Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
06
Brasiliense
Brezilya

Brasiliense

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Brasiliense
1 Gama DF Gama DF 10 9 1 0 39:8 31 28 W
Gama DF Gama DF
19.02.20 3 : 0 Zafer
Paracatu FC DF Paracatu FC DF
W
Paranoa EC DF Paranoa EC DF
29.02.20 0 : 5 Zafer
Gama DF Gama DF
D
Gama DF Gama DF
04.03.20 2 : 2 Beraberlik
Capital CF DF Capital CF DF
W
Luziana DF Luziana DF
07.03.20 1 : 5 Zafer
Gama DF Gama DF
W
Gama DF Gama DF
18.03.20 3 : 1 Zafer
Bosque Formosa EC DF Bosque Formosa EC DF
2 Brasiliense DF Brasiliense DF 11 9 1 1 38:7 31 28 W
Real FC DF Real FC DF
01.03.20 0 : 1 Zafer
Brasiliense DF Brasiliense DF
W
Brasiliense DF Brasiliense DF
04.03.20 4 : 1 Zafer
Paracatu FC DF Paracatu FC DF
W
Brasiliense DF Brasiliense DF
07.03.20 3 : 1 Zafer
Capital CF DF Capital CF DF
W
Bosque Formosa EC DF Bosque Formosa EC DF
15.03.20 0 : 2 Zafer
Brasiliense DF Brasiliense DF
W
Brasiliense DF Brasiliense DF
18.03.20 8 : 0 Zafer
Paranoa EC DF Paranoa EC DF
3 Real FC DF Real FC DF 10 7 2 1 25:7 18 23 W
SE Ceilandense DF SE Ceilandense DF
19.02.20 1 : 2 Zafer
Real FC DF Real FC DF
L
Real FC DF Real FC DF
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Brasiliense DF Brasiliense DF
D
Real FC DF Real FC DF
04.03.20 2 : 2 Beraberlik
Luziana DF Luziana DF
W
Paracatu FC DF Paracatu FC DF
08.03.20 1 : 3 Zafer
Real FC DF Real FC DF
W
Real FC DF Real FC DF
18.03.20 3 : 2 Zafer
Taguatinga EC DF Taguatinga EC DF
4 Bosque Formosa EC DF Bosque Formosa EC DF 11 6 1 4 19:19 2 19 D
Sobradinho DF Sobradinho DF
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Bosque Formosa EC DF Bosque Formosa EC DF
W
Bosque Formosa EC DF Bosque Formosa EC DF
04.03.20 4 : 2 Zafer
Paranoa EC DF Paranoa EC DF
W
Ceilandia Esporte Clube DF Ceilandia Esporte Clube DF
10.03.20 1 : 3 Zafer
Bosque Formosa EC DF Bosque Formosa EC DF
L
Bosque Formosa EC DF Bosque Formosa EC DF
15.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Brasiliense DF Brasiliense DF
L
Gama DF Gama DF
18.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Bosque Formosa EC DF Bosque Formosa EC DF
5 Taguatinga EC DF Taguatinga EC DF 11 5 3 3 18:15 3 18 W
Paracatu FC DF Paracatu FC DF
29.02.20 1 : 2 Zafer
Taguatinga EC DF Taguatinga EC DF
D
Taguatinga EC DF Taguatinga EC DF
05.03.20 0 : 0 Beraberlik
SE Ceilandense DF SE Ceilandense DF
W
Paranoa EC DF Paranoa EC DF
08.03.20 1 : 3 Zafer
Taguatinga EC DF Taguatinga EC DF
W
Taguatinga EC DF Taguatinga EC DF
15.03.20 3 : 1 Zafer
Ceilandia Esporte Clube DF Ceilandia Esporte Clube DF
L
Real FC DF Real FC DF
18.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Taguatinga EC DF Taguatinga EC DF
6 Capital CF DF Capital CF DF 11 3 6 2 15:12 3 15 D
Capital CF DF Capital CF DF
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Luziana DF Luziana DF
D
Gama DF Gama DF
04.03.20 2 : 2 Beraberlik
Capital CF DF Capital CF DF
L
Brasiliense DF Brasiliense DF
07.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Capital CF DF Capital CF DF
D
Capital CF DF Capital CF DF
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Paracatu FC DF Paracatu FC DF
W
Capital CF DF Capital CF DF
18.03.20 4 : 0 Zafer
Sobradinho DF Sobradinho DF
7 Luziana DF Luziana DF 11 4 2 5 22:21 1 14 D
Capital CF DF Capital CF DF
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Luziana DF Luziana DF
D
Real FC DF Real FC DF
04.03.20 2 : 2 Beraberlik
Luziana DF Luziana DF
L
Luziana DF Luziana DF
07.03.20 1 : 5 Kaybetmek
Gama DF Gama DF
W
Sobradinho DF Sobradinho DF
14.03.20 1 : 4 Zafer
Luziana DF Luziana DF
W
Luziana DF Luziana DF
18.03.20 4 : 0 Zafer
Ceilandia Esporte Clube DF Ceilandia Esporte Clube DF
8 Sobradinho DF Sobradinho DF 11 4 1 6 13:24 -11 13 D
Sobradinho DF Sobradinho DF
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Bosque Formosa EC DF Bosque Formosa EC DF
L
Sobradinho DF Sobradinho DF
05.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Ceilandia Esporte Clube DF Ceilandia Esporte Clube DF
W
SE Ceilandense DF SE Ceilandense DF
08.03.20 0 : 3 Zafer
Sobradinho DF Sobradinho DF
L
Sobradinho DF Sobradinho DF
14.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Luziana DF Luziana DF
L
Capital CF DF Capital CF DF
18.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Sobradinho DF Sobradinho DF
9 Paracatu FC DF Paracatu FC DF 11 3 2 6 19:22 -3 11 L
Paracatu FC DF Paracatu FC DF
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Taguatinga EC DF Taguatinga EC DF
L
Brasiliense DF Brasiliense DF
04.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Paracatu FC DF Paracatu FC DF
L
Paracatu FC DF Paracatu FC DF
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Real FC DF Real FC DF
D
Capital CF DF Capital CF DF
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Paracatu FC DF Paracatu FC DF
W
Paracatu FC DF Paracatu FC DF
18.03.20 5 : 0 Zafer
SE Ceilandense DF SE Ceilandense DF
10 Ceilandia Esporte Clube DF Ceilandia Esporte Clube DF 11 2 2 7 8:26 -18 8 D
Ceilandia Esporte Clube DF Ceilandia Esporte Clube DF
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
SE Ceilandense DF SE Ceilandense DF
W
Sobradinho DF Sobradinho DF
05.03.20 1 : 3 Zafer
Ceilandia Esporte Clube DF Ceilandia Esporte Clube DF
L
Ceilandia Esporte Clube DF Ceilandia Esporte Clube DF
10.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Bosque Formosa EC DF Bosque Formosa EC DF
L
Taguatinga EC DF Taguatinga EC DF
15.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Ceilandia Esporte Clube DF Ceilandia Esporte Clube DF
L
Luziana DF Luziana DF
18.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Ceilandia Esporte Clube DF Ceilandia Esporte Clube DF
11 SE Ceilandense DF SE Ceilandense DF 11 0 3 8 1:27 -26 3 D
Ceilandia Esporte Clube DF Ceilandia Esporte Clube DF
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
SE Ceilandense DF SE Ceilandense DF
D
Taguatinga EC DF Taguatinga EC DF
05.03.20 0 : 0 Beraberlik
SE Ceilandense DF SE Ceilandense DF
L
SE Ceilandense DF SE Ceilandense DF
08.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Sobradinho DF Sobradinho DF
D
SE Ceilandense DF SE Ceilandense DF
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Paranoa EC DF Paranoa EC DF
L
Paracatu FC DF Paracatu FC DF
18.03.20 5 : 0 Kaybetmek
SE Ceilandense DF SE Ceilandense DF
12 Paranoa EC DF Paranoa EC DF 11 0 2 9 8:37 -29 2 L
Paranoa EC DF Paranoa EC DF
29.02.20 0 : 5 Kaybetmek
Gama DF Gama DF
L
Bosque Formosa EC DF Bosque Formosa EC DF
04.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Paranoa EC DF Paranoa EC DF
L
Paranoa EC DF Paranoa EC DF
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Taguatinga EC DF Taguatinga EC DF
D
SE Ceilandense DF SE Ceilandense DF
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Paranoa EC DF Paranoa EC DF
L
Brasiliense DF Brasiliense DF
18.03.20 8 : 0 Kaybetmek
Paranoa EC DF Paranoa EC DF
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Brasiliense - şampiyona, düzenleyen Brezilya. Kayıt yaptıran turnuva 12 takımlar. Bu sezonda en iyi takımlar lig. Bunlar:
Gama DF - 28 puan, kazanılan yarışmalar 9, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Brasiliense DF - 28 puan, yengi 9, skorsuz maçlar 1, beraberlik 1.
Real FC DF - 23 puan, kazanılan yarışmalar 7, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Brasiliense (Brezilya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Brasiliense (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.