Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
Brezilya

Cearense

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Cearense
1 Guarany CE 7 4 3 0 9:3 6 15 D
Guarany CE
22.01.20 1 : 1 Beraberlik
Caucaia
D
Floresta CE
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Guarany CE
W
Guarany CE
29.01.20 2 : 1 Zafer
Unicilinic CE
L
Ferroviario CE
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Guarany CE
W
Caucaia
16.02.20 0 : 1 Zafer
Guarany CE
2 Barbalha CE 7 4 2 1 11:3 8 14 W
Barbalha CE
22.01.20 2 : 1 Zafer
Unicilinic CE
L
Ferroviario CE
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Barbalha CE
L
Pacajus
29.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Barbalha CE
W
Barbalha CE
01.02.20 2 : 1 Zafer
Caucaia
L
Barbalha CE
12.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ferroviario CE
3 Ferroviario CE 7 3 3 1 6:4 2 12 W
Ferroviario CE
26.01.20 1 : 0 Zafer
Barbalha CE
D
Ceara CE
29.01.20 1 : 1 Beraberlik
Ferroviario CE
W
Ferroviario CE
02.02.20 1 : 0 Zafer
Guarany CE
L
Ferroviario CE
09.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Unicilinic CE
W
Barbalha CE
12.02.20 0 : 1 Zafer
Ferroviario CE
4 Unicilinic CE 7 2 2 3 8:9 -1 8 L
Barbalha CE
22.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Unicilinic CE
W
Unicilinic CE
25.01.20 2 : 1 Zafer
Caucaia
L
Guarany CE
29.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Unicilinic CE
L
Fortaleza CE
05.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Unicilinic CE
W
Ferroviario CE
09.02.20 2 : 4 Zafer
Unicilinic CE
5 Caucaia 7 1 5 1 9:8 1 8 D
Guarany CE
22.01.20 1 : 1 Beraberlik
Caucaia
L
Unicilinic CE
25.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Caucaia
L
Caucaia
28.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Fortaleza CE
L
Barbalha CE
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Caucaia
L
Caucaia
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Guarany CE
6 Pacajus 7 1 4 2 4:6 -2 7 D
Floresta CE
18.01.20 1 : 1 Beraberlik
Pacajus
D
Pacajus
22.01.20 0 : 0 Beraberlik
Ferroviario CE
D
Pacajus
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Horizonte CE
W
Pacajus
29.01.20 3 : 2 Zafer
Barbalha CE
L
Pacajus
05.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ceara CE
7 Floresta CE 7 1 3 3 9:14 -5 6 D
Unicilinic CE
11.01.20 1 : 1 Beraberlik
Floresta CE
L
Ferroviario CE
15.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Floresta CE
D
Floresta CE
18.01.20 1 : 1 Beraberlik
Pacajus
W
Horizonte CE
22.01.20 1 : 4 Zafer
Floresta CE
D
Floresta CE
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Guarany CE
8 Horizonte CE 7 0 2 5 3:12 -9 2 L
Barbalha CE
12.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Horizonte CE
D
Horizonte CE
15.01.20 1 : 1 Beraberlik
Caucaia
L
Ferroviario CE
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Horizonte CE
L
Horizonte CE
22.01.20 1 : 4 Kaybetmek
Floresta CE
D
Pacajus
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Horizonte CE
Main round
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Second Stage
1 Ferroviario CE 4 2 1 1 5:5 -1 7 W
Ferroviario CE
26.01.20 1 : 0 Zafer
Barbalha CE
D
Ceara CE
29.01.20 1 : 1 Beraberlik
Ferroviario CE
W
Ferroviario CE
02.02.20 1 : 0 Zafer
Guarany CE
L
Ferroviario CE
09.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Unicilinic CE
W
Barbalha CE
12.02.20 0 : 1 Zafer
Ferroviario CE
2 Fortaleza CE 2 2 0 0 6:0 6 6 W
Caucaia
28.01.20 0 : 1 Zafer
Fortaleza CE
W
Fortaleza CE
05.02.20 5 : 0 Zafer
Unicilinic CE
3 Guarany CE 3 2 0 1 3:2 1 6 D
Guarany CE
22.01.20 1 : 1 Beraberlik
Caucaia
D
Floresta CE
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Guarany CE
W
Guarany CE
29.01.20 2 : 1 Zafer
Unicilinic CE
L
Ferroviario CE
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Guarany CE
W
Caucaia
16.02.20 0 : 1 Zafer
Guarany CE
4 Ceara CE 2 1 1 0 2:1 1 4 D
Ceara CE
29.01.20 1 : 1 Beraberlik
Ferroviario CE
W
Pacajus
05.02.20 0 : 1 Zafer
Ceara CE
5 Pacajus 2 1 0 1 3:3 1 3 D
Floresta CE
18.01.20 1 : 1 Beraberlik
Pacajus
D
Pacajus
22.01.20 0 : 0 Beraberlik
Ferroviario CE
D
Pacajus
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Horizonte CE
W
Pacajus
29.01.20 3 : 2 Zafer
Barbalha CE
L
Pacajus
05.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ceara CE
6 Barbalha CE 3 1 0 2 4:5 -1 3 W
Barbalha CE
22.01.20 2 : 1 Zafer
Unicilinic CE
L
Ferroviario CE
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Barbalha CE
L
Pacajus
29.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Barbalha CE
W
Barbalha CE
01.02.20 2 : 1 Zafer
Caucaia
L
Barbalha CE
12.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ferroviario CE
7 Unicilinic CE 3 1 0 2 5:9 -4 3 L
Barbalha CE
22.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Unicilinic CE
W
Unicilinic CE
25.01.20 2 : 1 Zafer
Caucaia
L
Guarany CE
29.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Unicilinic CE
L
Fortaleza CE
05.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Unicilinic CE
W
Ferroviario CE
09.02.20 2 : 4 Zafer
Unicilinic CE
8 Caucaia 3 0 0 3 1:4 -3 0 D
Guarany CE
22.01.20 1 : 1 Beraberlik
Caucaia
L
Unicilinic CE
25.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Caucaia
L
Caucaia
28.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Fortaleza CE
L
Barbalha CE
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Caucaia
L
Caucaia
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Guarany CE
Playoffs
Daha fazla göster


Cearense - şampiyona, organize eden Brezilya.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Cearense (Brezilya) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - Cearense (Brezilya):
Guarany CE - Pacajus (19.02.2020 19:30)
Unicilinic CE - Barbalha CE (22.02.2020 14:00)
Ceara CE - Caucaia (22.02.2020 14:30)

skorexpress.com internet sayfasında Cearense (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.