Campeonato Acreano
Brezilya

Campeonato Acreano

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group A
1 Atlético Acreano Atlético Acreano 4 3 0 1 12:3 9 9 L
Atlético Acreano Atlético Acreano
15.03.20 0 : 4 Kaybetmek
Galvez Galvez
W
Nauas Nauas
22.08.20 1 : 2 Zafer
Atlético Acreano Atlético Acreano
W
SC Humaita AC SC Humaita AC
25.08.20 1 : 3 Zafer
Atlético Acreano Atlético Acreano
W
Atlético Acreano Atlético Acreano
02.09.20 2 : 0 Zafer
Galvez Galvez
W
Atlético Acreano Atlético Acreano
06.09.20 3 : 0 Zafer
Vasco da Gama Sines Vasco da Gama Sines
2 Plácido de Castro Plácido de Castro 4 3 0 1 12:5 7 9 D
Galvez Galvez
12.03.20 1 : 1 Beraberlik
Plácido de Castro Plácido de Castro
W
Plácido de Castro Plácido de Castro
22.08.20 2 : 1 Zafer
Galvez Galvez
W
Nauas Nauas
26.08.20 1 : 3 Zafer
Plácido de Castro Plácido de Castro
W
Vasco da Gama Sines Vasco da Gama Sines
30.08.20 2 : 3 Zafer
Plácido de Castro Plácido de Castro
W
Plácido de Castro Plácido de Castro
05.09.20 5 : 0 Zafer
SC Humaita AC SC Humaita AC
3 Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club 4 3 0 1 12:11 1 9 W
Vasco da Gama Sines Vasco da Gama Sines
26.08.20 1 : 7 Zafer
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
W
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
29.08.20 3 : 1 Zafer
SC Humaita AC SC Humaita AC
W
Galvez Galvez
06.09.20 1 : 2 Zafer
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
W
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
09.09.20 2 : 0 Zafer
Plácido de Castro Plácido de Castro
L
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Galvez Galvez
4 Andira Andira 4 1 0 3 7:9 -2 3 L
Andira Andira
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Plácido de Castro Plácido de Castro
W
Andira Andira
16.08.20 4 : 2 Zafer
SC Humaita AC SC Humaita AC
W
Vasco da Gama Sines Vasco da Gama Sines
19.08.20 1 : 2 Zafer
Andira Andira
L
Galvez Galvez
29.08.20 5 : 1 Kaybetmek
Andira Andira
L
Andira Andira
05.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Nauas Nauas
5 Sao Francisco-AC Sao Francisco-AC 4 0 0 4 4:19 -15 0 L
Sao Francisco-AC Sao Francisco-AC
01.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Andira Andira
W
Sao Francisco-AC Sao Francisco-AC
16.08.20 3 : 1 Zafer
Vasco da Gama Sines Vasco da Gama Sines
L
Galvez Galvez
25.08.20 7 : 0 Kaybetmek
Sao Francisco-AC Sao Francisco-AC
L
Sao Francisco-AC Sao Francisco-AC
30.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Nauas Nauas
L
SC Humaita AC SC Humaita AC
02.09.20 8 : 0 Kaybetmek
Sao Francisco-AC Sao Francisco-AC
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group A
1 Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club 4 4 0 0 14:3 11 12 W
Vasco da Gama Sines Vasco da Gama Sines
26.08.20 1 : 7 Zafer
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
W
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
29.08.20 3 : 1 Zafer
SC Humaita AC SC Humaita AC
W
Galvez Galvez
06.09.20 1 : 2 Zafer
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
W
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
09.09.20 2 : 0 Zafer
Plácido de Castro Plácido de Castro
L
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Galvez Galvez
2 Plácido de Castro Plácido de Castro 4 4 0 0 13:4 9 12 D
Galvez Galvez
12.03.20 1 : 1 Beraberlik
Plácido de Castro Plácido de Castro
W
Plácido de Castro Plácido de Castro
22.08.20 2 : 1 Zafer
Galvez Galvez
W
Nauas Nauas
26.08.20 1 : 3 Zafer
Plácido de Castro Plácido de Castro
W
Vasco da Gama Sines Vasco da Gama Sines
30.08.20 2 : 3 Zafer
Plácido de Castro Plácido de Castro
W
Plácido de Castro Plácido de Castro
05.09.20 5 : 0 Zafer
SC Humaita AC SC Humaita AC
3 Atlético Acreano Atlético Acreano 4 4 0 0 10:2 8 12 L
Atlético Acreano Atlético Acreano
15.03.20 0 : 4 Kaybetmek
Galvez Galvez
W
Nauas Nauas
22.08.20 1 : 2 Zafer
Atlético Acreano Atlético Acreano
W
SC Humaita AC SC Humaita AC
25.08.20 1 : 3 Zafer
Atlético Acreano Atlético Acreano
W
Atlético Acreano Atlético Acreano
02.09.20 2 : 0 Zafer
Galvez Galvez
W
Atlético Acreano Atlético Acreano
06.09.20 3 : 0 Zafer
Vasco da Gama Sines Vasco da Gama Sines
4 Andira Andira 4 2 0 2 8:12 -4 6 L
Andira Andira
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Plácido de Castro Plácido de Castro
W
Andira Andira
16.08.20 4 : 2 Zafer
SC Humaita AC SC Humaita AC
W
Vasco da Gama Sines Vasco da Gama Sines
19.08.20 1 : 2 Zafer
Andira Andira
L
Galvez Galvez
29.08.20 5 : 1 Kaybetmek
Andira Andira
L
Andira Andira
05.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Nauas Nauas
5 Sao Francisco-AC Sao Francisco-AC 4 1 0 3 3:19 -16 3 L
Sao Francisco-AC Sao Francisco-AC
01.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Andira Andira
W
Sao Francisco-AC Sao Francisco-AC
16.08.20 3 : 1 Zafer
Vasco da Gama Sines Vasco da Gama Sines
L
Galvez Galvez
25.08.20 7 : 0 Kaybetmek
Sao Francisco-AC Sao Francisco-AC
L
Sao Francisco-AC Sao Francisco-AC
30.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Nauas Nauas
L
SC Humaita AC SC Humaita AC
02.09.20 8 : 0 Kaybetmek
Sao Francisco-AC Sao Francisco-AC
Playoffs
Daha fazla göster

Campeonato Acreano - şampiyona, düzenleyen Brezilya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Campeonato Acreano (Brezilya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Campeonato Acreano (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.