Gaucho
Brezilya

Gaucho

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Internacional Internacional 5 4 1 0 10:4 6 13 L
Internacional Internacional
22.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
D
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
25.07.20 1 : 1 Beraberlik
Internacional Internacional
W
Internacional Internacional
29.07.20 2 : 0 Zafer
CE Aimore CE Aimore
W
Internacional Internacional
02.08.20 4 : 0 Zafer
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
L
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
05.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Internacional Internacional
2 Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube 5 3 2 0 4:1 3 11 L
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
08.03.20 1 : 5 Kaybetmek
CE Aimore CE Aimore
D
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
D
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
22.07.20 2 : 2 Beraberlik
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
D
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
26.07.20 1 : 1 Beraberlik
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
D
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
29.07.20 0 : 0 Beraberlik
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
3 Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude 5 1 2 2 4:5 -1 5 L
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
São José São José
D
CE Aimore CE Aimore
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
W
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
23.07.20 2 : 0 Zafer
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
W
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
26.07.20 0 : 1 Zafer
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
L
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
29.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
4 San Luis San Luis 5 1 1 3 8:10 -2 4 L
San Luis San Luis
09.03.20 1 : 2 Kaybetmek
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
L
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
15.03.20 3 : 2 Kaybetmek
San Luis San Luis
W
San Luis San Luis
23.07.20 1 : 0 Zafer
São José São José
D
CE Aimore CE Aimore
26.07.20 0 : 0 Beraberlik
San Luis San Luis
L
San Luis San Luis
29.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
5 EC Pelotas EC Pelotas 5 1 1 3 7:10 -3 4 L
EC Pelotas EC Pelotas
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
L
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
15.03.20 2 : 1 Kaybetmek
EC Pelotas EC Pelotas
L
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
26.07.20 2 : 0 Kaybetmek
EC Pelotas EC Pelotas
L
EC Pelotas EC Pelotas
29.07.20 0 : 1 Kaybetmek
São José São José
W
EC Pelotas EC Pelotas
01.08.20 2 : 1 Zafer
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
6 Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS 5 0 3 2 0:3 -3 3 L
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
15.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
D
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
23.07.20 1 : 1 Beraberlik
CE Aimore CE Aimore
W
São José São José
26.07.20 0 : 1 Zafer
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
D
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
29.07.20 0 : 0 Beraberlik
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
L
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
02.08.20 4 : 3 Kaybetmek
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul 5 3 1 1 5:2 3 10 W
San Luis San Luis
09.03.20 1 : 2 Zafer
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
W
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
15.03.20 2 : 1 Zafer
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
L
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
23.07.20 2 : 0 Kaybetmek
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
W
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
26.07.20 2 : 0 Zafer
EC Pelotas EC Pelotas
D
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
29.07.20 0 : 0 Beraberlik
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
2 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 5 3 0 2 9:5 4 9 W
Internacional Internacional
22.07.20 0 : 1 Zafer
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
D
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
26.07.20 1 : 1 Beraberlik
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
D
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
29.07.20 0 : 0 Beraberlik
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
W
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
02.08.20 4 : 3 Zafer
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
W
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
05.08.20 2 : 0 Zafer
Internacional Internacional
3 Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves 5 2 2 1 6:9 -3 8 W
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
15.03.20 2 : 1 Zafer
EC Pelotas EC Pelotas
D
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
22.07.20 2 : 2 Beraberlik
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
D
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
25.07.20 1 : 1 Beraberlik
Internacional Internacional
W
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
29.07.20 2 : 3 Zafer
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
L
Internacional Internacional
02.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
4 CE Aimore CE Aimore 5 2 0 3 6:8 -2 6 W
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
08.03.20 1 : 5 Zafer
CE Aimore CE Aimore
D
CE Aimore CE Aimore
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
D
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
23.07.20 1 : 1 Beraberlik
CE Aimore CE Aimore
D
CE Aimore CE Aimore
26.07.20 0 : 0 Beraberlik
San Luis San Luis
L
Internacional Internacional
29.07.20 2 : 0 Kaybetmek
CE Aimore CE Aimore
5 São José São José 5 1 2 2 5:5 1 5 W
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
07.03.20 0 : 1 Zafer
São José São José
L
São José São José
15.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Internacional Internacional
L
San Luis San Luis
23.07.20 1 : 0 Kaybetmek
São José São José
L
São José São José
26.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
W
EC Pelotas EC Pelotas
29.07.20 0 : 1 Zafer
São José São José
6 Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil 5 1 1 3 1:3 -2 4 L
Internacional Internacional
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
D
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
L
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
26.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
W
San Luis San Luis
29.07.20 0 : 1 Zafer
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
L
EC Pelotas EC Pelotas
01.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Second Phase Group A
1 Internacional Internacional 6 3 2 1 10:4 6 11 L
Internacional Internacional
22.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
D
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
25.07.20 1 : 1 Beraberlik
Internacional Internacional
W
Internacional Internacional
29.07.20 2 : 0 Zafer
CE Aimore CE Aimore
W
Internacional Internacional
02.08.20 4 : 0 Zafer
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
L
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
05.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Internacional Internacional
2 Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS 6 2 2 2 5:5 -1 8 L
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
15.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
D
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
23.07.20 1 : 1 Beraberlik
CE Aimore CE Aimore
W
São José São José
26.07.20 0 : 1 Zafer
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
D
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
29.07.20 0 : 0 Beraberlik
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
L
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
02.08.20 4 : 3 Kaybetmek
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
3 Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude 6 2 1 3 5:7 -2 7 L
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
São José São José
D
CE Aimore CE Aimore
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
W
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
23.07.20 2 : 0 Zafer
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
W
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
26.07.20 0 : 1 Zafer
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
L
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
29.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
4 San Luis San Luis 6 1 1 4 4:7 -3 4 L
San Luis San Luis
09.03.20 1 : 2 Kaybetmek
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
L
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
15.03.20 3 : 2 Kaybetmek
San Luis San Luis
W
San Luis San Luis
23.07.20 1 : 0 Zafer
São José São José
D
CE Aimore CE Aimore
26.07.20 0 : 0 Beraberlik
San Luis San Luis
L
San Luis San Luis
29.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
5 EC Pelotas EC Pelotas 6 1 1 4 4:8 -4 4 L
EC Pelotas EC Pelotas
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
L
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
15.03.20 2 : 1 Kaybetmek
EC Pelotas EC Pelotas
L
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
26.07.20 2 : 0 Kaybetmek
EC Pelotas EC Pelotas
L
EC Pelotas EC Pelotas
29.07.20 0 : 1 Kaybetmek
São José São José
W
EC Pelotas EC Pelotas
01.08.20 2 : 1 Zafer
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
6 Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube 6 0 4 2 6:11 -5 4 L
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
08.03.20 1 : 5 Kaybetmek
CE Aimore CE Aimore
D
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
D
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
22.07.20 2 : 2 Beraberlik
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
D
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
26.07.20 1 : 1 Beraberlik
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
D
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
29.07.20 0 : 0 Beraberlik
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Second Phase Group B
1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 6 4 2 0 9:3 6 14 W
Internacional Internacional
22.07.20 0 : 1 Zafer
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
D
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
26.07.20 1 : 1 Beraberlik
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
D
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
29.07.20 0 : 0 Beraberlik
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
W
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
02.08.20 4 : 3 Zafer
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
W
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
05.08.20 2 : 0 Zafer
Internacional Internacional
2 Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves 6 3 2 1 10:8 2 11 W
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
15.03.20 2 : 1 Zafer
EC Pelotas EC Pelotas
D
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
22.07.20 2 : 2 Beraberlik
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
D
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
25.07.20 1 : 1 Beraberlik
Internacional Internacional
W
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
29.07.20 2 : 3 Zafer
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
L
Internacional Internacional
02.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Clube Esportivo Bento Gonçalves Clube Esportivo Bento Gonçalves
3 S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul 6 3 2 1 7:5 2 11 W
San Luis San Luis
09.03.20 1 : 2 Zafer
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
W
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
15.03.20 2 : 1 Zafer
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
L
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
23.07.20 2 : 0 Kaybetmek
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
W
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
26.07.20 2 : 0 Zafer
EC Pelotas EC Pelotas
D
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
29.07.20 0 : 0 Beraberlik
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
4 São José São José 6 3 0 3 4:6 -2 9 W
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
07.03.20 0 : 1 Zafer
São José São José
L
São José São José
15.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Internacional Internacional
L
San Luis San Luis
23.07.20 1 : 0 Kaybetmek
São José São José
L
São José São José
26.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
W
EC Pelotas EC Pelotas
29.07.20 0 : 1 Zafer
São José São José
5 Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil 6 2 1 3 5:7 -2 7 L
Internacional Internacional
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
D
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
L
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
26.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
W
San Luis San Luis
29.07.20 0 : 1 Zafer
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
L
EC Pelotas EC Pelotas
01.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
6 CE Aimore CE Aimore 6 1 4 1 7:5 2 7 W
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
08.03.20 1 : 5 Zafer
CE Aimore CE Aimore
D
CE Aimore CE Aimore
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
D
Novo Hamburgo RS Novo Hamburgo RS
23.07.20 1 : 1 Beraberlik
CE Aimore CE Aimore
D
CE Aimore CE Aimore
26.07.20 0 : 0 Beraberlik
San Luis San Luis
L
Internacional Internacional
29.07.20 2 : 0 Kaybetmek
CE Aimore CE Aimore
Playoffs
Daha fazla göster

Gaucho - turnuva, organize eden Brezilya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Gaucho (Brezilya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Gaucho (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.