Campeonato Capixaba
Brezilya

Campeonato Capixaba

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Campeonato Capixaba
1 Vitoria Vitoria 8 8 0 0 27:3 24 24 W
Estrela do Norte Futebol Clube Estrela do Norte Futebol Clube
12.02.20 1 : 2 Zafer
Vitoria Vitoria
W
Vitoria Vitoria
26.02.20 4 : 1 Zafer
Real Noroeste Capixaba FC Real Noroeste Capixaba FC
W
Rio Branco AC Rio Branco AC
29.02.20 1 : 2 Zafer
Vitoria Vitoria
W
Vitoria Vitoria
04.03.20 2 : 0 Zafer
Rio Branco-VN Rio Branco-VN
W
Vitoria Vitoria
07.03.20 12 : 0 Zafer
Linhares Linhares
2 Real Noroeste Capixaba FC Real Noroeste Capixaba FC 9 5 2 2 15:11 4 17 L
Real Noroeste Capixaba FC Real Noroeste Capixaba FC
20.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Rio Branco AC Rio Branco AC
L
Vitoria Vitoria
26.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Real Noroeste Capixaba FC Real Noroeste Capixaba FC
W
Linhares Linhares
29.02.20 2 : 3 Zafer
Real Noroeste Capixaba FC Real Noroeste Capixaba FC
W
Real Noroeste Capixaba FC Real Noroeste Capixaba FC
07.03.20 3 : 1 Zafer
CA Itapemirim CA Itapemirim
W
Sao Mateus Sao Mateus
14.03.20 1 : 3 Zafer
Real Noroeste Capixaba FC Real Noroeste Capixaba FC
3 Desportiva Ferroviária Desportiva Ferroviária 9 5 1 3 14:8 6 16 W
Desportiva Ferroviária Desportiva Ferroviária
20.02.20 4 : 0 Zafer
CA Itapemirim CA Itapemirim
D
Estrela do Norte Futebol Clube Estrela do Norte Futebol Clube
26.02.20 1 : 1 Beraberlik
Desportiva Ferroviária Desportiva Ferroviária
W
Sao Mateus Sao Mateus
29.02.20 0 : 1 Zafer
Desportiva Ferroviária Desportiva Ferroviária
W
Desportiva Ferroviária Desportiva Ferroviária
07.03.20 2 : 0 Zafer
Serra Serra
L
Rio Branco-VN Rio Branco-VN
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Desportiva Ferroviária Desportiva Ferroviária
4 Rio Branco AC Rio Branco AC 9 5 0 4 20:12 8 15 W
Rio Branco AC Rio Branco AC
15.02.20 1 : 0 Zafer
Estrela do Norte Futebol Clube Estrela do Norte Futebol Clube
W
Real Noroeste Capixaba FC Real Noroeste Capixaba FC
20.02.20 0 : 1 Zafer
Rio Branco AC Rio Branco AC
L
Rio Branco AC Rio Branco AC
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Vitoria Vitoria
L
Rio Branco AC Rio Branco AC
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Rio Branco-VN Rio Branco-VN
W
Linhares Linhares
14.03.20 0 : 10 Zafer
Rio Branco AC Rio Branco AC
5 Rio Branco-VN Rio Branco-VN 8 4 3 1 14:7 7 15 D
Rio Branco-VN Rio Branco-VN
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sao Mateus Sao Mateus
W
Rio Branco-VN Rio Branco-VN
01.03.20 5 : 1 Zafer
Serra Serra
L
Vitoria Vitoria
04.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Rio Branco-VN Rio Branco-VN
W
Rio Branco AC Rio Branco AC
08.03.20 1 : 3 Zafer
Rio Branco-VN Rio Branco-VN
W
Rio Branco-VN Rio Branco-VN
14.03.20 2 : 0 Zafer
Desportiva Ferroviária Desportiva Ferroviária
6 Serra Serra 9 3 2 4 10:14 -4 11 W
CA Itapemirim CA Itapemirim
15.02.20 1 : 2 Zafer
Serra Serra
D
Serra Serra
20.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sao Mateus Sao Mateus
L
Rio Branco-VN Rio Branco-VN
01.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Serra Serra
L
Desportiva Ferroviária Desportiva Ferroviária
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Serra Serra
W
Serra Serra
14.03.20 2 : 1 Zafer
Estrela do Norte Futebol Clube Estrela do Norte Futebol Clube
7 Sao Mateus Sao Mateus 9 3 2 4 7:12 -5 11 D
Rio Branco-VN Rio Branco-VN
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sao Mateus Sao Mateus
D
Serra Serra
20.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sao Mateus Sao Mateus
L
Sao Mateus Sao Mateus
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Desportiva Ferroviária Desportiva Ferroviária
L
Estrela do Norte Futebol Clube Estrela do Norte Futebol Clube
09.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Sao Mateus Sao Mateus
L
Sao Mateus Sao Mateus
14.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Real Noroeste Capixaba FC Real Noroeste Capixaba FC
8 Estrela do Norte Futebol Clube Estrela do Norte Futebol Clube 9 3 1 5 13:13 1 10 W
Estrela do Norte Futebol Clube Estrela do Norte Futebol Clube
20.02.20 2 : 1 Zafer
Linhares Linhares
D
Estrela do Norte Futebol Clube Estrela do Norte Futebol Clube
26.02.20 1 : 1 Beraberlik
Desportiva Ferroviária Desportiva Ferroviária
W
CA Itapemirim CA Itapemirim
02.03.20 1 : 2 Zafer
Estrela do Norte Futebol Clube Estrela do Norte Futebol Clube
W
Estrela do Norte Futebol Clube Estrela do Norte Futebol Clube
09.03.20 4 : 1 Zafer
Sao Mateus Sao Mateus
L
Serra Serra
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Estrela do Norte Futebol Clube Estrela do Norte Futebol Clube
9 CA Itapemirim CA Itapemirim 8 1 1 6 8:16 -8 4 L
Sao Mateus Sao Mateus
12.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Itapemirim CA Itapemirim
L
CA Itapemirim CA Itapemirim
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Serra Serra
L
Desportiva Ferroviária Desportiva Ferroviária
20.02.20 4 : 0 Kaybetmek
CA Itapemirim CA Itapemirim
L
CA Itapemirim CA Itapemirim
02.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Estrela do Norte Futebol Clube Estrela do Norte Futebol Clube
L
Real Noroeste Capixaba FC Real Noroeste Capixaba FC
07.03.20 3 : 1 Kaybetmek
CA Itapemirim CA Itapemirim
10 Linhares Linhares 8 0 0 8 5:37 -32 0 L
Linhares Linhares
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Desportiva Ferroviária Desportiva Ferroviária
L
Estrela do Norte Futebol Clube Estrela do Norte Futebol Clube
20.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Linhares Linhares
L
Linhares Linhares
29.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Real Noroeste Capixaba FC Real Noroeste Capixaba FC
L
Vitoria Vitoria
07.03.20 12 : 0 Kaybetmek
Linhares Linhares
L
Linhares Linhares
14.03.20 0 : 10 Kaybetmek
Rio Branco AC Rio Branco AC
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Campeonato Capixaba - şampiyona, organize eden Brezilya. Katılmak için başvuru veren lig 10 kulüpler. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Vitoria - 24 madde, kazanılan yarışmalar 8, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Real Noroeste Capixaba FC - 17 kabul edilen puan, yengi 5, yenilme 2, beraberlik 2.
Desportiva Ferroviária - 16 sayı, kazanılan yarışmalar 5, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Campeonato Capixaba (Brezilya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Campeonato Capixaba (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.