Amazonense
Brezilya

Amazonense

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primeiro Turno
1 Amazonas Amazonas 7 5 2 0 14:4 10 17 W
Amazonas Amazonas
27.02.20 4 : 2 Zafer
Nacional AM Nacional AM
L
Amazonas Amazonas
01.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Manaus Manaus
D
Amazonas Amazonas
05.03.20 1 : 1 Beraberlik
Fast Clube Fast Clube
W
Nacional AM Nacional AM
10.03.20 0 : 3 Zafer
Amazonas Amazonas
W
Amazonas Amazonas
14.03.20 6 : 0 Zafer
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
2 Manaus Manaus 7 4 3 0 10:3 7 15 D
Manaus Manaus
26.02.20 1 : 1 Beraberlik
Fast Clube Fast Clube
W
Amazonas Amazonas
01.03.20 1 : 4 Zafer
Manaus Manaus
W
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
08.03.20 0 : 3 Zafer
Manaus Manaus
W
Fast Clube Fast Clube
12.03.20 0 : 3 Zafer
Manaus Manaus
D
Manaus Manaus
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Nacional AM Nacional AM
3 Fast Clube Fast Clube 7 4 1 2 10:7 3 13 W
EC Iranduba EC Iranduba
18.02.20 0 : 2 Zafer
Fast Clube Fast Clube
D
Manaus Manaus
26.02.20 1 : 1 Beraberlik
Fast Clube Fast Clube
D
Amazonas Amazonas
05.03.20 1 : 1 Beraberlik
Fast Clube Fast Clube
L
Fast Clube Fast Clube
12.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Manaus Manaus
L
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Fast Clube Fast Clube
4 Nacional AM Nacional AM 7 2 4 1 13:11 2 10 D
Penarol Penarol
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nacional AM Nacional AM
L
Amazonas Amazonas
27.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Nacional AM Nacional AM
W
EC Iranduba EC Iranduba
07.03.20 1 : 2 Zafer
Nacional AM Nacional AM
L
Nacional AM Nacional AM
10.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Amazonas Amazonas
D
Manaus Manaus
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Nacional AM Nacional AM
5 Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM 7 2 2 3 9:14 -5 8 L
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Amazonas Amazonas
L
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
L
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
08.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Manaus Manaus
L
Penarol Penarol
11.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
W
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
15.03.20 1 : 0 Zafer
Fast Clube Fast Clube
6 Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube 7 2 0 5 7:13 -6 6 L
Nacional AM Nacional AM
16.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
W
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
23.02.20 2 : 0 Zafer
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
L
Penarol Penarol
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
W
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
11.03.20 2 : 1 Zafer
EC Iranduba EC Iranduba
L
Amazonas Amazonas
14.03.20 6 : 0 Kaybetmek
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
7 Penarol Penarol 7 1 3 3 5:7 -2 6 L
Fast Clube Fast Clube
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Penarol Penarol
D
Penarol Penarol
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nacional AM Nacional AM
W
Penarol Penarol
08.03.20 2 : 0 Zafer
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
W
Penarol Penarol
11.03.20 1 : 0 Zafer
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
W
EC Iranduba EC Iranduba
14.03.20 0 : 2 Zafer
Penarol Penarol
8 EC Iranduba EC Iranduba 7 0 1 6 7:16 -9 1 L
Manaus Manaus
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
EC Iranduba EC Iranduba
L
EC Iranduba EC Iranduba
18.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Fast Clube Fast Clube
L
EC Iranduba EC Iranduba
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Nacional AM Nacional AM
L
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
11.03.20 2 : 1 Kaybetmek
EC Iranduba EC Iranduba
L
EC Iranduba EC Iranduba
14.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Penarol Penarol
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Segundo Turno
1 Penarol Penarol 3 3 0 0 5:0 5 9 L
Fast Clube Fast Clube
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Penarol Penarol
D
Penarol Penarol
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nacional AM Nacional AM
W
Penarol Penarol
08.03.20 2 : 0 Zafer
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
W
Penarol Penarol
11.03.20 1 : 0 Zafer
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
W
EC Iranduba EC Iranduba
14.03.20 0 : 2 Zafer
Penarol Penarol
2 Amazonas Amazonas 3 2 1 0 10:1 9 7 W
Amazonas Amazonas
27.02.20 4 : 2 Zafer
Nacional AM Nacional AM
L
Amazonas Amazonas
01.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Manaus Manaus
D
Amazonas Amazonas
05.03.20 1 : 1 Beraberlik
Fast Clube Fast Clube
W
Nacional AM Nacional AM
10.03.20 0 : 3 Zafer
Amazonas Amazonas
W
Amazonas Amazonas
14.03.20 6 : 0 Zafer
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
3 Manaus Manaus 3 2 1 0 7:1 6 7 D
Manaus Manaus
26.02.20 1 : 1 Beraberlik
Fast Clube Fast Clube
W
Amazonas Amazonas
01.03.20 1 : 4 Zafer
Manaus Manaus
W
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
08.03.20 0 : 3 Zafer
Manaus Manaus
W
Fast Clube Fast Clube
12.03.20 0 : 3 Zafer
Manaus Manaus
D
Manaus Manaus
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Nacional AM Nacional AM
4 Nacional AM Nacional AM 3 1 1 1 3:5 -2 4 D
Penarol Penarol
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nacional AM Nacional AM
L
Amazonas Amazonas
27.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Nacional AM Nacional AM
W
EC Iranduba EC Iranduba
07.03.20 1 : 2 Zafer
Nacional AM Nacional AM
L
Nacional AM Nacional AM
10.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Amazonas Amazonas
D
Manaus Manaus
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Nacional AM Nacional AM
5 Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM 3 1 0 2 1:4 -3 3 L
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Amazonas Amazonas
L
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
L
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
08.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Manaus Manaus
L
Penarol Penarol
11.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
W
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
15.03.20 1 : 0 Zafer
Fast Clube Fast Clube
6 Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube 3 1 0 2 2:9 -7 3 L
Nacional AM Nacional AM
16.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
W
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
23.02.20 2 : 0 Zafer
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
L
Penarol Penarol
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
W
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
11.03.20 2 : 1 Zafer
EC Iranduba EC Iranduba
L
Amazonas Amazonas
14.03.20 6 : 0 Kaybetmek
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
7 Fast Clube Fast Clube 3 0 1 2 1:5 -4 1 W
EC Iranduba EC Iranduba
18.02.20 0 : 2 Zafer
Fast Clube Fast Clube
D
Manaus Manaus
26.02.20 1 : 1 Beraberlik
Fast Clube Fast Clube
D
Amazonas Amazonas
05.03.20 1 : 1 Beraberlik
Fast Clube Fast Clube
L
Fast Clube Fast Clube
12.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Manaus Manaus
L
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Fast Clube Fast Clube
8 EC Iranduba EC Iranduba 3 0 0 3 2:6 -4 0 L
Manaus Manaus
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
EC Iranduba EC Iranduba
L
EC Iranduba EC Iranduba
18.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Fast Clube Fast Clube
L
EC Iranduba EC Iranduba
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Nacional AM Nacional AM
L
Princesa do Solimões Esporte Clube Princesa do Solimões Esporte Clube
11.03.20 2 : 1 Kaybetmek
EC Iranduba EC Iranduba
L
EC Iranduba EC Iranduba
14.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Penarol Penarol
Playoffs
Daha fazla göster

Amazonense - şampiyona, organize eden Brezilya.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Amazonense (Brezilya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Amazonense (Brezilya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.