Paulista,Serie A3
Brezilya

Paulista,Serie A3

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Paulista, Serie A3
1 Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste 11 8 2 1 19:5 14 26 W
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
22.02.20 2 : 0 Zafer
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
D
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Velo Clube SP Velo Clube SP
W
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
04.03.20 0 : 1 Zafer
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
D
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Capivariano FC Capivariano FC
W
Olimpia Olimpia
15.03.20 1 : 3 Zafer
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
2 EC São Bernardo EC São Bernardo 11 6 2 3 15:8 7 20 L
EC Primavera EC Primavera
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
EC São Bernardo EC São Bernardo
29.02.20 1 : 0 Zafer
Rio Preto Rio Preto
W
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
04.03.20 0 : 3 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
D
EC São Bernardo EC São Bernardo
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Batatais FC Batatais FC
W
Velo Clube SP Velo Clube SP
14.03.20 1 : 2 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
3 Velo Clube SP Velo Clube SP 11 5 3 3 15:10 5 18 L
Capivariano FC Capivariano FC
22.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Velo Clube SP Velo Clube SP
D
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Velo Clube SP Velo Clube SP
W
Velo Clube SP Velo Clube SP
04.03.20 2 : 1 Zafer
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
W
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
07.03.20 0 : 3 Zafer
Velo Clube SP Velo Clube SP
L
Velo Clube SP Velo Clube SP
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
4 Capivariano FC Capivariano FC 11 5 3 3 14:9 5 18 W
Capivariano FC Capivariano FC
22.02.20 4 : 2 Zafer
Velo Clube SP Velo Clube SP
L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Capivariano FC Capivariano FC
W
Capivariano FC Capivariano FC
04.03.20 2 : 0 Zafer
Paulista Futebol Clube Paulista Futebol Clube
D
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Capivariano FC Capivariano FC
W
Capivariano FC Capivariano FC
14.03.20 2 : 0 Zafer
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
5 Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto 11 5 3 3 15:11 4 18 W
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
22.02.20 1 : 2 Zafer
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
W
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
29.02.20 2 : 1 Zafer
Capivariano FC Capivariano FC
W
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
04.03.20 3 : 0 Zafer
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
D
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
W
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
14.03.20 3 : 0 Zafer
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
6 Batatais FC Batatais FC 11 5 3 3 10:11 -1 18 L
Batatais FC Batatais FC
21.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
L
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
28.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Batatais FC Batatais FC
W
Batatais FC Batatais FC
04.03.20 1 : 0 Zafer
Olimpia Olimpia
D
EC São Bernardo EC São Bernardo
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Batatais FC Batatais FC
W
Batatais FC Batatais FC
14.03.20 2 : 0 Zafer
Paulista Futebol Clube Paulista Futebol Clube
7 Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense 11 4 3 4 13:16 -3 15 W
Batatais FC Batatais FC
21.02.20 0 : 2 Zafer
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
L
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
28.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
04.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
L
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Velo Clube SP Velo Clube SP
D
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
13.03.20 1 : 1 Beraberlik
EC Primavera EC Primavera
8 Desportivo Brasil Desportivo Brasil 11 4 2 5 15:13 2 14 L
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
W
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
28.02.20 0 : 1 Zafer
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
L
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
04.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
L
Rio Preto Rio Preto
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
D
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
9 Rio Preto Rio Preto 11 4 1 6 12:15 -3 13 W
Rio Preto Rio Preto
22.02.20 3 : 2 Zafer
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Rio Preto Rio Preto
D
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
04.03.20 1 : 1 Beraberlik
Rio Preto Rio Preto
W
Rio Preto Rio Preto
07.03.20 1 : 0 Zafer
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
L
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
13.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Rio Preto Rio Preto
10 Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo 11 3 4 4 12:13 -1 13 L
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
W
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
29.02.20 2 : 1 Zafer
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
L
Velo Clube SP Velo Clube SP
04.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
W
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
07.03.20 2 : 1 Zafer
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
L
Capivariano FC Capivariano FC
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
11 Olimpia Olimpia 11 3 4 4 13:15 -2 13 D
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
20.02.20 1 : 1 Beraberlik
Olimpia Olimpia
D
Olimpia Olimpia
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
EC Primavera EC Primavera
L
Batatais FC Batatais FC
04.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Olimpia Olimpia
W
Olimpia Olimpia
08.03.20 3 : 1 Zafer
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
L
Olimpia Olimpia
15.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
12 Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube 11 3 4 4 14:17 -3 13 L
Rio Preto Rio Preto
22.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
W
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
28.02.20 3 : 1 Zafer
Batatais FC Batatais FC
L
EC Primavera EC Primavera
04.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
D
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
D
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
13 Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco 11 3 3 5 11:14 -3 12 W
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
21.02.20 2 : 0 Zafer
Paulista Futebol Clube Paulista Futebol Clube
L
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
L
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
04.03.20 0 : 3 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
L
Olimpia Olimpia
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
W
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
13.03.20 2 : 0 Zafer
Rio Preto Rio Preto
14 EC Primavera EC Primavera 11 3 3 5 9:14 -5 12 W
EC Primavera EC Primavera
22.02.20 2 : 0 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
D
Olimpia Olimpia
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
EC Primavera EC Primavera
W
EC Primavera EC Primavera
04.03.20 2 : 1 Zafer
Barretos Esporte Clube Barretos Esporte Clube
L
Paulista Futebol Clube Paulista Futebol Clube
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
EC Primavera EC Primavera
D
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
13.03.20 1 : 1 Beraberlik
EC Primavera EC Primavera
15 Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube 11 2 5 4 7:10 -3 11 D
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
20.02.20 1 : 1 Beraberlik
Olimpia Olimpia
W
Paulista Futebol Clube Paulista Futebol Clube
29.02.20 0 : 2 Zafer
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
D
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
04.03.20 1 : 1 Beraberlik
Rio Preto Rio Preto
L
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
14.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
16 Paulista Futebol Clube Paulista Futebol Clube 11 2 1 8 6:19 -13 7 L
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
21.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Paulista Futebol Clube Paulista Futebol Clube
L
Paulista Futebol Clube Paulista Futebol Clube
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Marília Atlético Clube Marília Atlético Clube
L
Capivariano FC Capivariano FC
04.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Paulista Futebol Clube Paulista Futebol Clube
W
Paulista Futebol Clube Paulista Futebol Clube
07.03.20 1 : 0 Zafer
EC Primavera EC Primavera
L
Batatais FC Batatais FC
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Paulista Futebol Clube Paulista Futebol Clube
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Paulista,Serie A3 - turnuva, düzenleyen Brezilya. Kayıt yaptıran turnuva 16 takımlar. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
Esporte Clube Noroeste - 26 sayı, kazanılan yarışmalar 8, yenilmeler 1, beraberlik 2.
EC São Bernardo - 20 sayı, kazanılan maçlar 6, skorsuz maçlar 3, beraberlik 2.
Velo Clube SP - 18 madde, parlak başarılar 5, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Paulista,Serie A3 (Brezilya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Paulista,Serie A3 (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.