U20 Brezilya Şampiyonası
Brezilya

U20 Brezilya Şampiyonası

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
U20 Campeonato Brasileiro
1 Sport Club Corinthians Paulista U20 Sport Club Corinthians Paulista U20 8 6 1 1 16:7 9 19 W
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
07.10.20 1 : 4 Zafer
Sport Club Corinthians Paulista U20 Sport Club Corinthians Paulista U20
W
Sport Club Corinthians Paulista U20 Sport Club Corinthians Paulista U20
11.10.20 3 : 0 Zafer
Esporte Clube Bahia U20 Esporte Clube Bahia U20
W
Ceará Sporting Club U20 Ceará Sporting Club U20
15.10.20 1 : 2 Zafer
Sport Club Corinthians Paulista U20 Sport Club Corinthians Paulista U20
W
Sport Club Corinthians Paulista U20 Sport Club Corinthians Paulista U20
19.10.20 1 : 0 Zafer
Santos FC U20 Santos FC U20
W
Sport Club Corinthians Paulista U20 Sport Club Corinthians Paulista U20
25.10.20 3 : 1 Zafer
Goiás Esporte Clube U20 Goiás Esporte Clube U20
EC Vitoria Salvador U20
2 Fluminense RJ U20 Fluminense RJ U20 8 6 0 2 17:7 10 18 W
Fluminense RJ U20 Fluminense RJ U20
04.10.20 1 : 0 Zafer
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
W
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
07.10.20 0 : 2 Zafer
Fluminense RJ U20 Fluminense RJ U20
W
Fluminense RJ U20 Fluminense RJ U20
14.10.20 5 : 1 Zafer
Cruzeiro Esporte Clube U20 Cruzeiro Esporte Clube U20
L
América Futebol Clube Minas Gerais U20 América Futebol Clube Minas Gerais U20
17.10.20 4 : 3 Kaybetmek
Fluminense RJ U20 Fluminense RJ U20
W
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
26.10.20 0 : 2 Zafer
Fluminense RJ U20 Fluminense RJ U20
Sport Club Internacional U20
3 Clube Atlético Paranaense U20 Clube Atlético Paranaense U20 8 5 0 3 14:7 7 15 W
Esporte Clube Bahia U20 Esporte Clube Bahia U20
03.10.20 2 : 3 Zafer
Clube Atlético Paranaense U20 Clube Atlético Paranaense U20
W
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
11.10.20 0 : 2 Zafer
Clube Atlético Paranaense U20 Clube Atlético Paranaense U20
W
Clube Atlético Paranaense U20 Clube Atlético Paranaense U20
14.10.20 5 : 0 Zafer
Goiás Esporte Clube U20 Goiás Esporte Clube U20
W
Clube Atlético Paranaense U20 Clube Atlético Paranaense U20
18.10.20 2 : 0 Zafer
Atletico Mineiro U20 Atletico Mineiro U20
L
Botafogo de Futebol e Regatas U20 Botafogo de Futebol e Regatas U20
24.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Clube Atlético Paranaense U20 Clube Atlético Paranaense U20
Vasco da Gama RJ U20
4 Sociedade Esportiva Palmeiras U20 Sociedade Esportiva Palmeiras U20 8 5 0 3 13:11 2 15 W
Sociedade Esportiva Palmeiras U20 Sociedade Esportiva Palmeiras U20
04.10.20 2 : 0 Zafer
EC Vitoria Salvador U20 EC Vitoria Salvador U20
W
Sport Club Internacional U20 Sport Club Internacional U20
10.10.20 0 : 1 Zafer
Sociedade Esportiva Palmeiras U20 Sociedade Esportiva Palmeiras U20
L
Sociedade Esportiva Palmeiras U20 Sociedade Esportiva Palmeiras U20
14.10.20 1 : 4 Kaybetmek
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
L
Cruzeiro Esporte Clube U20 Cruzeiro Esporte Clube U20
18.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Sociedade Esportiva Palmeiras U20 Sociedade Esportiva Palmeiras U20
W
Sociedade Esportiva Palmeiras U20 Sociedade Esportiva Palmeiras U20
25.10.20 2 : 1 Zafer
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
Ceará Sporting Club U20
5 Cruzeiro Esporte Clube U20 Cruzeiro Esporte Clube U20 8 4 1 3 10:12 -2 13 D
Goiás Esporte Clube U20 Goiás Esporte Clube U20
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
Cruzeiro Esporte Clube U20 Cruzeiro Esporte Clube U20
W
Cruzeiro Esporte Clube U20 Cruzeiro Esporte Clube U20
11.10.20 2 : 1 Zafer
América Futebol Clube Minas Gerais U20 América Futebol Clube Minas Gerais U20
L
Fluminense RJ U20 Fluminense RJ U20
14.10.20 5 : 1 Kaybetmek
Cruzeiro Esporte Clube U20 Cruzeiro Esporte Clube U20
W
Cruzeiro Esporte Clube U20 Cruzeiro Esporte Clube U20
18.10.20 2 : 1 Zafer
Sociedade Esportiva Palmeiras U20 Sociedade Esportiva Palmeiras U20
L
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
25.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Cruzeiro Esporte Clube U20 Cruzeiro Esporte Clube U20
Botafogo de Futebol e Regatas U20
6 Atletico Mineiro U20 Atletico Mineiro U20 8 3 4 1 13:9 4 13 D
Atletico Mineiro U20 Atletico Mineiro U20
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Ceará Sporting Club U20 Ceará Sporting Club U20
W
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
10.10.20 0 : 1 Zafer
Atletico Mineiro U20 Atletico Mineiro U20
W
Atletico Mineiro U20 Atletico Mineiro U20
15.10.20 4 : 1 Zafer
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
L
Clube Atlético Paranaense U20 Clube Atlético Paranaense U20
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Atletico Mineiro U20 Atletico Mineiro U20
W
Atletico Mineiro U20 Atletico Mineiro U20
25.10.20 2 : 0 Zafer
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
América Futebol Clube Minas Gerais U20
7 Sport Club Internacional U20 Sport Club Internacional U20 8 3 3 2 11:10 1 12 W
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
04.10.20 0 : 1 Zafer
Sport Club Internacional U20 Sport Club Internacional U20
L
Sport Club Internacional U20 Sport Club Internacional U20
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Sociedade Esportiva Palmeiras U20 Sociedade Esportiva Palmeiras U20
D
Botafogo de Futebol e Regatas U20 Botafogo de Futebol e Regatas U20
14.10.20 2 : 2 Beraberlik
Sport Club Internacional U20 Sport Club Internacional U20
D
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Club Internacional U20 Sport Club Internacional U20
L
Sport Club Internacional U20 Sport Club Internacional U20
24.10.20 1 : 2 Kaybetmek
EC Vitoria Salvador U20 EC Vitoria Salvador U20
Fluminense RJ U20
8 Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20 8 3 2 3 8:7 1 11 L
Fluminense RJ U20 Fluminense RJ U20
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
W
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
10.10.20 2 : 1 Zafer
Botafogo de Futebol e Regatas U20 Botafogo de Futebol e Regatas U20
L
América Futebol Clube Minas Gerais U20 América Futebol Clube Minas Gerais U20
14.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
D
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Club Internacional U20 Sport Club Internacional U20
L
Sociedade Esportiva Palmeiras U20 Sociedade Esportiva Palmeiras U20
25.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
Goiás Esporte Clube U20
9 América Futebol Clube Minas Gerais U20 América Futebol Clube Minas Gerais U20 8 3 2 3 12:12 -1 11 L
Santos FC U20 Santos FC U20
04.10.20 3 : 1 Kaybetmek
América Futebol Clube Minas Gerais U20 América Futebol Clube Minas Gerais U20
L
Cruzeiro Esporte Clube U20 Cruzeiro Esporte Clube U20
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
América Futebol Clube Minas Gerais U20 América Futebol Clube Minas Gerais U20
W
América Futebol Clube Minas Gerais U20 América Futebol Clube Minas Gerais U20
14.10.20 2 : 1 Zafer
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
W
América Futebol Clube Minas Gerais U20 América Futebol Clube Minas Gerais U20
17.10.20 4 : 3 Zafer
Fluminense RJ U20 Fluminense RJ U20
D
Esporte Clube Bahia U20 Esporte Clube Bahia U20
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
América Futebol Clube Minas Gerais U20 América Futebol Clube Minas Gerais U20
Atletico Mineiro U20
10 Flamengo SP U20 Flamengo SP U20 8 3 2 3 9:9 -2 11 D
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
L
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Clube Atlético Paranaense U20 Clube Atlético Paranaense U20
W
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
15.10.20 2 : 0 Zafer
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
W
Goiás Esporte Clube U20 Goiás Esporte Clube U20
18.10.20 2 : 3 Zafer
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
W
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
25.10.20 2 : 0 Zafer
Cruzeiro Esporte Clube U20 Cruzeiro Esporte Clube U20
Santos FC U20
11 EC Vitoria Salvador U20 EC Vitoria Salvador U20 8 3 1 4 11:10 1 10 L
Sociedade Esportiva Palmeiras U20 Sociedade Esportiva Palmeiras U20
04.10.20 2 : 0 Kaybetmek
EC Vitoria Salvador U20 EC Vitoria Salvador U20
L
EC Vitoria Salvador U20 EC Vitoria Salvador U20
11.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Ceará Sporting Club U20 Ceará Sporting Club U20
L
Esporte Clube Bahia U20 Esporte Clube Bahia U20
14.10.20 1 : 0 Kaybetmek
EC Vitoria Salvador U20 EC Vitoria Salvador U20
W
EC Vitoria Salvador U20 EC Vitoria Salvador U20
18.10.20 4 : 0 Zafer
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
W
Sport Club Internacional U20 Sport Club Internacional U20
24.10.20 1 : 2 Zafer
EC Vitoria Salvador U20 EC Vitoria Salvador U20
Sport Club Corinthians Paulista U20
12 Ceará Sporting Club U20 Ceará Sporting Club U20 8 2 4 2 11:9 2 10 D
Atletico Mineiro U20 Atletico Mineiro U20
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Ceará Sporting Club U20 Ceará Sporting Club U20
W
EC Vitoria Salvador U20 EC Vitoria Salvador U20
11.10.20 1 : 2 Zafer
Ceará Sporting Club U20 Ceará Sporting Club U20
L
Ceará Sporting Club U20 Ceará Sporting Club U20
15.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Sport Club Corinthians Paulista U20 Sport Club Corinthians Paulista U20
D
Ceará Sporting Club U20 Ceará Sporting Club U20
18.10.20 2 : 2 Beraberlik
Botafogo de Futebol e Regatas U20 Botafogo de Futebol e Regatas U20
D
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
Ceará Sporting Club U20 Ceará Sporting Club U20
Sociedade Esportiva Palmeiras U20
13 SC Recife PE U20 SC Recife PE U20 8 3 0 5 4:10 -6 9 L
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
04.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Sport Club Internacional U20 Sport Club Internacional U20
L
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Atletico Mineiro U20 Atletico Mineiro U20
L
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
15.10.20 2 : 0 Kaybetmek
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
L
EC Vitoria Salvador U20 EC Vitoria Salvador U20
18.10.20 4 : 0 Kaybetmek
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
L
SC Recife PE U20 SC Recife PE U20
26.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Fluminense RJ U20 Fluminense RJ U20
Esporte Clube Bahia U20
14 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 8 2 3 3 6:10 -4 9 D
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
L
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
07.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Fluminense RJ U20 Fluminense RJ U20
L
Atletico Mineiro U20 Atletico Mineiro U20
15.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
D
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube Bahia U20 Esporte Clube Bahia U20
W
Santos FC U20 Santos FC U20
25.10.20 1 : 2 Zafer
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
Chapecoense SC U20
15 Santos FC U20 Santos FC U20 8 2 2 4 8:11 -3 8 W
Santos FC U20 Santos FC U20
04.10.20 3 : 1 Zafer
América Futebol Clube Minas Gerais U20 América Futebol Clube Minas Gerais U20
D
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Santos FC U20 Santos FC U20
W
Santos FC U20 Santos FC U20
15.10.20 1 : 0 Zafer
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
L
Sport Club Corinthians Paulista U20 Sport Club Corinthians Paulista U20
19.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Santos FC U20 Santos FC U20
L
Santos FC U20 Santos FC U20
25.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
Flamengo SP U20
16 Goiás Esporte Clube U20 Goiás Esporte Clube U20 8 2 2 4 12:18 -6 8 D
Goiás Esporte Clube U20 Goiás Esporte Clube U20
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
Cruzeiro Esporte Clube U20 Cruzeiro Esporte Clube U20
W
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
10.10.20 0 : 2 Zafer
Goiás Esporte Clube U20 Goiás Esporte Clube U20
L
Clube Atlético Paranaense U20 Clube Atlético Paranaense U20
14.10.20 5 : 0 Kaybetmek
Goiás Esporte Clube U20 Goiás Esporte Clube U20
L
Goiás Esporte Clube U20 Goiás Esporte Clube U20
18.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
L
Sport Club Corinthians Paulista U20 Sport Club Corinthians Paulista U20
25.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Goiás Esporte Clube U20 Goiás Esporte Clube U20
Sao Paulo FC SP U20
17 Esporte Clube Bahia U20 Esporte Clube Bahia U20 8 2 2 4 7:13 -6 8 L
Esporte Clube Bahia U20 Esporte Clube Bahia U20
03.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Clube Atlético Paranaense U20 Clube Atlético Paranaense U20
L
Sport Club Corinthians Paulista U20 Sport Club Corinthians Paulista U20
11.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Esporte Clube Bahia U20 Esporte Clube Bahia U20
W
Esporte Clube Bahia U20 Esporte Clube Bahia U20
14.10.20 1 : 0 Zafer
EC Vitoria Salvador U20 EC Vitoria Salvador U20
D
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube Bahia U20 Esporte Clube Bahia U20
D
Esporte Clube Bahia U20 Esporte Clube Bahia U20
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
América Futebol Clube Minas Gerais U20 América Futebol Clube Minas Gerais U20
SC Recife PE U20
18 Botafogo de Futebol e Regatas U20 Botafogo de Futebol e Regatas U20 8 1 5 2 11:11 -2 8 D
Botafogo de Futebol e Regatas U20 Botafogo de Futebol e Regatas U20
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
L
Sao Paulo FC SP U20 Sao Paulo FC SP U20
10.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Botafogo de Futebol e Regatas U20 Botafogo de Futebol e Regatas U20
D
Botafogo de Futebol e Regatas U20 Botafogo de Futebol e Regatas U20
14.10.20 2 : 2 Beraberlik
Sport Club Internacional U20 Sport Club Internacional U20
D
Ceará Sporting Club U20 Ceará Sporting Club U20
18.10.20 2 : 2 Beraberlik
Botafogo de Futebol e Regatas U20 Botafogo de Futebol e Regatas U20
W
Botafogo de Futebol e Regatas U20 Botafogo de Futebol e Regatas U20
24.10.20 2 : 0 Zafer
Clube Atlético Paranaense U20 Clube Atlético Paranaense U20
Cruzeiro Esporte Clube U20
19 Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20 8 2 1 5 10:16 -6 7 L
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
07.10.20 1 : 4 Kaybetmek
Sport Club Corinthians Paulista U20 Sport Club Corinthians Paulista U20
D
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Santos FC U20 Santos FC U20
W
Sociedade Esportiva Palmeiras U20 Sociedade Esportiva Palmeiras U20
14.10.20 1 : 4 Zafer
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
W
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
18.10.20 2 : 1 Zafer
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
L
Atletico Mineiro U20 Atletico Mineiro U20
25.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
20 Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20 8 1 3 4 7:11 -4 6 D
Botafogo de Futebol e Regatas U20 Botafogo de Futebol e Regatas U20
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
L
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
10.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Goiás Esporte Clube U20 Goiás Esporte Clube U20
L
Santos FC U20 Santos FC U20
15.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
L
Chapecoense SC U20 Chapecoense SC U20
18.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
D
Vasco da Gama RJ U20 Vasco da Gama RJ U20
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
Ceará Sporting Club U20 Ceará Sporting Club U20
Clube Atlético Paranaense U20
Playoffs
Daha fazla göster

Daha fazla göster

U20 Brezilya Şampiyonası - şampiyona, organize eden Brezilya. Katılan turnuva 20 futbol takımları. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar lig. Bunlar:
Sport Club Corinthians Paulista U20 - 19 madde, kazanılan yarışmalar 6, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Fluminense RJ U20 - 18 sayı, kazanılan yarışmalar 6, skorsuz maçlar 2, beraberlik 0.
Clube Atlético Paranaense U20 - 15 madde, kazanılan maçlar 5, yenilmeler 3, beraberlik 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca U20 Brezilya Şampiyonası (Brezilya) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken oyunlar - U20 Brezilya Şampiyonası (Brezilya):
América Futebol Clube Minas Gerais U20 - Atletico Mineiro U20 (31.10.2020 13:00)
Cruzeiro Esporte Clube U20 - Botafogo de Futebol e Regatas U20 (01.11.2020 12:00)
Goiás Esporte Clube U20 - Sao Paulo FC SP U20 (01.11.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında U20 Brezilya Şampiyonası (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.