Mineiro
Brezilya

Mineiro

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Mineiro
1 Tombense FC Tombense FC 11 8 2 1 18:6 12 26 W
Tombense FC Tombense FC
29.07.20 1 : 0 Zafer
Uberlandia Uberlandia
W
Associação Atlética Caldense Associação Atlética Caldense
02.08.20 0 : 1 Zafer
Tombense FC Tombense FC
W
Tombense FC Tombense FC
05.08.20 2 : 0 Zafer
Associação Atlética Caldense Associação Atlética Caldense
L
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
26.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Tombense FC Tombense FC
L
Tombense FC Tombense FC
30.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
2 América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais 11 7 4 0 19:7 12 25 W
CA Patrocinense CA Patrocinense
15.03.20 0 : 1 Zafer
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
D
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
26.07.20 1 : 1 Beraberlik
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
W
União Recreativa dos Trabalhadores União Recreativa dos Trabalhadores
29.07.20 0 : 3 Zafer
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
L
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
02.08.20 2 : 1 Kaybetmek
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
L
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
05.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
3 Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro 11 6 4 1 20:7 13 22 W
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
29.07.20 4 : 0 Zafer
CA Patrocinense CA Patrocinense
W
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
02.08.20 2 : 1 Zafer
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
W
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
05.08.20 0 : 3 Zafer
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
W
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
26.08.20 2 : 1 Zafer
Tombense FC Tombense FC
W
Tombense FC Tombense FC
30.08.20 0 : 1 Zafer
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
4 Associação Atlética Caldense Associação Atlética Caldense 11 6 2 3 18:9 9 20 L
Tombense FC Tombense FC
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Associação Atlética Caldense Associação Atlética Caldense
W
Tupynambás Tupynambás
26.07.20 0 : 4 Zafer
Associação Atlética Caldense Associação Atlética Caldense
L
Associação Atlética Caldense Associação Atlética Caldense
29.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
L
Associação Atlética Caldense Associação Atlética Caldense
02.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Tombense FC Tombense FC
L
Tombense FC Tombense FC
05.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Associação Atlética Caldense Associação Atlética Caldense
5 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube 11 6 2 3 16:10 6 20 L
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
L
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
15.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Coimbra Coimbra
W
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
26.07.20 3 : 0 Zafer
União Recreativa dos Trabalhadores União Recreativa dos Trabalhadores
W
Associação Atlética Caldense Associação Atlética Caldense
29.07.20 0 : 1 Zafer
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
W
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
01.08.20 3 : 0 Zafer
CA Patrocinense CA Patrocinense
6 Uberlandia Uberlandia 11 4 2 5 11:13 -2 14 W
Uberlandia Uberlandia
08.03.20 2 : 0 Zafer
União Recreativa dos Trabalhadores União Recreativa dos Trabalhadores
D
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
Uberlandia Uberlandia
W
Uberlandia Uberlandia
26.07.20 2 : 1 Zafer
Villa Nova AC Villa Nova AC
L
Tombense FC Tombense FC
29.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Uberlandia Uberlandia
D
Uberlandia Uberlandia
02.08.20 2 : 2 Beraberlik
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
7 Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube 11 3 5 3 10:10 -1 14 D
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
D
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
Uberlandia Uberlandia
W
CA Patrocinense CA Patrocinense
26.07.20 0 : 1 Zafer
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
W
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
29.07.20 1 : 0 Zafer
Tupynambás Tupynambás
D
Uberlandia Uberlandia
02.08.20 2 : 2 Beraberlik
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
8 CA Patrocinense CA Patrocinense 11 3 3 5 10:12 -2 12 W
Tupynambás Tupynambás
07.03.20 0 : 4 Zafer
CA Patrocinense CA Patrocinense
L
CA Patrocinense CA Patrocinense
15.03.20 0 : 1 Kaybetmek
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
L
CA Patrocinense CA Patrocinense
26.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
L
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
29.07.20 4 : 0 Kaybetmek
CA Patrocinense CA Patrocinense
L
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
01.08.20 3 : 0 Kaybetmek
CA Patrocinense CA Patrocinense
9 União Recreativa dos Trabalhadores União Recreativa dos Trabalhadores 11 3 2 6 5:18 -13 11 W
União Recreativa dos Trabalhadores União Recreativa dos Trabalhadores
01.03.20 2 : 1 Zafer
Villa Nova AC Villa Nova AC
L
Uberlandia Uberlandia
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
União Recreativa dos Trabalhadores União Recreativa dos Trabalhadores
D
União Recreativa dos Trabalhadores União Recreativa dos Trabalhadores
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Tupynambás Tupynambás
L
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
26.07.20 3 : 0 Kaybetmek
União Recreativa dos Trabalhadores União Recreativa dos Trabalhadores
L
União Recreativa dos Trabalhadores União Recreativa dos Trabalhadores
29.07.20 0 : 3 Kaybetmek
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
10 Coimbra Coimbra 11 2 4 5 6:11 -5 10 D
Coimbra Coimbra
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Tupynambás Tupynambás
L
Associação Atlética Caldense Associação Atlética Caldense
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Coimbra Coimbra
W
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
15.03.20 0 : 1 Zafer
Coimbra Coimbra
L
Coimbra Coimbra
26.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Tombense FC Tombense FC
W
Villa Nova AC Villa Nova AC
29.07.20 1 : 2 Zafer
Coimbra Coimbra
11 Villa Nova AC Villa Nova AC 11 1 1 9 11:21 -10 4 L
União Recreativa dos Trabalhadores União Recreativa dos Trabalhadores
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Villa Nova AC Villa Nova AC
L
Villa Nova AC Villa Nova AC
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Tombense FC Tombense FC
L
Villa Nova AC Villa Nova AC
14.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
L
Uberlandia Uberlandia
26.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Villa Nova AC Villa Nova AC
L
Villa Nova AC Villa Nova AC
29.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Coimbra Coimbra
12 Tupynambás Tupynambás 11 0 3 8 6:26 -20 3 D
Coimbra Coimbra
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Tupynambás Tupynambás
L
Tupynambás Tupynambás
07.03.20 0 : 4 Kaybetmek
CA Patrocinense CA Patrocinense
D
União Recreativa dos Trabalhadores União Recreativa dos Trabalhadores
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Tupynambás Tupynambás
L
Tupynambás Tupynambás
26.07.20 0 : 4 Kaybetmek
Associação Atlética Caldense Associação Atlética Caldense
L
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
29.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Tupynambás Tupynambás
Playoffs
Placement matches
Relegation
Daha fazla göster

Mineiro - şampiyona, organize eden Brezilya. Katılmak için başvuru veren şampiyona 12 futbol takımları. Bu sezonda favoriler turnuva. Bunlar:
Tombense FC - 26 sayı, yengi 8, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
América Futebol Clube Minas Gerais - 25 madde, parlak başarılar 7, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Clube Atlético Mineiro - 22 madde, yengi 6, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Mineiro (Brezilya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Mineiro (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.