Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
01
Campeonato Brasileiro, Women
Brezilya

Campeonato Brasileiro, Women

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Campeonato Brasileiro, Women
1 Ferroviaria SP Ferroviaria SP 4 4 0 0 17:3 14 12 W
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
08.02.20 4 : 0 Zafer
Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar) Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar)
W
Minas Icesp DF Minas Icesp DF
13.02.20 1 : 2 Zafer
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
W
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
16.02.20 1 : 4 Zafer
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
W
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
29.02.20 7 : 1 Zafer
Ponte Preta SP Ponte Preta SP
D
Sao Jose Dos Campos SP Sao Jose Dos Campos SP
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
2 Santos SP (Bayanlar) Santos SP (Bayanlar) 4 4 0 0 11:0 11 12 W
Santos SP (Bayanlar) Santos SP (Bayanlar)
08.02.20 4 : 0 Zafer
Flamengo RJ Flamengo RJ
W
Iranduba AM (Bayanlar) Iranduba AM (Bayanlar)
13.02.20 0 : 3 Zafer
Santos SP (Bayanlar) Santos SP (Bayanlar)
W
Santos SP (Bayanlar) Santos SP (Bayanlar)
17.02.20 2 : 0 Zafer
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
W
Gremio RS Gremio RS
01.03.20 0 : 2 Zafer
Santos SP (Bayanlar) Santos SP (Bayanlar)
D
Corinthians SP Corinthians SP
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Santos SP (Bayanlar) Santos SP (Bayanlar)
3 Kindermann SC Kindermann SC 5 3 1 1 12:2 10 10 L
Corinthians SP Corinthians SP
13.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Kindermann SC Kindermann SC
W
Kindermann SC Kindermann SC
16.02.20 1 : 0 Zafer
Gremio RS Gremio RS
D
SC Internacional RS SC Internacional RS
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Kindermann SC Kindermann SC
W
Sao Jose Dos Campos SP Sao Jose Dos Campos SP
15.03.20 0 : 3 Zafer
Kindermann SC Kindermann SC
D
Flamengo RJ Flamengo RJ
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Kindermann SC Kindermann SC
4 SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP 5 3 0 2 13:8 5 9 W
Vitoria BA Vitoria BA
12.02.20 0 : 4 Zafer
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
L
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
16.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
W
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
29.02.20 0 : 5 Zafer
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
W
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
15.03.20 2 : 1 Zafer
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
D
Iranduba AM (Bayanlar) Iranduba AM (Bayanlar)
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
5 Corinthians SP Corinthians SP 4 3 0 1 8:4 4 9 W
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
09.02.20 1 : 3 Zafer
Corinthians SP Corinthians SP
W
Corinthians SP Corinthians SP
13.02.20 2 : 1 Zafer
Kindermann SC Kindermann SC
W
Corinthians SP Corinthians SP
17.02.20 3 : 0 Zafer
Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar) Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar)
L
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Corinthians SP Corinthians SP
D
Corinthians SP Corinthians SP
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Santos SP (Bayanlar) Santos SP (Bayanlar)
6 Gremio RS Gremio RS 5 3 0 2 7:4 3 9 W
Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar) Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar)
13.02.20 0 : 3 Zafer
Gremio RS Gremio RS
L
Kindermann SC Kindermann SC
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gremio RS Gremio RS
L
Gremio RS Gremio RS
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Santos SP (Bayanlar) Santos SP (Bayanlar)
W
Gremio RS Gremio RS
15.03.20 2 : 0 Zafer
Vitoria BA Vitoria BA
D
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Gremio RS Gremio RS
7 Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG 5 3 0 2 6:7 -1 9 W
Sao Jose Dos Campos SP Sao Jose Dos Campos SP
13.02.20 0 : 3 Zafer
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
L
Santos SP (Bayanlar) Santos SP (Bayanlar)
17.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
L
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
29.02.20 0 : 5 Kaybetmek
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
W
Iranduba AM (Bayanlar) Iranduba AM (Bayanlar)
14.03.20 0 : 2 Zafer
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
D
Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar) Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar)
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
8 SC Internacional RS SC Internacional RS 4 2 2 0 10:3 7 8 W
SC Internacional RS SC Internacional RS
09.02.20 2 : 0 Zafer
Sao Jose Dos Campos SP Sao Jose Dos Campos SP
D
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
13.02.20 2 : 2 Beraberlik
SC Internacional RS SC Internacional RS
W
Ponte Preta SP Ponte Preta SP
16.02.20 1 : 6 Zafer
SC Internacional RS SC Internacional RS
D
SC Internacional RS SC Internacional RS
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Kindermann SC Kindermann SC
D
Minas Icesp DF Minas Icesp DF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
SC Internacional RS SC Internacional RS
9 Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP 5 2 1 2 8:6 2 7 D
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
13.02.20 2 : 2 Beraberlik
SC Internacional RS SC Internacional RS
W
Flamengo RJ Flamengo RJ
16.02.20 1 : 3 Zafer
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
W
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
29.02.20 2 : 0 Zafer
Corinthians SP Corinthians SP
L
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
15.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
D
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Gremio RS Gremio RS
10 Minas Icesp DF Minas Icesp DF 5 2 0 3 12:7 5 6 L
Minas Icesp DF Minas Icesp DF
13.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
W
Vitoria BA Vitoria BA
16.02.20 0 : 1 Zafer
Minas Icesp DF Minas Icesp DF
L
Minas Icesp DF Minas Icesp DF
01.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Flamengo RJ Flamengo RJ
W
Minas Icesp DF Minas Icesp DF
14.03.20 7 : 0 Zafer
Ponte Preta SP Ponte Preta SP
D
Minas Icesp DF Minas Icesp DF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
SC Internacional RS SC Internacional RS
11 Sao Jose Dos Campos SP Sao Jose Dos Campos SP 5 2 0 3 9:9 3 6 L
Sao Jose Dos Campos SP Sao Jose Dos Campos SP
13.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
W
Iranduba AM (Bayanlar) Iranduba AM (Bayanlar)
16.02.20 1 : 3 Zafer
Sao Jose Dos Campos SP Sao Jose Dos Campos SP
W
Sao Jose Dos Campos SP Sao Jose Dos Campos SP
01.03.20 6 : 0 Zafer
Vitoria BA Vitoria BA
L
Sao Jose Dos Campos SP Sao Jose Dos Campos SP
15.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Kindermann SC Kindermann SC
D
Sao Jose Dos Campos SP Sao Jose Dos Campos SP
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
12 Iranduba AM (Bayanlar) Iranduba AM (Bayanlar) 5 2 0 3 8:9 -1 6 L
Iranduba AM (Bayanlar) Iranduba AM (Bayanlar)
13.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Santos SP (Bayanlar) Santos SP (Bayanlar)
L
Iranduba AM (Bayanlar) Iranduba AM (Bayanlar)
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Sao Jose Dos Campos SP Sao Jose Dos Campos SP
W
Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar) Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar)
01.03.20 1 : 2 Zafer
Iranduba AM (Bayanlar) Iranduba AM (Bayanlar)
L
Iranduba AM (Bayanlar) Iranduba AM (Bayanlar)
14.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
D
Iranduba AM (Bayanlar) Iranduba AM (Bayanlar)
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
13 Flamengo RJ Flamengo RJ 4 2 0 2 7:9 -2 6 L
Santos SP (Bayanlar) Santos SP (Bayanlar)
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Flamengo RJ Flamengo RJ
W
Flamengo RJ Flamengo RJ
12.02.20 3 : 0 Zafer
Ponte Preta SP Ponte Preta SP
L
Flamengo RJ Flamengo RJ
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
W
Minas Icesp DF Minas Icesp DF
01.03.20 2 : 3 Zafer
Flamengo RJ Flamengo RJ
D
Flamengo RJ Flamengo RJ
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Kindermann SC Kindermann SC
14 Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar) Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar) 4 0 0 4 1:12 -11 0 L
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar) Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar)
L
Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar) Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar)
13.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Gremio RS Gremio RS
L
Corinthians SP Corinthians SP
17.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar) Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar)
L
Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar) Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar)
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Iranduba AM (Bayanlar) Iranduba AM (Bayanlar)
D
Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar) Gremio Osasco Audax SP (Bayanlar)
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
15 Vitoria BA Vitoria BA 5 0 0 5 0:20 -20 0 L
Vitoria BA Vitoria BA
12.02.20 0 : 4 Kaybetmek
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
L
Vitoria BA Vitoria BA
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Minas Icesp DF Minas Icesp DF
L
Sao Jose Dos Campos SP Sao Jose Dos Campos SP
01.03.20 6 : 0 Kaybetmek
Vitoria BA Vitoria BA
L
Gremio RS Gremio RS
15.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Vitoria BA Vitoria BA
D
Vitoria BA Vitoria BA
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ponte Preta SP Ponte Preta SP
16 Ponte Preta SP Ponte Preta SP 5 0 0 5 2:28 -26 0 L
Flamengo RJ Flamengo RJ
12.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Ponte Preta SP Ponte Preta SP
L
Ponte Preta SP Ponte Preta SP
16.02.20 1 : 6 Kaybetmek
SC Internacional RS SC Internacional RS
L
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
29.02.20 7 : 1 Kaybetmek
Ponte Preta SP Ponte Preta SP
L
Minas Icesp DF Minas Icesp DF
14.03.20 7 : 0 Kaybetmek
Ponte Preta SP Ponte Preta SP
D
Vitoria BA Vitoria BA
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ponte Preta SP Ponte Preta SP
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Campeonato Brasileiro, Women - turnuva, düzenleyen Brezilya. Katılmak için başvuru veren lig 16 futbol kulüpleri. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Ferroviaria SP - 12 puan, yengi 4, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Santos SP (Bayanlar) - 12 sayı, kazanılan maçlar 4, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Kindermann SC - 10 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 3, yenilme 1, beraberlik 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Campeonato Brasileiro, Women (Brezilya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Campeonato Brasileiro, Women (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.