Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
12
Paulista, Serie A2
Brezilya

Paulista, Serie A2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Paulista, Serie A2
1 Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC 12 6 4 2 12:6 6 22 L
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Portuguesa Santista Portuguesa Santista
W
CA Juventus CA Juventus
01.03.20 0 : 1 Zafer
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
D
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Rio Claro FC Rio Claro FC
D
Sertaozinho SP Sertaozinho SP
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
W
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
14.03.20 1 : 0 Zafer
Monte Azul SP Monte Azul SP
2 EC Taubate EC Taubate 12 6 3 3 13:12 1 21 L
EC Taubate EC Taubate
21.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Juventus CA Juventus
W
Portuguesa Santista Portuguesa Santista
01.03.20 0 : 1 Zafer
EC Taubate EC Taubate
W
EC Taubate EC Taubate
04.03.20 2 : 1 Zafer
AD Sao Caetano AD Sao Caetano
D
Rio Claro FC Rio Claro FC
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
EC Taubate EC Taubate
W
EC Taubate EC Taubate
14.03.20 1 : 0 Zafer
Xv de Piracicaba Xv de Piracicaba
3 Portuguesa Santista Portuguesa Santista 12 6 2 4 16:12 4 20 W
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
22.02.20 1 : 2 Zafer
Portuguesa Santista Portuguesa Santista
L
Portuguesa Santista Portuguesa Santista
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
EC Taubate EC Taubate
L
Xv de Piracicaba Xv de Piracicaba
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Portuguesa Santista Portuguesa Santista
W
Portuguesa Santista Portuguesa Santista
11.03.20 3 : 1 Zafer
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
L
Portuguesa Santista Portuguesa Santista
15.03.20 1 : 3 Kaybetmek
AD Sao Caetano AD Sao Caetano
4 Monte Azul SP Monte Azul SP 12 5 4 3 23:13 10 19 W
Monte Azul SP Monte Azul SP
21.02.20 6 : 0 Zafer
SC Atibaia SC Atibaia
D
Gremio Osasco Audax SP Gremio Osasco Audax SP
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Monte Azul SP Monte Azul SP
D
Monte Azul SP Monte Azul SP
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Xv de Piracicaba Xv de Piracicaba
L
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Monte Azul SP Monte Azul SP
L
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
14.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Monte Azul SP Monte Azul SP
5 Xv de Piracicaba Xv de Piracicaba 12 5 4 3 11:9 2 19 W
Xv de Piracicaba Xv de Piracicaba
23.02.20 3 : 1 Zafer
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
D
Xv de Piracicaba Xv de Piracicaba
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Sertaozinho SP Sertaozinho SP
D
Monte Azul SP Monte Azul SP
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Xv de Piracicaba Xv de Piracicaba
W
Xv de Piracicaba Xv de Piracicaba
07.03.20 1 : 0 Zafer
Portuguesa Santista Portuguesa Santista
L
EC Taubate EC Taubate
14.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Xv de Piracicaba Xv de Piracicaba
6 AD Sao Caetano AD Sao Caetano 12 5 3 4 18:14 4 18 W
EC Sao Bento EC Sao Bento
24.02.20 1 : 3 Zafer
AD Sao Caetano AD Sao Caetano
D
AD Sao Caetano AD Sao Caetano
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Associacao Portuguesa de Desportos Associacao Portuguesa de Desportos
L
EC Taubate EC Taubate
04.03.20 2 : 1 Kaybetmek
AD Sao Caetano AD Sao Caetano
W
AD Sao Caetano AD Sao Caetano
07.03.20 2 : 1 Zafer
SC Atibaia SC Atibaia
W
Portuguesa Santista Portuguesa Santista
15.03.20 1 : 3 Zafer
AD Sao Caetano AD Sao Caetano
7 CA Juventus CA Juventus 12 5 3 4 16:13 3 18 W
EC Taubate EC Taubate
21.02.20 0 : 2 Zafer
CA Juventus CA Juventus
L
CA Juventus CA Juventus
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
L
EC Sao Bento EC Sao Bento
04.03.20 4 : 1 Kaybetmek
CA Juventus CA Juventus
W
CA Juventus CA Juventus
08.03.20 2 : 1 Zafer
CA Penapolense CA Penapolense
W
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
14.03.20 1 : 2 Zafer
CA Juventus CA Juventus
8 Associacao Portuguesa de Desportos Associacao Portuguesa de Desportos 12 5 3 4 10:8 2 18 W
CA Penapolense CA Penapolense
22.02.20 0 : 1 Zafer
Associacao Portuguesa de Desportos Associacao Portuguesa de Desportos
D
AD Sao Caetano AD Sao Caetano
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Associacao Portuguesa de Desportos Associacao Portuguesa de Desportos
W
Associacao Portuguesa de Desportos Associacao Portuguesa de Desportos
04.03.20 3 : 2 Zafer
SC Atibaia SC Atibaia
D
Gremio Osasco Audax SP Gremio Osasco Audax SP
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Associacao Portuguesa de Desportos Associacao Portuguesa de Desportos
W
Associacao Portuguesa de Desportos Associacao Portuguesa de Desportos
15.03.20 1 : 0 Zafer
Rio Claro FC Rio Claro FC
9 EC Sao Bento EC Sao Bento 12 5 3 4 17:17 -1 18 L
EC Sao Bento EC Sao Bento
24.02.20 1 : 3 Kaybetmek
AD Sao Caetano AD Sao Caetano
W
Rio Claro FC Rio Claro FC
29.02.20 1 : 2 Zafer
EC Sao Bento EC Sao Bento
W
EC Sao Bento EC Sao Bento
04.03.20 4 : 1 Zafer
CA Juventus CA Juventus
W
EC Sao Bento EC Sao Bento
08.03.20 3 : 2 Zafer
CA Votuporanguense CA Votuporanguense
W
CA Penapolense CA Penapolense
15.03.20 1 : 2 Zafer
EC Sao Bento EC Sao Bento
10 Gremio Osasco Audax SP Gremio Osasco Audax SP 12 3 6 3 13:15 -2 15 D
Sertaozinho SP Sertaozinho SP
21.02.20 2 : 2 Beraberlik
Gremio Osasco Audax SP Gremio Osasco Audax SP
D
Gremio Osasco Audax SP Gremio Osasco Audax SP
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Monte Azul SP Monte Azul SP
W
CA Votuporanguense CA Votuporanguense
04.03.20 1 : 2 Zafer
Gremio Osasco Audax SP Gremio Osasco Audax SP
D
Gremio Osasco Audax SP Gremio Osasco Audax SP
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Associacao Portuguesa de Desportos Associacao Portuguesa de Desportos
D
SC Atibaia SC Atibaia
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Gremio Osasco Audax SP Gremio Osasco Audax SP
11 SC Atibaia SC Atibaia 12 3 5 4 13:18 -5 14 L
Monte Azul SP Monte Azul SP
21.02.20 6 : 0 Kaybetmek
SC Atibaia SC Atibaia
W
SC Atibaia SC Atibaia
28.02.20 2 : 1 Zafer
CA Penapolense CA Penapolense
L
Associacao Portuguesa de Desportos Associacao Portuguesa de Desportos
04.03.20 3 : 2 Kaybetmek
SC Atibaia SC Atibaia
L
AD Sao Caetano AD Sao Caetano
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
SC Atibaia SC Atibaia
D
SC Atibaia SC Atibaia
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Gremio Osasco Audax SP Gremio Osasco Audax SP
12 Sertaozinho SP Sertaozinho SP 12 2 8 2 14:16 -2 14 D
Sertaozinho SP Sertaozinho SP
21.02.20 2 : 2 Beraberlik
Gremio Osasco Audax SP Gremio Osasco Audax SP
D
Xv de Piracicaba Xv de Piracicaba
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Sertaozinho SP Sertaozinho SP
D
CA Penapolense CA Penapolense
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Sertaozinho SP Sertaozinho SP
D
Sertaozinho SP Sertaozinho SP
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
L
CA Votuporanguense CA Votuporanguense
15.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Sertaozinho SP Sertaozinho SP
13 Rio Claro FC Rio Claro FC 12 3 4 5 10:11 -1 13 D
Rio Claro FC Rio Claro FC
20.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Votuporanguense CA Votuporanguense
L
Rio Claro FC Rio Claro FC
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
EC Sao Bento EC Sao Bento
D
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Rio Claro FC Rio Claro FC
D
Rio Claro FC Rio Claro FC
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
EC Taubate EC Taubate
L
Associacao Portuguesa de Desportos Associacao Portuguesa de Desportos
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Rio Claro FC Rio Claro FC
14 Red Bull Brasil Red Bull Brasil 12 2 4 6 12:20 -8 10 L
Xv de Piracicaba Xv de Piracicaba
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
L
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Votuporanguense CA Votuporanguense
W
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
07.03.20 2 : 1 Zafer
Monte Azul SP Monte Azul SP
L
Portuguesa Santista Portuguesa Santista
11.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
L
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
CA Juventus CA Juventus
15 CA Penapolense CA Penapolense 12 2 3 7 10:16 -6 9 L
CA Penapolense CA Penapolense
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Associacao Portuguesa de Desportos Associacao Portuguesa de Desportos
L
SC Atibaia SC Atibaia
28.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CA Penapolense CA Penapolense
D
CA Penapolense CA Penapolense
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Sertaozinho SP Sertaozinho SP
L
CA Juventus CA Juventus
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CA Penapolense CA Penapolense
L
CA Penapolense CA Penapolense
15.03.20 1 : 2 Kaybetmek
EC Sao Bento EC Sao Bento
16 CA Votuporanguense CA Votuporanguense 12 2 3 7 10:18 -8 9 D
Rio Claro FC Rio Claro FC
20.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Votuporanguense CA Votuporanguense
W
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
29.02.20 0 : 1 Zafer
CA Votuporanguense CA Votuporanguense
L
CA Votuporanguense CA Votuporanguense
04.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Gremio Osasco Audax SP Gremio Osasco Audax SP
L
EC Sao Bento EC Sao Bento
08.03.20 3 : 2 Kaybetmek
CA Votuporanguense CA Votuporanguense
W
CA Votuporanguense CA Votuporanguense
15.03.20 3 : 0 Zafer
Sertaozinho SP Sertaozinho SP
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Paulista, Serie A2 - turnuva, düzenleyen Brezilya. Katılan yarışma 16 takımlar. Şu anda en iyi takımlar futbol maratonu. Bunlar:
Sao Bernardo FC - 22 puan, parlak başarılar 6, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
EC Taubate - 21 madde, kazanılan yarışmalar 6, kaybedilen oyunlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Portuguesa Santista - 20 sayı, kazanılan maçlar 6, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Paulista, Serie A2 (Brezilya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Paulista, Serie A2 (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.