Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
29
Brezilya

U20 Copa Internacional Ipiranga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 CA River Plate (Arg) 4 2 2 0 8:2 6 8 W
Corinthians SP U20
02.12.19 1 : 3 Zafer
CA River Plate (Arg)
D
CA River Plate (Arg)
04.12.19 1 : 1 Beraberlik
Hammarby U20
W
Club Nacional de Football
06.12.19 0 : 4 Zafer
CA River Plate (Arg)
D
CA River Plate (Arg)
08.12.19 0 : 0 Beraberlik
Gremio RS U20
W
CA River Plate (Arg)
10.12.19 2 : 1 Zafer
Internacional RS U20
2 Gremio RS U20 4 2 2 0 6:3 3 8 D
Gremio RS U20
04.12.19 2 : 2 Beraberlik
Club Nacional de Football
D
CA River Plate (Arg)
08.12.19 0 : 0 Beraberlik
Gremio RS U20
W
Atletico Nacional U20
10.12.19 0 : 2 Zafer
Gremio RS U20
W
Gremio RS U20
13.12.19 1 : 0 Zafer
Atletico PR U20
W
Vasco da Gama RJ U20
15.12.19 0 : 1 Zafer
Gremio RS U20
3 Hammarby U20 4 2 1 1 7:7 -1 7 W
Club Nacional de Football
30.11.19 0 : 1 Zafer
Hammarby U20
L
Hammarby U20
02.12.19 1 : 3 Kaybetmek
Gremio RS U20
D
CA River Plate (Arg)
04.12.19 1 : 1 Beraberlik
Hammarby U20
W
Hammarby U20
06.12.19 4 : 3 Zafer
Corinthians SP U20
4 Corinthians SP U20 4 1 0 3 8:8 -4 3 L
Gremio RS U20
30.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Corinthians SP U20
L
Corinthians SP U20
02.12.19 1 : 3 Kaybetmek
CA River Plate (Arg)
L
Hammarby U20
06.12.19 4 : 3 Kaybetmek
Corinthians SP U20
W
Corinthians SP U20
08.12.19 4 : 0 Zafer
Club Nacional de Football
5 Club Nacional de Football 4 0 1 3 2:11 -9 1 L
Club Nacional de Football
30.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Hammarby U20
D
Gremio RS U20
04.12.19 2 : 2 Beraberlik
Club Nacional de Football
L
Club Nacional de Football
06.12.19 0 : 4 Kaybetmek
CA River Plate (Arg)
L
Corinthians SP U20
08.12.19 4 : 0 Kaybetmek
Club Nacional de Football
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Atletico Nacional U20 4 1 3 0 7:6 1 6 D
Talleres De Cordoba
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
Atletico Nacional U20
D
Atletico Nacional U20
02.12.19 1 : 1 Beraberlik
Midtjylland U20
W
Atletico Mineiro MG U20
06.12.19 3 : 4 Zafer
Atletico Nacional U20
D
Atletico Nacional U20
08.12.19 1 : 1 Beraberlik
Internacional RS U20
L
Atletico Nacional U20
10.12.19 0 : 2 Kaybetmek
Gremio RS U20
2 Internacional RS U20 4 1 3 0 3:2 1 6 W
Internacional RS U20
30.11.19 2 : 1 Zafer
Atletico Mineiro MG U20
D
Talleres De Cordoba
04.12.19 0 : 0 Beraberlik
Internacional RS U20
D
Internacional RS U20
06.12.19 0 : 0 Beraberlik
Midtjylland U20
D
Atletico Nacional U20
08.12.19 1 : 1 Beraberlik
Internacional RS U20
L
CA River Plate (Arg)
10.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Internacional RS U20
3 Midtjylland U20 4 1 2 1 3:2 1 5 D
Atletico Nacional U20
02.12.19 1 : 1 Beraberlik
Midtjylland U20
L
Midtjylland U20
04.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Atletico Mineiro MG U20
D
Internacional RS U20
06.12.19 0 : 0 Beraberlik
Midtjylland U20
W
Midtjylland U20
08.12.19 2 : 0 Zafer
Talleres De Cordoba
4 Talleres De Cordoba 4 1 2 1 3:3 2 5 D
Talleres De Cordoba
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
Atletico Nacional U20
W
Atletico Mineiro MG U20
02.12.19 0 : 2 Zafer
Talleres De Cordoba
D
Talleres De Cordoba
04.12.19 0 : 0 Beraberlik
Internacional RS U20
L
Midtjylland U20
08.12.19 2 : 0 Kaybetmek
Talleres De Cordoba
5 Atletico Mineiro MG U20 4 1 0 3 5:8 -3 3 L
Internacional RS U20
30.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Atletico Mineiro MG U20
L
Atletico Mineiro MG U20
02.12.19 0 : 2 Kaybetmek
Talleres De Cordoba
W
Midtjylland U20
04.12.19 0 : 1 Zafer
Atletico Mineiro MG U20
L
Atletico Mineiro MG U20
06.12.19 3 : 4 Kaybetmek
Atletico Nacional U20
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
C
1 Vasco da Gama RJ U20 4 2 2 0 9:3 6 8 D
Racing Club de Avellaneda (Arg)
07.12.19 2 : 2 Beraberlik
Vasco da Gama RJ U20
W
Vasco da Gama RJ U20
09.12.19 3 : 0 Zafer
Defensor Sporting
W
Vasco da Gama RJ U20
11.12.19 2 : 1 Zafer
Club Atletico Independiente (Arg)
W
CA River Plate (Arg)
13.12.19 1 : 2 Zafer
Vasco da Gama RJ U20
L
Vasco da Gama RJ U20
15.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Gremio RS U20
2 America De Cali U20 4 1 3 0 5:2 3 6 D
Vasco da Gama RJ U20
03.12.19 0 : 0 Beraberlik
America De Cali U20
D
America De Cali U20
05.12.19 1 : 1 Beraberlik
Racing Club de Avellaneda (Arg)
D
Defensor Sporting
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
America De Cali U20
W
America De Cali U20
09.12.19 3 : 0 Zafer
Palmeiras SP U20
L
Atletico PR U20
11.12.19 2 : 1 Kaybetmek
America De Cali U20
3 Racing Club de Avellaneda (Arg) 4 1 3 0 6:5 1 6 D
Defensor Sporting
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Racing Club de Avellaneda (Arg)
W
Racing Club de Avellaneda (Arg)
03.12.19 2 : 1 Zafer
Palmeiras SP U20
D
America De Cali U20
05.12.19 1 : 1 Beraberlik
Racing Club de Avellaneda (Arg)
D
Racing Club de Avellaneda (Arg)
07.12.19 2 : 2 Beraberlik
Vasco da Gama RJ U20
4 Defensor Sporting 4 0 3 1 3:6 -3 3 D
Defensor Sporting
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Racing Club de Avellaneda (Arg)
D
Palmeiras SP U20
05.12.19 1 : 1 Beraberlik
Defensor Sporting
D
Defensor Sporting
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
America De Cali U20
L
Vasco da Gama RJ U20
09.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Defensor Sporting
5 Palmeiras SP U20 4 0 1 3 3:10 -7 1 L
Palmeiras SP U20
01.12.19 1 : 4 Kaybetmek
Vasco da Gama RJ U20
L
Racing Club de Avellaneda (Arg)
03.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Palmeiras SP U20
D
Palmeiras SP U20
05.12.19 1 : 1 Beraberlik
Defensor Sporting
L
America De Cali U20
09.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Palmeiras SP U20
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
D
1 Atletico PR U20 4 3 1 0 11:5 6 10 W
Atletico PR U20
03.12.19 3 : 0 Zafer
Estudiantes U20
W
Penarol U20
07.12.19 1 : 3 Zafer
Atletico PR U20
W
Atletico PR U20
09.12.19 4 : 3 Zafer
Club Atletico Independiente (Arg)
W
Atletico PR U20
11.12.19 2 : 1 Zafer
America De Cali U20
L
Gremio RS U20
13.12.19 1 : 0 Kaybetmek
Atletico PR U20
2 Club Atletico Independiente (Arg) 4 3 0 1 8:5 3 9 W
Club Atletico Independiente (Arg)
01.12.19 2 : 1 Zafer
Penarol U20
W
Fluminense Rj U20
05.12.19 0 : 1 Zafer
Club Atletico Independiente (Arg)
W
Club Atletico Independiente (Arg)
07.12.19 2 : 0 Zafer
Estudiantes U20
L
Atletico PR U20
09.12.19 4 : 3 Kaybetmek
Club Atletico Independiente (Arg)
L
Vasco da Gama RJ U20
11.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Club Atletico Independiente (Arg)
3 Estudiantes U20 4 2 0 2 7:8 -1 6 L
Atletico PR U20
03.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Estudiantes U20
W
Estudiantes U20
05.12.19 3 : 0 Zafer
Penarol U20
L
Club Atletico Independiente (Arg)
07.12.19 2 : 0 Kaybetmek
Estudiantes U20
W
Estudiantes U20
09.12.19 4 : 3 Zafer
Fluminense Rj U20
4 Penarol U20 4 1 0 3 4:9 -5 3 L
Club Atletico Independiente (Arg)
01.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Penarol U20
W
Penarol U20
03.12.19 2 : 1 Zafer
Fluminense Rj U20
L
Estudiantes U20
05.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Penarol U20
L
Penarol U20
07.12.19 1 : 3 Kaybetmek
Atletico PR U20
5 Fluminense Rj U20 4 0 1 3 5:8 -3 1 D
Fluminense Rj U20
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Atletico PR U20
L
Penarol U20
03.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Fluminense Rj U20
L
Fluminense Rj U20
05.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Club Atletico Independiente (Arg)
L
Estudiantes U20
09.12.19 4 : 3 Kaybetmek
Fluminense Rj U20
Playoffs
Daha fazla göster

U20 Copa Internacional Ipiranga - turnuva, düzenleyen Brezilya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca U20 Copa Internacional Ipiranga (Brezilya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında U20 Copa Internacional Ipiranga (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.