Paraense
Brezilya

Paraense

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A1
1 Clube do Remo Clube do Remo 10 7 2 1 16:8 8 23 W
Tapajos Futebol Clube Tapajos Futebol Clube
05.08.20 1 : 3 Zafer
Clube do Remo Clube do Remo
W
Castanhal EC Castanhal EC
13.08.20 0 : 1 Zafer
Clube do Remo Clube do Remo
W
Clube do Remo Clube do Remo
20.08.20 2 : 0 Zafer
Castanhal EC Castanhal EC
L
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
02.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Clube do Remo Clube do Remo
L
Clube do Remo Clube do Remo
06.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
2 Castanhal EC Castanhal EC 10 6 2 2 21:15 6 20 D
Castanhal EC Castanhal EC
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Paragominas FC Paragominas FC
W
Castanhal EC Castanhal EC
01.08.20 2 : 1 Zafer
Tapajos Futebol Clube Tapajos Futebol Clube
W
Castanhal EC Castanhal EC
04.08.20 2 : 1 Zafer
Independiente Independiente
L
Castanhal EC Castanhal EC
13.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Clube do Remo Clube do Remo
L
Clube do Remo Clube do Remo
20.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Castanhal EC Castanhal EC
3 Paragominas FC Paragominas FC 10 5 1 4 17:16 1 16 D
Castanhal EC Castanhal EC
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Paragominas FC Paragominas FC
L
Paragominas FC Paragominas FC
01.08.20 0 : 4 Kaybetmek
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
W
Carajas Carajas
05.08.20 1 : 3 Zafer
Paragominas FC Paragominas FC
W
Paragominas FC Paragominas FC
12.08.20 3 : 2 Zafer
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
L
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
19.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Paragominas FC Paragominas FC
4 Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para 10 5 1 4 10:10 -2 16 W
Carajas Carajas
15.03.20 0 : 1 Zafer
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
D
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
D
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Itupiranga Itupiranga
W
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
02.08.20 2 : 0 Zafer
Independiente Independiente
W
Águia de Marabá Águia de Marabá
05.08.20 0 : 2 Zafer
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
5 Itupiranga Itupiranga 10 3 2 5 10:16 -6 11 D
Itupiranga Itupiranga
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Castanhal EC Castanhal EC
D
Tapajos Futebol Clube Tapajos Futebol Clube
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Itupiranga Itupiranga
D
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Itupiranga Itupiranga
W
Itupiranga Itupiranga
01.08.20 3 : 2 Zafer
Carajas Carajas
L
Itupiranga Itupiranga
04.08.20 1 : 4 Kaybetmek
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A2
1 Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club 10 8 1 1 25:7 18 25 W
Itupiranga Itupiranga
04.08.20 1 : 4 Zafer
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
L
Paragominas FC Paragominas FC
12.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
W
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
19.08.20 2 : 0 Zafer
Paragominas FC Paragominas FC
W
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
02.09.20 2 : 1 Zafer
Clube do Remo Clube do Remo
W
Clube do Remo Clube do Remo
06.09.20 0 : 1 Zafer
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
2 Águia de Marabá Águia de Marabá 10 3 2 5 11:16 -5 11 W
Águia de Marabá Águia de Marabá
14.03.20 1 : 0 Zafer
Paragominas FC Paragominas FC
D
Carajas Carajas
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Águia de Marabá Águia de Marabá
D
Águia de Marabá Águia de Marabá
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Clube do Remo Clube do Remo
L
Clube do Remo Clube do Remo
02.08.20 4 : 2 Kaybetmek
Águia de Marabá Águia de Marabá
L
Águia de Marabá Águia de Marabá
05.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
3 Independiente Independiente 10 3 1 6 10:14 -4 10 D
Clube do Remo Clube do Remo
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Independiente Independiente
D
Paragominas FC Paragominas FC
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Independiente Independiente
D
Carajas Carajas
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Independiente Independiente
L
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
02.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Independiente Independiente
L
Castanhal EC Castanhal EC
04.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Independiente Independiente
4 Tapajos Futebol Clube Tapajos Futebol Clube 10 2 2 6 11:14 -3 8 D
Clube do Remo Clube do Remo
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Tapajos Futebol Clube Tapajos Futebol Clube
D
Tapajos Futebol Clube Tapajos Futebol Clube
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Itupiranga Itupiranga
D
Tapajos Futebol Clube Tapajos Futebol Clube
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
L
Castanhal EC Castanhal EC
01.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Tapajos Futebol Clube Tapajos Futebol Clube
L
Tapajos Futebol Clube Tapajos Futebol Clube
05.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Clube do Remo Clube do Remo
5 Carajas Carajas 10 0 2 8 8:23 -15 2 L
Carajas Carajas
15.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
D
Carajas Carajas
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Águia de Marabá Águia de Marabá
D
Carajas Carajas
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Independiente Independiente
L
Itupiranga Itupiranga
01.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Carajas Carajas
L
Carajas Carajas
05.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Paragominas FC Paragominas FC
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Paraense - şampiyona, organize eden Brezilya.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Paraense (Brezilya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Paraense (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.