Brasilero Serie B
Brezilya

Brasilero Serie B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Brasileiro Serie B
1 Associação Chapecoense de Futebol Associação Chapecoense de Futebol 16 9 6 1 18:5 13 33 W
Associação Chapecoense de Futebol Associação Chapecoense de Futebol
06.10.20 1 : 0 Zafer
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
D
Figueirense Futebol Clube Figueirense Futebol Clube
09.10.20 0 : 0 Beraberlik
Associação Chapecoense de Futebol Associação Chapecoense de Futebol
W
CRB Maceio CRB Maceio
14.10.20 0 : 1 Zafer
Associação Chapecoense de Futebol Associação Chapecoense de Futebol
D
Associação Chapecoense de Futebol Associação Chapecoense de Futebol
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
W
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
20.10.20 0 : 5 Zafer
Associação Chapecoense de Futebol Associação Chapecoense de Futebol
Operario Ferroviario
2 Cuiabá Esporte Clube Cuiabá Esporte Clube 17 9 6 2 23:14 9 33 W
Cuiabá Esporte Clube Cuiabá Esporte Clube
03.10.20 1 : 0 Zafer
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
D
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
06.10.20 1 : 1 Beraberlik
Cuiabá Esporte Clube Cuiabá Esporte Clube
W
Cuiabá Esporte Clube Cuiabá Esporte Clube
09.10.20 2 : 1 Zafer
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
L
Guarani Guarani
13.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Cuiabá Esporte Clube Cuiabá Esporte Clube
D
Cuiabá Esporte Clube Cuiabá Esporte Clube
21.10.20 3 : 3 Beraberlik
Paraná Clube Paraná Clube
Sampaio Corrêa Futebol Clube
3 América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais 17 9 5 3 18:10 8 32 D
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
03.10.20 0 : 0 Beraberlik
Guarani Guarani
W
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
06.10.20 1 : 2 Zafer
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
W
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
09.10.20 2 : 0 Zafer
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
W
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
16.10.20 1 : 2 Zafer
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
W
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
20.10.20 3 : 1 Zafer
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
FC Confianca SE
4 Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 17 8 3 6 23:25 -2 27 L
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
03.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
W
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
06.10.20 2 : 0 Zafer
Guarani Guarani
L
Cuiabá Esporte Clube Cuiabá Esporte Clube
09.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
W
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
12.10.20 0 : 2 Zafer
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
L
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
20.10.20 0 : 5 Kaybetmek
Associação Chapecoense de Futebol Associação Chapecoense de Futebol
CRB Maceio
5 Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude 17 7 6 4 25:18 7 27 W
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
03.10.20 1 : 3 Zafer
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
D
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
06.10.20 1 : 1 Beraberlik
Cuiabá Esporte Clube Cuiabá Esporte Clube
L
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
10.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
D
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
16.10.20 0 : 0 Beraberlik
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
W
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
20.10.20 3 : 0 Zafer
Avaí Futebol Clube Avaí Futebol Clube
Figueirense Futebol Clube
6 Paraná Clube Paraná Clube 17 6 7 4 18:17 1 25 L
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
02.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Paraná Clube Paraná Clube
D
Paraná Clube Paraná Clube
06.10.20 0 : 0 Beraberlik
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
L
CSA Maceio CSA Maceio
10.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Paraná Clube Paraná Clube
D
Paraná Clube Paraná Clube
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
D
Cuiabá Esporte Clube Cuiabá Esporte Clube
21.10.20 3 : 3 Beraberlik
Paraná Clube Paraná Clube
Oeste Futebol Clube
7 CSA Maceio CSA Maceio 16 7 2 7 22:19 3 23 L
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
CSA Maceio CSA Maceio
W
CSA Maceio CSA Maceio
06.10.20 3 : 0 Zafer
Figueirense Futebol Clube Figueirense Futebol Clube
W
CSA Maceio CSA Maceio
10.10.20 4 : 0 Zafer
Paraná Clube Paraná Clube
D
Avaí Futebol Clube Avaí Futebol Clube
13.10.20 1 : 1 Beraberlik
CSA Maceio CSA Maceio
W
CSA Maceio CSA Maceio
20.10.20 1 : 0 Zafer
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
Grêmio Esportivo Brasil
8 Avaí Futebol Clube Avaí Futebol Clube 17 7 2 8 19:23 -4 23 L
CRB Maceio CRB Maceio
02.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Avaí Futebol Clube Avaí Futebol Clube
W
Avaí Futebol Clube Avaí Futebol Clube
06.10.20 2 : 1 Zafer
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
W
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
10.10.20 1 : 2 Zafer
Avaí Futebol Clube Avaí Futebol Clube
D
Avaí Futebol Clube Avaí Futebol Clube
13.10.20 1 : 1 Beraberlik
CSA Maceio CSA Maceio
L
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
20.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Avaí Futebol Clube Avaí Futebol Clube
Guarani
9 CRB Maceio CRB Maceio 17 6 5 6 21:20 1 23 L
FC Confianca SE FC Confianca SE
06.10.20 1 : 0 Kaybetmek
CRB Maceio CRB Maceio
L
Guarani Guarani
10.10.20 3 : 1 Kaybetmek
CRB Maceio CRB Maceio
L
CRB Maceio CRB Maceio
14.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Associação Chapecoense de Futebol Associação Chapecoense de Futebol
W
CRB Maceio CRB Maceio
17.10.20 4 : 1 Zafer
Operario Ferroviario Operario Ferroviario
L
Figueirense Futebol Clube Figueirense Futebol Clube
21.10.20 2 : 0 Kaybetmek
CRB Maceio CRB Maceio
Associação Atlética Ponte Preta
10 FC Confianca SE FC Confianca SE 16 5 7 4 17:17 -2 22 W
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
03.10.20 0 : 1 Zafer
FC Confianca SE FC Confianca SE
W
FC Confianca SE FC Confianca SE
06.10.20 1 : 0 Zafer
CRB Maceio CRB Maceio
D
Operario Ferroviario Operario Ferroviario
09.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Confianca SE FC Confianca SE
W
FC Confianca SE FC Confianca SE
17.10.20 3 : 1 Zafer
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
W
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
21.10.20 1 : 3 Zafer
FC Confianca SE FC Confianca SE
América Futebol Clube Minas Gerais
11 Operario Ferroviario Operario Ferroviario 17 5 7 5 17:17 1 22 D
Operario Ferroviario Operario Ferroviario
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
W
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
05.10.20 0 : 1 Zafer
Operario Ferroviario Operario Ferroviario
D
Operario Ferroviario Operario Ferroviario
09.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Confianca SE FC Confianca SE
L
CRB Maceio CRB Maceio
17.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Operario Ferroviario Operario Ferroviario
L
Operario Ferroviario Operario Ferroviario
20.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
Associação Chapecoense de Futebol
12 Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube 14 6 3 5 18:12 6 21 W
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
08.10.20 1 : 2 Zafer
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
W
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
11.10.20 2 : 0 Zafer
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
W
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
14.10.20 3 : 0 Zafer
Figueirense Futebol Clube Figueirense Futebol Clube
D
Paraná Clube Paraná Clube
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
L
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
21.10.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Confianca SE FC Confianca SE
Cuiabá Esporte Clube
13 EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador 16 4 7 5 19:18 1 19 L
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
29.09.20 0 : 1 Kaybetmek
CSA Maceio CSA Maceio
D
Operario Ferroviario Operario Ferroviario
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
L
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
06.10.20 1 : 2 Kaybetmek
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
L
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
10.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Avaí Futebol Clube Avaí Futebol Clube
D
Associação Chapecoense de Futebol Associação Chapecoense de Futebol
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
EC Vitoria Salvador EC Vitoria Salvador
Guarani
14 Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil 16 4 7 5 13:15 -2 19 L
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
03.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Associação Chapecoense de Futebol Associação Chapecoense de Futebol
L
Avaí Futebol Clube Avaí Futebol Clube
06.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
W
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
10.10.20 1 : 2 Zafer
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
D
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Figueirense Futebol Clube Figueirense Futebol Clube
L
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
20.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
CSA Maceio
15 Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe 16 4 6 6 14:18 -4 18 L
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
03.10.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Confianca SE FC Confianca SE
D
Paraná Clube Paraná Clube
06.10.20 0 : 0 Beraberlik
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
L
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
09.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
L
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
12.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
W
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
20.10.20 0 : 1 Zafer
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
Cruzeiro Esporte Clube
16 Figueirense Futebol Clube Figueirense Futebol Clube 17 4 6 7 11:16 -5 18 L
CSA Maceio CSA Maceio
06.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Figueirense Futebol Clube Figueirense Futebol Clube
D
Figueirense Futebol Clube Figueirense Futebol Clube
09.10.20 0 : 0 Beraberlik
Associação Chapecoense de Futebol Associação Chapecoense de Futebol
L
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
14.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Figueirense Futebol Clube Figueirense Futebol Clube
D
Grêmio Esportivo Brasil Grêmio Esportivo Brasil
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Figueirense Futebol Clube Figueirense Futebol Clube
W
Figueirense Futebol Clube Figueirense Futebol Clube
21.10.20 2 : 0 Zafer
CRB Maceio CRB Maceio
Esporte Clube Juventude
17 Guarani Guarani 16 4 5 7 15:19 -4 17 D
Guarani Guarani
29.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
D
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
03.10.20 0 : 0 Beraberlik
Guarani Guarani
L
Associação Atlética Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta
06.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Guarani Guarani
W
Guarani Guarani
10.10.20 3 : 1 Zafer
CRB Maceio CRB Maceio
W
Guarani Guarani
13.10.20 1 : 0 Zafer
Cuiabá Esporte Clube Cuiabá Esporte Clube
EC Vitoria Salvador
18 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube 17 6 4 7 16:16 -1 16 L
Cuiabá Esporte Clube Cuiabá Esporte Clube
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
L
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
08.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
D
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
D
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
16.10.20 0 : 0 Beraberlik
Esporte Clube Juventude Esporte Clube Juventude
W
Operario Ferroviario Operario Ferroviario
20.10.20 0 : 1 Zafer
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
Clube Náutico Capibaribe
19 Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto 17 4 2 11 10:18 -8 14 W
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
02.10.20 1 : 0 Zafer
Paraná Clube Paraná Clube
L
Associação Chapecoense de Futebol Associação Chapecoense de Futebol
06.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
L
Sampaio Corrêa Futebol Clube Sampaio Corrêa Futebol Clube
11.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
L
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
16.10.20 1 : 2 Kaybetmek
América Futebol Clube Minas Gerais América Futebol Clube Minas Gerais
L
CSA Maceio CSA Maceio
20.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Botafogo FC Ribeirao Preto Botafogo FC Ribeirao Preto
EC Vitoria Salvador
20 Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube 17 1 4 12 10:30 -20 7 L
Figueirense Futebol Clube Figueirense Futebol Clube
02.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
L
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
05.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Operario Ferroviario Operario Ferroviario
D
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro Esporte Clube
L
FC Confianca SE FC Confianca SE
17.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
L
Oeste Futebol Clube Oeste Futebol Clube
20.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Clube Náutico Capibaribe Clube Náutico Capibaribe
Paraná Clube
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Brasilero Serie B - turnuva, düzenleyen Brezilya. Iştirak eden lig 20 kulüpler. Şu anda liderler turnuva. Bunlar:
Associação Chapecoense de Futebol - 33 madde, kazanılan maçlar 9, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Cuiabá Esporte Clube - 33 puan, yengi 9, skorsuz maçlar 2, beraberlik 6.
América Futebol Clube Minas Gerais - 32 madde, parlak başarılar 9, yenilmeler 3, beraberlik 5.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Brasilero Serie B (Brezilya) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - Brasilero Serie B (Brezilya):
EC Vitoria Salvador - Guarani (22.10.2020 19:30)
Grêmio Esportivo Brasil - CSA Maceio (23.10.2020 17:15)
Associação Chapecoense de Futebol - Operario Ferroviario (23.10.2020 19:30)

skorexpress.com internet sayfasında Brasilero Serie B (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.