Sul-Mato-Grossense
Brezilya

Sul-Mato-Grossense

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Sul-Mato-Grossense
1 EF Aquidauanense EF Aquidauanense 9 5 3 1 18:9 9 18 D
EF Aquidauanense EF Aquidauanense
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Corumbaense Corumbaense
W
Kosta Rika EC Kosta Rika EC
01.03.20 1 : 3 Zafer
EF Aquidauanense EF Aquidauanense
W
EF Aquidauanense EF Aquidauanense
04.03.20 2 : 1 Zafer
Ponta Pora Ponta Pora
W
Nova Andradina Nova Andradina
07.03.20 2 : 6 Zafer
EF Aquidauanense EF Aquidauanense
D
EF Aquidauanense EF Aquidauanense
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Maracaju Maracaju
2 Chapadao SERC Chapadao SERC 9 5 2 2 16:10 6 17 W
Chapadao SERC Chapadao SERC
22.02.20 2 : 0 Zafer
Kosta Rika EC Kosta Rika EC
W
Ponta Pora Ponta Pora
01.03.20 0 : 2 Zafer
Chapadao SERC Chapadao SERC
W
Chapadao SERC Chapadao SERC
04.03.20 4 : 1 Zafer
Nova Andradina Nova Andradina
D
Maracaju Maracaju
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Chapadao SERC Chapadao SERC
W
Chapadao SERC Chapadao SERC
15.03.20 1 : 0 Zafer
Águia Negra Águia Negra
3 Águia Negra Águia Negra 8 5 2 1 12:6 6 17 W
Águia Negra Águia Negra
19.02.20 2 : 1 Zafer
EF Aquidauanense EF Aquidauanense
W
Nova Andradina Nova Andradina
29.02.20 0 : 2 Zafer
Águia Negra Águia Negra
D
Águia Negra Águia Negra
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Maracaju Maracaju
D
Águia Negra Águia Negra
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Operario MS Operario MS
L
Chapadao SERC Chapadao SERC
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Águia Negra Águia Negra
4 Esporte Clube Comercial Esporte Clube Comercial 9 5 1 3 14:8 6 16 W
Esporte Clube Comercial Esporte Clube Comercial
22.02.20 2 : 0 Zafer
Operario MS Operario MS
L
Corumbaense Corumbaense
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Esporte Clube Comercial Esporte Clube Comercial
W
Esporte Clube Comercial Esporte Clube Comercial
05.03.20 1 : 0 Zafer
Kosta Rika EC Kosta Rika EC
W
Ponta Pora Ponta Pora
08.03.20 1 : 3 Zafer
Esporte Clube Comercial Esporte Clube Comercial
W
Esporte Clube Comercial Esporte Clube Comercial
15.03.20 3 : 0 Zafer
Nova Andradina Nova Andradina
5 Operario MS Operario MS 8 4 2 2 13:9 4 14 L
Esporte Clube Comercial Esporte Clube Comercial
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Operario MS Operario MS
W
Maracaju Maracaju
29.02.20 0 : 1 Zafer
Operario MS Operario MS
D
Corumbaense Corumbaense
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Operario MS Operario MS
D
Águia Negra Águia Negra
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Operario MS Operario MS
W
Operario MS Operario MS
14.03.20 2 : 1 Zafer
Kosta Rika EC Kosta Rika EC
6 Kosta Rika EC Kosta Rika EC 9 3 2 4 13:14 -1 11 L
Chapadao SERC Chapadao SERC
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Kosta Rika EC Kosta Rika EC
L
Kosta Rika EC Kosta Rika EC
01.03.20 1 : 3 Kaybetmek
EF Aquidauanense EF Aquidauanense
L
Esporte Clube Comercial Esporte Clube Comercial
05.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Kosta Rika EC Kosta Rika EC
W
Kosta Rika EC Kosta Rika EC
08.03.20 1 : 0 Zafer
Corumbaense Corumbaense
L
Operario MS Operario MS
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Kosta Rika EC Kosta Rika EC
7 Corumbaense Corumbaense 7 3 1 3 6:6 -1 10 D
EF Aquidauanense EF Aquidauanense
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Corumbaense Corumbaense
D
Corumbaense Corumbaense
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Operario MS Operario MS
W
Corumbaense Corumbaense
01.03.20 1 : 0 Zafer
Esporte Clube Comercial Esporte Clube Comercial
L
Kosta Rika EC Kosta Rika EC
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Corumbaense Corumbaense
W
Corumbaense Corumbaense
14.03.20 2 : 1 Zafer
Ponta Pora Ponta Pora
8 Maracaju Maracaju 8 2 3 3 10:12 -2 9 W
Maracaju Maracaju
22.02.20 1 : 0 Zafer
Nova Andradina Nova Andradina
L
Maracaju Maracaju
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Operario MS Operario MS
D
Águia Negra Águia Negra
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Maracaju Maracaju
D
Maracaju Maracaju
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Chapadao SERC Chapadao SERC
D
EF Aquidauanense EF Aquidauanense
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Maracaju Maracaju
9 Ponta Pora Ponta Pora 9 1 1 7 6:17 -11 4 W
Ponta Pora Ponta Pora
16.02.20 2 : 0 Zafer
Maracaju Maracaju
L
Ponta Pora Ponta Pora
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Chapadao SERC Chapadao SERC
L
EF Aquidauanense EF Aquidauanense
04.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Ponta Pora Ponta Pora
L
Ponta Pora Ponta Pora
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Esporte Clube Comercial Esporte Clube Comercial
L
Corumbaense Corumbaense
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Ponta Pora Ponta Pora
10 Nova Andradina Nova Andradina 8 0 1 7 4:21 -17 1 L
Maracaju Maracaju
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Nova Andradina Nova Andradina
L
Nova Andradina Nova Andradina
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Águia Negra Águia Negra
L
Chapadao SERC Chapadao SERC
04.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Nova Andradina Nova Andradina
L
Nova Andradina Nova Andradina
07.03.20 2 : 6 Kaybetmek
EF Aquidauanense EF Aquidauanense
L
Esporte Clube Comercial Esporte Clube Comercial
15.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Nova Andradina Nova Andradina
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Sul-Mato-Grossense - turnuva, organize eden Brezilya. Kayıt yaptıran lig 10 katılan takımlar. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
EF Aquidauanense - 18 puan, kazanılan maçlar 5, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Chapadao SERC - 17 madde, parlak başarılar 5, kaybedilen oyunlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Águia Negra - 17 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 5, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Sul-Mato-Grossense (Brezilya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Sul-Mato-Grossense (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.