Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
19
Brezilya

Carioca

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Gr. A
1 Boavista RJ 6 4 1 1 9:3 6 13 L
Boavista RJ
25.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Vasco Da Gama RJ
W
Boavista RJ
28.01.20 3 : 1 Zafer
Madureira RJ
W
Fluminense RJ
01.02.20 0 : 1 Zafer
Boavista RJ
W
Boavista RJ
08.02.20 2 : 1 Zafer
Volta Redonda RJ
D
Boavista RJ
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Volta Redonda RJ
2 Flamengo RJ 6 4 1 1 9:4 5 13 W
Flamengo RJ
25.01.20 3 : 2 Zafer
Volta Redonda RJ
L
Flamengo RJ
29.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Fluminense RJ
W
Resende RJ
03.02.20 1 : 3 Zafer
Flamengo RJ
W
Flamengo RJ
08.02.20 2 : 0 Zafer
Madureira RJ
W
Fluminense RJ
12.02.20 2 : 3 Zafer
Flamengo RJ
3 Botafogo RJ 6 3 0 3 6:8 -2 9 L
Madureira RJ
21.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Botafogo RJ
W
Botafogo RJ
26.01.20 3 : 1 Zafer
Macae Esporte RJ
W
Botafogo RJ
30.01.20 2 : 1 Zafer
Resende RJ
W
Botafogo RJ
02.02.20 1 : 0 Zafer
Vasco Da Gama RJ
L
Fluminense RJ
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Botafogo RJ
4 Portuguesa RJ 6 2 0 4 7:9 -2 6 L
Fluminense RJ
23.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Portuguesa RJ
W
Portuguesa RJ
26.01.20 1 : 0 Zafer
Resende RJ
W
Portuguesa RJ
29.01.20 4 : 1 Zafer
Macae Esporte RJ
L
Volta Redonda RJ
03.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Portuguesa RJ
L
Portuguesa RJ
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Vasco Da Gama RJ
5 Bangu Atlético Clube 6 1 3 2 3:7 -4 6 D
Resende RJ
23.01.20 1 : 1 Beraberlik
Bangu Atlético Clube
L
Bangu Atlético Clube
26.01.20 1 : 5 Kaybetmek
Fluminense RJ
L
Bangu Atlético Clube
29.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Volta Redonda RJ
D
Madureira RJ
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bangu Atlético Clube
W
Bangu Atlético Clube
08.02.20 1 : 0 Zafer
Macae Esporte RJ
6 Cabofriense RJ 6 1 0 5 3:10 -7 3 L
Volta Redonda RJ
22.01.20 4 : 0 Kaybetmek
Cabofriense RJ
L
Cabofriense RJ
25.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Madureira RJ
W
Vasco Da Gama RJ
31.01.20 0 : 1 Zafer
Cabofriense RJ
L
Macae Esporte RJ
03.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Cabofriense RJ
L
Cabofriense RJ
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Resende RJ
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Gr. B
1 Fluminense RJ 6 5 0 1 12:2 10 15 W
Bangu Atlético Clube
26.01.20 1 : 5 Zafer
Fluminense RJ
W
Flamengo RJ
29.01.20 0 : 1 Zafer
Fluminense RJ
L
Fluminense RJ
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Boavista RJ
W
Fluminense RJ
09.02.20 3 : 0 Zafer
Botafogo RJ
L
Fluminense RJ
12.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Flamengo RJ
2 Volta Redonda RJ 6 4 0 2 11:5 6 12 L
Flamengo RJ
25.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Volta Redonda RJ
W
Bangu Atlético Clube
29.01.20 0 : 1 Zafer
Volta Redonda RJ
W
Volta Redonda RJ
03.02.20 2 : 0 Zafer
Portuguesa RJ
L
Boavista RJ
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Volta Redonda RJ
D
Boavista RJ
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Volta Redonda RJ
3 Madureira RJ 6 3 1 2 5:5 2 10 W
Madureira RJ
21.01.20 2 : 0 Zafer
Botafogo RJ
W
Cabofriense RJ
25.01.20 0 : 1 Zafer
Madureira RJ
L
Boavista RJ
28.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Madureira RJ
D
Madureira RJ
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bangu Atlético Clube
L
Flamengo RJ
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Madureira RJ
4 Vasco Da Gama RJ 6 2 1 3 4:5 -1 7 L
Vasco Da Gama RJ
22.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Flamengo RJ
W
Boavista RJ
25.01.20 0 : 1 Zafer
Vasco Da Gama RJ
L
Vasco Da Gama RJ
31.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Cabofriense RJ
L
Botafogo RJ
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Vasco Da Gama RJ
W
Portuguesa RJ
09.02.20 2 : 3 Zafer
Vasco Da Gama RJ
5 Resende RJ 6 1 2 3 6:9 -3 5 D
Resende RJ
23.01.20 1 : 1 Beraberlik
Bangu Atlético Clube
L
Portuguesa RJ
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Resende RJ
L
Botafogo RJ
30.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Resende RJ
L
Resende RJ
03.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Flamengo RJ
W
Cabofriense RJ
09.02.20 2 : 3 Zafer
Resende RJ
6 Macae Esporte RJ 6 1 1 4 3:11 -8 4 L
Macae Esporte RJ
22.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Boavista RJ
L
Botafogo RJ
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte RJ
L
Portuguesa RJ
29.01.20 4 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte RJ
W
Macae Esporte RJ
03.02.20 1 : 0 Zafer
Cabofriense RJ
L
Bangu Atlético Clube
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Macae Esporte RJ
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group A
1 Portuguesa RJ 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Fluminense RJ
23.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Portuguesa RJ
W
Portuguesa RJ
26.01.20 1 : 0 Zafer
Resende RJ
W
Portuguesa RJ
29.01.20 4 : 1 Zafer
Macae Esporte RJ
L
Volta Redonda RJ
03.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Portuguesa RJ
L
Portuguesa RJ
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Vasco Da Gama RJ
2 Cabofriense RJ 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Volta Redonda RJ
22.01.20 4 : 0 Kaybetmek
Cabofriense RJ
L
Cabofriense RJ
25.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Madureira RJ
W
Vasco Da Gama RJ
31.01.20 0 : 1 Zafer
Cabofriense RJ
L
Macae Esporte RJ
03.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Cabofriense RJ
L
Cabofriense RJ
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Resende RJ
3 Bangu Atlético Clube 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Resende RJ
23.01.20 1 : 1 Beraberlik
Bangu Atlético Clube
L
Bangu Atlético Clube
26.01.20 1 : 5 Kaybetmek
Fluminense RJ
L
Bangu Atlético Clube
29.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Volta Redonda RJ
D
Madureira RJ
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bangu Atlético Clube
W
Bangu Atlético Clube
08.02.20 1 : 0 Zafer
Macae Esporte RJ
4 Boavista RJ 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Boavista RJ
25.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Vasco Da Gama RJ
W
Boavista RJ
28.01.20 3 : 1 Zafer
Madureira RJ
W
Fluminense RJ
01.02.20 0 : 1 Zafer
Boavista RJ
W
Boavista RJ
08.02.20 2 : 1 Zafer
Volta Redonda RJ
D
Boavista RJ
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Volta Redonda RJ
5 Botafogo RJ 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Madureira RJ
21.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Botafogo RJ
W
Botafogo RJ
26.01.20 3 : 1 Zafer
Macae Esporte RJ
W
Botafogo RJ
30.01.20 2 : 1 Zafer
Resende RJ
W
Botafogo RJ
02.02.20 1 : 0 Zafer
Vasco Da Gama RJ
L
Fluminense RJ
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Botafogo RJ
6 Flamengo RJ 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Flamengo RJ
25.01.20 3 : 2 Zafer
Volta Redonda RJ
L
Flamengo RJ
29.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Fluminense RJ
W
Resende RJ
03.02.20 1 : 3 Zafer
Flamengo RJ
W
Flamengo RJ
08.02.20 2 : 0 Zafer
Madureira RJ
W
Fluminense RJ
12.02.20 2 : 3 Zafer
Flamengo RJ
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group B
1 Vasco Da Gama RJ 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Vasco Da Gama RJ
22.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Flamengo RJ
W
Boavista RJ
25.01.20 0 : 1 Zafer
Vasco Da Gama RJ
L
Vasco Da Gama RJ
31.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Cabofriense RJ
L
Botafogo RJ
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Vasco Da Gama RJ
W
Portuguesa RJ
09.02.20 2 : 3 Zafer
Vasco Da Gama RJ
2 Fluminense RJ 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Bangu Atlético Clube
26.01.20 1 : 5 Zafer
Fluminense RJ
W
Flamengo RJ
29.01.20 0 : 1 Zafer
Fluminense RJ
L
Fluminense RJ
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Boavista RJ
W
Fluminense RJ
09.02.20 3 : 0 Zafer
Botafogo RJ
L
Fluminense RJ
12.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Flamengo RJ
3 Macae Esporte RJ 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Macae Esporte RJ
22.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Boavista RJ
L
Botafogo RJ
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte RJ
L
Portuguesa RJ
29.01.20 4 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte RJ
W
Macae Esporte RJ
03.02.20 1 : 0 Zafer
Cabofriense RJ
L
Bangu Atlético Clube
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Macae Esporte RJ
4 Madureira RJ 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Madureira RJ
21.01.20 2 : 0 Zafer
Botafogo RJ
W
Cabofriense RJ
25.01.20 0 : 1 Zafer
Madureira RJ
L
Boavista RJ
28.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Madureira RJ
D
Madureira RJ
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bangu Atlético Clube
L
Flamengo RJ
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Madureira RJ
5 Resende RJ 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Resende RJ
23.01.20 1 : 1 Beraberlik
Bangu Atlético Clube
L
Portuguesa RJ
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Resende RJ
L
Botafogo RJ
30.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Resende RJ
L
Resende RJ
03.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Flamengo RJ
W
Cabofriense RJ
09.02.20 2 : 3 Zafer
Resende RJ
6 Volta Redonda RJ 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Flamengo RJ
25.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Volta Redonda RJ
W
Bangu Atlético Clube
29.01.20 0 : 1 Zafer
Volta Redonda RJ
W
Volta Redonda RJ
03.02.20 2 : 0 Zafer
Portuguesa RJ
L
Boavista RJ
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Volta Redonda RJ
D
Boavista RJ
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Volta Redonda RJ
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Preliminary
1 Portuguesa RJ 5 3 2 0 10:5 5 11 L
Fluminense RJ
23.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Portuguesa RJ
W
Portuguesa RJ
26.01.20 1 : 0 Zafer
Resende RJ
W
Portuguesa RJ
29.01.20 4 : 1 Zafer
Macae Esporte RJ
L
Volta Redonda RJ
03.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Portuguesa RJ
L
Portuguesa RJ
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Vasco Da Gama RJ
2 Macae Esporte RJ 5 2 1 2 6:6 1 7 L
Macae Esporte RJ
22.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Boavista RJ
L
Botafogo RJ
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte RJ
L
Portuguesa RJ
29.01.20 4 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte RJ
W
Macae Esporte RJ
03.02.20 1 : 0 Zafer
Cabofriense RJ
L
Bangu Atlético Clube
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Macae Esporte RJ
3 Americano RJ 5 2 1 2 3:4 -1 7 D
Americano RJ
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
Nova Iguacu RJ
L
America RJ
25.01.20 4 : 0 Kaybetmek
Americano RJ
W
Friburguense RJ
05.02.20 1 : 2 Zafer
Americano RJ
W
Nova Iguacu RJ
08.02.20 0 : 4 Zafer
Americano RJ
W
Americano RJ
16.02.20 2 : 0 Zafer
America RJ
4 Nova Iguacu RJ 5 2 0 3 9:7 2 6 D
Americano RJ
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
Nova Iguacu RJ
L
Nova Iguacu RJ
25.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Friburguense RJ
W
America RJ
05.02.20 1 : 2 Zafer
Nova Iguacu RJ
L
Nova Iguacu RJ
08.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Americano RJ
L
Friburguense RJ
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Nova Iguacu RJ
5 America RJ 5 1 3 1 4:6 -2 6 D
Friburguense RJ
18.01.20 2 : 2 Beraberlik
America RJ
W
America RJ
25.01.20 4 : 0 Zafer
Americano RJ
L
America RJ
05.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Nova Iguacu RJ
D
America RJ
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Friburguense RJ
L
Americano RJ
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
America RJ
6 Friburguense RJ 5 1 1 3 1:5 -4 4 D
Friburguense RJ
18.01.20 2 : 2 Beraberlik
America RJ
W
Nova Iguacu RJ
25.01.20 1 : 2 Zafer
Friburguense RJ
L
Friburguense RJ
05.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Americano RJ
D
America RJ
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Friburguense RJ
W
Friburguense RJ
15.02.20 1 : 0 Zafer
Nova Iguacu RJ
Qualified
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Carioca - şampiyona, organize eden Brezilya.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Carioca (Brezilya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - Carioca (Brezilya):
Americano RJ - Friburguense RJ (19.02.2020 13:00)
Nova Iguacu RJ - America RJ (19.02.2020 13:00)
Boavista RJ - Flamengo RJ (22.02.2020 16:00)

skorexpress.com internet sayfasında Carioca (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.