Brezilya Serie C
Brezilya

Brezilya Serie C

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube 11 7 3 1 17:9 8 24 D
Manaus Manaus
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
D
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
28.09.20 3 : 3 Beraberlik
Esporte Clube Jacuipense Esporte Clube Jacuipense
W
Ferroviário Ferroviário
04.10.20 1 : 3 Zafer
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
W
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
11.10.20 2 : 1 Zafer
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
W
Treze Futebol Clube Treze Futebol Clube
17.10.20 0 : 1 Zafer
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
Botafogo da Paraíba
2 Vila Nova Vila Nova 11 5 5 1 12:6 6 20 W
Vila Nova Vila Nova
21.09.20 3 : 0 Zafer
SD Imperatriz SD Imperatriz
D
Vila Nova Vila Nova
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Treze Futebol Clube Treze Futebol Clube
W
Esporte Clube Jacuipense Esporte Clube Jacuipense
05.10.20 0 : 3 Zafer
Vila Nova Vila Nova
W
Vila Nova Vila Nova
12.10.20 2 : 1 Zafer
Manaus Manaus
D
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Vila Nova Vila Nova
Ferroviário
3 Clube do Remo Clube do Remo 11 5 4 2 12:8 4 19 D
Clube do Remo Clube do Remo
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
W
Clube do Remo Clube do Remo
27.09.20 1 : 0 Zafer
Manaus Manaus
W
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
03.10.20 2 : 3 Zafer
Clube do Remo Clube do Remo
W
Clube do Remo Clube do Remo
10.10.20 2 : 0 Zafer
Esporte Clube Jacuipense Esporte Clube Jacuipense
L
Ferroviário Ferroviário
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Clube do Remo Clube do Remo
SD Imperatriz
4 Ferroviário Ferroviário 11 5 2 4 16:11 5 17 L
Ferroviário Ferroviário
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
W
SD Imperatriz SD Imperatriz
26.09.20 1 : 2 Zafer
Ferroviário Ferroviário
L
Ferroviário Ferroviário
04.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
L
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
10.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Ferroviário Ferroviário
W
Ferroviário Ferroviário
17.10.20 1 : 0 Zafer
Clube do Remo Clube do Remo
Vila Nova
5 Esporte Clube Jacuipense Esporte Clube Jacuipense 11 4 4 3 13:14 -1 16 D
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
28.09.20 3 : 3 Beraberlik
Esporte Clube Jacuipense Esporte Clube Jacuipense
L
Esporte Clube Jacuipense Esporte Clube Jacuipense
05.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Vila Nova Vila Nova
L
Clube do Remo Clube do Remo
10.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Esporte Clube Jacuipense Esporte Clube Jacuipense
W
SD Imperatriz SD Imperatriz
14.10.20 1 : 2 Zafer
Esporte Clube Jacuipense Esporte Clube Jacuipense
W
Esporte Clube Jacuipense Esporte Clube Jacuipense
18.10.20 3 : 1 Zafer
SD Imperatriz SD Imperatriz
Manaus
6 Treze Futebol Clube Treze Futebol Clube 11 3 4 4 13:13 1 13 D
Vila Nova Vila Nova
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Treze Futebol Clube Treze Futebol Clube
W
Treze Futebol Clube Treze Futebol Clube
03.10.20 2 : 0 Zafer
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
W
Treze Futebol Clube Treze Futebol Clube
08.10.20 4 : 1 Zafer
SD Imperatriz SD Imperatriz
W
SD Imperatriz SD Imperatriz
11.10.20 1 : 2 Zafer
Treze Futebol Clube Treze Futebol Clube
L
Treze Futebol Clube Treze Futebol Clube
17.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
Paysandu Sport Club
7 Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club 11 3 3 5 15:13 2 12 W
Ferroviário Ferroviário
20.09.20 0 : 2 Zafer
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
D
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
L
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
03.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Clube do Remo Clube do Remo
L
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
D
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Vila Nova Vila Nova
Treze Futebol Clube
8 Manaus Manaus 10 2 5 3 7:8 -1 11 D
Manaus Manaus
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Santa Cruz Futebol Clube Santa Cruz Futebol Clube
L
Clube do Remo Clube do Remo
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Manaus Manaus
W
Manaus Manaus
03.10.20 1 : 0 Zafer
SD Imperatriz SD Imperatriz
L
Vila Nova Vila Nova
12.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Manaus Manaus
W
Manaus Manaus
19.10.20 3 : 2 Zafer
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
Esporte Clube Jacuipense
9 Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba 10 2 5 3 7:10 -3 11 D
Clube do Remo Clube do Remo
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
D
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Paysandu Sport Club Paysandu Sport Club
L
Treze Futebol Clube Treze Futebol Clube
03.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
W
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
10.10.20 2 : 1 Zafer
Ferroviário Ferroviário
L
Manaus Manaus
19.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Botafogo da Paraíba Botafogo da Paraíba
Santa Cruz Futebol Clube
10 SD Imperatriz SD Imperatriz 11 0 1 10 7:27 -20 1 L
Manaus Manaus
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
SD Imperatriz SD Imperatriz
L
Treze Futebol Clube Treze Futebol Clube
08.10.20 4 : 1 Kaybetmek
SD Imperatriz SD Imperatriz
L
SD Imperatriz SD Imperatriz
11.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Treze Futebol Clube Treze Futebol Clube
L
SD Imperatriz SD Imperatriz
14.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Esporte Clube Jacuipense Esporte Clube Jacuipense
L
Esporte Clube Jacuipense Esporte Clube Jacuipense
18.10.20 3 : 1 Kaybetmek
SD Imperatriz SD Imperatriz
Clube do Remo
Next group phase
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Brusque Futebol Clube Brusque Futebol Clube 11 8 2 1 16:7 9 26 D
Volta Redonda Volta Redonda
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Brusque Futebol Clube Brusque Futebol Clube
W
Brusque Futebol Clube Brusque Futebol Clube
01.10.20 2 : 1 Zafer
Londrina Esporte Clube Londrina Esporte Clube
W
Brusque Futebol Clube Brusque Futebol Clube
05.10.20 3 : 1 Zafer
Criciúma Esporte Clube Criciúma Esporte Clube
D
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Brusque Futebol Clube Brusque Futebol Clube
W
Brusque Futebol Clube Brusque Futebol Clube
18.10.20 1 : 0 Zafer
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
São José
2 Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube 11 5 3 3 16:13 3 18 W
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
20.09.20 2 : 0 Zafer
Criciúma Esporte Clube Criciúma Esporte Clube
W
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
27.09.20 2 : 1 Zafer
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
L
São José São José
03.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
D
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Brusque Futebol Clube Brusque Futebol Clube
L
Londrina Esporte Clube Londrina Esporte Clube
18.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
Boa Esporte Clube
3 Londrina Esporte Clube Londrina Esporte Clube 11 5 2 4 13:11 2 17 L
Tombense FC Tombense FC
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Londrina Esporte Clube Londrina Esporte Clube
L
Brusque Futebol Clube Brusque Futebol Clube
01.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Londrina Esporte Clube Londrina Esporte Clube
W
Londrina Esporte Clube Londrina Esporte Clube
04.10.20 1 : 0 Zafer
Volta Redonda Volta Redonda
L
Criciúma Esporte Clube Criciúma Esporte Clube
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Londrina Esporte Clube Londrina Esporte Clube
W
Londrina Esporte Clube Londrina Esporte Clube
18.10.20 3 : 2 Zafer
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
Ituano Futebol Clube
4 Criciúma Esporte Clube Criciúma Esporte Clube 11 4 3 4 14:14 2 15 W
Criciúma Esporte Clube Criciúma Esporte Clube
25.09.20 2 : 0 Zafer
São José São José
L
Tombense FC Tombense FC
30.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Criciúma Esporte Clube Criciúma Esporte Clube
L
Brusque Futebol Clube Brusque Futebol Clube
05.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Criciúma Esporte Clube Criciúma Esporte Clube
W
Criciúma Esporte Clube Criciúma Esporte Clube
11.10.20 2 : 1 Zafer
Londrina Esporte Clube Londrina Esporte Clube
L
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Criciúma Esporte Clube Criciúma Esporte Clube
EC Sao Bento SP
5 Volta Redonda Volta Redonda 11 3 5 3 14:12 2 14 D
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Volta Redonda Volta Redonda
D
Volta Redonda Volta Redonda
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Brusque Futebol Clube Brusque Futebol Clube
L
Londrina Esporte Clube Londrina Esporte Clube
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Volta Redonda Volta Redonda
D
Volta Redonda Volta Redonda
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
L
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
15.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Volta Redonda Volta Redonda
Tombense FC
6 Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube 11 3 5 3 14:13 1 14 W
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
20.09.20 1 : 2 Zafer
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
L
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
D
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
02.10.20 0 : 0 Beraberlik
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
D
Tombense FC Tombense FC
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
W
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
15.10.20 2 : 0 Zafer
Volta Redonda Volta Redonda
Londrina Esporte Clube
7 Tombense FC Tombense FC 10 3 3 4 9:11 -2 12 W
Tombense FC Tombense FC
27.09.20 2 : 1 Zafer
Londrina Esporte Clube Londrina Esporte Clube
W
Tombense FC Tombense FC
30.09.20 1 : 0 Zafer
Criciúma Esporte Clube Criciúma Esporte Clube
D
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Tombense FC Tombense FC
D
Tombense FC Tombense FC
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
D
São José São José
19.10.20 2 : 2 Beraberlik
Tombense FC Tombense FC
Volta Redonda
8 São José São José 10 3 2 5 6:13 -7 11 L
Londrina Esporte Clube Londrina Esporte Clube
17.09.20 1 : 0 Kaybetmek
São José São José
L
Criciúma Esporte Clube Criciúma Esporte Clube
25.09.20 2 : 0 Kaybetmek
São José São José
W
São José São José
03.10.20 2 : 0 Zafer
Ypiranga Futebol Clube Ypiranga Futebol Clube
L
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
15.10.20 2 : 0 Kaybetmek
São José São José
D
São José São José
19.10.20 2 : 2 Beraberlik
Tombense FC Tombense FC
Brusque Futebol Clube
9 Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube 11 1 6 4 9:13 -4 9 L
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
20.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
D
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
D
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Tombense FC Tombense FC
D
Volta Redonda Volta Redonda
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
W
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
18.10.20 2 : 0 Zafer
Criciúma Esporte Clube Criciúma Esporte Clube
Ypiranga Futebol Clube
10 EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP 11 1 5 5 7:11 -4 8 D
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Volta Redonda Volta Redonda
D
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Boa Esporte Clube Boa Esporte Clube
D
Ituano Futebol Clube Ituano Futebol Clube
02.10.20 0 : 0 Beraberlik
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
W
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
15.10.20 2 : 0 Zafer
São José São José
L
Brusque Futebol Clube Brusque Futebol Clube
18.10.20 1 : 0 Kaybetmek
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
Criciúma Esporte Clube
Next group phase
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Brezilya Serie C - şampiyona, düzenleyen Brezilya.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Brezilya Serie C (Brezilya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - Brezilya Serie C (Brezilya):
Treze Futebol Clube - Paysandu Sport Club (24.10.2020 16:00)
Manaus - Esporte Clube Jacuipense (24.10.2020 16:00)
Clube do Remo - SD Imperatriz (24.10.2020 18:00)

skorexpress.com internet sayfasında Brezilya Serie C (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.