Brasilero Serie A
Brezilya

Brasilero Serie A

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Brasileiro Serie A
1 Sport Club Internacional Sport Club Internacional 18 10 5 3 30:15 15 35 W
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
08.10.20 0 : 2 Zafer
Sport Club Internacional Sport Club Internacional
W
Sport Club Internacional Sport Club Internacional
11.10.20 2 : 1 Zafer
Clube Atlético Paranaense Clube Atlético Paranaense
W
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
14.10.20 3 : 5 Zafer
Sport Club Internacional Sport Club Internacional
W
Sport Club Internacional Sport Club Internacional
18.10.20 2 : 0 Zafer
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
D
Sport Club Internacional Sport Club Internacional
25.10.20 2 : 2 Beraberlik
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
Sport Club Corinthians Paulista
2 Flamengo Regatas Flamengo Regatas 18 10 5 3 32:21 11 35 W
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
10.10.20 1 : 2 Zafer
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
W
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
13.10.20 2 : 1 Zafer
Goiás Esporte Clube Goiás Esporte Clube
D
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
15.10.20 1 : 1 Beraberlik
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
W
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
18.10.20 1 : 5 Zafer
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
D
Sport Club Internacional Sport Club Internacional
25.10.20 2 : 2 Beraberlik
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
São Paulo
3 Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro 17 10 2 5 31:20 11 32 L
Fortaleza EC Fortaleza EC
07.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
W
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
10.10.20 3 : 0 Zafer
Goiás Esporte Clube Goiás Esporte Clube
D
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
14.10.20 1 : 1 Beraberlik
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
L
Bajai LSE Bajai LSE
19.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
D
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
24.10.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
Sociedade Esportiva Palmeiras
4 Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub 18 8 5 5 28:21 7 29 W
Goiás Esporte Clube Goiás Esporte Clube
07.10.20 2 : 4 Zafer
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
W
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
11.10.20 1 : 0 Zafer
Bajai LSE Bajai LSE
D
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
14.10.20 1 : 1 Beraberlik
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
D
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
17.10.20 2 : 2 Beraberlik
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
W
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
25.10.20 3 : 1 Zafer
Santos Santos
Fortaleza EC
5 São Paulo São Paulo 15 7 6 2 20:13 7 27 D
Sport Club Internacional Sport Club Internacional
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
São Paulo São Paulo
D
Coritiba Foot Ball Club Coritiba Foot Ball Club
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
São Paulo São Paulo
W
São Paulo São Paulo
07.10.20 3 : 0 Zafer
Atlético Clube Goianiense Atlético Clube Goianiense
W
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
10.10.20 0 : 2 Zafer
São Paulo São Paulo
D
São Paulo São Paulo
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
Flamengo Regatas
6 Santos Santos 18 7 6 5 24:22 2 27 D
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
07.10.20 1 : 1 Beraberlik
Santos Santos
W
Santos Santos
11.10.20 2 : 1 Zafer
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
L
Santos Santos
14.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Atlético Clube Goianiense Atlético Clube Goianiense
W
Coritiba Foot Ball Club Coritiba Foot Ball Club
17.10.20 1 : 2 Zafer
Santos Santos
L
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
25.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Santos Santos
Bajai LSE
7 Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 17 6 7 4 22:20 2 25 L
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
07.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
L
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
10.10.20 0 : 2 Kaybetmek
São Paulo São Paulo
L
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
14.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Coritiba Foot Ball Club Coritiba Foot Ball Club
L
Fortaleza EC Fortaleza EC
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
W
Atlético Clube Goianiense Atlético Clube Goianiense
25.10.20 0 : 3 Zafer
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
Clube Atlético Mineiro
8 Fortaleza EC Fortaleza EC 16 6 6 4 16:11 5 24 D
Santos Santos
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Fortaleza EC Fortaleza EC
D
Fortaleza EC Fortaleza EC
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Atlético Clube Goianiense Atlético Clube Goianiense
W
Fortaleza EC Fortaleza EC
07.10.20 2 : 1 Zafer
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
D
Coritiba Foot Ball Club Coritiba Foot Ball Club
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Fortaleza EC Fortaleza EC
W
Fortaleza EC Fortaleza EC
18.10.20 2 : 0 Zafer
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
Fluminense FutbolClub
9 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 17 5 9 3 19:16 3 24 W
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
07.10.20 2 : 1 Zafer
Coritiba Foot Ball Club Coritiba Foot Ball Club
L
Santos Santos
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
W
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
14.10.20 3 : 1 Zafer
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
D
São Paulo São Paulo
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
W
Clube Atlético Paranaense Clube Atlético Paranaense
25.10.20 1 : 2 Zafer
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
Clube Atletico Bragantino
10 Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club 17 6 4 7 21:24 -3 22 L
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
03.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
D
Clube Atlético Paranaense Clube Atlético Paranaense
08.10.20 0 : 0 Beraberlik
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
W
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
11.10.20 2 : 1 Zafer
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
D
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
17.10.20 2 : 2 Beraberlik
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
W
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
24.10.20 2 : 1 Zafer
Coritiba Foot Ball Club Coritiba Foot Ball Club
Botafogo de Futebol e Regatas
11 Atlético Clube Goianiense Atlético Clube Goianiense 18 5 7 6 17:24 -7 22 L
São Paulo São Paulo
07.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Atlético Clube Goianiense Atlético Clube Goianiense
W
Atlético Clube Goianiense Atlético Clube Goianiense
11.10.20 2 : 1 Zafer
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
W
Santos Santos
14.10.20 0 : 1 Zafer
Atlético Clube Goianiense Atlético Clube Goianiense
D
Atlético Clube Goianiense Atlético Clube Goianiense
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Clube Atlético Paranaense Clube Atlético Paranaense
L
Atlético Clube Goianiense Atlético Clube Goianiense
25.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
Coritiba Foot Ball Club
12 Sport Club do Recife Sport Club do Recife 18 6 3 9 18:26 -8 21 L
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
07.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
L
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
11.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
L
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
14.10.20 3 : 5 Kaybetmek
Sport Club Internacional Sport Club Internacional
L
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
D
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
24.10.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
Clube Atlético Paranaense
13 Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista 18 5 6 7 21:26 -5 21 D
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
07.10.20 1 : 1 Beraberlik
Santos Santos
L
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
W
Clube Atlético Paranaense Clube Atlético Paranaense
14.10.20 0 : 1 Zafer
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
L
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
18.10.20 1 : 5 Kaybetmek
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
W
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
21.10.20 1 : 2 Zafer
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
Sport Club Internacional
14 Bajai LSE Bajai LSE 17 5 4 8 22:25 -3 19 L
Bajai LSE Bajai LSE
04.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
W
Bajai LSE Bajai LSE
07.10.20 3 : 0 Zafer
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
L
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Bajai LSE Bajai LSE
D
Goiás Esporte Clube Goiás Esporte Clube
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
Bajai LSE Bajai LSE
W
Bajai LSE Bajai LSE
19.10.20 3 : 1 Zafer
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
Santos
15 Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino 18 4 7 7 21:24 -3 19 L
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
08.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Sport Club Internacional Sport Club Internacional
L
Atlético Clube Goianiense Atlético Clube Goianiense
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
D
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
15.10.20 1 : 1 Beraberlik
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
W
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
18.10.20 2 : 0 Zafer
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
W
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
24.10.20 2 : 0 Zafer
Goiás Esporte Clube Goiás Esporte Clube
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
16 Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas 17 3 10 4 17:20 -3 19 D
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Fluminense FutbolClub Fluminense FutbolClub
W
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
07.10.20 2 : 1 Zafer
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
W
Sport Club do Recife Sport Club do Recife
11.10.20 1 : 2 Zafer
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
L
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
14.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
D
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
19.10.20 0 : 0 Beraberlik
Goiás Esporte Clube Goiás Esporte Clube
Ceará Sporting Club
17 CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama 16 5 3 8 19:24 -5 18 L
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
04.10.20 4 : 1 Kaybetmek
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
L
Bajai LSE Bajai LSE
07.10.20 3 : 0 Kaybetmek
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
L
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
10.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
L
Sport Club Internacional Sport Club Internacional
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
L
CR Vasco da Gama CR Vasco da Gama
21.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
Goiás Esporte Clube
18 Clube Atlético Paranaense Clube Atlético Paranaense 17 4 4 9 13:19 -6 16 D
Clube Atlético Paranaense Clube Atlético Paranaense
08.10.20 0 : 0 Beraberlik
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
L
Sport Club Internacional Sport Club Internacional
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Clube Atlético Paranaense Clube Atlético Paranaense
L
Clube Atlético Paranaense Clube Atlético Paranaense
14.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Sport Club Corinthians Paulista Sport Club Corinthians Paulista
D
Atlético Clube Goianiense Atlético Clube Goianiense
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Clube Atlético Paranaense Clube Atlético Paranaense
L
Clube Atlético Paranaense Clube Atlético Paranaense
25.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
Sport Club do Recife
19 Coritiba Foot Ball Club Coritiba Foot Ball Club 18 4 4 10 15:24 -9 16 L
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
07.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Coritiba Foot Ball Club Coritiba Foot Ball Club
D
Coritiba Foot Ball Club Coritiba Foot Ball Club
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Fortaleza EC Fortaleza EC
W
Sociedade Esportiva Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras
14.10.20 1 : 3 Zafer
Coritiba Foot Ball Club Coritiba Foot Ball Club
L
Coritiba Foot Ball Club Coritiba Foot Ball Club
17.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Santos Santos
L
Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
24.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Coritiba Foot Ball Club Coritiba Foot Ball Club
Atlético Clube Goianiense
20 Goiás Esporte Clube Goiás Esporte Clube 16 2 5 9 19:30 -11 11 L
Clube Atlético Mineiro Clube Atlético Mineiro
10.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Goiás Esporte Clube Goiás Esporte Clube
L
Flamengo Regatas Flamengo Regatas
13.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Goiás Esporte Clube Goiás Esporte Clube
D
Goiás Esporte Clube Goiás Esporte Clube
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
Bajai LSE Bajai LSE
D
Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo de Futebol e Regatas
19.10.20 0 : 0 Beraberlik
Goiás Esporte Clube Goiás Esporte Clube
L
Clube Atletico Bragantino Clube Atletico Bragantino
24.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Goiás Esporte Clube Goiás Esporte Clube
CR Vasco da Gama
Copa Libertadores
Copa Libertadores Qualification
Copa Sudamericana
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Brasilero Serie A - şampiyona, düzenleyen Brezilya. Katılan yarışma 20 kulüpler. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Sport Club Internacional - 35 sayı, parlak başarılar 10, yenilmeler 3, beraberlik 5.
Flamengo Regatas - 35 sayı, kazanılan maçlar 10, yenilmeler 3, beraberlik 5.
Clube Atlético Mineiro - 32 sayı, kazanılan yarışmalar 10, kaybedilen oyunlar 5, beraberlik 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Brasilero Serie A (Brezilya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken yarışmalar - Brasilero Serie A (Brezilya):
Botafogo de Futebol e Regatas - Ceará Sporting Club (31.10.2020 13:00)
Santos - Bajai LSE (31.10.2020 15:00)
Sport Club Corinthians Paulista - Sport Club Internacional (31.10.2020 15:00)

skorexpress.com internet sayfasında Brasilero Serie A (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.