Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
21
Brezilya

Paulista, Serie A2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Paulista, Serie A2
1 Monte Azul SP 8 5 2 1 20:8 12 17 W
Sertaozinho SP
02.02.20 2 : 4 Zafer
Monte Azul SP
W
Monte Azul SP
09.02.20 3 : 1 Zafer
EC Taubate
W
CA Votuporanguense
12.02.20 1 : 3 Zafer
Monte Azul SP
L
Associacao Portuguesa de Desportos
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Monte Azul SP
W
Monte Azul SP
21.02.20 6 : 0 Zafer
SC Atibaia
2 Portuguesa Santista 7 4 2 1 10:5 5 14 W
Gremio Osasco Audax SP
29.01.20 0 : 2 Zafer
Portuguesa Santista
W
Portuguesa Santista
02.02.20 2 : 1 Zafer
Rio Claro FC
W
Associacao Portuguesa de Desportos
05.02.20 0 : 1 Zafer
Portuguesa Santista
D
Portuguesa Santista
12.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Penapolense
W
Portuguesa Santista
16.02.20 3 : 1 Zafer
EC Sao Bento
3 Sao Bernardo FC 7 4 2 1 9:4 5 14 W
CA Penapolense
29.01.20 0 : 2 Zafer
Sao Bernardo FC
D
Sao Bernardo FC
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Atibaia
L
Gremio Osasco Audax SP
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sao Bernardo FC
W
Sao Bernardo FC
12.02.20 2 : 0 Zafer
Associacao Portuguesa de Desportos
W
CA Votuporanguense
16.02.20 0 : 1 Zafer
Sao Bernardo FC
4 Rio Claro FC 8 3 2 3 8:7 1 11 L
Portuguesa Santista
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Rio Claro FC
D
Rio Claro FC
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Juventus
L
Xv de Piracicaba
12.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Rio Claro FC
W
AD Sao Caetano
15.02.20 0 : 1 Zafer
Rio Claro FC
D
Rio Claro FC
20.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Votuporanguense
5 EC Taubate 7 3 2 2 8:8 1 11 W
Associacao Portuguesa de Desportos
29.01.20 0 : 1 Zafer
EC Taubate
W
EC Taubate
01.02.20 1 : 0 Zafer
CA Penapolense
L
Monte Azul SP
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
EC Taubate
D
EC Taubate
12.02.20 1 : 1 Beraberlik
EC Sao Bento
L
SC Atibaia
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
EC Taubate
6 Xv de Piracicaba 7 3 2 2 7:7 -1 11 L
AD Sao Caetano
29.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Xv de Piracicaba
D
Xv de Piracicaba
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
EC Sao Bento
W
SC Atibaia
08.02.20 0 : 1 Zafer
Xv de Piracicaba
W
Xv de Piracicaba
12.02.20 2 : 1 Zafer
Rio Claro FC
W
CA Juventus
16.02.20 0 : 1 Zafer
Xv de Piracicaba
7 Sertaozinho SP 8 2 5 1 14:13 1 11 W
EC Sao Bento
29.01.20 1 : 3 Zafer
Sertaozinho SP
L
Sertaozinho SP
02.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Monte Azul SP
D
AD Sao Caetano
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sertaozinho SP
D
Sertaozinho SP
12.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Atibaia
D
Red Bull Brasil
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Sertaozinho SP
8 SC Atibaia 8 2 4 2 8:12 -4 10 D
Sao Bernardo FC
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Atibaia
L
SC Atibaia
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Xv de Piracicaba
D
Sertaozinho SP
12.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Atibaia
W
SC Atibaia
16.02.20 2 : 1 Zafer
EC Taubate
L
Monte Azul SP
21.02.20 6 : 0 Kaybetmek
SC Atibaia
9 CA Juventus 7 2 3 2 9:6 3 9 D
Monte Azul SP
29.01.20 1 : 1 Beraberlik
CA Juventus
L
CA Juventus
02.02.20 1 : 3 Kaybetmek
AD Sao Caetano
D
Rio Claro FC
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Juventus
W
CA Juventus
12.02.20 2 : 0 Zafer
Gremio Osasco Audax SP
L
CA Juventus
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Xv de Piracicaba
10 Gremio Osasco Audax SP 8 2 3 3 9:12 -3 9 L
Gremio Osasco Audax SP
29.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Portuguesa Santista
W
Red Bull Brasil
01.02.20 0 : 2 Zafer
Gremio Osasco Audax SP
W
Gremio Osasco Audax SP
08.02.20 2 : 1 Zafer
Sao Bernardo FC
L
CA Juventus
12.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Gremio Osasco Audax SP
L
Gremio Osasco Audax SP
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Penapolense
11 AD Sao Caetano 7 2 2 3 9:9 1 8 W
AD Sao Caetano
29.01.20 2 : 1 Zafer
Xv de Piracicaba
W
CA Juventus
02.02.20 1 : 3 Zafer
AD Sao Caetano
D
AD Sao Caetano
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sertaozinho SP
L
Red Bull Brasil
12.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AD Sao Caetano
L
AD Sao Caetano
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Rio Claro FC
12 CA Penapolense 7 2 2 3 7:9 -2 8 L
CA Penapolense
29.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Sao Bernardo FC
L
EC Taubate
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Penapolense
D
CA Penapolense
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Votuporanguense
D
Portuguesa Santista
12.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Penapolense
W
Gremio Osasco Audax SP
15.02.20 0 : 2 Zafer
CA Penapolense
13 Associacao Portuguesa de Desportos 7 2 1 4 5:6 -1 7 L
Associacao Portuguesa de Desportos
29.01.20 0 : 1 Kaybetmek
EC Taubate
D
CA Votuporanguense
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Associacao Portuguesa de Desportos
L
Associacao Portuguesa de Desportos
05.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Portuguesa Santista
L
Sao Bernardo FC
12.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Associacao Portuguesa de Desportos
W
Associacao Portuguesa de Desportos
16.02.20 2 : 0 Zafer
Monte Azul SP
14 Red Bull Brasil 7 1 4 2 7:10 -3 7 L
Rio Claro FC
29.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Red Bull Brasil
L
Red Bull Brasil
01.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Gremio Osasco Audax SP
D
EC Sao Bento
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Red Bull Brasil
W
Red Bull Brasil
12.02.20 1 : 0 Zafer
AD Sao Caetano
D
Red Bull Brasil
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Sertaozinho SP
15 EC Sao Bento 7 1 3 3 5:9 -4 6 L
EC Sao Bento
29.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Sertaozinho SP
D
Xv de Piracicaba
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
EC Sao Bento
D
EC Sao Bento
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Red Bull Brasil
D
EC Taubate
12.02.20 1 : 1 Beraberlik
EC Sao Bento
L
Portuguesa Santista
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
EC Sao Bento
16 CA Votuporanguense 8 0 3 5 3:13 -10 3 D
CA Votuporanguense
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Associacao Portuguesa de Desportos
D
CA Penapolense
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Votuporanguense
L
CA Votuporanguense
12.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Monte Azul SP
L
CA Votuporanguense
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sao Bernardo FC
D
Rio Claro FC
20.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Votuporanguense
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Paulista, Serie A2 - turnuva, organize eden Brezilya. Iştirak eden lig 16 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre liderler lig. Bunlar:
Monte Azul SP - 17 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 5, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Portuguesa Santista - 14 madde, parlak başarılar 4, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Sao Bernardo FC - 14 sayı, kazanılan yarışmalar 4, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 2.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Paulista, Serie A2 (Brezilya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en yakın oyunlar - Paulista, Serie A2 (Brezilya):
CA Penapolense - Associacao Portuguesa de Desportos (22.02.2020 13:00)
Sao Bernardo FC - Portuguesa Santista (22.02.2020 13:00)
Xv de Piracicaba - Red Bull Brasil (23.02.2020 16:30)

skorexpress.com internet sayfasında Paulista, Serie A2 (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.