Paulista Serie A1
Brezilya

Paulista Serie A1

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Santos Santos 12 4 4 4 13:12 1 16 W
Santos Santos
07.03.20 3 : 1 Zafer
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
São Paulo São Paulo
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Santos Santos
D
Santos Santos
22.07.20 1 : 1 Beraberlik
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
L
Novorizontino Novorizontino
26.07.20 3 : 2 Kaybetmek
Santos Santos
L
Santos Santos
30.07.20 1 : 3 Kaybetmek
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
2 Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 12 4 1 7 14:16 -2 13 L
Guarani Guarani
16.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
W
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
22.07.20 2 : 0 Zafer
Novorizontino Novorizontino
W
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
26.07.20 0 : 1 Zafer
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
W
Santos Santos
30.07.20 1 : 3 Zafer
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
L
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
02.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
3 EC Agua Santa EC Agua Santa 12 2 5 5 7:15 -8 11 D
Guarani Guarani
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
EC Agua Santa EC Agua Santa
D
EC Agua Santa EC Agua Santa
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
L
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
13.03.20 4 : 0 Kaybetmek
EC Agua Santa EC Agua Santa
D
EC Agua Santa EC Agua Santa
23.07.20 0 : 0 Beraberlik
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
26.07.20 2 : 1 Kaybetmek
EC Agua Santa EC Agua Santa
4 Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube 12 3 1 8 8:24 -16 10 L
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
02.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
W
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
07.03.20 0 : 1 Zafer
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
W
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
13.03.20 3 : 0 Zafer
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
L
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
23.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
L
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
26.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
Playoffs
Placement matches
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 12 6 4 2 17:6 11 22 L
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
22.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
W
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
26.07.20 2 : 1 Zafer
EC Agua Santa EC Agua Santa
W
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
29.07.20 2 : 0 Zafer
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
W
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
02.08.20 1 : 0 Zafer
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
D
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
05.08.20 0 : 0 Beraberlik
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
Sport Club Corinthians Paulista
2 Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo 12 6 2 4 14:13 1 20 L
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
L
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
D
Santos Santos
22.07.20 1 : 1 Beraberlik
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
L
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
26.07.20 1 : 3 Kaybetmek
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
L
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
29.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
3 Novorizontino Novorizontino 12 4 7 1 12:8 4 19 D
Novorizontino Novorizontino
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
D
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Novorizontino Novorizontino
L
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
22.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Novorizontino Novorizontino
W
Novorizontino Novorizontino
26.07.20 3 : 2 Zafer
Santos Santos
L
Novorizontino Novorizontino
29.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
4 Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto 12 3 2 7 9:23 -14 11 L
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
13.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
W
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
23.07.20 2 : 0 Zafer
Guarani Guarani
L
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
26.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
W
Novorizontino Novorizontino
29.07.20 0 : 2 Zafer
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
D
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
01.08.20 1 : 1 Beraberlik
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
Playoffs
Placement matches
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
C
1 São Paulo São Paulo 12 6 3 3 19:11 8 21 L
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
São Paulo São Paulo
W
São Paulo São Paulo
14.03.20 2 : 1 Zafer
Santos Santos
L
São Paulo São Paulo
23.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
W
Guarani Guarani
26.07.20 1 : 3 Zafer
São Paulo São Paulo
L
São Paulo São Paulo
29.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
2 Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube 12 4 5 3 16:11 5 17 W
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
15.03.20 1 : 0 Zafer
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
D
EC Agua Santa EC Agua Santa
23.07.20 0 : 0 Beraberlik
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
26.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
W
São Paulo São Paulo
29.07.20 2 : 3 Zafer
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
02.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
3 Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional 12 4 2 6 8:15 -7 14 D
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
W
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
23.07.20 2 : 1 Zafer
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
26.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
W
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
29.07.20 0 : 2 Zafer
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
L
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
01.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Guarani Guarani
4 Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube 12 3 5 4 11:14 -3 14 L
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
06.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Guarani Guarani
D
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
D
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
22.07.20 0 : 0 Beraberlik
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
W
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
26.07.20 1 : 3 Zafer
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
D
Guarani Guarani
29.07.20 1 : 1 Beraberlik
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
Playoffs
Placement matches
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
D
1 Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino 12 7 2 3 18:9 9 23 W
São Paulo São Paulo
23.07.20 2 : 3 Zafer
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
W
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
26.07.20 2 : 0 Zafer
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
L
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
30.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
D
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
01.08.20 1 : 1 Beraberlik
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
W
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
04.08.20 1 : 0 Zafer
Guarani Guarani
2 Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista 12 4 5 3 15:10 5 17 W
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
22.07.20 1 : 0 Zafer
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
W
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
26.07.20 0 : 2 Zafer
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
W
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
30.07.20 0 : 2 Zafer
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
W
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
02.08.20 1 : 0 Zafer
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
D
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
05.08.20 0 : 0 Beraberlik
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
Sociedade Esportiva Palmeiras
3 Guarani Guarani 12 4 4 4 16:14 2 16 L
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
23.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Guarani Guarani
L
Guarani Guarani
26.07.20 1 : 3 Kaybetmek
São Paulo São Paulo
D
Guarani Guarani
29.07.20 1 : 1 Beraberlik
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
W
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
01.08.20 1 : 2 Zafer
Guarani Guarani
L
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
04.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Guarani Guarani
4 Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube 12 3 6 3 13:9 4 15 D
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
D
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Novorizontino Novorizontino
D
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
22.07.20 0 : 0 Beraberlik
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
W
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
26.07.20 2 : 0 Zafer
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
29.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
Playoffs
Placement matches
Daha fazla göster


Paulista Serie A1 - turnuva, düzenleyen Brezilya.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Paulista Serie A1 (Brezilya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli müsabakalar - Paulista Serie A1 (Brezilya):
Sociedade Esportiva Palmeiras - Sport Club Corinthians Paulista (08.08.2020 15:30)

skorexpress.com internet sayfasında Paulista Serie A1 (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.