Copa Paulista
Brezilya

Copa Paulista

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1
1 Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube 10 8 1 1 16:6 10 25 L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
02.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
05.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
12.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
D
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
16.10.19 2 : 2 Beraberlik
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
W
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
19.10.19 1 : 0 Zafer
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
2 Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto 10 7 2 1 12:4 8 23 D
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
02.10.19 0 : 0 Beraberlik
EC São Bernardo EC São Bernardo
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
05.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
D
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
13.10.19 0 : 0 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
16.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
W
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
19.10.19 3 : 1 Zafer
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
3 Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense 10 2 6 2 8:6 2 12 L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
02.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
06.10.19 5 : 2 Kaybetmek
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
L
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
13.10.19 2 : 3 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
16.10.19 3 : 1 Zafer
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
19.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
4 Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube 10 2 5 3 13:5 8 11 L
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
13.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
D
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
16.10.19 2 : 2 Beraberlik
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
W
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
19.10.19 0 : 2 Zafer
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
D
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
27.10.19 2 : 2 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
5 Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense 10 1 4 5 9:13 -4 7 L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
28.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
L
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
03.08.19 2 : 3 Kaybetmek
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
D
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
11.08.19 0 : 0 Beraberlik
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
W
Batatais FC Batatais FC
18.08.19 0 : 3 Zafer
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
D
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
24.08.19 1 : 1 Beraberlik
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
6 Batatais FC Batatais FC 10 0 2 8 4:28 -24 2 D
Batatais FC Batatais FC
28.07.19 0 : 0 Beraberlik
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
L
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
04.08.19 6 : 0 Kaybetmek
Batatais FC Batatais FC
L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
11.08.19 3 : 0 Kaybetmek
Batatais FC Batatais FC
L
Batatais FC Batatais FC
18.08.19 0 : 3 Kaybetmek
Clube Atlético Votuporanguense Clube Atlético Votuporanguense
L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
24.08.19 3 : 0 Kaybetmek
Batatais FC Batatais FC
Next group phase
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2
1 Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba 10 6 3 1 15:9 6 21 W
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
19.10.19 3 : 2 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
D
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
27.10.19 2 : 2 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
W
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
02.11.19 1 : 0 Zafer
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
09.11.19 2 : 3 Kaybetmek
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
D
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
16.11.19 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
2 Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube 10 4 3 3 9:8 1 15 W
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
04.09.19 2 : 1 Zafer
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
D
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
07.09.19 1 : 1 Beraberlik
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
D
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
13.09.19 0 : 0 Beraberlik
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
L
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
18.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
D
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
21.09.19 0 : 0 Beraberlik
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
3 Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional 10 3 5 2 10:10 0 14 L
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
04.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
W
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
07.09.19 2 : 1 Zafer
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
L
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
13.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
W
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
18.09.19 1 : 0 Zafer
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
21.09.19 3 : 2 Kaybetmek
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
4 SC Atibaia SC Atibaia 10 3 3 4 9:9 -2 12 D
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
04.09.19 0 : 0 Beraberlik
SC Atibaia SC Atibaia
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
07.09.19 1 : 0 Kaybetmek
SC Atibaia SC Atibaia
L
SC Atibaia SC Atibaia
14.09.19 1 : 2 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
SC Atibaia SC Atibaia
18.09.19 2 : 0 Zafer
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
21.09.19 2 : 1 Kaybetmek
SC Atibaia SC Atibaia
5 Velo Clube SP Velo Clube SP 10 2 5 3 7:8 -1 11 D
Velo Clube SP Velo Clube SP
26.07.19 0 : 0 Beraberlik
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
W
SC Atibaia SC Atibaia
03.08.19 0 : 1 Zafer
Velo Clube SP Velo Clube SP
D
Velo Clube SP Velo Clube SP
09.08.19 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
D
Velo Clube SP Velo Clube SP
16.08.19 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
D
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
24.08.19 1 : 1 Beraberlik
Velo Clube SP Velo Clube SP
6 Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste 10 2 1 7 10:16 -6 7 W
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
28.07.19 2 : 1 Zafer
SC Atibaia SC Atibaia
L
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
02.08.19 3 : 2 Kaybetmek
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
D
Velo Clube SP Velo Clube SP
09.08.19 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
L
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
18.08.19 0 : 1 Kaybetmek
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
24.08.19 2 : 1 Kaybetmek
Esporte Clube Noroeste Esporte Clube Noroeste
Next group phase
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3
1 Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus 10 6 0 4 10:8 2 18 W
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
04.09.19 1 : 0 Zafer
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
08.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
D
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
15.09.19 1 : 1 Beraberlik
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
L
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
18.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
W
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
21.09.19 1 : 0 Zafer
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
2 Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté 10 5 3 2 7:4 3 18 D
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
04.09.19 0 : 0 Beraberlik
SC Atibaia SC Atibaia
W
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
07.09.19 3 : 2 Zafer
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
14.09.19 2 : 1 Kaybetmek
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
L
SC Atibaia SC Atibaia
18.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
L
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
21.09.19 0 : 2 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
3 Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo 10 3 4 3 9:10 -1 13 L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
04.09.19 4 : 1 Kaybetmek
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
L
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
07.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
15.09.19 3 : 1 Kaybetmek
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
L
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
18.09.19 0 : 3 Kaybetmek
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
L
EC Agua Santa EC Agua Santa
21.09.19 4 : 1 Kaybetmek
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
4 Desportivo Brasil Desportivo Brasil 10 3 3 4 10:9 1 12 L
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
04.09.19 2 : 1 Kaybetmek
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
D
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
08.09.19 1 : 1 Beraberlik
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
D
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
13.09.19 1 : 1 Beraberlik
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
W
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
18.09.19 2 : 0 Zafer
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
21.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
5 Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista 10 3 2 5 8:10 -2 11 L
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
30.07.19 0 : 1 Kaybetmek
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
L
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
04.08.19 2 : 1 Kaybetmek
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
W
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
09.08.19 1 : 0 Zafer
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
D
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
17.08.19 0 : 0 Beraberlik
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
W
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
24.08.19 2 : 0 Zafer
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
6 Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos 10 3 2 5 8:11 -3 11 D
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
26.07.19 1 : 1 Beraberlik
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
W
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
06.08.19 2 : 0 Zafer
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
L
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
09.08.19 1 : 0 Kaybetmek
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
W
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
18.08.19 1 : 0 Zafer
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
D
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
24.08.19 0 : 0 Beraberlik
Associação Portuguesa de Desportos Associação Portuguesa de Desportos
Next group phase
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
4
1 Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano 10 6 2 2 15:6 9 20 L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
19.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
D
EC São Bernardo EC São Bernardo
26.10.19 2 : 2 Beraberlik
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
W
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
02.11.19 1 : 0 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
09.11.19 2 : 3 Zafer
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
D
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
16.11.19 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
2 EC Agua Santa EC Agua Santa 10 5 3 2 10:6 4 18 L
EC Agua Santa EC Agua Santa
04.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
EC Agua Santa EC Agua Santa
07.09.19 2 : 3 Kaybetmek
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
D
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
13.09.19 0 : 0 Beraberlik
EC Agua Santa EC Agua Santa
L
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
18.09.19 3 : 1 Kaybetmek
EC Agua Santa EC Agua Santa
W
EC Agua Santa EC Agua Santa
21.09.19 4 : 1 Zafer
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
3 EC São Bernardo EC São Bernardo 10 5 2 3 14:6 8 17 W
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
13.10.19 2 : 3 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
EC São Bernardo EC São Bernardo
16.10.19 2 : 0 Zafer
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
19.10.19 3 : 2 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
D
EC São Bernardo EC São Bernardo
26.10.19 2 : 2 Beraberlik
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
4 Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo 10 3 3 4 7:10 -3 12 L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
02.10.19 4 : 0 Kaybetmek
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
L
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
06.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
W
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
13.10.19 2 : 0 Zafer
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
16.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
19.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
5 Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 10 3 1 6 7:13 -6 10 L
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
27.07.19 0 : 1 Kaybetmek
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
L
EC Agua Santa EC Agua Santa
03.08.19 2 : 1 Kaybetmek
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
W
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
10.08.19 2 : 1 Zafer
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
17.08.19 3 : 0 Kaybetmek
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
W
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
24.08.19 2 : 1 Zafer
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
6 Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco 10 2 1 7 5:17 -12 7 W
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
26.07.19 1 : 0 Zafer
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
03.08.19 1 : 0 Kaybetmek
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
10.08.19 2 : 0 Kaybetmek
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
L
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
16.08.19 0 : 2 Kaybetmek
EC Agua Santa EC Agua Santa
L
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
24.08.19 2 : 1 Kaybetmek
Gremio Esportivo Osasco Gremio Esportivo Osasco
Next group phase
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
5
1 EC São Bernardo EC São Bernardo 6 3 2 1 5:2 3 11 W
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
13.10.19 2 : 3 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
EC São Bernardo EC São Bernardo
16.10.19 2 : 0 Zafer
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
19.10.19 3 : 2 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
D
EC São Bernardo EC São Bernardo
26.10.19 2 : 2 Beraberlik
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
2 Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube 6 3 2 1 7:5 2 11 L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
02.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
05.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
12.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
D
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
16.10.19 2 : 2 Beraberlik
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
W
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
19.10.19 1 : 0 Zafer
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
3 SC Atibaia SC Atibaia 6 1 2 3 4:5 -1 5 D
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
04.09.19 0 : 0 Beraberlik
SC Atibaia SC Atibaia
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
07.09.19 1 : 0 Kaybetmek
SC Atibaia SC Atibaia
L
SC Atibaia SC Atibaia
14.09.19 1 : 2 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
SC Atibaia SC Atibaia
18.09.19 2 : 0 Zafer
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
21.09.19 2 : 1 Kaybetmek
SC Atibaia SC Atibaia
4 Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté 6 1 2 3 4:8 -4 5 D
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
04.09.19 0 : 0 Beraberlik
SC Atibaia SC Atibaia
W
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
07.09.19 3 : 2 Zafer
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
14.09.19 2 : 1 Kaybetmek
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
L
SC Atibaia SC Atibaia
18.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
L
Esporte Clube Taubaté Esporte Clube Taubaté
21.09.19 0 : 2 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
6
1 Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube 6 6 0 0 14:5 9 18 L
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
13.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
D
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
16.10.19 2 : 2 Beraberlik
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
W
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
19.10.19 0 : 2 Zafer
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
D
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
27.10.19 2 : 2 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
2 Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba 6 3 1 2 11:7 4 10 W
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
19.10.19 3 : 2 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
D
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
27.10.19 2 : 2 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
W
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
02.11.19 1 : 0 Zafer
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
09.11.19 2 : 3 Kaybetmek
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
D
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
16.11.19 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
3 EC Agua Santa EC Agua Santa 6 1 2 3 8:9 -1 5 L
EC Agua Santa EC Agua Santa
04.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
EC Agua Santa EC Agua Santa
07.09.19 2 : 3 Kaybetmek
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
D
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
13.09.19 0 : 0 Beraberlik
EC Agua Santa EC Agua Santa
L
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
18.09.19 3 : 1 Kaybetmek
EC Agua Santa EC Agua Santa
W
EC Agua Santa EC Agua Santa
21.09.19 4 : 1 Zafer
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
4 Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo 6 0 1 5 4:16 -12 1 L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
04.09.19 4 : 1 Kaybetmek
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
L
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
07.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
15.09.19 3 : 1 Kaybetmek
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
L
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
18.09.19 0 : 3 Kaybetmek
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
L
EC Agua Santa EC Agua Santa
21.09.19 4 : 1 Kaybetmek
Nacional Sao Paulo Nacional Sao Paulo
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
7
1 Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto 6 3 2 1 6:4 2 11 D
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
02.10.19 0 : 0 Beraberlik
EC São Bernardo EC São Bernardo
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
05.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
D
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
13.10.19 0 : 0 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
16.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
W
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
19.10.19 3 : 1 Zafer
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
2 Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo 6 2 2 2 4:3 1 8 L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
02.10.19 4 : 0 Kaybetmek
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
L
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
06.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
W
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
13.10.19 2 : 0 Zafer
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
16.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
19.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
3 Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus 6 2 2 2 3:3 -1 8 W
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
04.09.19 1 : 0 Zafer
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
08.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
D
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
15.09.19 1 : 1 Beraberlik
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
L
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
18.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
W
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
21.09.19 1 : 0 Zafer
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
4 Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional 6 2 0 4 5:8 -3 6 L
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
04.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
W
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
07.09.19 2 : 1 Zafer
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
L
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
13.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
W
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
18.09.19 1 : 0 Zafer
Clube Atlético Juventus Clube Atlético Juventus
L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
21.09.19 3 : 2 Kaybetmek
Associação Atlética Internacional Associação Atlética Internacional
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
8
1 Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano 6 3 3 0 6:2 4 12 L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
19.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
D
EC São Bernardo EC São Bernardo
26.10.19 2 : 2 Beraberlik
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
W
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
02.11.19 1 : 0 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
09.11.19 2 : 3 Zafer
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
D
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
16.11.19 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
2 Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense 6 1 4 1 5:5 1 7 L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
02.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
06.10.19 5 : 2 Kaybetmek
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
L
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
13.10.19 2 : 3 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
16.10.19 3 : 1 Zafer
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
19.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
3 Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube 6 1 3 2 4:6 -2 6 W
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
04.09.19 2 : 1 Zafer
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
D
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
07.09.19 1 : 1 Beraberlik
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
D
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
13.09.19 0 : 0 Beraberlik
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
L
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
18.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
D
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
21.09.19 0 : 0 Beraberlik
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
4 Desportivo Brasil Desportivo Brasil 6 1 2 3 5:7 -2 5 L
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
04.09.19 2 : 1 Kaybetmek
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
D
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
08.09.19 1 : 1 Beraberlik
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
D
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
13.09.19 1 : 1 Beraberlik
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
W
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
18.09.19 2 : 0 Zafer
Rio Claro Futebol Clube Rio Claro Futebol Clube
L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
21.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Desportivo Brasil Desportivo Brasil
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
9
1 EC São Bernardo EC São Bernardo 6 3 2 1 12:7 5 11 W
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
13.10.19 2 : 3 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
EC São Bernardo EC São Bernardo
16.10.19 2 : 0 Zafer
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
19.10.19 3 : 2 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
D
EC São Bernardo EC São Bernardo
26.10.19 2 : 2 Beraberlik
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
2 Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba 6 3 2 1 9:5 4 11 W
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
19.10.19 3 : 2 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
D
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
27.10.19 2 : 2 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
W
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
02.11.19 1 : 0 Zafer
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
09.11.19 2 : 3 Kaybetmek
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
D
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
16.11.19 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
3 Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto 6 2 2 2 4:6 -2 8 D
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
02.10.19 0 : 0 Beraberlik
EC São Bernardo EC São Bernardo
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
05.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
D
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
13.10.19 0 : 0 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
16.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
W
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
19.10.19 3 : 1 Zafer
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
4 Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense 6 1 0 5 8:15 -7 3 L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
02.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
L
EC São Bernardo EC São Bernardo
06.10.19 5 : 2 Kaybetmek
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
L
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
13.10.19 2 : 3 Kaybetmek
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
16.10.19 3 : 1 Zafer
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
L
Comercial de Ribeirão Preto Comercial de Ribeirão Preto
19.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Clube Atlético Linense Clube Atlético Linense
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
10
1 Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano 6 4 1 1 9:4 5 13 L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
19.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
D
EC São Bernardo EC São Bernardo
26.10.19 2 : 2 Beraberlik
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
W
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
02.11.19 1 : 0 Zafer
EC São Bernardo EC São Bernardo
W
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
09.11.19 2 : 3 Zafer
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
D
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
16.11.19 1 : 1 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
2 Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube 6 3 2 1 8:6 2 11 L
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
13.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
D
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
16.10.19 2 : 2 Beraberlik
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
W
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
19.10.19 0 : 2 Zafer
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
D
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
27.10.19 2 : 2 Beraberlik
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
L
Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
3 Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube 6 2 1 3 7:7 -1 7 L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
02.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
05.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
12.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
D
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
16.10.19 2 : 2 Beraberlik
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
W
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
19.10.19 1 : 0 Zafer
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
4 Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo 6 1 0 5 4:11 -7 3 L
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
02.10.19 4 : 0 Kaybetmek
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
L
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
06.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
W
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
13.10.19 2 : 0 Zafer
Mirassol Futebol Clube Mirassol Futebol Clube
L
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
16.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Associação Desportiva São Caetano Associação Desportiva São Caetano
L
Ferroviário Atlético Clube Ferroviário Atlético Clube
19.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Sant Andreu Sao Paulo Sant Andreu Sao Paulo
Playoffs
Daha fazla göster

Copa Paulista - turnuva, organize eden Brezilya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Copa Paulista (Brezilya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Copa Paulista (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.