Copa do Brasil - Futbol -  Brezilya

Copa do Brasil: playoff

  • Round 1
  • Round 2
  • Round 3
  • Round 4
  • 1/8
team logoCorumbaense
 
team logoLuverdense MT
 
06:02COR-LUVDetails
team logoBoavista RJ
1
team logoFigueirense SC
2
13:02BOA-FIG1:2Details
team logoRiver PI
0
team logoFluminense RJ
5
05:02RIV-FLU0:5Details
team logoClube Atlético Votuporanguense
 
team logoYpiranga RS
 
06:02QPR-YPIDetails
team logoGalvez
0
team logoABS
1
13:02GAL-QPR0:1Details
team logoMoto Clube MA
team logoVitoria BA
14:02MOT-VITDetails
team logoSinop Futebol Clube
2
team logoSport Club Santa Cruz
2
15:02QPR-QPR1:2Details
team logoSD Imperatriz
1
team logoNautico PE
1
12:02SD -NAU1:1Details
team logoMixto Esporte Clube
1
team logoCSA AL
0
06:02MIX-CSA1:0Details
team logoSao Jose RS
0
team logoChapecoense SC
0
13:02SAO-CHA0:0Details
team logoSao Raimundo PA
team logoCriciuma SC
13:02SAO-CRIDetails
team logoFast Clube AM
1
team logoOeste SP
6
15:02FAS-OES1:6Details
team logoFoz Do Iguacu PR
1
team logoBOA EC MG
0
06:02FOZ-QPR1:0Details
team logoCentral PE
1
team logoCeara CE
1
07:02CEN-CEA1:1Details
team logoFerroviario CE
 
team logoCorinthians SP
 
07:02FER-CORDetails
team logoAvenida
 
team logoGuarani SP
 
13:02QPR-GUADetails
team logoSergipe SE
0
team logoGoias GO
2
13:02SER-GOI0:2Details
team logoBrasiliense Futebol Clube
0
team logoCrb Al
0
13:02BRA-CRB0:0Details
team logoSanta Cruz de Natal
 
team logoTupi MG
 
06:02SAN-TUPDetails
team logoRio Branco AC
team logoBahia BA
14:02RIO-BAHDetails
team logoTombense MG
3
team logoSport Recife PE
0
13:02TOM-SPO3:0Details
team logoOperário
team logoBotafogo PB
13:02OPE-BOTDetails
team logoAmericano
1
team logoLondrina PR
2
07:02AME-LON1:2Details
team logoItabaiana SE
2
team logoParana Clube PR
5
06:02ITA-PAR2:5Details
team logoUnicilinic CE
2
team logoJoinville SC
0
06:02UNI-JOI2:0Details
team logoBrusque Sc
1
team logoAtletico GO
1
13:02BRU-ATL1:1Details
team logoAltos
1
team logoSantos SP
7
06:02ALT-SAN1:7Details
team logoSobradinho EC
 
team logoAmerica RN
 
06:02SOB-AMEDetails
team logoSerra ES
 
team logoRemo PA
 
13:02SER-QPRDetails
team logoJuazeirense BA
2
team logoVasco Da Gama RJ
2
06:02JUA-VAS2:2Details
team logoReal Ariquemes
 
team logoAvai SC
 
13:02REA-AVADetails
team logoTubarao
 
team logoBrasil De Pelotas RS
 
14:02QPR-BRADetails
team logoLuverdense MT
1
team logoFigueirense SC
0
20:02LUV-FIG1:0Details
team logoFluminense RJ
3
team logoYpiranga RS
0
07:03FLU-YPI3:0Details
team logoABS
3
team logoMoto Clube MA
2
07:03ABS-MOT3:2Details
team logoSport Club Santa Cruz
3
team logoNautico PE
3
21:02QPR-NAU4:3Details
team logoMixto Esporte Clube
1
team logoChapecoense SC
2
07:03MIX-CHA1:2Details
team logoCriciuma SC
7
team logoOeste SP
7
21:02CRI-OES7:7Details
team logoFoz Do Iguacu PR
2
team logoCeara CE
5
27:02FOZ-CEA2:5Details
team logoCorinthians SP
4
team logoAvenida
2
21:02COR-AVE4:2Details
team logoGoias GO
2
team logoCrb Al
4
22:02GOI-CRB2:4Details
team logoSanta Cruz de Natal
team logoBahia BA
06:03SAN-BAHDetails
team logoTombense MG
6
team logoBotafogo PB
8
28:02TOM-BOT6:8Details
team logoLondrina PR
5
team logoParana Clube PR
5
19:02LON-PAR5:5Details
team logoUnicilinic CE
0
team logoAtletico GO
4
27:02UNI-ATL0:4Details
team logoSantos SP
4
team logoAmerica RN
0
08:03SAN-AME4:0Details
team logoSerra ES
 
team logoVasco Da Gama RJ
 
21:02SER-VASDetails
team logoAvai SC
2
team logoBrasil De Pelotas RS
0
07:03AVA-BRA2:0Details
team logoLuverdense MT
00
team logoFluminense RJ
02
03:04LUV-FLU0:0Details10:04FLU-LUV2:0Details
team logoABS
  
team logoSport Club Santa Cruz
  
04:04QPR-QPRDetails11:04QPR-QPRDetails
team logoChapecoense SC
32
team logoCriciuma SC
20
27:03CHA-CRI3:2Details10:04CRI-CHA0:2Details
team logoCeara CE
11
team logoCorinthians SP
30
14:03CEA-COR1:3Details04:04COR-CEA0:1Details
team logoCrb Al
10
team logoBahia BA
11
02:04CRB-BAH1:1Details09:04BAH-CRB1:0Details
team logoBotafogo PB
03
team logoLondrina PR
23
13:03BOT-LON0:2Details03:04LON-BOT3:3Details
team logoAtletico GO
10
team logoSantos SP
03
04:04ATL-SAN1:0Details12:04SAN-ATL3:0Details
team logoVasco Da Gama RJ
31
team logoAvai SC
20
15:03VAS-AVA3:2Details11:04AVA-VAS0:1Details
team logoFluminense RJ
  
team logoSport Club Santa Cruz
  
18:04QPR-SPODetails26:04QPR-FLUDetails
team logoChapecoense SC
10
team logoCorinthians SP
02
18:04CHA-COR1:0Details25:04COR-CHA2:0Details
team logoBahia BA
41
team logoLondrina PR
02
18:04BAH-LON4:0Details25:04LON-BAH2:1Details
team logoSantos SP
21
team logoVasco Da Gama RJ
02
17:04SAN-VAS2:0Details24:04VAS-SAN2:1Details
team logoFluminense RJ
11
team logoCruzeiro MG
14
16:05FLU-CRU1:1Details05:06CRU-FLU4:1Details
team logoCorinthians SP
00
team logoFlamengo RJ
11
16:05COR-FLA0:1Details05:06FLA-COR1:0Details
team logoSao Paulo SP
00
team logoBahia BA
11
23:05SAO-BAH0:1Details30:05BAH-SAO1:0Details
team logoAtletico MG
team logoSantos SP
  

Copa do Brasil Brezilya canlı futbol sonuçları

Burada dünün bugünün ve yarının futbol maçlarıyla ilgili tüm bilgileri ve değişiklikleri bulabilirsiniz. Copa do Brasil Brezilya Tüm günlük proramlar ana sayfamızda yer alıyor. Futbol'de alınan sonuçları Copa do Brasil Brezilya ile karşılaştırarak online olarak tüm değişiklikleri görmenizi sağlıyor .Copa do Brasil Brezilya gelecek haftanın tüm program bilgilerini içeriyor.Forumumuzda izleyiciler ve uzmanlar için futbol programlarına dair tüm bilgiler yer almaktadır Copa do Brasil Brezilya ve Copa do Brasil Brezilya futbol takımı ile ilgili tüm maçlar. Tüm takımların ve oyuncuların asist gol ve kart istatistikleri. Copa do Brasil Brezilya 'nin online ücretsiz futbol maçlarına kolayca izleyebilirsiniz.