U20 Brezilya Şampiyonası
Brezilya

U20 Brezilya Şampiyonası

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Campeonato Brasileiro
1 Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20 19 13 3 3 33:16 17 42 L
Cruzeiro MG U20 Cruzeiro MG U20
16.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
L
Atletico Mineiro MG U20 Atletico Mineiro MG U20
23.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
W
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
03.11.19 1 : 0 Zafer
Atletico Mineiro MG U20 Atletico Mineiro MG U20
D
Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20
07.11.19 1 : 1 Beraberlik
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
L
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
16.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20
2 Corinthians SP U20 Corinthians SP U20 19 13 2 4 30:13 17 41 W
Corinthians SP U20 Corinthians SP U20
16.10.19 3 : 0 Zafer
Botafogo RJ U20 Botafogo RJ U20
D
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
23.10.19 1 : 1 Beraberlik
Corinthians SP U20 Corinthians SP U20
W
Corinthians SP U20 Corinthians SP U20
31.10.19 2 : 1 Zafer
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
L
Corinthians SP U20 Corinthians SP U20
10.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
D
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
Corinthians SP U20 Corinthians SP U20
3 Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20 19 12 5 2 38:18 20 41 W
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
30.10.19 2 : 1 Zafer
Fluminense Rj U20 Fluminense Rj U20
W
Corinthians SP U20 Corinthians SP U20
10.11.19 1 : 2 Zafer
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
D
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
Corinthians SP U20 Corinthians SP U20
L
Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20
28.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
W
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
01.12.19 3 : 0 Zafer
Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20
4 Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20 19 11 3 5 29:17 12 36 W
Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20
31.10.19 3 : 1 Zafer
Cruzeiro MG U20 Cruzeiro MG U20
D
Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20
07.11.19 1 : 1 Beraberlik
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
W
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
16.11.19 0 : 1 Zafer
Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20
W
Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20
28.11.19 1 : 0 Zafer
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
L
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
01.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20
5 Cruzeiro MG U20 Cruzeiro MG U20 19 9 7 3 25:18 7 34 D
Gremio RS U20 Gremio RS U20
06.10.19 1 : 1 Beraberlik
Cruzeiro MG U20 Cruzeiro MG U20
D
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
12.10.19 2 : 2 Beraberlik
Cruzeiro MG U20 Cruzeiro MG U20
W
Cruzeiro MG U20 Cruzeiro MG U20
16.10.19 2 : 1 Zafer
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
W
Cruzeiro MG U20 Cruzeiro MG U20
27.10.19 1 : 0 Zafer
Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20
L
Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20
31.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Cruzeiro MG U20 Cruzeiro MG U20
6 Fluminense Rj U20 Fluminense Rj U20 19 10 2 7 29:25 4 32 W
Ponte Preta SP U20 Ponte Preta SP U20
01.10.19 0 : 1 Zafer
Fluminense Rj U20 Fluminense Rj U20
W
Fluminense Rj U20 Fluminense Rj U20
09.10.19 3 : 1 Zafer
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
W
Gremio RS U20 Gremio RS U20
16.10.19 3 : 4 Zafer
Fluminense Rj U20 Fluminense Rj U20
L
Fluminense Rj U20 Fluminense Rj U20
22.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
L
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
30.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Fluminense Rj U20 Fluminense Rj U20
7 Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20 19 9 4 6 31:19 12 31 L
Vitoria BA Vitoria BA
02.10.19 3 : 2 Kaybetmek
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
W
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
09.10.19 5 : 0 Zafer
Gremio RS U20 Gremio RS U20
D
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
16.10.19 2 : 2 Beraberlik
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
D
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
23.10.19 1 : 1 Beraberlik
Corinthians SP U20 Corinthians SP U20
L
Corinthians SP U20 Corinthians SP U20
31.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
8 Atletico Mineiro MG U20 Atletico Mineiro MG U20 19 9 4 6 28:20 8 31 L
Corinthians SP U20 Corinthians SP U20
02.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Mineiro MG U20 Atletico Mineiro MG U20
L
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
12.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Atletico Mineiro MG U20 Atletico Mineiro MG U20
W
Atletico Mineiro MG U20 Atletico Mineiro MG U20
16.10.19 3 : 0 Zafer
Coritiba PR U20 Coritiba PR U20
W
Atletico Mineiro MG U20 Atletico Mineiro MG U20
23.10.19 1 : 0 Zafer
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
L
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
03.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Mineiro MG U20 Atletico Mineiro MG U20
9 America MG U20 America MG U20 19 8 3 8 25:28 -3 27 L
Fluminense Rj U20 Fluminense Rj U20
19.09.19 1 : 0 Kaybetmek
America MG U20 America MG U20
L
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
25.09.19 3 : 2 Kaybetmek
America MG U20 America MG U20
L
America MG U20 America MG U20
02.10.19 0 : 1 Kaybetmek
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
D
America MG U20 America MG U20
13.10.19 1 : 1 Beraberlik
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
L
Internacional RS U20 Internacional RS U20
16.10.19 2 : 1 Kaybetmek
America MG U20 America MG U20
10 SC Recife PE U20 SC Recife PE U20 19 7 6 6 25:27 -2 27 D
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
21.09.19 2 : 2 Beraberlik
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
W
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
25.09.19 3 : 0 Zafer
Gremio RS U20 Gremio RS U20
W
America MG U20 America MG U20
02.10.19 0 : 1 Zafer
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
D
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
12.10.19 2 : 2 Beraberlik
Cruzeiro MG U20 Cruzeiro MG U20
L
Atletico PR U20 Atletico PR U20
16.10.19 4 : 1 Kaybetmek
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
11 Atletico PR U20 Atletico PR U20 19 7 5 7 32:29 3 26 L
Corinthians SP U20 Corinthians SP U20
18.09.19 2 : 1 Kaybetmek
Atletico PR U20 Atletico PR U20
W
Atletico PR U20 Atletico PR U20
25.09.19 2 : 0 Zafer
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
L
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
02.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Atletico PR U20 Atletico PR U20
D
Ponte Preta SP U20 Ponte Preta SP U20
08.10.19 0 : 0 Beraberlik
Atletico PR U20 Atletico PR U20
W
Atletico PR U20 Atletico PR U20
16.10.19 4 : 1 Zafer
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
12 Bahia BA Gençler Bahia BA Gençler 19 6 5 8 15:20 -5 23 W
Bahia BA Gençler Bahia BA Gençler
19.09.19 1 : 0 Zafer
Ponte Preta SP U20 Ponte Preta SP U20
L
Bahia BA Gençler Bahia BA Gençler
29.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
D
Coritiba PR U20 Coritiba PR U20
02.10.19 0 : 0 Beraberlik
Bahia BA Gençler Bahia BA Gençler
W
Bahia BA Gençler Bahia BA Gençler
09.10.19 1 : 0 Zafer
Corinthians SP U20 Corinthians SP U20
L
Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20
16.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Bahia BA Gençler Bahia BA Gençler
13 Santos SP Santos SP 19 6 5 8 29:37 -8 23 W
Santos SP Santos SP
18.09.19 2 : 0 Zafer
Gremio RS U20 Gremio RS U20
L
Santos SP Santos SP
29.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Flamengo RJ U20 Flamengo RJ U20
W
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
02.10.19 3 : 4 Zafer
Santos SP Santos SP
W
Botafogo RJ U20 Botafogo RJ U20
09.10.19 0 : 2 Zafer
Santos SP Santos SP
W
Santos SP Santos SP
16.10.19 2 : 1 Zafer
Ponte Preta SP U20 Ponte Preta SP U20
14 Vitoria BA Vitoria BA 19 6 4 9 18:25 -7 22 L
Atletico Mineiro MG U20 Atletico Mineiro MG U20
18.09.19 3 : 0 Kaybetmek
Vitoria BA Vitoria BA
L
Cruzeiro MG U20 Cruzeiro MG U20
26.09.19 3 : 1 Kaybetmek
Vitoria BA Vitoria BA
W
Vitoria BA Vitoria BA
02.10.19 3 : 2 Zafer
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
W
Vitoria BA Vitoria BA
09.10.19 2 : 0 Zafer
Palmeiras SP U20 Palmeiras SP U20
W
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
16.10.19 2 : 3 Zafer
Vitoria BA Vitoria BA
15 Coritiba PR U20 Coritiba PR U20 19 6 3 10 18:28 -10 21 L
Coritiba PR U20 Coritiba PR U20
18.09.19 0 : 1 Kaybetmek
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
L
Fluminense Rj U20 Fluminense Rj U20
25.09.19 3 : 1 Kaybetmek
Coritiba PR U20 Coritiba PR U20
D
Coritiba PR U20 Coritiba PR U20
02.10.19 0 : 0 Beraberlik
Bahia BA Gençler Bahia BA Gençler
W
Coritiba PR U20 Coritiba PR U20
09.10.19 4 : 1 Zafer
Internacional RS U20 Internacional RS U20
L
Atletico Mineiro MG U20 Atletico Mineiro MG U20
16.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Coritiba PR U20 Coritiba PR U20
16 Botafogo RJ U20 Botafogo RJ U20 19 5 4 10 21:30 -9 19 L
Botafogo RJ U20 Botafogo RJ U20
18.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
W
Botafogo RJ U20 Botafogo RJ U20
25.09.19 4 : 0 Zafer
Ponte Preta SP U20 Ponte Preta SP U20
D
Internacional RS U20 Internacional RS U20
02.10.19 2 : 2 Beraberlik
Botafogo RJ U20 Botafogo RJ U20
L
Botafogo RJ U20 Botafogo RJ U20
09.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Santos SP Santos SP
L
Corinthians SP U20 Corinthians SP U20
16.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Botafogo RJ U20 Botafogo RJ U20
17 Internacional RS U20 Internacional RS U20 19 4 5 10 23:32 -9 17 D
Cruzeiro MG U20 Cruzeiro MG U20
18.09.19 2 : 2 Beraberlik
Internacional RS U20 Internacional RS U20
D
Atletico Mineiro MG U20 Atletico Mineiro MG U20
25.09.19 1 : 1 Beraberlik
Internacional RS U20 Internacional RS U20
D
Internacional RS U20 Internacional RS U20
02.10.19 2 : 2 Beraberlik
Botafogo RJ U20 Botafogo RJ U20
L
Coritiba PR U20 Coritiba PR U20
09.10.19 4 : 1 Kaybetmek
Internacional RS U20 Internacional RS U20
W
Internacional RS U20 Internacional RS U20
16.10.19 2 : 1 Zafer
America MG U20 America MG U20
18 Gremio RS U20 Gremio RS U20 19 4 5 10 22:33 -11 17 L
Santos SP Santos SP
18.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Gremio RS U20 Gremio RS U20
L
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
25.09.19 3 : 0 Kaybetmek
Gremio RS U20 Gremio RS U20
D
Gremio RS U20 Gremio RS U20
06.10.19 1 : 1 Beraberlik
Cruzeiro MG U20 Cruzeiro MG U20
L
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
09.10.19 5 : 0 Kaybetmek
Gremio RS U20 Gremio RS U20
L
Gremio RS U20 Gremio RS U20
16.10.19 3 : 4 Kaybetmek
Fluminense Rj U20 Fluminense Rj U20
19 Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20 19 4 1 14 20:36 -16 13 W
Botafogo RJ U20 Botafogo RJ U20
18.09.19 1 : 2 Zafer
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
L
Atletico PR U20 Atletico PR U20
25.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
L
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
02.10.19 3 : 4 Kaybetmek
Santos SP Santos SP
L
Fluminense Rj U20 Fluminense Rj U20
09.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
L
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
16.10.19 2 : 3 Kaybetmek
Vitoria BA Vitoria BA
20 Ponte Preta SP U20 Ponte Preta SP U20 19 0 6 13 8:28 -20 6 L
Bahia BA Gençler Bahia BA Gençler
19.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Ponte Preta SP U20 Ponte Preta SP U20
L
Botafogo RJ U20 Botafogo RJ U20
25.09.19 4 : 0 Kaybetmek
Ponte Preta SP U20 Ponte Preta SP U20
L
Ponte Preta SP U20 Ponte Preta SP U20
01.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Fluminense Rj U20 Fluminense Rj U20
D
Ponte Preta SP U20 Ponte Preta SP U20
08.10.19 0 : 0 Beraberlik
Atletico PR U20 Atletico PR U20
L
Santos SP Santos SP
16.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Ponte Preta SP U20 Ponte Preta SP U20
Playoffs
Daha fazla göster

U20 Brezilya Şampiyonası - şampiyona, düzenleyen Brezilya. Iştirak eden şampiyona 20 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Vasco da Gama RJ U20 - 42 madde, kazanılan yarışmalar 13, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Corinthians SP U20 - 41 sayı, yengi 13, kaybedilen oyunlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Flamengo RJ U20 - 41 puan, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca U20 Brezilya Şampiyonası (Brezilya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında U20 Brezilya Şampiyonası (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.