Kuzeydoğu Kupası
Brezilya

Kuzeydoğu Kupası

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Fortaleza EC Fortaleza EC 8 5 2 1 13:5 8 17 W
Fortaleza EC Fortaleza EC
07.03.20 1 : 0 Zafer
CSA Maceio CSA Maceio
W
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
14.03.20 0 : 3 Zafer
Fortaleza EC Fortaleza EC
W
Fortaleza EC Fortaleza EC
21.07.20 3 : 1 Zafer
America Natal America Natal
D
Fortaleza EC Fortaleza EC
25.07.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
L
Fortaleza EC Fortaleza EC
28.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
2 Bajai LSE Bajai LSE 8 5 2 1 13:5 8 17 W
Bajai LSE Bajai LSE
22.07.20 4 : 1 Zafer
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
W
Bajai LSE Bajai LSE
25.07.20 3 : 1 Zafer
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
W
Bajai LSE Bajai LSE
29.07.20 1 : 0 Zafer
FC Confianca SE FC Confianca SE
L
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
01.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Bajai LSE Bajai LSE
L
Bajai LSE Bajai LSE
04.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
3 Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba 8 3 4 1 9:9 3 13 D
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
26.02.20 2 : 2 Beraberlik
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
W
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
07.03.20 2 : 1 Zafer
SD Imperatriz SD Imperatriz
L
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
12.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
D
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
22.07.20 1 : 1 Beraberlik
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
L
Bajai LSE Bajai LSE
25.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
4 Sport Club do Recife Sport Club do Recife 8 2 4 2 8:9 -1 10 D
America Natal America Natal
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
W
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
07.03.20 1 : 0 Zafer
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
L
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
15.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
D
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
22.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Confianca SE FC Confianca SE
D
Fortaleza EC Fortaleza EC
25.07.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
5 ABC Futebol Clube ABC Futebol Clube 8 2 3 3 8:10 -2 9 L
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
13.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ABC Futebol Clube ABC Futebol Clube
D
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
27.02.20 1 : 1 Beraberlik
ABC Futebol Clube ABC Futebol Clube
D
ABC Futebol Clube ABC Futebol Clube
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
W
SD Imperatriz SD Imperatriz
14.03.20 3 : 4 Zafer
ABC Futebol Clube ABC Futebol Clube
L
ABC Futebol Clube ABC Futebol Clube
22.07.20 0 : 2 Kaybetmek
CSA Maceio CSA Maceio
6 CRB Maceio CRB Maceio 8 2 2 4 9:11 -2 8 D
America Natal America Natal
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
CRB Maceio CRB Maceio
L
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
27.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CRB Maceio CRB Maceio
L
CRB Maceio CRB Maceio
04.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
W
FC Confianca SE FC Confianca SE
14.03.20 0 : 1 Zafer
CRB Maceio CRB Maceio
L
CRB Maceio CRB Maceio
22.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
7 Frei Paulistano Frei Paulistano 7 1 2 4 6:15 -9 5 L
Frei Paulistano Frei Paulistano
08.02.20 2 : 4 Kaybetmek
FC Confianca SE FC Confianca SE
D
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Frei Paulistano Frei Paulistano
L
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
26.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Frei Paulistano Frei Paulistano
W
Frei Paulistano Frei Paulistano
08.03.20 1 : 0 Zafer
America Natal America Natal
L
CSA Maceio CSA Maceio
15.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Frei Paulistano Frei Paulistano
8 River-PI River-PI 8 1 1 6 7:17 -10 4 L
FC Confianca SE FC Confianca SE
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
River-PI River-PI
L
SD Imperatriz SD Imperatriz
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
River-PI River-PI
L
River-PI River-PI
03.03.20 0 : 4 Kaybetmek
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
L
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
15.03.20 4 : 1 Kaybetmek
River-PI River-PI
L
River-PI River-PI
22.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 FC Confianca SE FC Confianca SE 8 4 2 2 11:6 5 14 L
Bajai LSE Bajai LSE
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Confianca SE FC Confianca SE
L
FC Confianca SE FC Confianca SE
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CRB Maceio CRB Maceio
D
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
22.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Confianca SE FC Confianca SE
D
FC Confianca SE FC Confianca SE
25.07.20 0 : 0 Beraberlik
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
L
Bajai LSE Bajai LSE
29.07.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Confianca SE FC Confianca SE
2 Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club 8 3 5 0 15:9 6 14 W
CRB Maceio CRB Maceio
22.07.20 1 : 2 Zafer
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
W
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
25.07.20 1 : 0 Zafer
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
W
Fortaleza EC Fortaleza EC
28.07.20 0 : 1 Zafer
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
W
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
01.08.20 3 : 1 Zafer
Bajai LSE Bajai LSE
W
Bajai LSE Bajai LSE
04.08.20 0 : 1 Zafer
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
3 EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador 8 3 5 0 11:5 6 14 W
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
27.02.20 2 : 1 Zafer
CRB Maceio CRB Maceio
D
ABC Futebol Clube ABC Futebol Clube
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
W
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
15.03.20 4 : 1 Zafer
River-PI River-PI
D
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
22.07.20 1 : 1 Beraberlik
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
L
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
25.07.20 1 : 0 Kaybetmek
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
4 Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube 8 4 1 3 8:6 2 13 W
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
26.02.20 3 : 1 Zafer
Frei Paulistano Frei Paulistano
L
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
W
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
12.03.20 3 : 0 Zafer
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
W
River-PI River-PI
22.07.20 0 : 1 Zafer
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
D
FC Confianca SE FC Confianca SE
25.07.20 0 : 0 Beraberlik
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
5 Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe 8 3 2 3 11:13 -2 11 W
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
15.02.20 2 : 0 Zafer
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
D
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
27.02.20 1 : 1 Beraberlik
ABC Futebol Clube ABC Futebol Clube
W
CRB Maceio CRB Maceio
04.03.20 2 : 3 Zafer
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
L
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
14.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Fortaleza EC Fortaleza EC
L
Bajai LSE Bajai LSE
22.07.20 4 : 1 Kaybetmek
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
6 CSA Maceio CSA Maceio 8 2 1 5 8:9 -1 7 L
CSA Maceio CSA Maceio
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
L
CSA Maceio CSA Maceio
19.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Bajai LSE Bajai LSE
L
Fortaleza EC Fortaleza EC
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CSA Maceio CSA Maceio
W
CSA Maceio CSA Maceio
15.03.20 4 : 0 Zafer
Frei Paulistano Frei Paulistano
W
ABC Futebol Clube ABC Futebol Clube
22.07.20 0 : 2 Zafer
CSA Maceio CSA Maceio
7 SD Imperatriz SD Imperatriz 7 2 1 4 10:13 -3 7 D
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
06.02.20 2 : 2 Beraberlik
SD Imperatriz SD Imperatriz
L
SD Imperatriz SD Imperatriz
17.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Fortaleza EC Fortaleza EC
W
SD Imperatriz SD Imperatriz
22.02.20 1 : 0 Zafer
River-PI River-PI
L
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
SD Imperatriz SD Imperatriz
L
SD Imperatriz SD Imperatriz
14.03.20 3 : 4 Kaybetmek
ABC Futebol Clube ABC Futebol Clube
8 America Natal America Natal 8 1 3 4 7:12 -5 6 D
America Natal America Natal
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
CRB Maceio CRB Maceio
D
America Natal America Natal
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
L
Frei Paulistano Frei Paulistano
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
America Natal America Natal
L
America Natal America Natal
14.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Bajai LSE Bajai LSE
L
Fortaleza EC Fortaleza EC
21.07.20 3 : 1 Kaybetmek
America Natal America Natal
Playoffs
Daha fazla göster

Kuzeydoğu Kupası - şampiyona, organize eden Brezilya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Kuzeydoğu Kupası (Brezilya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Kuzeydoğu Kupası (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.