Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
07
Carioca
Brezilya

Carioca

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Preliminary Round
1 Portuguesa RJ Portuguesa RJ 5 3 2 0 10:5 5 11 L
Bangu RJ Bangu RJ
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
W
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
07.03.20 1 : 4 Zafer
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
L
Flamengo RJ Flamengo RJ
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
D
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
19.06.20 0 : 0 Beraberlik
Boavista RJ Boavista RJ
D
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
01.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo RJ Botafogo RJ
2 Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ 5 2 1 2 6:6 1 7 L
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
L
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Madureira RJ Madureira RJ
W
Resende RJ Resende RJ
14.03.20 0 : 1 Zafer
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
L
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
28.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
D
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
02.07.20 0 : 0 Beraberlik
Fluminense RJ Fluminense RJ
3 Americano RJ Americano RJ 5 2 1 2 3:4 -1 7 L
Americano RJ Americano RJ
19.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Friburguense RJ Friburguense RJ
W
Americano RJ Americano RJ
29.02.20 2 : 1 Zafer
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
W
America RJ America RJ
04.03.20 0 : 1 Zafer
Americano RJ Americano RJ
W
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
14.03.20 1 : 2 Zafer
Americano RJ Americano RJ
L
Americano RJ Americano RJ
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
America RJ America RJ
4 Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ 5 2 0 3 9:7 2 6 D
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
19.02.20 2 : 2 Beraberlik
America RJ America RJ
L
Americano RJ Americano RJ
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
L
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
America RJ America RJ
L
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Americano RJ Americano RJ
D
America RJ America RJ
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
5 America RJ America RJ 5 1 3 1 4:6 -2 6 D
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
19.02.20 2 : 2 Beraberlik
America RJ America RJ
L
America RJ America RJ
04.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Americano RJ Americano RJ
W
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
07.03.20 0 : 2 Zafer
America RJ America RJ
W
Americano RJ Americano RJ
27.06.20 0 : 2 Zafer
America RJ America RJ
D
America RJ America RJ
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
6 Friburguense RJ Friburguense RJ 5 1 1 3 1:5 -4 4 W
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
25.01.20 1 : 2 Zafer
Friburguense RJ Friburguense RJ
L
Friburguense RJ Friburguense RJ
05.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Americano RJ Americano RJ
D
America RJ America RJ
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Friburguense RJ Friburguense RJ
W
Friburguense RJ Friburguense RJ
15.02.20 1 : 0 Zafer
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
W
Americano RJ Americano RJ
19.02.20 1 : 2 Zafer
Friburguense RJ Friburguense RJ
Qualified
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Taca Guanabara, Group A
1 Boavista RJ Boavista RJ 6 4 1 1 9:3 6 13 L
Botafogo RJ Botafogo RJ
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Boavista RJ Boavista RJ
W
Boavista RJ Boavista RJ
06.03.20 2 : 1 Zafer
Bangu RJ Bangu RJ
W
Boavista RJ Boavista RJ
14.03.20 2 : 0 Zafer
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
D
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
19.06.20 0 : 0 Beraberlik
Boavista RJ Boavista RJ
L
Flamengo RJ Flamengo RJ
01.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Boavista RJ Boavista RJ
2 Flamengo RJ Flamengo RJ 6 4 1 1 9:4 5 13 W
Flamengo RJ Flamengo RJ
07.03.20 3 : 0 Zafer
Botafogo RJ Botafogo RJ
W
Flamengo RJ Flamengo RJ
14.03.20 2 : 1 Zafer
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
W
Bangu RJ Bangu RJ
18.06.20 0 : 3 Zafer
Flamengo RJ Flamengo RJ
W
Flamengo RJ Flamengo RJ
01.07.20 2 : 0 Zafer
Boavista RJ Boavista RJ
W
Flamengo RJ Flamengo RJ
05.07.20 2 : 0 Zafer
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
Fluminense RJ
3 Botafogo RJ Botafogo RJ 6 3 0 3 6:8 -2 9 L
Flamengo RJ Flamengo RJ
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Botafogo RJ Botafogo RJ
D
Botafogo RJ Botafogo RJ
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bangu RJ Bangu RJ
W
Botafogo RJ Botafogo RJ
28.06.20 6 : 2 Zafer
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
D
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
01.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo RJ Botafogo RJ
D
Fluminense RJ Fluminense RJ
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo RJ Botafogo RJ
4 Portuguesa RJ Portuguesa RJ 6 2 0 4 7:9 -2 6 L
Bangu RJ Bangu RJ
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
W
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
07.03.20 1 : 4 Zafer
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
L
Flamengo RJ Flamengo RJ
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
D
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
19.06.20 0 : 0 Beraberlik
Boavista RJ Boavista RJ
D
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
01.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo RJ Botafogo RJ
5 Bangu RJ Bangu RJ 6 1 3 2 3:7 -4 6 W
Bangu RJ Bangu RJ
28.02.20 1 : 0 Zafer
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
L
Boavista RJ Boavista RJ
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Bangu RJ Bangu RJ
D
Botafogo RJ Botafogo RJ
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bangu RJ Bangu RJ
L
Bangu RJ Bangu RJ
18.06.20 0 : 3 Kaybetmek
Flamengo RJ Flamengo RJ
W
Bangu RJ Bangu RJ
01.07.20 1 : 0 Zafer
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
6 Cabofriense RJ Cabofriense RJ 6 1 0 5 3:10 -7 3 L
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
29.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Flamengo RJ Flamengo RJ
L
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
07.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
L
Boavista RJ Boavista RJ
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
L
Botafogo RJ Botafogo RJ
28.06.20 6 : 2 Kaybetmek
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
L
Bangu RJ Bangu RJ
01.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Taca Guanabara, Group B
1 Fluminense RJ Fluminense RJ 6 5 0 1 12:2 10 15 W
Fluminense RJ Fluminense RJ
08.03.20 4 : 0 Zafer
Resende RJ Resende RJ
W
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
15.03.20 0 : 2 Zafer
Fluminense RJ Fluminense RJ
L
Fluminense RJ Fluminense RJ
28.06.20 0 : 3 Kaybetmek
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
D
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
02.07.20 0 : 0 Beraberlik
Fluminense RJ Fluminense RJ
D
Fluminense RJ Fluminense RJ
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo RJ Botafogo RJ
Flamengo RJ
2 Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ 6 4 0 2 11:5 6 12 D
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
L
Madureira RJ Madureira RJ
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
W
Fluminense RJ Fluminense RJ
28.06.20 0 : 3 Zafer
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
W
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
02.07.20 2 : 1 Zafer
Resende RJ Resende RJ
L
Flamengo RJ Flamengo RJ
05.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
3 Madureira RJ Madureira RJ 6 3 1 2 5:5 2 10 L
Fluminense RJ Fluminense RJ
01.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Madureira RJ Madureira RJ
W
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
07.03.20 0 : 3 Zafer
Madureira RJ Madureira RJ
W
Madureira RJ Madureira RJ
16.03.20 2 : 1 Zafer
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
L
Madureira RJ Madureira RJ
28.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Resende RJ Resende RJ
L
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
02.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Madureira RJ Madureira RJ
4 Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ 6 2 1 3 4:5 -1 7 D
Resende RJ Resende RJ
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
D
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
L
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
15.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Fluminense RJ Fluminense RJ
W
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
28.06.20 3 : 1 Zafer
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
W
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
02.07.20 1 : 0 Zafer
Madureira RJ Madureira RJ
5 Resende RJ Resende RJ 6 1 2 3 6:9 -3 5 D
Resende RJ Resende RJ
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
L
Fluminense RJ Fluminense RJ
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Resende RJ Resende RJ
L
Resende RJ Resende RJ
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
W
Madureira RJ Madureira RJ
28.06.20 0 : 2 Zafer
Resende RJ Resende RJ
L
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
02.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Resende RJ Resende RJ
6 Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ 6 1 1 4 3:11 -8 4 L
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
L
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Madureira RJ Madureira RJ
W
Resende RJ Resende RJ
14.03.20 0 : 1 Zafer
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
L
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
28.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
D
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
02.07.20 0 : 0 Beraberlik
Fluminense RJ Fluminense RJ
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Taca Rio, Group A
1 Flamengo RJ Flamengo RJ 5 5 0 0 14:2 12 15 W
Flamengo RJ Flamengo RJ
07.03.20 3 : 0 Zafer
Botafogo RJ Botafogo RJ
W
Flamengo RJ Flamengo RJ
14.03.20 2 : 1 Zafer
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
W
Bangu RJ Bangu RJ
18.06.20 0 : 3 Zafer
Flamengo RJ Flamengo RJ
W
Flamengo RJ Flamengo RJ
01.07.20 2 : 0 Zafer
Boavista RJ Boavista RJ
W
Flamengo RJ Flamengo RJ
05.07.20 2 : 0 Zafer
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
Fluminense RJ
2 Botafogo RJ Botafogo RJ 5 2 2 1 9:7 2 8 L
Flamengo RJ Flamengo RJ
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Botafogo RJ Botafogo RJ
D
Botafogo RJ Botafogo RJ
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bangu RJ Bangu RJ
W
Botafogo RJ Botafogo RJ
28.06.20 6 : 2 Zafer
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
D
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
01.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo RJ Botafogo RJ
D
Fluminense RJ Fluminense RJ
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo RJ Botafogo RJ
3 Boavista RJ Boavista RJ 5 2 1 2 5:5 2 7 L
Botafogo RJ Botafogo RJ
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Boavista RJ Boavista RJ
W
Boavista RJ Boavista RJ
06.03.20 2 : 1 Zafer
Bangu RJ Bangu RJ
W
Boavista RJ Boavista RJ
14.03.20 2 : 0 Zafer
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
D
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
19.06.20 0 : 0 Beraberlik
Boavista RJ Boavista RJ
L
Flamengo RJ Flamengo RJ
01.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Boavista RJ Boavista RJ
4 Bangu RJ Bangu RJ 5 2 1 2 4:6 -2 7 W
Bangu RJ Bangu RJ
28.02.20 1 : 0 Zafer
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
L
Boavista RJ Boavista RJ
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Bangu RJ Bangu RJ
D
Botafogo RJ Botafogo RJ
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bangu RJ Bangu RJ
L
Bangu RJ Bangu RJ
18.06.20 0 : 3 Kaybetmek
Flamengo RJ Flamengo RJ
W
Bangu RJ Bangu RJ
01.07.20 1 : 0 Zafer
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
5 Portuguesa RJ Portuguesa RJ 5 1 2 2 5:4 1 5 L
Bangu RJ Bangu RJ
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
W
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
07.03.20 1 : 4 Zafer
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
L
Flamengo RJ Flamengo RJ
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
D
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
19.06.20 0 : 0 Beraberlik
Boavista RJ Boavista RJ
D
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
01.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo RJ Botafogo RJ
6 Cabofriense RJ Cabofriense RJ 5 0 0 5 4:17 -13 0 L
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
29.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Flamengo RJ Flamengo RJ
L
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
07.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
L
Boavista RJ Boavista RJ
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
L
Botafogo RJ Botafogo RJ
28.06.20 6 : 2 Kaybetmek
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
L
Bangu RJ Bangu RJ
01.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Taca Rio, Group B
1 Fluminense RJ Fluminense RJ 5 3 1 1 11:4 7 10 W
Fluminense RJ Fluminense RJ
08.03.20 4 : 0 Zafer
Resende RJ Resende RJ
W
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
15.03.20 0 : 2 Zafer
Fluminense RJ Fluminense RJ
L
Fluminense RJ Fluminense RJ
28.06.20 0 : 3 Kaybetmek
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
D
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
02.07.20 0 : 0 Beraberlik
Fluminense RJ Fluminense RJ
D
Fluminense RJ Fluminense RJ
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo RJ Botafogo RJ
Flamengo RJ
2 Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ 5 3 1 1 7:3 4 10 D
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
L
Madureira RJ Madureira RJ
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
W
Fluminense RJ Fluminense RJ
28.06.20 0 : 3 Zafer
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
W
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
02.07.20 2 : 1 Zafer
Resende RJ Resende RJ
L
Flamengo RJ Flamengo RJ
05.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
3 Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ 5 2 2 1 5:4 1 8 D
Resende RJ Resende RJ
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
D
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
L
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
15.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Fluminense RJ Fluminense RJ
W
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
28.06.20 3 : 1 Zafer
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
W
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
02.07.20 1 : 0 Zafer
Madureira RJ Madureira RJ
4 Madureira RJ Madureira RJ 5 2 0 3 6:9 -3 6 L
Fluminense RJ Fluminense RJ
01.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Madureira RJ Madureira RJ
W
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
07.03.20 0 : 3 Zafer
Madureira RJ Madureira RJ
W
Madureira RJ Madureira RJ
16.03.20 2 : 1 Zafer
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
L
Madureira RJ Madureira RJ
28.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Resende RJ Resende RJ
L
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
02.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Madureira RJ Madureira RJ
5 Resende RJ Resende RJ 5 1 1 3 4:8 -4 4 D
Resende RJ Resende RJ
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
L
Fluminense RJ Fluminense RJ
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Resende RJ Resende RJ
L
Resende RJ Resende RJ
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
W
Madureira RJ Madureira RJ
28.06.20 0 : 2 Zafer
Resende RJ Resende RJ
L
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
02.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Resende RJ Resende RJ
6 Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ 5 1 1 3 2:7 -5 4 L
Volta Redonda RJ Volta Redonda RJ
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
L
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Madureira RJ Madureira RJ
W
Resende RJ Resende RJ
14.03.20 0 : 1 Zafer
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
L
Vasco Da Gama RJ Vasco Da Gama RJ
28.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
D
Macae Esporte RJ Macae Esporte RJ
02.07.20 0 : 0 Beraberlik
Fluminense RJ Fluminense RJ
Playoffs
Daha fazla göster


Carioca - şampiyona, düzenleyen Brezilya.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Carioca (Brezilya) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - Carioca (Brezilya):
Fluminense RJ - Flamengo RJ (08.07.2020 20:30)

skorexpress.com internet sayfasında Carioca (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.