Carioca
Brezilya

Carioca

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Preliminary Round
1 Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa 5 3 2 0 10:5 5 11 L
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
W
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
07.03.20 1 : 4 Zafer
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
L
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
D
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
19.06.20 0 : 0 Beraberlik
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
D
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
01.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
2 Macae Esporte FC Macae Esporte FC 5 2 1 2 6:6 1 7 L
Volta Redonda Volta Redonda
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
L
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
W
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
14.03.20 0 : 1 Zafer
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
L
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
28.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
D
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
02.07.20 0 : 0 Beraberlik
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
3 Americano Americano 5 2 1 2 3:4 -1 7 L
Americano Americano
19.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube
W
Americano Americano
29.02.20 2 : 1 Zafer
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
W
America FutbolClub America FutbolClub
04.03.20 0 : 1 Zafer
Americano Americano
W
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
14.03.20 1 : 2 Zafer
Americano Americano
L
Americano Americano
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
America FutbolClub America FutbolClub
4 Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube 5 2 0 3 9:7 2 6 D
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
19.02.20 2 : 2 Beraberlik
America FutbolClub America FutbolClub
L
Americano Americano
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
L
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
America FutbolClub America FutbolClub
L
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Americano Americano
D
America FutbolClub America FutbolClub
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
5 America FutbolClub America FutbolClub 5 1 3 1 4:6 -2 6 D
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
19.02.20 2 : 2 Beraberlik
America FutbolClub America FutbolClub
L
America FutbolClub America FutbolClub
04.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Americano Americano
W
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
07.03.20 0 : 2 Zafer
America FutbolClub America FutbolClub
W
Americano Americano
27.06.20 0 : 2 Zafer
America FutbolClub America FutbolClub
D
America FutbolClub America FutbolClub
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
6 Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube 5 1 1 3 1:5 -4 4 W
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
25.01.20 1 : 2 Zafer
Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube
L
Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube
05.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Americano Americano
D
America FutbolClub America FutbolClub
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube
W
Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube
15.02.20 1 : 0 Zafer
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
W
Americano Americano
19.02.20 1 : 2 Zafer
Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube
Qualified
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Relegation Round
1 Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube 6 3 2 1 10:8 2 11 W
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
25.01.20 1 : 2 Zafer
Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube
L
Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube
05.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Americano Americano
D
America FutbolClub America FutbolClub
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube
W
Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube
15.02.20 1 : 0 Zafer
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
W
Americano Americano
19.02.20 1 : 2 Zafer
Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube
2 Americano Americano 6 3 1 2 9:7 2 10 L
Americano Americano
19.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Friburguense Atlético Clube Friburguense Atlético Clube
W
Americano Americano
29.02.20 2 : 1 Zafer
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
W
America FutbolClub America FutbolClub
04.03.20 0 : 1 Zafer
Americano Americano
W
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
14.03.20 1 : 2 Zafer
Americano Americano
L
Americano Americano
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
America FutbolClub America FutbolClub
3 America FutbolClub America FutbolClub 6 1 3 2 11:10 1 6 D
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
19.02.20 2 : 2 Beraberlik
America FutbolClub America FutbolClub
L
America FutbolClub America FutbolClub
04.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Americano Americano
W
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
07.03.20 0 : 2 Zafer
America FutbolClub America FutbolClub
W
Americano Americano
27.06.20 0 : 2 Zafer
America FutbolClub America FutbolClub
D
America FutbolClub America FutbolClub
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
4 Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube 6 1 2 3 5:10 -5 5 D
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
19.02.20 2 : 2 Beraberlik
America FutbolClub America FutbolClub
L
Americano Americano
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
L
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
America FutbolClub America FutbolClub
L
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Americano Americano
D
America FutbolClub America FutbolClub
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Nova Iguaçu Futebol Clube Nova Iguaçu Futebol Clube
Relegation Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Taca Guanabara, Group A
1 Boavista Sport Club Boavista Sport Club 6 4 1 1 9:3 6 13 L
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
W
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
06.03.20 2 : 1 Zafer
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
W
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
14.03.20 2 : 0 Zafer
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
D
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
19.06.20 0 : 0 Beraberlik
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
L
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
01.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
2 Flamengo Regatas Flamengo Regatas 6 4 1 1 9:4 5 13 W
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
01.07.20 2 : 0 Zafer
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
W
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
05.07.20 2 : 0 Zafer
Volta Redonda Volta Redonda
D
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
08.07.20 1 : 1 Beraberlik
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
W
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
12.07.20 1 : 2 Zafer
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
W
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
15.07.20 1 : 0 Zafer
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
3 Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas 6 3 0 3 6:8 -2 9 L
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
D
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
W
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
28.06.20 6 : 2 Zafer
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
D
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
01.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
D
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
4 Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa 6 2 0 4 7:9 -2 6 L
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
W
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
07.03.20 1 : 4 Zafer
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
L
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
D
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
19.06.20 0 : 0 Beraberlik
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
D
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
01.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
5 Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube 6 1 3 2 3:7 -4 6 W
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
28.02.20 1 : 0 Zafer
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
L
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
D
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
L
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
18.06.20 0 : 3 Kaybetmek
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
W
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
01.07.20 1 : 0 Zafer
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
6 Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense 6 1 0 5 3:10 -7 3 L
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
29.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
L
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
07.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
L
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
L
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
28.06.20 6 : 2 Kaybetmek
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
L
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
01.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Taca Guanabara, Group B
1 Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub 6 5 0 1 12:2 10 15 D
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
02.07.20 0 : 0 Beraberlik
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
D
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
D
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
08.07.20 1 : 1 Beraberlik
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
L
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
12.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
L
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
15.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
2 Volta Redonda Volta Redonda 6 4 0 2 11:5 6 12 D
Volta Redonda Volta Redonda
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
L
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Volta Redonda Volta Redonda
W
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
28.06.20 0 : 3 Zafer
Volta Redonda Volta Redonda
W
Volta Redonda Volta Redonda
02.07.20 2 : 1 Zafer
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
L
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
05.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Volta Redonda Volta Redonda
3 Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube 6 3 1 2 5:5 2 10 L
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
01.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
W
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
07.03.20 0 : 3 Zafer
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
W
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
16.03.20 2 : 1 Zafer
Volta Redonda Volta Redonda
L
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
28.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
L
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
02.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
4 CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama 6 2 1 3 4:5 -1 7 D
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
D
Volta Redonda Volta Redonda
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
L
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
15.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
W
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
28.06.20 3 : 1 Zafer
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
W
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
02.07.20 1 : 0 Zafer
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
5 Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube 6 1 2 3 6:9 -3 5 D
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
L
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
L
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
W
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
28.06.20 0 : 2 Zafer
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
L
Volta Redonda Volta Redonda
02.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
6 Macae Esporte FC Macae Esporte FC 6 1 1 4 3:11 -8 4 L
Volta Redonda Volta Redonda
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
L
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
W
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
14.03.20 0 : 1 Zafer
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
L
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
28.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
D
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
02.07.20 0 : 0 Beraberlik
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Taca Rio, Group A
1 Flamengo Regatas Flamengo Regatas 5 5 0 0 14:2 12 15 W
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
01.07.20 2 : 0 Zafer
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
W
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
05.07.20 2 : 0 Zafer
Volta Redonda Volta Redonda
D
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
08.07.20 1 : 1 Beraberlik
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
W
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
12.07.20 1 : 2 Zafer
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
W
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
15.07.20 1 : 0 Zafer
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
2 Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas 5 2 2 1 9:7 2 8 L
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
D
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
W
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
28.06.20 6 : 2 Zafer
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
D
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
01.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
D
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
3 Boavista Sport Club Boavista Sport Club 5 2 1 2 5:5 2 7 L
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
W
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
06.03.20 2 : 1 Zafer
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
W
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
14.03.20 2 : 0 Zafer
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
D
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
19.06.20 0 : 0 Beraberlik
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
L
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
01.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
4 Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube 5 2 1 2 4:6 -2 7 W
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
28.02.20 1 : 0 Zafer
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
L
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
D
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
L
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
18.06.20 0 : 3 Kaybetmek
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
W
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
01.07.20 1 : 0 Zafer
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
5 Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa 5 1 2 2 5:4 1 5 L
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
W
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
07.03.20 1 : 4 Zafer
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
L
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
D
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
19.06.20 0 : 0 Beraberlik
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
D
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
01.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
6 Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense 5 0 0 5 4:17 -13 0 L
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
29.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
L
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
07.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Associação Atlética Portuguesa Associação Atlética Portuguesa
L
Boavista Sport Club Boavista Sport Club
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
L
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
28.06.20 6 : 2 Kaybetmek
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
L
Bangu Atlético Clube Bangu Atlético Clube
01.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Associação Desportiva Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Taca Rio, Group B
1 Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub 5 3 1 1 11:4 7 10 D
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
02.07.20 0 : 0 Beraberlik
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
D
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
D
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
08.07.20 1 : 1 Beraberlik
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
L
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
12.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
L
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
15.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
2 Volta Redonda Volta Redonda 5 3 1 1 7:3 4 10 D
Volta Redonda Volta Redonda
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
L
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Volta Redonda Volta Redonda
W
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
28.06.20 0 : 3 Zafer
Volta Redonda Volta Redonda
W
Volta Redonda Volta Redonda
02.07.20 2 : 1 Zafer
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
L
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
05.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Volta Redonda Volta Redonda
3 CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama 5 2 2 1 5:4 1 8 D
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
D
Volta Redonda Volta Redonda
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
L
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
15.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
W
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
28.06.20 3 : 1 Zafer
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
W
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
02.07.20 1 : 0 Zafer
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
4 Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube 5 2 0 3 6:9 -3 6 L
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
01.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
W
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
07.03.20 0 : 3 Zafer
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
W
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
16.03.20 2 : 1 Zafer
Volta Redonda Volta Redonda
L
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
28.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
L
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
02.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
5 Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube 5 1 1 3 4:8 -4 4 D
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
L
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
L
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
W
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
28.06.20 0 : 2 Zafer
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
L
Volta Redonda Volta Redonda
02.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
6 Macae Esporte FC Macae Esporte FC 5 1 1 3 2:7 -5 4 L
Volta Redonda Volta Redonda
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
L
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Madureira Esporte Clube Madureira Esporte Clube
W
Resende Futebol Clube Resende Futebol Clube
14.03.20 0 : 1 Zafer
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
L
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
28.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
D
Macae Esporte FC Macae Esporte FC
02.07.20 0 : 0 Beraberlik
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
Playoffs
Daha fazla göster

Carioca - turnuva, düzenleyen Brezilya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Carioca (Brezilya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Carioca (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.