Brezilya Kupası 20 yaş altı - Futbol -  Brezilya

Brezilya Kupası 20 yaş altı

  • bugün
  • Güncel sonuçlar
  • fixtures
    • 1/16
    team logoFast Clube U20
     
    12:03FAS-ESPDetails
    team logoCoritiba PR U20
    5
    team logoCD Sete de Setembro Dourados MS
    1
    13:03COR-SET5:1Details
    team logoAmerica RN U19
     
    team logoPorto U19
     
    13:03AME-QPRDetails
    team logoCorinthians SP U20
     
    team logoRiver Ac Pi U20
     
    13:03COR-RIVDetails
    team logoCR Vasco da Gama U20
     
    team logoCs Paraibano
     
    14:03CR -CS Details
    team logoMarilia Fc Ma U20
    team logoAmérica Futebol Clube Minas Gerais U20
    team logoChapecoense AF U20
     
    team logoSerra Fc Es U20
     
    13:03CHA-QPRDetails
    team logoSao Raimundo RR U20
     
    team logoTubarao U20
     
    20:03SAO-TUBDetails
    team logoCapital Ricanato TO
     
    team logoGremio RS U20
     
    13:03CAP-GREDetails
    team logoCastanhal EC
     
    team logoCsa AL U20
     
    20:03CAS-CSADetails
    team logoTrem DC AP U20
     
    team logoSport Club Internacional U20
     
    20:03TRE-SPODetails
    team logoGalvez EC U20
     
    team logoPalmeiras SP U20
     
    20:03GAL-PALDetails
    team logoFlamengo RJ U20
    team logoCeilandia U19
    team logoConfianca SE U19
    team logoCruzeiro MG U20
    team logoRd Ariquemes Fc Ro U20
     
    team logoHorizonte Fc Ce U20
     
    20:03RD -HORDetails
    team logoCuiaba Ec Mt
    team logoGoias Go U20
      
    Brezilya Kupası 20 yaş altı turnuva düzenleyen Brezilya.
    20.03.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda futbol takımları aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    1/16 - Fast Clube U20

    1/16 - Coritiba PR U20, CD Sete de Setembro Dourados MS

    1/16 - America RN U19, Porto U19

    1/16 - Corinthians SP U20, River Ac Pi U20

    1/16 - CR Vasco da Gama U20, Cs Paraibano

    1/16 - Marilia Fc Ma U20, América Futebol Clube Minas Gerais U20

    1/16 - Chapecoense AF U20, Serra Fc Es U20

    1/16 - Sao Raimundo RR U20, Tubarao U20

    1/16 - Capital Ricanato TO, Gremio RS U20

    1/16 - Castanhal EC, Csa AL U20

    1/16 - Trem DC AP U20, Sport Club Internacional U20

    1/16 - Galvez EC U20, Palmeiras SP U20

    1/16 - Flamengo RJ U20, Ceilandia U19

    1/16 - Confianca SE U19, Cruzeiro MG U20

    1/16 - Rd Ariquemes Fc Ro U20, Horizonte Fc Ce U20

    1/16 - Cuiaba Ec Mt, Goias Go U20

    skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Brezilya Kupası 20 yaş altı (Brezilya) maçları online bulabilirsiniz
    Program dikkatinizi çeken oyunlar - Brezilya Kupası 20 yaş altı (Brezilya):

    Confianca SE U19 - Cruzeiro MG U20 (20.03.2019 18:00)

    Sao Raimundo RR U20 - Tubarao U20 (20.03.2019 20:00)

    Marilia Fc Ma U20 - América Futebol Clube Minas Gerais U20 (20.03.2019 21:00)

    skorexpress.com internet sayfasında Brezilya Kupası 20 yaş altı (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.