Copa do Brasil - Futbol -  Brezilya

Copa do Brasil

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
    • Round 1
    • Round 2
    • Round 3
    • Round 4
    • 1/8
    team logoCorumbaense
     
    team logoLuverdense MT
     
    06:02COR-LUVDetails
    team logoBoavista RJ
    1
    team logoFigueirense SC
    2
    13:02BOA-FIG1:2Details
    team logoRiver PI
    0
    team logoFluminense RJ
    5
    05:02RIV-FLU0:5Details
    team logoClube Atlético Votuporanguense
     
    team logoYpiranga RS
     
    06:02QPR-YPIDetails
    team logoGalvez
    0
    team logoABS
    1
    13:02GAL-QPR0:1Details
    team logoMoto Clube MA
    team logoVitoria BA
    14:02MOT-VITDetails
    team logoSinop Futebol Clube
    2
    team logoSport Club Santa Cruz
    2
    15:02QPR-QPR1:2Details
    team logoSD Imperatriz
    1
    team logoNautico PE
    1
    12:02SD -NAU1:1Details
    team logoMixto Esporte Clube
    1
    team logoCSA AL
    0
    06:02MIX-CSA1:0Details
    team logoSao Jose RS
    0
    team logoChapecoense SC
    0
    13:02SAO-CHA0:0Details
    team logoSao Raimundo PA
    team logoCriciuma SC
    13:02SAO-CRIDetails
    team logoFast Clube AM
    1
    team logoOeste SP
    6
    15:02FAS-OES1:6Details
    team logoFoz Do Iguacu PR
    1
    team logoBOA EC MG
    0
    06:02FOZ-QPR1:0Details
    team logoCentral PE
    1
    team logoCeara CE
    1
    07:02CEN-CEA1:1Details
    team logoFerroviario CE
     
    team logoCorinthians SP
     
    07:02FER-CORDetails
    team logoAvenida
     
    team logoGuarani SP
     
    13:02QPR-GUADetails
    team logoSergipe SE
    0
    team logoGoias GO
    2
    13:02SER-GOI0:2Details
    team logoBrasiliense Futebol Clube
    0
    team logoCrb Al
    0
    13:02BRA-CRB0:0Details
    team logoSanta Cruz de Natal
     
    team logoTupi MG
     
    06:02SAN-TUPDetails
    team logoRio Branco AC
    team logoBahia BA
    14:02RIO-BAHDetails
    team logoTombense MG
    3
    team logoSport Recife PE
    0
    13:02TOM-SPO3:0Details
    team logoOperário
    team logoBotafogo PB
    13:02OPE-BOTDetails
    team logoAmericano
    1
    team logoLondrina PR
    2
    07:02AME-LON1:2Details
    team logoItabaiana SE
    2
    team logoParana Clube PR
    5
    06:02ITA-PAR2:5Details
    team logoUnicilinic CE
    2
    team logoJoinville SC
    0
    06:02UNI-JOI2:0Details
    team logoBrusque Sc
    1
    team logoAtletico GO
    1
    13:02BRU-ATL1:1Details
    team logoAltos
    1
    team logoSantos SP
    7
    06:02ALT-SAN1:7Details
    team logoSobradinho EC
     
    team logoAmerica RN
     
    06:02SOB-AMEDetails
    team logoSerra ES
     
    team logoRemo PA
     
    13:02SER-QPRDetails
    team logoJuazeirense BA
    2
    team logoVasco Da Gama RJ
    2
    06:02JUA-VAS2:2Details
    team logoReal Ariquemes
     
    team logoAvai SC
     
    13:02REA-AVADetails
    team logoTubarao
     
    team logoBrasil De Pelotas RS
     
    14:02QPR-BRADetails
    team logoLuverdense MT
    1
    team logoFigueirense SC
    0
    20:02LUV-FIG1:0Details
    team logoFluminense RJ
    3
    team logoYpiranga RS
    0
    07:03FLU-YPI3:0Details
    team logoABS
    3
    team logoMoto Clube MA
    2
    07:03ABS-MOT3:2Details
    team logoSport Club Santa Cruz
    3
    team logoNautico PE
    3
    21:02QPR-NAU4:3Details
    team logoMixto Esporte Clube
    1
    team logoChapecoense SC
    2
    07:03MIX-CHA1:2Details
    team logoCriciuma SC
    7
    team logoOeste SP
    7
    21:02CRI-OES7:7Details
    team logoFoz Do Iguacu PR
    2
    team logoCeara CE
    5
    27:02FOZ-CEA2:5Details
    team logoCorinthians SP
    4
    team logoAvenida
    2
    21:02COR-AVE4:2Details
    team logoGoias GO
    2
    team logoCrb Al
    4
    22:02GOI-CRB2:4Details
    team logoSanta Cruz de Natal
    team logoBahia BA
    06:03SAN-BAHDetails
    team logoTombense MG
    6
    team logoBotafogo PB
    8
    28:02TOM-BOT6:8Details
    team logoLondrina PR
    5
    team logoParana Clube PR
    5
    19:02LON-PAR5:5Details
    team logoUnicilinic CE
    0
    team logoAtletico GO
    4
    27:02UNI-ATL0:4Details
    team logoSantos SP
    4
    team logoAmerica RN
    0
    08:03SAN-AME4:0Details
    team logoSerra ES
     
    team logoVasco Da Gama RJ
     
    21:02SER-VASDetails
    team logoAvai SC
    2
    team logoBrasil De Pelotas RS
    0
    07:03AVA-BRA2:0Details
    team logoLuverdense MT
    00
    team logoFluminense RJ
    02
    03:04LUV-FLU0:0Details10:04FLU-LUV2:0Details
    team logoABS
      
    team logoSport Club Santa Cruz
      
    04:04QPR-QPRDetails11:04QPR-QPRDetails
    team logoChapecoense SC
    32
    team logoCriciuma SC
    20
    27:03CHA-CRI3:2Details10:04CRI-CHA0:2Details
    team logoCeara CE
    11
    team logoCorinthians SP
    30
    14:03CEA-COR1:3Details04:04COR-CEA0:1Details
    team logoCrb Al
    10
    team logoBahia BA
    11
    02:04CRB-BAH1:1Details09:04BAH-CRB1:0Details
    team logoBotafogo PB
    03
    team logoLondrina PR
    23
    13:03BOT-LON0:2Details03:04LON-BOT3:3Details
    team logoAtletico GO
    10
    team logoSantos SP
    03
    04:04ATL-SAN1:0Details12:04SAN-ATL3:0Details
    team logoVasco Da Gama RJ
    31
    team logoAvai SC
    20
    15:03VAS-AVA3:2Details11:04AVA-VAS0:1Details
    team logoFluminense RJ
      
    team logoSport Club Santa Cruz
      
    18:04QPR-SPODetails26:04QPR-FLUDetails
    team logoChapecoense SC
    10
    team logoCorinthians SP
    02
    18:04CHA-COR1:0Details25:04COR-CHA2:0Details
    team logoBahia BA
    41
    team logoLondrina PR
    02
    18:04BAH-LON4:0Details25:04LON-BAH2:1Details
    team logoSantos SP
    21
    team logoVasco Da Gama RJ
    02
    17:04SAN-VAS2:0Details24:04VAS-SAN2:1Details
    team logoFluminense RJ
    11
    team logoCruzeiro MG
    14
    16:05FLU-CRU1:1Details05:06CRU-FLU4:1Details
    team logoCorinthians SP
    00
    team logoFlamengo RJ
    11
    16:05COR-FLA0:1Details05:06FLA-COR1:0Details
    team logoSao Paulo SP
    00
    team logoBahia BA
    11
    23:05SAO-BAH0:1Details30:05BAH-SAO1:0Details
    team logoAtletico MG
    team logoSantos SP
      
    Copa do Brasil turnuva organize eden Brezilya.
    21.07.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda futbol takımları aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    1/8 - Fluminense RJ, Cruzeiro MG

    1/8 - Corinthians SP, Flamengo RJ

    1/8 - Sao Paulo SP, Bahia BA

    1/8 - Atletico MG, Santos SP

    skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Copa do Brasil (Brezilya) maçları online bulabilirsiniz
    skorexpress.com internet sayfasında Copa do Brasil (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.