP U20
L
Ferroviaria SP U20
04.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Sao Caetano SP U20
L
Red Bull Brezilya U20
12.10.19 6 : 0 Kaybetmek
Ferroviaria SP U20
5 Velo Clube Rioclarense SP U20 14 5 4 5 23:20 3 19 W
Batatais Futebol Clube
02.08.19 0 : 1 Zafer
Velo Clube Rioclarense SP U20
D
Ferroviaria SP U20
09.08.19 0 : 0 Beraberlik
Velo Clube Rioclarense SP U20
L
Velo Clube Rioclarense SP U20
17.08.19 2 : 3 Kaybetmek
Ferroviaria SP U20
W
Velo Clube Rioclarense SP U20
24.08.19 1 : 0 Zafer
Batatais Futebol Clube
L
Palmeiras SP U20
31.08.19 5 : 1 Kaybetmek
Velo Clube Rioclarense SP U20
6 Rio Claro SP U20 14 5 2 7 11:20 -9 17 L
Xv de Novembro
08.06.19 4 : 0 Kaybetmek
Rio Claro SP U20
W
Rio Claro SP U20
15.06.19 3 : 0 Zafer
Sao Carlos SP
L
Ponte Preta SP U20
19.06.19 1 : 0 Kaybetmek
Rio Claro SP U20
W
Capivariano SP U20
29.06.19 0 : 1 Zafer
Rio Claro SP U20
D
Rio Claro SP U20
06.07.19 0 : 0 Beraberlik
Ferroviaria SP U20
7 Capivariano SP U20 14 3 5 6 13:15 -2 14 D
Velo Clube Rioclarense SP U20
08.06.19 2 : 2 Beraberlik
Capivariano SP U20
D
Capivariano SP U20
15.06.19 1 : 1 Beraberlik
Botafogo
D
Xv de Novembro
23.06.19 0 : 0 Beraberlik
Capivariano SP U20
L
Capivariano SP U20
29.06.19 0 : 1 Kaybetmek
Rio Claro SP U20
L
Ponte Preta SP U20
06.07.19 2 : 1 Kaybetmek
Capivariano SP U20
8 Sao Carlos SP 14 1 2 11 7:32 -25 5 D
Sao Carlos SP
08.06.19 0 : 0 Beraberlik
Ferroviaria SP U20
L
Rio Claro SP U20
15.06.19 3 : 0 Kaybetmek
Sao Carlos SP
L
Velo Clube Rioclarense SP U20
23.06.19 4 : 2 Kaybetmek
Sao Carlos SP
L
Sao Carlos SP
29.06.19 0 : 2 Kaybetmek
Ponte Preta SP U20
L
Botafogo
06.07.19 2 : 0 Kaybetmek
Sao Carlos SP
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3
1 Red Bull Brezilya U20 14 9 4 1 42:10 32 31 W
Red Bull Brezilya U20
27.10.19 2 : 1 Zafer
Santos SP
W
Ituano FC SP
02.11.19 0 : 2 Zafer
Red Bull Brezilya U20
D
Red Bull Brezilya U20
09.11.19 2 : 2 Beraberlik
Ituano FC SP
W
Palmeiras SP U20
20.11.19 0 : 2 Zafer
Red Bull Brezilya U20
L
Red Bull Brezilya U20
24.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Palmeiras SP U20
2 Guarani FC SP 14 8 4 2 32:15 17 28 D
Gremio Novorizontino
13.09.19 2 : 2 Beraberlik
Guarani FC SP
L
Botafogo
21.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Guarani FC SP
L
Guarani FC SP
27.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Botafogo
W
Guarani FC SP
06.10.19 1 : 0 Zafer
Gremio Novorizontino
L
Corinthians SP U20
12.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Guarani FC SP
3 Primavera SP U20 14 6 5 3 24:11 13 23 L
Primavera SP U20
03.08.19 1 : 5 Kaybetmek
Santos SP
D
Primavera SP U20
10.08.19 1 : 1 Beraberlik
Ponte Preta SP U20
W
Ponte Preta SP U20
17.08.19 1 : 2 Zafer
Primavera SP U20
L
Santos SP
25.08.19 3 : 0 Kaybetmek
Primavera SP U20
W
Primavera SP U20
31.08.19 2 : 1 Zafer
Sao Bernardo SP U20
4 Nacional AC SP U20 14 7 1 6 22:21 1 22 L
Gremio Novorizontino
03.08.19 5 : 1 Kaybetmek
Nacional AC SP U20
L
Nacional AC SP U20
09.08.19 0 : 2 Kaybetmek
CA Juventus SP U20
W
CA Juventus SP U20
16.08.19 1 : 2 Zafer
Nacional AC SP U20
L
Nacional AC SP U20
22.08.19 0 : 3 Kaybetmek
Gremio Novorizontino
L
EC Sao Bernardo
31.08.19 1 : 0 Kaybetmek
Nacional AC SP U20
5 CA Juventus SP U20 14 7 1 6 16:23 -7 22 L
Santos SP
15.09.19 3 : 2 Kaybetmek
CA Juventus SP U20
L
Ituano FC SP
20.09.19 3 : 1 Kaybetmek
CA Juventus SP U20
D
CA Juventus SP U20
27.09.19 2 : 2 Beraberlik
Ituano FC SP
L
CA Juventus SP U20
05.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Santos SP
L
Mirassol FC
12.10.19 1 : 0 Kaybetmek
CA Juventus SP U20
6 Portuguesa Desportos SP U20 14 3 5 6 11:14 -3 14 L
Guarani FC SP
08.06.19 1 : 0 Kaybetmek
Portuguesa Desportos SP U20
L
Portuguesa Desportos SP U20
15.06.19 0 : 3 Kaybetmek
Red Bull Brezilya U20
L
Portuguesa Desportos SP U20
21.06.19 0 : 1 Kaybetmek
CA Juventus SP U20
D
Primavera SP U20
29.06.19 0 : 0 Beraberlik
Portuguesa Desportos SP U20
D
Portuguesa Desportos SP U20
06.07.19 1 : 1 Beraberlik
Bragantino SP U20
7 Taubate SP 14 3 3 8 12:25 -13 12 L
Primavera SP U20
08.06.19 4 : 0 Kaybetmek
Taubate SP
L
Taubate SP
15.06.19 1 : 4 Kaybetmek
Nacional AC SP U20
L
Guarani FC SP
21.06.19 4 : 0 Kaybetmek
Taubate SP
D
Taubate SP
29.06.19 1 : 1 Beraberlik
Red Bull Brezilya U20
L
CA Juventus SP U20
06.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Taubate SP
8 Bragantino SP U20 14 0 3 11 8:48 -40 3 L
Nacional AC SP U20
08.06.19 4 : 0 Kaybetmek
Bragantino SP U20
L
Bragantino SP U20
14.06.19 1 : 4 Kaybetmek
Guarani FC SP
L
Red Bull Brezilya U20
21.06.19 9 : 0 Kaybetmek
Bragantino SP U20
L
Bragantino SP U20
28.06.19 0 : 3 Kaybetmek
CA Juventus SP U20
D
Portuguesa Desportos SP U20
06.07.19 1 : 1 Beraberlik
Bragantino SP U20
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
4
1 Palmeiras SP U20 14 9 3 2 25:14 11 30 W
Palmeiras SP U20
23.10.19 1 : 0 Zafer
Botafogo
W
Sao Paulo FC SP U20
03.11.19 0 : 1 Zafer
Palmeiras SP U20
D
Palmeiras SP U20
11.11.19 1 : 1 Beraberlik
Sao Paulo FC SP U20
L
Palmeiras SP U20
20.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Red Bull Brezilya U20
W
Red Bull Brezilya U20
24.11.19 0 : 3 Zafer
Palmeiras SP U20
2 Sao Paulo FC SP U20 14 9 1 4 33:13 20 28 W
Sao Paulo FC SP U20
12.10.19 3 : 1 Zafer
Xv de Novembro
W
Sao Caetano SP U20
20.10.19 0 : 4 Zafer
Sao Paulo FC SP U20
D
Sao Paulo FC SP U20
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Sao Caetano SP U20
L
Sao Paulo FC SP U20
03.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Palmeiras SP U20
D
Palmeiras SP U20
11.11.19 1 : 1 Beraberlik
Sao Paulo FC SP U20
3 Desportivo Brasil 14 7 3 4 22:21 1 24 D
Guarani FC SP
03.08.19 1 : 1 Beraberlik
Desportivo Brasil
L
Sao Caetano SP U20
11.08.19 4 : 0 Kaybetmek
Desportivo Brasil
W
Desportivo Brasil
17.08.19 1 : 0 Zafer
Sao Caetano SP U20
W
Desportivo Brasil
25.08.19 1 : 0 Zafer
Guarani FC SP
L
Mirassol FC
31.08.19 3 : 0 Kaybetmek
Desportivo Brasil
4 Ituano FC SP 14 6 5 3 20:11 9 23 W
Santos SP
12.10.19 0 : 5 Zafer
Ituano FC SP
W
Ituano FC SP
19.10.19 2 : 1 Zafer
Corinthians SP U20
L
Corinthians SP U20
26.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Ituano FC SP
L
Ituano FC SP
02.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Red Bull Brezilya U20
D
Red Bull Brezilya U20
09.11.19 2 : 2 Beraberlik
Ituano FC SP
5 Oeste SP 14 4 7 3 18:17 1 19 D
Gremio Esportivo Osasco SP U20
08.06.19 1 : 1 Beraberlik
Oeste SP
D
Oeste SP
15.06.19 1 : 1 Beraberlik
Palmeiras SP U20
D
Desportivo Brasil
21.06.19 1 : 1 Beraberlik
Oeste SP
W
Oeste SP
29.06.19 2 : 0 Zafer
Gremio Osasco Audax
D
Sao Paulo FC SP U20
06.07.19 1 : 1 Beraberlik
Oeste SP
6 EC Sao Bento 14 4 2 8 15:24 -9 14 D
EC Sao Bento
08.06.19 0 : 0 Beraberlik
Ituano FC SP
D
Gremio Osasco Audax
15.06.19 2 : 2 Beraberlik
EC Sao Bento
W
Gremio Esportivo Osasco SP U20
23.06.19 1 : 2 Zafer
EC Sao Bento
L
EC Sao Bento
26.06.19 1 : 3 Kaybetmek
Sao Paulo FC SP U20
L
Palmeiras SP U20
06.07.19 3 : 1 Kaybetmek
EC Sao Bento
7 Gremio Osasco Audax 14 3 3 8 13:29 -16 12 L
Desportivo Brasil
08.06.19 3 : 1 Kaybetmek
Gremio Osasco Audax
D
Gremio Osasco Audax
15.06.19 2 : 2 Beraberlik
EC Sao Bento
L
Sao Paulo FC SP U20
21.06.19 1 : 0 Kaybetmek
Gremio Osasco Audax
L
Oeste SP
29.06.19 2 : 0 Kaybetmek
Gremio Osasco Audax
L
Gremio Osasco Audax
06.07.19 0 : 6 Kaybetmek
Ituano FC SP
8 Gremio Esportivo Osasco SP U20 14 0 4 10 5:22 -17 4 D
Gremio Esportivo Osasco SP U20
08.06.19 1 : 1 Beraberlik
Oeste SP
D
Ituano FC SP
14.06.19 1 : 1 Beraberlik
Gremio Esportivo Osasco SP U20
L
Gremio Esportivo Osasco SP U20
23.06.19 1 : 2 Kaybetmek
EC Sao Bento
L
Gremio Esportivo Osasco SP U20
29.06.19 0 : 1 Kaybetmek
Palmeiras SP U20
L
Desportivo Brasil
06.07.19 3 : 1 Kaybetmek
Gremio Esportivo Osasco SP U20
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
5
1 Corinthians SP U20 14 12 2 0 32:9 23 38 W
Corinthians SP U20
28.09.19 2 : 1 Zafer
Gremio Novorizontino
D
Botafogo
06.10.19 1 : 1 Beraberlik
Corinthians SP U20
W
Corinthians SP U20
12.10.19 2 : 1 Zafer
Guarani FC SP
L
Ituano FC SP
19.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Corinthians SP U20
W
Corinthians SP U20
26.10.19 2 : 1 Zafer
Ituano FC SP
2 Sao Caetano SP U20 14 10 2 2 25:16 9 32 D
Sao Caetano SP U20
28.09.19 2 : 2 Beraberlik
Red Bull Brezilya U20
W
Ferroviaria SP U20
04.10.19 1 : 2 Zafer
Sao Caetano SP U20
L
Sao Caetano SP U20
12.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Sao Bernardo SP U20
L
Sao Caetano SP U20
20.10.19 0 : 4 Kaybetmek
Sao Paulo FC SP U20
D
Sao Paulo FC SP U20
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Sao Caetano SP U20
3 EC Sao Bernardo 14 7 2 5 18:16 2 23 L
Sao Paulo FC SP U20
11.09.19 3 : 1 Kaybetmek
EC Sao Bernardo
D
Xv de Novembro
20.09.19 1 : 1 Beraberlik
EC Sao Bernardo
D
EC Sao Bernardo
29.09.19 0 : 0 Beraberlik
Xv de Novembro
W
EC Sao Bernardo
05.10.19 1 : 0 Zafer
Sao Paulo FC SP U20
D
Palmeiras SP U20
12.10.19 2 : 2 Beraberlik
EC Sao Bernardo
4 Sao Bernardo SP U20 14 6 2 6 29:21 8 20 L
Red Bull Brezilya U20
13.09.19 5 : 0 Kaybetmek
Sao Bernardo SP U20
W
Ferroviaria SP U20
22.09.19 2 : 4 Zafer
Sao Bernardo SP U20
W
Sao Bernardo SP U20
27.09.19 3 : 0 Zafer
Ferroviaria SP U20
L
Sao Bernardo SP U20
04.10.19 2 : 5 Kaybetmek
Red Bull Brezilya U20
W
Sao Caetano SP U20
12.10.19 0 : 2 Zafer
Sao Bernardo SP U20
5 Santos SP 14 5 5 4 26:12 14 20 D
Mirassol FC
25.09.19 0 : 0 Beraberlik
Santos SP
W
CA Juventus SP U20
05.10.19 0 : 1 Zafer
Santos SP
L
Santos SP
12.10.19 0 : 5 Kaybetmek
Ituano FC SP
L
Santos SP
19.10.19 0 : 5 Kaybetmek
Red Bull Brezilya U20
L
Red Bull Brezilya U20
27.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Santos SP
6 EC Agua Santa 14 3 4 7 16:26 -10 13 W
CA Taboao Da Serra
08.06.19 1 : 4 Zafer
EC Agua Santa
D
EC Agua Santa
15.06.19 1 : 1 Beraberlik
EC Sao Bernardo
L
Corinthians SP U20
21.06.19 3 : 1 Kaybetmek
EC Agua Santa
L
EC Agua Santa
29.06.19 0 : 1 Kaybetmek
Sao Caetano SP U20
L
Sao Bernardo SP U20
06.07.19 3 : 1 Kaybetmek
EC Agua Santa
7 Santo Andre SP U20 14 3 2 9 14:26 -12 11 L
Corinthians SP U20
08.06.19 5 : 0 Kaybetmek
Santo Andre SP U20
L
Santo Andre SP U20
15.06.19 0 : 1 Kaybetmek
Sao Caetano SP U20
L
Santo Andre SP U20
21.06.19 0 : 2 Kaybetmek
Sao Bernardo SP U20
W
CA Taboao Da Serra
29.06.19 3 : 4 Zafer
Santo Andre SP U20
L
Santo Andre SP U20
06.07.19 0 : 3 Kaybetmek
Santos SP
8 CA Taboao Da Serra 14 0 1 13 12:46 -34 1 L
CA Taboao Da Serra
08.06.19 1 : 4 Kaybetmek
EC Agua Santa
L
Sao Bernardo SP U20
15.06.19 5 : 0 Kaybetmek
CA Taboao Da Serra
L
EC Sao Bernardo
23.06.19 2 : 1 Kaybetmek
CA Taboao Da Serra
L
CA Taboao Da Serra
29.06.19 3 : 4 Kaybetmek
Santo Andre SP U20
L
Corinthians SP U20
06.07.19 6 : 0 Kaybetmek
CA Taboao Da Serra
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
9
1 Ferroviaria SP U20 6 4 1 1 14:4 10 13 D
Sao Caetano SP U20
12.09.19 2 : 2 Beraberlik
Ferroviaria SP U20
L
Ferroviaria SP U20
22.09.19 2 : 4 Kaybetmek
Sao Bernardo SP U20
L
Sao Bernardo SP U20
27.09.19 3 : 0 Kaybetmek
Ferroviaria SP U20
L
Ferroviaria SP U20
04.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Sao Caetano SP U20
L
Red Bull Brezilya U20
12.10.19 6 : 0 Kaybetmek
Ferroviaria SP U20
2 Palmeiras SP U20 5 3 1 1 9:3 6 10 W
Palmeiras SP U20
23.10.19 1 : 0 Zafer
Botafogo
W
Sao Paulo FC SP U20
03.11.19 0 : 1 Zafer
Palmeiras SP U20
D
Palmeiras SP U20
11.11.19 1 : 1 Beraberlik
Sao Paulo FC SP U20
L
Palmeiras SP U20
20.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Red Bull Brezilya U20
W
Red Bull Brezilya U20
24.11.19 0 : 3 Zafer
Palmeiras SP U20
3 Velo Clube Rioclarense SP U20 6 2 1 3 5:10 -5 7 W
Batatais Futebol Clube
02.08.19 0 : 1 Zafer
Velo Clube Rioclarense SP U20
D
Ferroviaria SP U20
09.08.19 0 : 0 Beraberlik
Velo Clube Rioclarense SP U20
L
Velo Clube Rioclarense SP U20
17.08.19 2 : 3 Kaybetmek
Ferroviaria SP U20
W
Velo Clube Rioclarense SP U20
24.08.19 1 : 0 Zafer
Batatais Futebol Clube
L
Palmeiras SP U20
31.08.19 5 : 1 Kaybetmek
Velo Clube Rioclarense SP U20
4 Batatais Futebol Clube 5 0 1 4 0:11 -11 1 L
Ferroviaria SP U20
30.07.19 2 : 0 Kaybetmek
Batatais Futebol Clube
L
Batatais Futebol Clube
02.08.19 0 : 1 Kaybetmek
Velo Clube Rioclarense SP U20
D
Palmeiras SP U20
15.08.19 0 : 0 Beraberlik
Batatais Futebol Clube
L
Velo Clube Rioclarense SP U20
24.08.19 1 : 0 Kaybetmek
Batatais Futebol Clube
L
Batatais Futebol Clube
31.08.19 0 : 7 Kaybetmek
Ferroviaria SP U20
Next group phase
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
15
1 Red Bull Brezilya U20 6 5 1 0 26:6 20 16 W
Red Bull Brezilya U20
27.10.19 2 : 1 Zafer
Santos SP
W
Ituano FC SP
02.11.19 0 : 2 Zafer
Red Bull Brezilya U20
D
Red Bull Brezilya U20
09.11.19 2 : 2 Beraberlik
Ituano FC SP
W
Palmeiras SP U20
20.11.19 0 : 2 Zafer
Red Bull Brezilya U20
L
Red Bull Brezilya U20
24.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Palmeiras SP U20
2 Sao Bernardo SP U20 6 3 0 3 13:16 -3 9 L
Red Bull Brezilya U20
13.09.19 5 : 0 Kaybetmek
Sao Bernardo SP U20
W
Ferroviaria SP U20
22.09.19 2 : 4 Zafer
Sao Bernardo SP U20
W
Sao Bernardo SP U20
27.09.19 3 : 0 Zafer
Ferroviaria SP U20
L
Sao Bernardo SP U20
04.10.19 2 : 5 Kaybetmek
Red Bull Brezilya U20
W
Sao Caetano SP U20
12.10.19 0 : 2 Zafer
Sao Bernardo SP U20
3 Sao Caetano SP U20 6 2 2 2 10:12 -2 8 D
Sao Caetano SP U20
28.09.19 2 : 2 Beraberlik
Red Bull Brezilya U20
W
Ferroviaria SP U20
04.10.19 1 : 2 Zafer
Sao Caetano SP U20
L
Sao Caetano SP U20
12.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Sao Bernardo SP U20
L
Sao Caetano SP U20
20.10.19 0 : 4 Kaybetmek
Sao Paulo FC SP U20
D
Sao Paulo FC SP U20
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Sao Caetano SP U20
4 Ferroviaria SP U20 6 0 1 5 7:22 -15 1 D
Sao Caetano SP U20
12.09.19 2 : 2 Beraberlik
Ferroviaria SP U20
L
Ferroviaria SP U20
22.09.19 2 : 4 Kaybetmek
Sao Bernardo SP U20
L
Sao Bernardo SP U20
27.09.19 3 : 0 Kaybetmek
Ferroviaria SP U20
L
Ferroviaria SP U20
04.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Sao Caetano SP U20
L
Red Bull Brezilya U20
12.10.19 6 : 0 Kaybetmek
Ferroviaria SP U20
Playoffs
Daha fazla göster

U20 Paulista - turnuva, düzenleyen Brezilya.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca U20 Paulista (Brezilya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında U20 Paulista (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.