Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
25
Brezilya

Gaucho

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Internacional RS 5 4 1 0 10:4 6 13 W
Internacional RS
26.01.20 3 : 1 Zafer
Ec Pelotas RS
W
Sao Luiz RS
29.01.20 3 : 4 Zafer
Internacional RS
D
Ypiranga Futebol Clube RS
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Internacional RS
W
Internacional RS
08.02.20 2 : 0 Zafer
Novo Hamburgo RS
L
Internacional RS
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Gremio FB Porto Alegrense
2 Ypiranga Futebol Clube RS 5 3 2 0 4:1 3 11 W
Novo Hamburgo RS
26.01.20 0 : 1 Zafer
Ypiranga Futebol Clube RS
W
Ypiranga Futebol Clube RS
29.01.20 2 : 1 Zafer
Ec Pelotas RS
D
Ypiranga Futebol Clube RS
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Internacional RS
D
Juventude RS
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ypiranga Futebol Clube RS
L
Caxias RS
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Ypiranga Futebol Clube RS
3 Juventude RS 5 1 2 2 4:5 -1 5 L
Juventude RS
23.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Internacional RS
W
Sao Luiz RS
26.01.20 1 : 3 Zafer
Juventude RS
D
Juventude RS
29.01.20 0 : 0 Beraberlik
Novo Hamburgo RS
L
Ec Pelotas RS
01.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Juventude RS
D
Juventude RS
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ypiranga Futebol Clube RS
4 Sao Luiz RS 5 1 1 3 8:10 -2 4 L
Ypiranga Futebol Clube RS
22.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Sao Luiz RS
L
Sao Luiz RS
26.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Juventude RS
L
Sao Luiz RS
29.01.20 3 : 4 Kaybetmek
Internacional RS
D
Novo Hamburgo RS
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sao Luiz RS
W
Sao Luiz RS
09.02.20 4 : 2 Zafer
Ec Pelotas RS
5 Ec Pelotas RS 5 1 1 3 7:10 -3 4 D
Ec Pelotas RS
22.01.20 0 : 0 Beraberlik
Novo Hamburgo RS
L
Internacional RS
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Ec Pelotas RS
L
Ypiranga Futebol Clube RS
29.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Ec Pelotas RS
W
Ec Pelotas RS
01.02.20 3 : 1 Zafer
Juventude RS
L
Sao Luiz RS
09.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Ec Pelotas RS
6 Novo Hamburgo RS 5 0 3 2 0:3 -3 3 D
Ec Pelotas RS
22.01.20 0 : 0 Beraberlik
Novo Hamburgo RS
L
Novo Hamburgo RS
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Ypiranga Futebol Clube RS
D
Juventude RS
29.01.20 0 : 0 Beraberlik
Novo Hamburgo RS
D
Novo Hamburgo RS
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sao Luiz RS
L
Internacional RS
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Novo Hamburgo RS
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Caxias RS 5 3 1 1 5:2 3 10 W
Clube Esportivo Aimore RS
29.01.20 0 : 1 Zafer
Caxias RS
W
Caxias RS
02.02.20 1 : 0 Zafer
Brasil De Pelotas RS
L
Esportivo RS
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Caxias RS
W
Caxias RS
16.02.20 1 : 0 Zafer
Ypiranga Futebol Clube RS
W
Caxias RS
22.02.20 1 : 0 Zafer
Gremio FB Porto Alegrense
2 Gremio FB Porto Alegrense 5 3 0 2 9:5 4 9 W
Gremio FB Porto Alegrense
30.01.20 2 : 1 Zafer
Sao Jose RS
W
Gremio FB Porto Alegrense
03.02.20 5 : 0 Zafer
Esportivo RS
L
Clube Esportivo Aimore RS
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Gremio FB Porto Alegrense
W
Internacional RS
15.02.20 0 : 1 Zafer
Gremio FB Porto Alegrense
L
Caxias RS
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gremio FB Porto Alegrense
3 Esportivo RS 5 2 2 1 6:9 -3 8 D
Sao Jose RS
23.01.20 1 : 1 Beraberlik
Esportivo RS
W
Esportivo RS
26.01.20 4 : 3 Zafer
Clube Esportivo Aimore RS
D
Brasil De Pelotas RS
29.01.20 0 : 0 Beraberlik
Esportivo RS
L
Gremio FB Porto Alegrense
03.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Esportivo RS
W
Esportivo RS
09.02.20 1 : 0 Zafer
Caxias RS
4 Clube Esportivo Aimore RS 5 2 0 3 6:8 -2 6 W
Clube Esportivo Aimore RS
23.01.20 1 : 0 Zafer
Brasil De Pelotas RS
L
Esportivo RS
26.01.20 4 : 3 Kaybetmek
Clube Esportivo Aimore RS
L
Clube Esportivo Aimore RS
29.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Caxias RS
L
Sao Jose RS
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Clube Esportivo Aimore RS
W
Clube Esportivo Aimore RS
09.02.20 2 : 1 Zafer
Gremio FB Porto Alegrense
5 Sao Jose RS 5 1 2 2 5:5 1 5 D
Sao Jose RS
23.01.20 1 : 1 Beraberlik
Esportivo RS
D
Caxias RS
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sao Jose RS
L
Gremio FB Porto Alegrense
30.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Sao Jose RS
W
Sao Jose RS
02.02.20 2 : 0 Zafer
Clube Esportivo Aimore RS
L
Brasil De Pelotas RS
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sao Jose RS
6 Brasil De Pelotas RS 5 1 1 3 1:3 -2 4 L
Clube Esportivo Aimore RS
23.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Brasil De Pelotas RS
L
Brasil De Pelotas RS
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Gremio FB Porto Alegrense
D
Brasil De Pelotas RS
29.01.20 0 : 0 Beraberlik
Esportivo RS
L
Caxias RS
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Brasil De Pelotas RS
W
Brasil De Pelotas RS
08.02.20 1 : 0 Zafer
Sao Jose RS
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Second Phase Group A
1 Juventude RS 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Juventude RS
23.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Internacional RS
W
Sao Luiz RS
26.01.20 1 : 3 Zafer
Juventude RS
D
Juventude RS
29.01.20 0 : 0 Beraberlik
Novo Hamburgo RS
L
Ec Pelotas RS
01.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Juventude RS
D
Juventude RS
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ypiranga Futebol Clube RS
2 Novo Hamburgo RS 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Ec Pelotas RS
22.01.20 0 : 0 Beraberlik
Novo Hamburgo RS
L
Novo Hamburgo RS
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Ypiranga Futebol Clube RS
D
Juventude RS
29.01.20 0 : 0 Beraberlik
Novo Hamburgo RS
D
Novo Hamburgo RS
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sao Luiz RS
L
Internacional RS
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Novo Hamburgo RS
3 Ec Pelotas RS 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Ec Pelotas RS
22.01.20 0 : 0 Beraberlik
Novo Hamburgo RS
L
Internacional RS
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Ec Pelotas RS
L
Ypiranga Futebol Clube RS
29.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Ec Pelotas RS
W
Ec Pelotas RS
01.02.20 3 : 1 Zafer
Juventude RS
L
Sao Luiz RS
09.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Ec Pelotas RS
4 Sao Luiz RS 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Ypiranga Futebol Clube RS
22.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Sao Luiz RS
L
Sao Luiz RS
26.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Juventude RS
L
Sao Luiz RS
29.01.20 3 : 4 Kaybetmek
Internacional RS
D
Novo Hamburgo RS
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sao Luiz RS
W
Sao Luiz RS
09.02.20 4 : 2 Zafer
Ec Pelotas RS
5 Internacional RS 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Internacional RS
26.01.20 3 : 1 Zafer
Ec Pelotas RS
W
Sao Luiz RS
29.01.20 3 : 4 Zafer
Internacional RS
D
Ypiranga Futebol Clube RS
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Internacional RS
W
Internacional RS
08.02.20 2 : 0 Zafer
Novo Hamburgo RS
L
Internacional RS
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Gremio FB Porto Alegrense
6 Ypiranga Futebol Clube RS 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Novo Hamburgo RS
26.01.20 0 : 1 Zafer
Ypiranga Futebol Clube RS
W
Ypiranga Futebol Clube RS
29.01.20 2 : 1 Zafer
Ec Pelotas RS
D
Ypiranga Futebol Clube RS
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Internacional RS
D
Juventude RS
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ypiranga Futebol Clube RS
L
Caxias RS
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Ypiranga Futebol Clube RS
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Second Phase Group B
1 Clube Esportivo Aimore RS 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Clube Esportivo Aimore RS
23.01.20 1 : 0 Zafer
Brasil De Pelotas RS
L
Esportivo RS
26.01.20 4 : 3 Kaybetmek
Clube Esportivo Aimore RS
L
Clube Esportivo Aimore RS
29.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Caxias RS
L
Sao Jose RS
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Clube Esportivo Aimore RS
W
Clube Esportivo Aimore RS
09.02.20 2 : 1 Zafer
Gremio FB Porto Alegrense
2 Esportivo RS 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Sao Jose RS
23.01.20 1 : 1 Beraberlik
Esportivo RS
W
Esportivo RS
26.01.20 4 : 3 Zafer
Clube Esportivo Aimore RS
D
Brasil De Pelotas RS
29.01.20 0 : 0 Beraberlik
Esportivo RS
L
Gremio FB Porto Alegrense
03.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Esportivo RS
W
Esportivo RS
09.02.20 1 : 0 Zafer
Caxias RS
3 Sao Jose RS 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Sao Jose RS
23.01.20 1 : 1 Beraberlik
Esportivo RS
D
Caxias RS
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sao Jose RS
L
Gremio FB Porto Alegrense
30.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Sao Jose RS
W
Sao Jose RS
02.02.20 2 : 0 Zafer
Clube Esportivo Aimore RS
L
Brasil De Pelotas RS
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sao Jose RS
4 Brasil De Pelotas RS 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Clube Esportivo Aimore RS
23.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Brasil De Pelotas RS
L
Brasil De Pelotas RS
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Gremio FB Porto Alegrense
D
Brasil De Pelotas RS
29.01.20 0 : 0 Beraberlik
Esportivo RS
L
Caxias RS
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Brasil De Pelotas RS
W
Brasil De Pelotas RS
08.02.20 1 : 0 Zafer
Sao Jose RS
5 Gremio FB Porto Alegrense 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Gremio FB Porto Alegrense
30.01.20 2 : 1 Zafer
Sao Jose RS
W
Gremio FB Porto Alegrense
03.02.20 5 : 0 Zafer
Esportivo RS
L
Clube Esportivo Aimore RS
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Gremio FB Porto Alegrense
W
Internacional RS
15.02.20 0 : 1 Zafer
Gremio FB Porto Alegrense
L
Caxias RS
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gremio FB Porto Alegrense
6 Caxias RS 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Clube Esportivo Aimore RS
29.01.20 0 : 1 Zafer
Caxias RS
W
Caxias RS
02.02.20 1 : 0 Zafer
Brasil De Pelotas RS
L
Esportivo RS
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Caxias RS
W
Caxias RS
16.02.20 1 : 0 Zafer
Ypiranga Futebol Clube RS
W
Caxias RS
22.02.20 1 : 0 Zafer
Gremio FB Porto Alegrense
Playoffs
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Gaucho - şampiyona, düzenleyen Brezilya.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Gaucho (Brezilya) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - Gaucho (Brezilya):
Caxias RS - Internacional RS (29.02.2020 14:00)
Gremio FB Porto Alegrense - Juventude RS (29.02.2020 17:00)
Brasil De Pelotas RS - Novo Hamburgo RS (29.02.2020 17:30)

skorexpress.com internet sayfasında Gaucho (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.