Paulista,Serie A3
Brezilya

Paulista,Serie A3

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Paulista, Serie A3
1 Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste 15 11 2 2 25:9 16 35 W
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
26.09.20 1 : 2 Zafer
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
W
EC Primavera EC Primavera
03.10.20 0 : 1 Zafer
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
W
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
10.10.20 1 : 0 Zafer
Osasco Osasco
D
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
D
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
Velo Clube SP
2 EC São Bernardo EC São Bernardo 15 9 3 3 22:9 13 30 D
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
EC São Bernardo EC São Bernardo
03.10.20 1 : 0 Zafer
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
W
Capivariano FC Capivariano FC
10.10.20 0 : 3 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
Batatais FC Batatais FC
17.10.20 0 : 3 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
EC São Bernardo EC São Bernardo
24.10.20 3 : 2 Zafer
Batatais FC Batatais FC
Comercial de Ribeirão Preto
3 Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto 15 8 4 3 25:16 9 28 W
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
26.09.20 3 : 2 Zafer
EC Primavera EC Primavera
W
Olimpia Olimpia
03.10.20 0 : 3 Zafer
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
D
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Batatais FC Batatais FC
W
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
17.10.20 0 : 1 Zafer
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
W
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
25.10.20 3 : 1 Zafer
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
EC São Bernardo
4 Capivariano FC Capivariano FC 15 7 4 4 21:15 6 25 W
Capivariano FC Capivariano FC
25.09.20 4 : 1 Zafer
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
W
Osasco Osasco
02.10.20 1 : 2 Zafer
Capivariano FC Capivariano FC
L
Capivariano FC Capivariano FC
10.10.20 0 : 3 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
L
Velo Clube SP Velo Clube SP
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Capivariano FC Capivariano FC
D
Capivariano FC Capivariano FC
25.10.20 0 : 0 Beraberlik
Velo Clube SP Velo Clube SP
5 Velo Clube SP Velo Clube SP 15 7 4 4 18:12 6 25 W
Velo Clube SP Velo Clube SP
25.09.20 1 : 0 Zafer
Osasco Osasco
D
Batatais FC Batatais FC
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
Velo Clube SP Velo Clube SP
W
Velo Clube SP Velo Clube SP
10.10.20 1 : 0 Zafer
Paulista Jundiai SP Paulista Jundiai SP
W
Velo Clube SP Velo Clube SP
18.10.20 2 : 0 Zafer
Capivariano FC Capivariano FC
D
Capivariano FC Capivariano FC
25.10.20 0 : 0 Beraberlik
Velo Clube SP Velo Clube SP
Esporte Clube Noroeste
6 Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense 15 6 5 4 21:19 2 23 W
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
25.09.20 2 : 1 Zafer
Olimpia Olimpia
D
Paulista Jundiai SP Paulista Jundiai SP
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
D
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Rio Preto Rio Preto
L
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
17.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
25.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
7 Batatais FC Batatais FC 15 5 7 3 13:14 -1 22 D
Batatais FC Batatais FC
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Rio Preto Rio Preto
D
Batatais FC Batatais FC
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
Velo Clube SP Velo Clube SP
D
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Batatais FC Batatais FC
L
Batatais FC Batatais FC
17.10.20 0 : 3 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
24.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Batatais FC Batatais FC
8 Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo 15 5 6 4 17:16 1 21 D
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
Rio Preto Rio Preto
03.10.20 1 : 2 Zafer
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
W
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
10.10.20 2 : 1 Zafer
EC Primavera EC Primavera
D
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
D
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
9 Desportivo Brasil Desportivo Brasil 15 5 3 7 20:20 -1 18 D
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
18.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
L
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
25.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Paulista Jundiai SP Paulista Jundiai SP
D
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
W
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
10.10.20 1 : 0 Zafer
Olimpia Olimpia
10 Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube 15 4 6 5 16:15 1 18 L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
14.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
W
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
19.09.20 5 : 0 Zafer
Osasco Osasco
L
Capivariano FC Capivariano FC
25.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
D
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
W
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
10.10.20 0 : 2 Zafer
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
11 Rio Preto Rio Preto 15 4 4 7 15:19 -4 16 L
Osasco Osasco
13.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Rio Preto Rio Preto
D
Rio Preto Rio Preto
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
Capivariano FC Capivariano FC
D
Batatais FC Batatais FC
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Rio Preto Rio Preto
L
Rio Preto Rio Preto
03.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
D
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Rio Preto Rio Preto
12 Olimpia Olimpia 15 4 4 7 17:23 -6 16 L
Olimpia Olimpia
15.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
W
Paulista Jundiai SP Paulista Jundiai SP
19.09.20 2 : 3 Zafer
Olimpia Olimpia
L
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
25.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Olimpia Olimpia
L
Olimpia Olimpia
03.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
L
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Olimpia Olimpia
13 EC Primavera EC Primavera 15 4 3 8 13:20 -7 15 D
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
13.03.20 1 : 1 Beraberlik
EC Primavera EC Primavera
W
EC Primavera EC Primavera
18.09.20 1 : 0 Zafer
Velo Clube SP Velo Clube SP
L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
26.09.20 3 : 2 Kaybetmek
EC Primavera EC Primavera
L
EC Primavera EC Primavera
03.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
L
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
10.10.20 2 : 1 Kaybetmek
EC Primavera EC Primavera
14 Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube 15 3 4 8 15:26 -11 13 D
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
L
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
18.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
L
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
L
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
10.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
15 Osasco Osasco 15 3 3 9 12:23 -11 12 W
Osasco Osasco
13.03.20 2 : 0 Zafer
Rio Preto Rio Preto
L
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
19.09.20 5 : 0 Kaybetmek
Osasco Osasco
L
Velo Clube SP Velo Clube SP
25.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Osasco Osasco
L
Osasco Osasco
02.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Capivariano FC Capivariano FC
L
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Osasco Osasco
16 Paulista Jundiai SP Paulista Jundiai SP 15 3 2 10 12:26 -14 11 L
Batatais FC Batatais FC
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Paulista Jundiai SP Paulista Jundiai SP
L
Paulista Jundiai SP Paulista Jundiai SP
19.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Olimpia Olimpia
W
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
25.09.20 2 : 3 Zafer
Paulista Jundiai SP Paulista Jundiai SP
D
Paulista Jundiai SP Paulista Jundiai SP
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
L
Velo Clube SP Velo Clube SP
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Paulista Jundiai SP Paulista Jundiai SP
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster


Paulista,Serie A3 - şampiyona, düzenleyen Brezilya. Kayıt yaptıran turnuva 16 takımlar. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Esporte Clube Noroeste - 35 puan, parlak başarılar 11, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 2.
EC São Bernardo - 30 madde, kazanılan maçlar 9, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Comercial de Ribeirão Preto - 28 sayı, yengi 8, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Paulista,Serie A3 (Brezilya) maçları online bulabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - Paulista,Serie A3 (Brezilya):
Velo Clube SP - Esporte Clube Noroeste (31.10.2020 16:00)
Comercial de Ribeirão Preto - EC São Bernardo (01.11.2020 14:00)
EC São Bernardo - Comercial de Ribeirão Preto (07.11.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında Paulista,Serie A3 (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.