Maranhense
Brezilya

Maranhense

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Maranhense
1 Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube 6 5 1 0 19:4 15 16 W
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
01.03.20 3 : 0 Zafer
Cordino EC Cordino EC
W
SD Imperatriz SD Imperatriz
01.08.20 0 : 1 Zafer
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
W
Juventude MA Juventude MA
04.08.20 1 : 5 Zafer
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
W
Juventude MA Juventude MA
09.09.20 0 : 4 Zafer
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
D
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
Juventude MA Juventude MA
Moto Club São Luís
2 Moto Club São Luís Moto Club São Luís 6 5 1 0 11:2 9 16 D
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Moto Club São Luís Moto Club São Luís
W
SD Imperatriz SD Imperatriz
11.03.20 0 : 1 Zafer
Moto Club São Luís Moto Club São Luís
W
Moto Club São Luís Moto Club São Luís
04.08.20 2 : 1 Zafer
Maranhão Atlético Clube Maranhão Atlético Clube
D
Sao Jose de Ribamar Sao Jose de Ribamar
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
Moto Club São Luís Moto Club São Luís
D
Moto Club São Luís Moto Club São Luís
14.09.20 2 : 2 Beraberlik
Sao Jose de Ribamar Sao Jose de Ribamar
Sampaio Corrêa Futebol Clube
3 SD Imperatriz SD Imperatriz 7 4 0 3 7:5 2 12 W
SD Imperatriz SD Imperatriz
29.02.20 2 : 1 Zafer
Juventude MA Juventude MA
W
Sao Jose de Ribamar Sao Jose de Ribamar
03.03.20 0 : 1 Zafer
SD Imperatriz SD Imperatriz
L
SD Imperatriz SD Imperatriz
11.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Moto Club São Luís Moto Club São Luís
L
SD Imperatriz SD Imperatriz
01.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
W
SD Imperatriz SD Imperatriz
04.08.20 3 : 1 Zafer
Pinheiro AC Pinheiro AC
4 Juventude MA Juventude MA 7 4 0 3 10:10 2 12 W
Cordino EC Cordino EC
08.03.20 0 : 1 Zafer
Juventude MA Juventude MA
W
Juventude MA Juventude MA
01.08.20 2 : 0 Zafer
Maranhão Atlético Clube Maranhão Atlético Clube
L
Juventude MA Juventude MA
04.08.20 1 : 5 Kaybetmek
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
L
Juventude MA Juventude MA
09.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
D
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
Juventude MA Juventude MA
5 Pinheiro AC Pinheiro AC 7 3 0 4 16:14 2 9 L
Pinheiro AC Pinheiro AC
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
L
Pinheiro AC Pinheiro AC
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Juventude MA Juventude MA
W
Pinheiro AC Pinheiro AC
01.03.20 3 : 2 Zafer
Maranhão Atlético Clube Maranhão Atlético Clube
W
Sao Jose de Ribamar Sao Jose de Ribamar
16.03.20 1 : 5 Zafer
Pinheiro AC Pinheiro AC
L
SD Imperatriz SD Imperatriz
04.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Pinheiro AC Pinheiro AC
6 Sao Jose de Ribamar Sao Jose de Ribamar 7 2 1 4 7:17 -10 7 L
Sao Jose de Ribamar Sao Jose de Ribamar
03.03.20 0 : 1 Kaybetmek
SD Imperatriz SD Imperatriz
L
Sao Jose de Ribamar Sao Jose de Ribamar
16.03.20 1 : 5 Kaybetmek
Pinheiro AC Pinheiro AC
W
Cordino EC Cordino EC
04.08.20 0 : 3 Zafer
Sao Jose de Ribamar Sao Jose de Ribamar
D
Sao Jose de Ribamar Sao Jose de Ribamar
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
Moto Club São Luís Moto Club São Luís
D
Moto Club São Luís Moto Club São Luís
14.09.20 2 : 2 Beraberlik
Sao Jose de Ribamar Sao Jose de Ribamar
7 Maranhão Atlético Clube Maranhão Atlético Clube 7 1 2 4 7:11 -4 5 D
Cordino EC Cordino EC
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Maranhão Atlético Clube Maranhão Atlético Clube
L
Maranhão Atlético Clube Maranhão Atlético Clube
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Sao Jose de Ribamar Sao Jose de Ribamar
L
Pinheiro AC Pinheiro AC
01.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Maranhão Atlético Clube Maranhão Atlético Clube
L
Juventude MA Juventude MA
01.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Maranhão Atlético Clube Maranhão Atlético Clube
L
Moto Club São Luís Moto Club São Luís
04.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Maranhão Atlético Clube Maranhão Atlético Clube
8 Cordino EC Cordino EC 7 0 1 6 2:16 -14 1 D
Cordino EC Cordino EC
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Maranhão Atlético Clube Maranhão Atlético Clube
L
Moto Club São Luís Moto Club São Luís
20.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Cordino EC Cordino EC
L
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Cordino EC Cordino EC
L
Cordino EC Cordino EC
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Juventude MA Juventude MA
L
Cordino EC Cordino EC
04.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Sao Jose de Ribamar Sao Jose de Ribamar
Semifinal
Qualification Playoffs
Relegation
Daha fazla göster


Maranhense - turnuva, düzenleyen Brezilya. Kayıt yaptıran lig 8 katılımcılar. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Sampaio Corrêa Futebol Clube - 16 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 5, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Moto Club São Luís - 16 sayı, kazanılan maçlar 5, skorsuz maçlar 0, beraberlik 1.
SD Imperatriz - 12 kabul edilen puan, yengi 4, kaybedilen oyunlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Maranhense (Brezilya) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - Maranhense (Brezilya):
Sampaio Corrêa Futebol Clube - Moto Club São Luís (23.09.2020 18:00)
Moto Club São Luís - Sampaio Corrêa Futebol Clube (26.09.2020 18:00)

skorexpress.com internet sayfasında Maranhense (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.