Paulista, Serie A2
Brezilya

Paulista, Serie A2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Paulista, Serie A2
1 São Bernardo Futebol Clube São Bernardo Futebol Clube 15 8 4 3 19:12 7 28 L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
20.08.20 4 : 3 Kaybetmek
São Bernardo Futebol Clube São Bernardo Futebol Clube
W
São Bernardo Futebol Clube São Bernardo Futebol Clube
26.08.20 3 : 2 Zafer
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
W
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
30.08.20 0 : 1 Zafer
São Bernardo Futebol Clube São Bernardo Futebol Clube
D
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
07.09.20 1 : 1 Beraberlik
São Bernardo Futebol Clube São Bernardo Futebol Clube
D
São Bernardo Futebol Clube São Bernardo Futebol Clube
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
EC Sao Bento SP
2 Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano 15 8 3 4 27:18 9 27 W
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
20.08.20 4 : 3 Zafer
São Bernardo Futebol Clube São Bernardo Futebol Clube
W
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
26.08.20 0 : 3 Zafer
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
W
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
30.08.20 2 : 1 Zafer
Audax Sao Paulo Esporte Clube Audax Sao Paulo Esporte Clube
W
Atlético Monte Azul Atlético Monte Azul
04.09.20 0 : 1 Zafer
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
11.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Atlético Monte Azul Atlético Monte Azul
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
3 Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos 15 8 3 4 14:8 6 27 W
Sertãozinho Futebol Clube Sertãozinho Futebol Clube
19.08.20 0 : 1 Zafer
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
W
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
26.08.20 2 : 0 Zafer
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
W
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
30.08.20 0 : 1 Zafer
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
07.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
L
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
14.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
4 EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP 15 8 3 4 22:18 4 27 W
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
19.08.20 2 : 1 Zafer
SC Atibaia SC Atibaia
W
Audax Sao Paulo Esporte Clube Audax Sao Paulo Esporte Clube
27.08.20 0 : 2 Zafer
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
W
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
30.08.20 1 : 0 Zafer
Atlético Monte Azul Atlético Monte Azul
D
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
08.09.20 0 : 0 Beraberlik
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
D
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
15.09.20 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
São Bernardo Futebol Clube
5 Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté 15 7 3 5 15:16 -1 24 W
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
19.08.20 2 : 1 Zafer
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
L
Sertãozinho Futebol Clube Sertãozinho Futebol Clube
26.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
L
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
30.08.20 0 : 1 Kaybetmek
São Bernardo Futebol Clube São Bernardo Futebol Clube
D
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
08.09.20 0 : 0 Beraberlik
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
D
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
15.09.20 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
6 Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba 15 6 5 4 17:15 2 23 D
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
19.08.20 2 : 2 Beraberlik
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
L
São Bernardo Futebol Clube São Bernardo Futebol Clube
26.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
W
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
30.08.20 2 : 1 Zafer
Clube Atlético Penapolense Clube Atlético Penapolense
W
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
07.09.20 3 : 2 Zafer
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
W
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
14.09.20 0 : 1 Zafer
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
Associação Desportiva São Caetano
7 Atlético Monte Azul Atlético Monte Azul 15 6 4 5 25:17 8 22 L
Atlético Monte Azul Atlético Monte Azul
19.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Clube Atlético Penapolense Clube Atlético Penapolense
W
Atlético Monte Azul Atlético Monte Azul
26.08.20 1 : 0 Zafer
AA Portuguesa Santista AA Portuguesa Santista
L
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
30.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Atlético Monte Azul Atlético Monte Azul
L
Atlético Monte Azul Atlético Monte Azul
04.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
W
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
11.09.20 0 : 1 Zafer
Atlético Monte Azul Atlético Monte Azul
8 Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus 15 6 4 5 20:18 2 22 W
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
19.08.20 3 : 2 Zafer
AA Portuguesa Santista AA Portuguesa Santista
L
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
26.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
D
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
SC Atibaia SC Atibaia
D
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
07.09.20 1 : 1 Beraberlik
São Bernardo Futebol Clube São Bernardo Futebol Clube
D
São Bernardo Futebol Clube São Bernardo Futebol Clube
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
9 AA Portuguesa Santista AA Portuguesa Santista 15 6 2 7 18:18 3 20 W
AA Portuguesa Santista AA Portuguesa Santista
11.03.20 3 : 1 Zafer
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
L
AA Portuguesa Santista AA Portuguesa Santista
15.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
L
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
19.08.20 3 : 2 Kaybetmek
AA Portuguesa Santista AA Portuguesa Santista
L
Atlético Monte Azul Atlético Monte Azul
26.08.20 1 : 0 Kaybetmek
AA Portuguesa Santista AA Portuguesa Santista
L
AA Portuguesa Santista AA Portuguesa Santista
30.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
10 Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube 15 5 4 6 15:15 1 19 D
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
L
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
W
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
19.08.20 3 : 1 Zafer
Audax Sao Paulo Esporte Clube Audax Sao Paulo Esporte Clube
L
SC Atibaia SC Atibaia
26.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
W
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
30.08.20 1 : 0 Zafer
Sertãozinho Futebol Clube Sertãozinho Futebol Clube
11 SC Atibaia SC Atibaia 15 4 6 5 18:22 -4 18 L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
SC Atibaia SC Atibaia
D
SC Atibaia SC Atibaia
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Audax Sao Paulo Esporte Clube Audax Sao Paulo Esporte Clube
L
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
19.08.20 2 : 1 Kaybetmek
SC Atibaia SC Atibaia
W
SC Atibaia SC Atibaia
26.08.20 3 : 1 Zafer
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
D
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
SC Atibaia SC Atibaia
12 Sertãozinho Futebol Clube Sertãozinho Futebol Clube 15 3 8 4 16:18 -2 17 D
Sertãozinho Futebol Clube Sertãozinho Futebol Clube
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
São Bernardo Futebol Clube São Bernardo Futebol Clube
L
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
15.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Sertãozinho Futebol Clube Sertãozinho Futebol Clube
L
Sertãozinho Futebol Clube Sertãozinho Futebol Clube
19.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
W
Sertãozinho Futebol Clube Sertãozinho Futebol Clube
26.08.20 2 : 0 Zafer
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
L
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
30.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Sertãozinho Futebol Clube Sertãozinho Futebol Clube
13 Audax Sao Paulo Esporte Clube Audax Sao Paulo Esporte Clube 15 3 6 6 15:22 -7 15 D
Audax Sao Paulo Esporte Clube Audax Sao Paulo Esporte Clube
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
D
SC Atibaia SC Atibaia
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Audax Sao Paulo Esporte Clube Audax Sao Paulo Esporte Clube
L
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
19.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Audax Sao Paulo Esporte Clube Audax Sao Paulo Esporte Clube
L
Audax Sao Paulo Esporte Clube Audax Sao Paulo Esporte Clube
27.08.20 0 : 2 Kaybetmek
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
30.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Audax Sao Paulo Esporte Clube Audax Sao Paulo Esporte Clube
14 Red Bull Brasil Red Bull Brasil 15 3 4 8 15:24 -9 13 L
AA Portuguesa Santista AA Portuguesa Santista
11.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
L
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
L
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
19.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
W
Clube Atlético Penapolense Clube Atlético Penapolense
25.08.20 1 : 2 Zafer
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
L
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
30.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
15 Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense 15 3 4 8 14:23 -9 13 L
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
08.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
W
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
15.03.20 3 : 0 Zafer
Sertãozinho Futebol Clube Sertãozinho Futebol Clube
D
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
19.08.20 2 : 2 Beraberlik
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
L
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
26.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
W
AA Portuguesa Santista AA Portuguesa Santista
30.08.20 0 : 2 Zafer
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
16 Clube Atlético Penapolense Clube Atlético Penapolense 15 3 3 9 15:21 -6 12 L
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Clube Atlético Penapolense Clube Atlético Penapolense
L
Clube Atlético Penapolense Clube Atlético Penapolense
15.03.20 1 : 2 Kaybetmek
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
W
Atlético Monte Azul Atlético Monte Azul
19.08.20 1 : 3 Zafer
Clube Atlético Penapolense Clube Atlético Penapolense
L
Clube Atlético Penapolense Clube Atlético Penapolense
25.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Red Bull Brasil Red Bull Brasil
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
30.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Clube Atlético Penapolense Clube Atlético Penapolense
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster


Paulista, Serie A2 - şampiyona, organize eden Brezilya. Katılmak için başvuru veren turnuva 16 takımlar. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar lig. Bunlar:
São Bernardo Futebol Clube - 28 puan, parlak başarılar 8, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 4.
Associação Desportiva São Caetano - 27 sayı, kazanılan yarışmalar 8, kaybedilen oyunlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Associação Portuguesa de Desportos - 27 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 8, yenilmeler 4, beraberlik 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Paulista, Serie A2 (Brezilya) maçları online bulabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken maçlar - Paulista, Serie A2 (Brezilya):
EC Sao Bento SP - São Bernardo Futebol Clube (22.09.2020 14:00)
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Associação Desportiva São Caetano (23.09.2020 16:00)
São Bernardo Futebol Clube - EC Sao Bento SP (29.09.2020 14:00)

skorexpress.com internet sayfasında Paulista, Serie A2 (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.